• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
autor
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, včera jsem byla na gyndě, cysta tam pořád je, i po těch dvou injekcích, naštěstí se zmenšila, ale objevil se tam ještě jeden útvar, doktorka neví, co to je, tak mi vzala krev a zítra jdu pro výsledky a znova na utz. Prý by to mohl být zbytek po těhotenství. Doufám, že nebudu muset znova do nemocnice! Těšila jsem se, že po revizi se můžeme hned snažit, a celé se to nějak prodlužuje...A už jste tady některá těhotná??? Je toho moc na dočítání :slight_smile:
16. říj 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ahojky..no ja určite tehotna nejsem :slight_smile:..snad se brzo zadaři..
16. říj 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ahoj, já těhotná taky nejsem. :frowning2:
Snad už budeš brzy v pořádku a budete moci na to vletět :slight_smile:
18. říj 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@llluckaaa Ahoj, včera jsem byla na kontrole, tak cysta je fuč :slight_smile: Takže od příštího měsíce se budeme znova snažit :slight_smile: Všem vám držím palečky, ať jsme do Vánoc těhulky :slight_smile:
18. říj 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, koukam, ze jsem tu taky dlouho nebyla. Jsem 26 DC , ale na test je jeste moc brzy :( zase zacinam byt strasne nedockava a tak trochu se bojim, ze nez si test udelam...dorazi MT . Jinak vsem moc drzim palce :wink:
24. říj 2013 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa hojky holky-co mate noveho?My zítra spermiogram-a ja mam počkat na MS a zavolat doktorce a podiva se na mne-jak jsem na tom s vajíčkama..pak se pry uvidí..držte palec :grinning:
@lisacek55
@silvik77
24. říj 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Nového nic....když to nedostanu do pondělí, mám přijít na vyvolávačku....v úterý jsem byla v Praze u léčitelky co má prý úspěchy s neplodností, ale byla jsem pak trochu zaskočená, a nevím jestli tomu věřit nebo ne....prý mě zablokovala, mám se vyčistit a jak mě odblokuje, tak bych měla otěhotnět...
25. říj 2013 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Opravdu?Je to zajímave..tak pokud budeš mít uspech-vemu si kontakt :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule U nás nic :frowning2: Jenže žeda mám nemocnou Kačku, která se v noci pořád budí a přes den hodně pláče, takže začínám být fyzicky a psychicky vyčerpaná a na nějaké snažení nezbývá síla :frowning2:
Vidíš, ty jsi vlastně kus od nás... jedna kámoška, která nemohla dlouho otěhotnět, tu začala chodit k nějaké bylinkářce a ta jí něco odblokovala a když jí řekla, že už je vyléčená a může se začít snažit a očekávat do 3 měsíců pozitivní výsledek, tak otěhotněla a teď má dvojčata :slight_smile: Můžu případně sehnat kontakt. Já na takové věci teda nevěřím, ale kamarádka mluvila dost přesvědčivě (hlavně teda taky přiznala, že tomu vůbec nevěřila a myslela si, že se baba zbláznila, když jí slibuje, že po nějakých bylinkách hned otěhotní...).
25. říj 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa noo..to je zajímave..ja co se tyče bylinek-tak beru akorat ten Gynex druhy mesic..no a muj by mnel mit dneska hotovy spermiogram..pokud to bude mit v norme-a mne doktorka koukne na ty moje vyjíčka-po Ms-jak řikala a budu to mit taky v pořadku-tak pak se rozhodnem co dal..ale osobne si myslím,že bylinkama nic nepokazíš-a i když nepomužou rozhodne neublíží...muj je z dvojčat ja bych je tedy ale určite nechtela.. :grinning:
25. říj 2013 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Taky myslím, že neublíží, ale jinak na ně moc nevěřím :sweat_smile: Kámoška je právě taky z dvojčat :slight_smile: Ale slyšela jsem, že se dvojčata dědí po ženské linii.
25. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak moje babička byla z dvojčat z mamnčine strany :grinning:
25. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Tak to máte velkou šanci :slight_smile:
25. říj 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@llluckaaa Ahoj, nebyla ta bylinkářka z Prahy? Nebo Plzně? Abych pravdu řekla, docela jsem na to věřila, ale teď opravdu nevím....i když se přikláním spíš k přírodní léčbě jak třeba k umělému...pokud člověk není v pořádku, tak se umělé stejně nepodaří...je to prostě alchymie to otěhotnění :slight_smile: A ty dvojčata bych taky brala :slight_smile: Ale nemyslím si, že na to má vliv to, že jsou dvojčata v rodině...je to spíš náhoda...taky se to prý daří ženám po 35, kdy se uvolní více vajíček, má na to vliv hormonální léčba, třeba clostilbegyt.. já bych za ně byla ráda, je mi 36, tak by to bylo ideální, a hlavně ať je to přirozenou cestou, tomu prostě pořád věřím a doufám, že to vyjde :slight_smile:
26. říj 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Nene, byla odněkud od nás (Zlín). Taky na to nevěřím, ale kdybych nemohla dlouho otěhotnět, tak se do toho asi pustím. Ale dvojčata jsou fakt dědičná :slight_smile: Ta kamarádka neměla ani hormonální léčbu ani jí nebylo víc než 35.
Já mám z manželovy strany v rodině dvojčata i trojčata :grinning: Na mě by teda teď byla trojčata i dvojčata trochu moc :sweat_smile:
26. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja na tyhle veci taky moc neverim, ale zase co se tyce bylinek, myslim, ze urcite neuskodi ba naopak. Moje babicka rika, ze si hodne zeny v jeji dobe pomahaly tim kontryhelem. Bylo to dobre od puberty, na upravy cyklu, na bolesti pri menstruaci, na podporu plodnosti, tehotenstvi az do doby prechodu. Pry ani nepotrebovali doktora...rikam si, ze jestli se to ted zase nepodari, tak si ten zensky bylinkovy caj, ktery obsahuje tu kontryhel taky koupim. Ma se to pit pred otehotnenim a pak az od 3. mesice. :wink:
27. říj 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 jojo ja ho piju..i když chutove bylinky nesnaším..veškere čaje..s bylinkama..tfuj..ale na tento jsem si už zvykla-piju ho rok..tehotenství zatím v nedohlednu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale cyklus mam docela pravidelny-to je pravda..
28. říj 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidám se do snažící skupinky, snad se nám brzo všem zadaří a super, že jste tu taky některé s věkem začínajícím trojkou, nebudu si připadat "stará" :grinning:
30. říj 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zase to nevyslo :((( , dva dny zpozdeni.. uz jsem se zacala radovat a zitra ze si udelam test a ta mrcha dneska dosla :(. Mam uplnou chut se na to vykaslat a nechat to nahode. Akorad jsem pak strasne smutna...
31. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glennifer Neboj, u mne 32 :slight_smile:.
1. lis 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
My jsme se zacli nazit 11.9 prvni sex po dlouhe dobe posledni plodny den a jsme v tom:slight_smile: tak drzim vsem pesti aby jste brzicko mely dve carky na testiku a pote krasne tehulkovani :wink:
2. lis 2013 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule Ahoj, nějaké novinky? :slight_smile: U mě nic, v úterý by měla přijít MS.
2. lis 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glennifer Ahojky..nezaleží na tom kolik ti je..ale na kolik se cítiš.. :slight_smile:))))..i když telo neoblbneš to je pravda-jo a vítej v klubu :grinning:
2. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa ahooj no ja 7 den cyklu..takže opet nanovo..spermiogram mame "výtečný" :grinning: no a já jdu ted v utery do nemocnice na vyšetření tech vajíček před ovulací tak jsem zvedava.. :unamused: ..snad tam nejaké mám.. :grinning:
2. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 neboj-nesmíš myslet negativne..musíš veřit..to je zaklad uspechu.. :grinning: ale rozumím ti..ja prožívam každy mesíc to samé..
2. lis 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, tak já zase nic :frowning2: Dnes s dvoudenním zpožděním dorazila mrcha :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ,y uz treti mesic, pokazde sem mela pocit, ze uz uz to musí vyjit a pokazde prisla cervena mrcha, navíc mi skace graf teplot jak zubata pila, takze uz nemerim, bo nevim kdy vlastne ovu je a delat si denne testy bych se za ne nedoplatila. Uvazovaly ste uz o soukrome diskuzi? Mam trochu blok psat do verejne... preci jen, precte si to tu kdokoli...
7. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahoj..no ja byla předevčirem na injekci..před ovulaci..včera ovulace podle ultrazvuku..tak sme se mneli večer posnažit..tak uvidime.. :sunglasses:
7. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@glennifer tomu rozumím..ja už dva dny před MS..koukam neštastne na WC a kontroluju ..pak opet sklamani..ja bych klidne psala i soukrome..je to lepší to maš pravdu..nejsem proti :grinning:
7. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ahoj, jak pokračujete? U nás žádné novinky. Včera jsem byla na zdejším bazárku v mateřském centru a vzdychala jsem tam nad miminkovskýma overálkama :sweat_smile: No uvidím, jak to zase dopadne, MS čekám na začátku prosince.
19. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek