• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o mimi, podzim - zima 2013

1. července 2013 
autor
@misulinka44 ano, chtěla bych to zkusit. jsem na sport zvyklá, tak doufám, že to zvládnu
20. dub 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pellullinka To já jsem přes zimu pěkně zlenivěla :angry: Můj jedinej sport je venčení psa :wink: Tak jsem ráda, že jsem se dokopala ke cvičení, první dny mě šíleně bolely nohy ale od 4.dne už pohoda :wink: tak dej pak vědět jak ti to jde :wink:
20. dub 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky, dneska další krize, už si připadám jak blázen. dokonce sem volala manželovi, že jestli budu dobírat ty poslední 2 platíčka antikoncepce. tak bude večer hovor. říkal, že to nechce hrotit, že to necháme na ten podzim, ale já bych chtěla nějak malinko dřív. tak navrhnu kompromis - 1měsíc antikoncepce (místo 2) a pak alespoň měsíc se chránit jinak a pak by to bylo jen o 2měsíce snažení dřív a to snad není žádná hrůza.
Co vy na to? odůvodňuju si to hezky co? :grinning:
22. dub 2013 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: měsíc sem měsíc tam :grinning:
@pellullinka
23. dub 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@misuagelina jasně :D spočítala sem,že dvě platicka poslední co mám doberu někdy v půlce června,takže to vychází na léto :slight_smile:
23. dub 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
AHoj holky,
U mě nic nového. DOstala jsem MS, tak tiše trpím.....co jinak děláte?
24. dub 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova :frowning2: to mě mrzí, tady můžeš trpět nahlas...
24. dub 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova zadaři se neboj :wink: člověk to nesmí vzdávat....
2. kvě 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ještě deset dní a jdu na kontrolu,takže se uvidí co dál ...
2. kvě 2013 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak sem si koupila kyselinu listovou a zobu :slight_smile:
jak se máte?
6. kvě 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky přemýšlela jsem o soukromé diskuzi, nechcete některá založit?
@pellullinka také bych si měla koupit
7. kvě 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova To je dobrý nápad:slight_smile: Jen netuším jak se to zakládá :slight_smile:
7. kvě 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulinka44 tak jsem na to přišla a založila...název je snažilky 2013/2014...
7. kvě 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ladkaspackova hod odkaz prosím, nemůžu to najít :frowning2:
10. kvě 2013 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ladkaspackova Ahoj, mohla bych poprosit o pridani do soukrome 2013-2014? :slight_smile:
30. čer 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky. Doma už máme dvoch chalanov( 9 a 5), no ja stále túžim po dievčatku. Manžel dlho odolával, on už má tertieho syna, tak vraj iné robiť nevie...Ale po siahodlhých prehováraniach a argumentovaní, som ho nakoniec zlomila a súhlasil. Preto som si začala tento mesiac merať BT a robiť ovulačné testy, aby sme vychytali, kedy mi chodí ovulka a pokúsili sa tak niekedy v září o zázrak. Druhý synátor mal byť 8 mesiacov dievčatkom, hovorili sme k nemu ako k Dianke, nakúpili červeno-rúžovú výbavičku a pri UTZ, kde zisťovali, či nemá double buble, nám zahlásili, že klučina je naprosto v pořádku :grinning: Takže sklamanie bolo minimálne, hlavne, že sa nepotvrdilo nič negatívne.
Netuším, či to tu ešte niekto číta, keď máte súkromnú skupinu, no ak by ste ma tam zobrali k sebe, bola by som vďačná. :slight_smile:
1. črc 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek