• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@ninive211 Děkuji. Třeba to vyjde. Já u Matýska špinila několik dní i potom v průběhu těhotenství a narodil se zdravý syn :wink:
Já teď moc příznaků nemám, jen větší bolestivější prsa a mám takovou divnou chuť v puse - nemám chuť na jídlo, mám hlad a je mi prostě divně.
12. pro 2013 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ahoj tak co-už máš nejaké tehotenske chute? :grinning:
19. pro 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ahoj, spíš naopak. Nevolnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jak je tobě a jak pokračuješ? Na kdy ti vychází termín? V srpnovkách jsem tě neviděla...
20. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no ja taky..pálí mne žáha ze všeho..už jsem si koupila i Rennie..v lekarne..ze všeho na blití..no ja ješte čekam,ješte se muže cokoliv stat,ty první tři mesíce mám rizikové..vždycky.
20. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Mně je spíš na zvracení, hlavně dopoledne. Jj, chápu, budu držet palce. Snad už to tentokrát dobře dopadne :dizzy_face:
20. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa dekuju no ja tobe taky..ja mam nevolnosti celej den..příšerné..a nejvic večer..jsem jaksi divna..
20. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule To je dobře, pokud máš nevolnosti, znamená to, že to dobře pokračuje :slight_smile: (to mi říkala i gyndařka).
20. pro 2013 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no mne dneska pobolíva v podbříšku jako u MS..koukala jsem do kalendaře..a je to zrovna den,kdybych to mnela dostat..myslíš že je možne,aby mne to pobolívalo jako u ms?
20. pro 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Mně to ze začátku taky dost pobolívalo, že jsem si myslela, že ms určitě přijde. A nikde nic.... Neházej flintu do žita. Už těhotná jsi, menstruační cyklus už nemáš, takže bych si s tím nedělala starosti.
Já když jsem v 8 tt potratila, tak jsem měla strašné bolesti a úplně jiné než u MS, takže bylo úplně jasné, co to je :unamused:
Jednoduše se to řekne a hůř dělá, sama to znám, ale zkus na to nemyslet a soustředit se na něco pěkného, třeba chystání na Vánoce :slight_smile:
20. pro 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule Ahoj, koukám, že sis změnila profil. To jsem moc ráda, že všechno dobře pokračuje :dizzy_face:
5. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa ahoj,no zatím nemame vyhrano..chodím každy tyden na ultrazvuk..zatím o.k..kdy jdeš na genetiku?Ja 21..do porodnice..na Oscar.Co ty?Jak se cítiš?
6. led 2014 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Tak moc držím palce, ať už máte nejhorší za sebou a už se to jen zlepšuje. My dobrý, už mi není tolik blbě, takže můžu dopoledne fungovat. Dnes šly poprvé obě děti do školky, tak je mi z toho nějak smutno :frowning2:
Já jsem objednaná na Oscara do Baťovky na 27.1. Od 20. ledna budu doma na neschopence. Jak jsi na tom ty? Do práce asi nechodíš, ne?
6. led 2014 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jeee..tak to ti závidím!Mne je blbe pořad!Dopoledne,odpoledne no a nejhorší je to večer..katastrofa..už jsem si říkala,že by to mohlo skončit..furt cucam Rennie..pali mne žaha,štavy se mne pořad vrací..hořko v puse..fakt si to užívam.. :angry: jsem doma..tak to maš klidek aspon mužeš odpočívat,když maš prdousi ve školce :grinning: nedokažu si ani představit chodit v tomto stavu do prace..v tomto prvním trimestru jsem zhubla 4 kila..ne že by mne to vadilo..ale už mam tech nevolnosti fakt po krk.. :cry:
6. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata:slight_smile: všem těhulkám přeji ať je vše v pořádku a ještě jednou velká gratulace. :wink:
Poslední 3 dny mě nebylo nejlíp,pořád jsem čekala, že se mrška dostaví ...a nic. Bazální teplota 8dpo hodně klesla, tak jsem si myslela, že to na 100% dostanu (hlavně ta bolest břicha jako při MS),ale už mám 3 den zpoždění a stále nic. Dneska ráno jsem to už nevydržela a udělala jsem si test. Jsem teprve 12 DPO a 35DC.Ovulaci jsem měla podle bazálky až 23DC.No a na testu jsem našla tohle....Myslíte, že je velká naděje, že se zadařilo?:slight_smile:
Fotka je z mobilu, tak je to horší kvalita.
8. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lisacek55 Ahojky, já založila tuto diskuzi, ale dlouho jsem tu nebyla, po potratu jsem tomu nechávala volný průběh tak jsem tu ani nechodila...teď momentálně čekám zítra MS a od včera od rána malinko špiním a MS pořád nikde....ale ona určitě příjde :frowning2: Jinak myslím, že na testíku jsou určitě dvě //, kéž bych taky takové našla, už sis určitě dělala i další, tak jak???
12. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 Ahoj:slight_smile: no 14 dpo uz byly krasne dalnice a ted uz jsou dobre videt i na testu s citlivosti 25. Ve stredu jdu k pani doktorce tak snad bude vse v poradaku...do te doby je to nekonecne.Preji at se brzy zadari! a najdes taky //:slight_smile: nekdy to prijde presne v tu dobu kdy si clovek mysli, ze se to tentokrat urcite nepovede:wink:
12. led 2014 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....tak moje slavné těhotenství skončilo neslavně. První jsem týden ležela v nemocnici s podezřením na mimoděložní těhotenství. V pátek mě pouštěli s tím, že v děloze je dutinka a že to vypadá slibně. V sobotu jsem majinko jednorázově zakrvácela, proto zas kontrola a dle krve šlo HCG dolů:o(...takže teď zbožně čekám na krvácení, abych nemusela na revizi. a jak na potvoru od soboty ani nešpiním:o(
Tak všem držím palečky, ať dopadnete líp
12. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek