Snažení o miminko od září 2013

Holky, které se snažíte od září o miminko, přidejte se. Já mám za sebou zamklý potrat na konci srpna, dr. mi v pátek na kotrole 14 dní po revizi doporučila hned snažení, takže jdeme znova do toho 🙂
llluckaaa
19. lis 2013
@glennifer Ahoj, já se soukromce nebráním 😉 Taky se mi sem moc nechce psát detaily :-N
krausule
19. lis 2013
@llluckaaa Ahojky,ja čekám MS koncem tydne..ale asi přijde pač už mne tyden pobolívaj vaječníky.. 😞 tak uvidíme..no joo.to ti veřím..ja když vidim mini-pidi vecičky taky,mne to chytne za srdíčko.. 😃 co dárky?Už máš nakoupeno?Vánoční uklid udelany? 😃
llluckaaa
19. lis 2013
@krausule Já mám udělaný jen předvánoční bordel 😃 Něco nakoupeno je, ale ještě plno věcí chybí. Mám teď pořád dokola nemocné děti, tak se skoro nedostanu ven 😞 Ty už máš nachystáno?
krausule
19. lis 2013
@llluckaaa no ja si konečne řekla,že bych mohla začít zhromáždovat dárečky..a když vidím ten chaos v tech supermarketech "šlak by mne trefil"..milion lidi..všude..se všichni jdou zblazit....ješte vubec nic..nemam..co se týče uklidu 😃 ješte je brzo 😃
llluckaaa
5. pro 2013
@krausule Ahoj, jak se máš? Já mám dnes dostat MS, tak jsem zvědavá, jak to zase dopadne :-| Jak u tebe?
krausule
5. pro 2013
@llluckaaa ahoj,no ja ani nevím..dnes jsem byla na gynde..je ješte brzo..a tak se hrozne bojím.. 😢 mnela bych být v 5 tt nebo podle mesíčku v šestém..ale ješte mne chce videt příští týden..pač srdíčko ješte nebylo videt.. 😞 celou dobu jsem si to hrozne přála..a ted se nejak nedokažu ani radovat..pořad špiním..taky mám docela bolesti v podbříšku..je to takové nijake ješte..celou dobu pro mne byl stres že nejak nemužu otehotnet-a ted mám zas stres s toho jak to tentokrat dopadne.. 😞
llluckaaa
5. pro 2013
@krausule Tak tfuj tfuj, držím palečky x-) Ze špinění si nic nedělej, já taky dost špinila a je z toho Matýsek 😉
krausule
5. pro 2013
@llluckaaa dekuji..ješte se ani neteším..pořad se bojím každého pichnutí..noo jsou to proste nervy..a taky je moc nepříjemné to pobolívání v podbříšku.. 😞 jakobych to mnela každou chvíli dostat..
llluckaaa
5. pro 2013
@krausule Tak se drž, ať to dobře dopadne. A testy máš pozitivní? Já tu mám teď návštěvu, tak se ani nechystám zatím testovat.
lisacek55
5. pro 2013
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla,protoze jsem si rekla, ze se na to nebudu soustredit a vyplatilo se. Dnes jsem zjistila,ze mam zpozdeni uz 6 den... udelala jsem si test a byl tam krasny dusik 🙂 nemuzu tomu uverit, ale budu se radovat az to bude potvrzene od doktorky.(mela bych byt podle posledni ms 6tt. Vsem vam moc drzim palecky
krausule
5. pro 2013
@llluckaaa jojo mám..tak příjemný večer přeji a pak se ozvi 🙂
llluckaaa
5. pro 2013
@lisacek55 Gratuluju x-)
krausule
5. pro 2013
@lisacek55 ahojky..taky tak.. 🙂 dneska na ultrazvuku ješte nebylo srdíčko-ale nejake ozvy se tam risovali takže kontrola za tyden..doufám že dopadne pozitivne.. 😞
lisacek55
6. pro 2013
Moc dlouho jsem si radosti neuzila😞...zacala jsem rano silne krvacet a v nemocnici zjistili,ze se jednalo o velmi ranny tzv. spontalni potrat.Ovulace byla moc pozde a vajicko se nestihlo dobre zahnizdit😢zahnizdit. Je me strasne, ale zase si rikam, ze lepsi ted nez pozdeji. Takze jak prestanu krvacet, zase se zacneme snazit...snad uz to priste vyjde. Jinak,, krausule" preji at je vse v poradku ,jestli uz je neco videt tak se nemusis bat.
krausule
9. pro 2013
@lisacek55 ahoj-to je mi líto 😞 ale víš co,tak jak říkaš..lepší ted než pozde..ja tentokrat byla před ovulaci na injekci a takže sme to tentokrát nenechali náhode,bylo to plánované..do 24 hodin sme se mneli "přitulit"..a vyšlo to..nekdy je tomu lepší trochu pomoct 🙂 ale ješte zdaleka nemám vyhrano..musím hodne ležet..a taky do sebe rvát prašky a injekce..takže taky paráda..ale říkam si to samé co ty,pokud by to nemnelo byt v pořadku..at to "mám za sebou" co nejdřív..než pozdejc..uvidíme jestli už tento tyden pujde videt srdíčko,min.tyden ješte blikání nebylo.. 😞 je to boj na dlouho..človek se nad dvema čarkama na testu moc teší..a až pozdejc si uvedomuje-že to teprv vše začíná..hodne štestíčka ve snažení!
krausule
9. pro 2013
@llluckaaa ahojky-tak co "mrška-dorazila nebo ne"?Myslím na tebe 🙂
llluckaaa
9. pro 2013
@krausule Ahoj, zatím ne. Tak nevím, co si o tom myslet :-| Odpoledne si musím doběhnout pro test, zatím jsem se k tomu nedostala. Mám zpoždění 4. den.
krausule
9. pro 2013
@llluckaaa tak snad je to dobrá zpráva 🙂 budu na tebe myslet,držím palečky a určite dej vedet.
llluckaaa
9. pro 2013
@krausule Děkuju 🙂 Až budu něco vědět, určitě se ozvu. Já se raději ani neraduju, abych nebyla zklamaná jako před 2 měsíci, kdy se mi MS zpozdila o týden a viděla jsem na tobě x těhotenských příznaků :-N
Ale je teda pravda, že mám teď nějak větší prsa a pobolívají mě 🙂 A občas je mi blivno :-|

@lisacek55 Ahoj, to mě mrzí. Ale je to opravdu lepší, když to přišlo brzy. Zdravotně je to pro tebe lepší, tělo se s tím líp vyrovná.
llluckaaa
9. pro 2013
@krausule Tak jsem koupila test a před chvilkou si ho udělala. Výsledek byl vidět skoro hned 😃 Jsem v tom x-)
loafeer
9. pro 2013
@llluckaaa tak to blahopreju

my 3.mesic nic....tak zacinam byt nervni a mrzi me to, i kdyz je to asi jeste cas...
llluckaaa
9. pro 2013
@loafeer Děkuju 🙂 Vydrž, někdy to trvá déle. Já to měla vždy hned druhý měsíc pokusů, tak už jsem teď byla nervóznější, že to nejde :-| Já už potřebovala rychle, protože mi končí rodičák a začala jsem domlouvat návrat do práce.
loafeer
9. pro 2013
@llluckaaa no končící RD me taky znervoznuje....Pracuju v nemocnici na směny 100km od mista bydliste, tak bych musela bydlet na ubytovně, doma male decko a manzel, to by bylo strasne....Ale RD mi konci v zari, tak snad do te doby.....ale jak je clovek necim limitovany, tak je to dycky na nervy
krausule
10. pro 2013
@llluckaaa Báječnééé!!!!Moc gratuluju!!!Mám velikou radost 😉
llluckaaa
11. pro 2013
@krausule Děkuju 🙂 Třeba se potkáme v srpnu v porodnici 😃
krausule
11. pro 2013
@llluckaaa tak to by byl gool co?A už si byla na gynde?Ja jdu zítra na ultrazvuk,snad to bude o.k. 😞
llluckaaa
11. pro 2013
@krausule Jsem domluvená na příští pátek, aby už byla větší šance, že bude něco vidět 🙂 No ono je to dost možné, já tam budu ležet skoro týden.
krausule
11. pro 2013
@llluckaaa císař?Upřimne ti ho i zavidím..ja rodila jednou a stačilo mne to.
llluckaaa
11. pro 2013
@krausule Jj, zase císař. No nevím, jestli je co závidět :-| Je to břišní operace a má svoje rizika :-p
ninive211
12. pro 2013
@llluckaaa
@krausule Gratuluji!!! Já jsem zrovna teď v čekací fázi, den před, ale už asi 3 dny lehoučce špiním, tak asi nic, no. Ale nemám jinak žádný MS bolesti ani nic, ale zároveň ani žádné těhotenské příznaky. Akorát únava, ale to může být obdobím a tím, že tak před 14 dny jsem se teprve vyhrabala z nachlazení.

Začni psát odpověď...

Odešli