• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@nessik
@llluckaaa
@silvik77 tak já dnes koupila holky flašku bílého,, abych navodila jakože atmosferu na romanticky večer..(ani zminka o tom,že mam pozitivni ovulačni test samozrejme,pač to se předsi neříká :slight_smile:..a snad to pomuže k nakemu činu :slight_smile:))) :grinning:
16. zář 2013 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvik77 přesne tak,duležita je víra ve štastny konec a mne doktorka řikala hlavne,at udelam tlustou čaru..za vším..co bylo předtim..a absolutne to vymažu z hlavy..(i když se to lehce řika že jo)..protože psychika pry dela až 80%..takže pozitivní myšlení :slight_smile:
16. zář 2013 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@krausule Já jsem to kupodivu vymazala z hlavy docela rychle, přečetla jsem si pár diskuzí, tak jsem pochopila, že se to prostě stává a že je velká pravděpodobnost, že se zadaří brzy znovu, tak to beru prostě tak jak to je. Pozitivní je, že jsem konečně otěhotněla a spontánně! To je paráda! Takže to určitě brzy vyjde znovu, věřím tomu! Dřív jsem taky manželovi neříkala, když jsem ovulovala, teď ale věděl, že mi doktorka řekla neděli a úterý a byl rád, že už může, tak mu to bylo jedno :grinning:
17. zář 2013 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@llluckaaa Já myslím, že se nemusíš bát, manželka od bratrance měla taky tři císaře. Třetí dítě sice už neplánovali, ale stalo se, a ještě byla ráda, že ji spravili při třetím císaři jizvu po druhém, kdy ji to nechali škaredé.
17. zář 2013 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Njn, člověka napadají všelijaké věci, když si přečtě diskuze na internetu :grinning: Ale už z toho takový strach nemám, i gyndařka mě dost uklidnila.
17. zář 2013 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@llluckaaa Já jsem taky pořád něco četla a zkoumala na netu, a pak je člověk akorát vystresovaný, radši to nechat tak jak to je, stejně to člověk kolikrát neovlivní.
17. zář 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 To máš naprostou pravdu. O takových problémech je lepší číst až když je člověk musí sám začít řešit, raději ne preventivně :frowning2:
17. zář 2013 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 jinak moje kamoška ma taky dva cisařem a čeka třeti..ma dva kluky a touha po holčičce byla vetčí :slight_smile:)) než nake rady doktoru..jinak už když čekala druhe tak ji to doktor vymlouval..divne že??Nevim co to ma za doktora..ale přijde mne to na hlavu..myslím,že se da zvladnout všechno..pokud je človek opatrny..ted už jenom doufa,že to bude ta vysnena holčička..a ne třeti "cvalda" do party :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 ve 13:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@llluckaaa Jak jsi psala o těch kámoškách, co otěhotněly 7.den cyklu, tak my to taky zkoušeli pořád 10-16 den, a pak jednou už 6-tý, 8, 9, 10-tý den a konečně to vyšlo :slight_smile: Ale já mám zvýšené protilátky proti spermiím, takže beru Prednison, díky kterému se asi i zadařilo.
17. zář 2013 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@krausule Tak ta manželka od bratrance co rodila císařem má tři kluky :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa jinak si myslím,že v tomto hodne zaleží od přistupu lekařu taky..ja jsem potratila jednou-pak podruhe a muj gynekolog-ze studenym čumakem mne řikal,at si dame pul roku pauzu a skusime to znovu-popřipade pokud by to i potřeti dopadlo špatne pošle mne na nake vyšetřeni-genetiku a tak dale...odchazela jsem s tama s plačem..a uplne sesypana..okamžite jsem zmenila doktora-a mnela tentokart štesti-protože pani doktorka mne nakazila svym optimizmem..okamžite mne poslala na hematologii-kde mne delali testy..a začala to se mnou řešit..to si pak človek připada uplne jinak :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 Tak snad se zadaří brzy znovu :slight_smile:
17. zář 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 no..taky mne pořad tvrdi že si myslí,že to bude opet maly "capart".. :slight_smile:))Navic je to ironie-ji gynekolog tvrdil že maji stejne minimalni šanci k otehotnení-protože jeji manžel ma jenom jedno varle..a ona hned příšti mesic přišla s pozitivnim tehotenskym testem..ma to nekdo pech :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Určitě. Já ten rozdíl viděla už v porodnici před druhým císařem. Řešila jsem tam s mladou dr., že se mi prostě musí narodit 2. holčička, abych nemusela riskovat další těhotenství. A ona prý, že v tom není problém, že se to zvládnout dá. A po porodu mi na pokoj dali maminku po 2. císaři a přišla za ní nějaká starší doktorka a začala plácat něco o tom, že si mohla nechat uděla při císaři sterilizaci, že se to po druhém dělá, ale že už je stejně pozdě, že by jim to musela podepsat předem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ono hodně záleží na stavu jizvy. Dr. mi pro jistotu udělala UTZ a zkontrolovala jí a prý vše ok. Mám brzy zase přijít (až mi vynechá menstruace :grinning: ). Prostě optimistka :dizzy_face:
17. zář 2013 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@llluckaaa Moje doktorka mi říkala, jestli jsem připravená i na to, že se mi to může stát znovu...víceméně jsem...teoreticky...protože říkala, že má pacientku se stejným imunologickým problémem a ta potratila 6x, než donosila první..a před druhým ještě 2x....tak tohle se mi snad nestane...protože čas letí a nejsem nejmladší :unamused:
17. zář 2013 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ano moji sestřenici udelali sterilizaci hned po druhe sekci..ale přišlo mne to opravdu unahlene vzhledem k tomu že mnela 24 roku!..Pak přijde doba kolem 35 jako u nas-a ona když by chtela ješte jedno ditko už nema šanci..nevim jestli předem neco podepisovala..ale řikala mne že s tim souhlasila na porodnim sale..a myslím si,že zrovna v tu dobu moc nepřemyšlíš jseš plna ješte dojdu a bolesti a řikaš si,že už nikdy vice :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 No snad už to máš za sebou a teď už těhotenství dospěje ke zdárnému konci :dizzy_face:
17. zář 2013 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@silvik77 No od bratranka manželka..potratila 7 krat po sobe a pokažde čekala holku..mnela předtim dva kluky..a chteli holčičku..pak po sobe tolik potratu,seznam vyšetřeni všechno pry v pořadku..ale pokažde to pry byla holčička..pak po 10 letech konečne ditko donosila a opet kluk..nikdy jsem o tom neslyšela ale řikala že pry proste asi nemuže donosit holku.. :frowning2:
17. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule No tak to je teda drsný, ptát se na toto na operačním sále :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdovíco bych odkývala já :sweat_smile: Ale musela to i podepsat, tak snad ví, co proč dělala a nebude jednou litovat :unamused:
17. zář 2013 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa že jo?Ja bych se po porodu "upsala i čertovi"..a i když je to už 12 let ty zažitky mam v pameti do ted..jakoby to bylo včera..to bych pro tentokrat uvitala i ja radši císaře...a nebo aspon epidural..bez toho už ani ranu-projednou to stačilo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Já mám císaře jasného, na výběr nedostanu :unamused:
17. zář 2013 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no ted mne znama říkala,že chce rodit cisařem,pry se tak dopředu domluvila s doktorem-jak to je,neviš?Ja myslela že jako takto "na vyber" není..že cisařem se rodi když je dite nebo matka nejak ohrožené..
17. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule No hele potřebuješ k císaři "indikaci". Může to být moc velké miminko, konec pánevní, ... nevím, co vše to ještě zahrnuje. Pokud máš indikaci, můžeš se na císaři podle mě jednoduše domluvit. Pokud ji nemáš, bude hodně záležet, na jakého doktora narazíš. Já měla poprvé konec pánevní, takže jsem měla na výběr.
17. zář 2013 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa aha..no-tak to budu řešit až to bude aktualni :slight_smile:))....radši dopředu nestresovat..a kdyby nahodou-epidural to řeši..na sto pro.. :slight_smile:))
17. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa
@krausule holky, já rodila normálně a bolelo to jako prase, ale z císaře mám teda větší hrůzu a mám děs i z epidurálu, jsem posera :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@silvik77 určitě to teď klapne!!! A jak ti zjistili ty protilátky a jak to vznikne?
17. zář 2013 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@nessik No on i ten císař bohužel někdy bolí jak prase. Já poprvé myslela, že tu bolest nepřežiju :unamused:
17. zář 2013 v 17:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@nessik no ja práve když rodila,tak jsem si myslela že přišla moje poslední hodina :slight_smile:..taky se bojím epidurálu..ale zas kamošky rodili s epidurálem a řikali že ty nejvetčí bolesti to utlumilo.. :grinning:
17. zář 2013 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa to veřím-protože já jsem po třech operacích-vše v narkoze..a vím jak jízvy po probuzení bolí..a císař je vlastne normální operace že jo..to si nevybereš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 17:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Já teda byla dvakrát ve spinální anestezii, takže jsem byla při vědomí a vše sledovala, ale ta bolest, když jsem se musela po 12ti hodinách zvednout a dojít na záchod byla fakt neskutečná :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se ani nedá popsat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no jedno mne není jasný..když utlumí ty kontrakce a bolesti jak pak víš kdy máš tlačit..? :slight_smile:
17. zář 2013 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek