Snažení o mimi, podzim - zima 2013

Ahoj 🙂

vím, že je ještě čas, jen se chci zeptat jestli tady není někdo, kdo plánuje snažení na konec roku 2013 🙂
Strana
z6
Dolů
PředchozíStrana
z6
Další
pellullinkaautor
20. dub 2013
@misulinka44 ano, chtěla bych to zkusit. jsem na sport zvyklá, tak doufám, že to zvládnu
misulinka44
20. dub 2013
@pellullinka To já jsem přes zimu pěkně zlenivěla ]-( Můj jedinej sport je venčení psa 😉 Tak jsem ráda, že jsem se dokopala ke cvičení, první dny mě šíleně bolely nohy ale od 4.dne už pohoda 😉 tak dej pak vědět jak ti to jde 😉
pellullinkaautor
22. dub 2013
Holky, dneska další krize, už si připadám jak blázen. dokonce sem volala manželovi, že jestli budu dobírat ty poslední 2 platíčka antikoncepce. tak bude večer hovor. říkal, že to nechce hrotit, že to necháme na ten podzim, ale já bych chtěla nějak malinko dřív. tak navrhnu kompromis - 1měsíc antikoncepce (místo 2) a pak alespoň měsíc se chránit jinak a pak by to bylo jen o 2měsíce snažení dřív a to snad není žádná hrůza.
Co vy na to? odůvodňuju si to hezky co? 😃
misuagelina
23. dub 2013
😃 měsíc sem měsíc tam 😃
@pellullinka
pellullinkaautor
23. dub 2013
@misuagelina jasně 😃 spočítala sem,že dvě platicka poslední co mám doberu někdy v půlce června,takže to vychází na léto 🙂
ladkaspackova
24. dub 2013
AHoj holky,
U mě nic nového. DOstala jsem MS, tak tiše trpím.....co jinak děláte?
pellullinkaautor
24. dub 2013
@ladkaspackova 😞 to mě mrzí, tady můžeš trpět nahlas...
misuagelina
2. kvě 2013
@ladkaspackova zadaři se neboj 😉 člověk to nesmí vzdávat....
misuagelina
2. kvě 2013
já ještě deset dní a jdu na kontrolu,takže se uvidí co dál ...
pellullinkaautor
6. kvě 2013
Ahoj holky, tak sem si koupila kyselinu listovou a zobu 🙂
jak se máte?
ladkaspackova
7. kvě 2013
AHoj holky přemýšlela jsem o soukromé diskuzi, nechcete některá založit?
@pellullinka také bych si měla koupit
misulinka44
7. kvě 2013
@ladkaspackova To je dobrý nápad:-) Jen netuším jak se to zakládá 🙂
ladkaspackova
7. kvě 2013
@misulinka44 tak jsem na to přišla a založila...název je snažilky 2013/2014...
pellullinkaautor
10. kvě 2013
@ladkaspackova hod odkaz prosím, nemůžu to najít 😞
teeerez
30. čer 2013
@ladkaspackova Ahoj, mohla bych poprosit o pridani do soukrome 2013-2014? 🙂
glia
1. črc 2013
Ahojte holky. Doma už máme dvoch chalanov( 9 a 5), no ja stále túžim po dievčatku. Manžel dlho odolával, on už má tertieho syna, tak vraj iné robiť nevie...Ale po siahodlhých prehováraniach a argumentovaní, som ho nakoniec zlomila a súhlasil. Preto som si začala tento mesiac merať BT a robiť ovulačné testy, aby sme vychytali, kedy mi chodí ovulka a pokúsili sa tak niekedy v září o zázrak. Druhý synátor mal byť 8 mesiacov dievčatkom, hovorili sme k nemu ako k Dianke, nakúpili červeno-rúžovú výbavičku a pri UTZ, kde zisťovali, či nemá double buble, nám zahlásili, že klučina je naprosto v pořádku 😃 Takže sklamanie bolo minimálne, hlavne, že sa nepotvrdilo nič negatívne.
Netuším, či to tu ešte niekto číta, keď máte súkromnú skupinu, no ak by ste ma tam zobrali k sebe, bola by som vďačná. 🙂
Strana
z6
PředchozíStrana
z6
Další