• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@glennifer Ahoj, já se soukromce nebráním :wink: Taky se mi sem moc nechce psát detaily :sweat_smile:
19. lis 2013 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Ahojky,ja čekám MS koncem tydne..ale asi přijde pač už mne tyden pobolívaj vaječníky.. :frowning2: tak uvidíme..no joo.to ti veřím..ja když vidim mini-pidi vecičky taky,mne to chytne za srdíčko.. :grinning: co dárky?Už máš nakoupeno?Vánoční uklid udelany? :grinning:
19. lis 2013 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Já mám udělaný jen předvánoční bordel :grinning: Něco nakoupeno je, ale ještě plno věcí chybí. Mám teď pořád dokola nemocné děti, tak se skoro nedostanu ven :frowning2: Ty už máš nachystáno?
19. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no ja si konečne řekla,že bych mohla začít zhromáždovat dárečky..a když vidím ten chaos v tech supermarketech "šlak by mne trefil"..milion lidi..všude..se všichni jdou zblazit....ješte vubec nic..nemam..co se týče uklidu :grinning: ješte je brzo :grinning:
19. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Ahoj, jak se máš? Já mám dnes dostat MS, tak jsem zvědavá, jak to zase dopadne :unamused: Jak u tebe?
5. pro 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ahoj,no ja ani nevím..dnes jsem byla na gynde..je ješte brzo..a tak se hrozne bojím.. :cry: mnela bych být v 5 tt nebo podle mesíčku v šestém..ale ješte mne chce videt příští týden..pač srdíčko ješte nebylo videt.. :frowning2: celou dobu jsem si to hrozne přála..a ted se nejak nedokažu ani radovat..pořad špiním..taky mám docela bolesti v podbříšku..je to takové nijake ješte..celou dobu pro mne byl stres že nejak nemužu otehotnet-a ted mám zas stres s toho jak to tentokrat dopadne.. :frowning2:
5. pro 2013 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Tak tfuj tfuj, držím palečky :dizzy_face: Ze špinění si nic nedělej, já taky dost špinila a je z toho Matýsek :wink:
5. pro 2013 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa dekuji..ješte se ani neteším..pořad se bojím každého pichnutí..noo jsou to proste nervy..a taky je moc nepříjemné to pobolívání v podbříšku.. :frowning2: jakobych to mnela každou chvíli dostat..
5. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Tak se drž, ať to dobře dopadne. A testy máš pozitivní? Já tu mám teď návštěvu, tak se ani nechystám zatím testovat.
5. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla,protoze jsem si rekla, ze se na to nebudu soustredit a vyplatilo se. Dnes jsem zjistila,ze mam zpozdeni uz 6 den... udelala jsem si test a byl tam krasny dusik :slight_smile: nemuzu tomu uverit, ale budu se radovat az to bude potvrzene od doktorky.(mela bych byt podle posledni ms 6tt. Vsem vam moc drzim palecky
5. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa jojo mám..tak příjemný večer přeji a pak se ozvi :slight_smile:
5. pro 2013 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lisacek55 Gratuluju :dizzy_face:
5. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lisacek55 ahojky..taky tak.. :slight_smile: dneska na ultrazvuku ješte nebylo srdíčko-ale nejake ozvy se tam risovali takže kontrola za tyden..doufám že dopadne pozitivne.. :frowning2:
5. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Moc dlouho jsem si radosti neuzila:frowning2:...zacala jsem rano silne krvacet a v nemocnici zjistili,ze se jednalo o velmi ranny tzv. spontalni potrat.Ovulace byla moc pozde a vajicko se nestihlo dobre zahnizdit:'(zahnizdit. Je me strasne, ale zase si rikam, ze lepsi ted nez pozdeji. Takze jak prestanu krvacet, zase se zacneme snazit...snad uz to priste vyjde. Jinak,, krausule" preji at je vse v poradku ,jestli uz je neco videt tak se nemusis bat.
6. pro 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@lisacek55 ahoj-to je mi líto :frowning2: ale víš co,tak jak říkaš..lepší ted než pozde..ja tentokrat byla před ovulaci na injekci a takže sme to tentokrát nenechali náhode,bylo to plánované..do 24 hodin sme se mneli "přitulit"..a vyšlo to..nekdy je tomu lepší trochu pomoct :slight_smile: ale ješte zdaleka nemám vyhrano..musím hodne ležet..a taky do sebe rvát prašky a injekce..takže taky paráda..ale říkam si to samé co ty,pokud by to nemnelo byt v pořadku..at to "mám za sebou" co nejdřív..než pozdejc..uvidíme jestli už tento tyden pujde videt srdíčko,min.tyden ješte blikání nebylo.. :frowning2: je to boj na dlouho..človek se nad dvema čarkama na testu moc teší..a až pozdejc si uvedomuje-že to teprv vše začíná..hodne štestíčka ve snažení!
9. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ahojky-tak co "mrška-dorazila nebo ne"?Myslím na tebe :slight_smile:
9. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Ahoj, zatím ne. Tak nevím, co si o tom myslet :unamused: Odpoledne si musím doběhnout pro test, zatím jsem se k tomu nedostala. Mám zpoždění 4. den.
9. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa tak snad je to dobrá zpráva :slight_smile: budu na tebe myslet,držím palečky a určite dej vedet.
9. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Děkuju :slight_smile: Až budu něco vědět, určitě se ozvu. Já se raději ani neraduju, abych nebyla zklamaná jako před 2 měsíci, kdy se mi MS zpozdila o týden a viděla jsem na tobě x těhotenských příznaků :sweat_smile:
Ale je teda pravda, že mám teď nějak větší prsa a pobolívají mě :slight_smile: A občas je mi blivno :unamused:

@lisacek55 Ahoj, to mě mrzí. Ale je to opravdu lepší, když to přišlo brzy. Zdravotně je to pro tebe lepší, tělo se s tím líp vyrovná.
9. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Tak jsem koupila test a před chvilkou si ho udělala. Výsledek byl vidět skoro hned :grinning: Jsem v tom :dizzy_face:
9. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa tak to blahopreju

my 3.mesic nic....tak zacinam byt nervni a mrzi me to, i kdyz je to asi jeste cas...
9. pro 2013 v 16:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@loafeer Děkuju :slight_smile: Vydrž, někdy to trvá déle. Já to měla vždy hned druhý měsíc pokusů, tak už jsem teď byla nervóznější, že to nejde :unamused: Já už potřebovala rychle, protože mi končí rodičák a začala jsem domlouvat návrat do práce.
9. pro 2013 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no končící RD me taky znervoznuje....Pracuju v nemocnici na směny 100km od mista bydliste, tak bych musela bydlet na ubytovně, doma male decko a manzel, to by bylo strasne....Ale RD mi konci v zari, tak snad do te doby.....ale jak je clovek necim limitovany, tak je to dycky na nervy
9. pro 2013 v 17:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Báječnééé!!!!Moc gratuluju!!!Mám velikou radost :wink:
10. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@krausule Děkuju :slight_smile: Třeba se potkáme v srpnu v porodnici :grinning:
11. pro 2013 v 15:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa tak to by byl gool co?A už si byla na gynde?Ja jdu zítra na ultrazvuk,snad to bude o.k. :frowning2:
11. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Jsem domluvená na příští pátek, aby už byla větší šance, že bude něco vidět :slight_smile: No ono je to dost možné, já tam budu ležet skoro týden.
11. pro 2013 v 18:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa císař?Upřimne ti ho i zavidím..ja rodila jednou a stačilo mne to.
11. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Jj, zase císař. No nevím, jestli je co závidět :unamused: Je to břišní operace a má svoje rizika :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa
@krausule Gratuluji!!! Já jsem zrovna teď v čekací fázi, den před, ale už asi 3 dny lehoučce špiním, tak asi nic, no. Ale nemám jinak žádný MS bolesti ani nic, ale zároveň ani žádné těhotenské příznaky. Akorát únava, ale to může být obdobím a tím, že tak před 14 dny jsem se teprve vyhrabala z nachlazení.
12. pro 2013 v 07:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek