• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@krausule To já nevím, já mám za sebou jen dva císařské řezy a u těch se netlačí :grinning:
17. zář 2013 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa
@krausule taky myslím, že ten císař je fakt horší. Já byla po porodech brzo fit, i když teda porod bolí děsně, ale zase jak mimčo vyleze, je to neskutečná úleva a pak už nic nebolí. Kdežto po císaři to bolí určitě nejmíň týden. Já se bojím i epiduralu, ta myšlenka, že mi něco někdo píchne do zad, fuj.
17. zář 2013 v 18:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@nessik tebe nic po porodu nebolelo??No ja 14 dnu si nemohla pořadne ani sednout..natož když šel človek na wc hotove utrpeni.. :slight_smile:..navic když se mne pak zpatky stahovala deloha bolelo to tedy dost :slight_smile:))) :grinning:
17. zář 2013 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa to byla čiste hypotetická otázka :slight_smile:..už aby ty porody byli aktuální že jo..i když ... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@nessik prostě jsem nemohla otěhotnět, byla jsem na chromopertubaci, vejcovody byly průchodné a naprosto v pořádku, manžel spermiogram taky v pořádku, tak v další fázi mě poslali do Prahy na imunologii, tam jsem dávala krev a manžel sperma a zjišťovali reakci a zjistili mi to, i když v IVF centru mi dr. řekla, že to mám tak mírně zvýšené, že se s tím dá normálně otěhotnět, no nevím, když mi to trvalo čtyři roky a po skoro 5 měsících braní prášků!
17. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule No já se spíš těším na to, až budeme po šestinedělí :grinning: I to těhotenství bude náročné :unamused: Zase cukrovka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@nessik To píchání do páteře mezi kontrakcemi fakt nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně když dr. na tebe říká, že se máš schoulit do klubíčka (jak asi, když má člověk obří břicho) a napnout svaly (když má člověk automaticky tendenci před jehlou uhýbat) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. zář 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ty máš cukrovku?Nebo v tehotenství si mnela?
17. zář 2013 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa ty maš aspon natrénované noční vstávání..u mne to bude horor..synátor má 12 a spí tvrde už tak deset let..a nebudí nás :slight_smile:
17. zář 2013 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Měla jsem těhotenskou. Prý natrénované :grinning: Já jsem neměla zase čas se zregenerovat a pořádně se v noci prospat, budeš to zvládat určitě líp než já :wink:
17. zář 2013 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa..no víš jak človek si už zvykl na své pohodlí..synátor toho ted zajímá akorát co je k jídlu..a pc..už to není takové to "tuli-tuli"..hrozne to uteklo...nekdy mám pocit,že čím jsem starší tím víc ten čas letí..kor po té 30 tce..človek se nenadeje a je mu 35..kdysi když nekdo řekl-že 35 to je človek ješte mladoch-tak jsem se tomu smála..pro mne to totiž byl už :stuck_out_tongue_closed_eyes: pomalu duchodce..
17. zář 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa
@silvik77 jak se dneska máte holky? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@nessik
18. zář 2013 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Já pořád nemocně. Za chvilku se musím pustit do vaření a táááák se mi nechce :frowning2: Jj, já taky, ve 35 mi už lidi připadali staří, ale teď mi to ani tak nepřijde :grinning: Mně ale trochu pomáhá, že mi všichni tipují mnohem nižší věk než ve skutečnosti mám :slight_smile:
Bydlíš přímo ve Zlíně?
18. zář 2013 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa My byli taky "lazari"..celej tyden,dokonce se mne po 10 letech udelala zima..a hned tři..jsem nechapala.. :grinning: ano bydlím přímo ve Zlíne..ale jinak pocházím ze Slovenska..jsem tady na Morave od 22 roku :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže pokud nakym slovíčkam nerozumíš nebo delam nake hrubky..to je tím,že čeština neni zrovna moje silná stránka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa joo jinak v Kroméříži jsem bydlela tři roky taky :slight_smile:
18. zář 2013 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule No vidíš, já si vůbec nevšimla, že bys nepsala správně česky :grinning: Já jsem na Moravě teprve 5 let, pocházím z Čech.
Já nebydlím v KM, ale v Holešově :wink:
18. zář 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa jaaj-tak to je opravdu kousek :slight_smile:..jezdíme tam docela často..a občas si tam skočím i na "chlebíček do mléčnáku"..zdrava výživa..muj si tam zas chodí na pečene koleno občas "ne žeby to potřeboval" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule no a rodila si ve Zlíne,nebo v Kromeříži?Ja v Kromclu..a tenkrat to bylo nic moc.. :unamused:
18. zář 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@krausule Ahoj, já v pohodě, mám dovču, manžel je taky doma, tak si to užívám, naplánovala jsem si tolik práce a zatím jsem nic moc neudělala, vařím, peru, žehlím, atd. a na to co pořád odkládám ještě nebyl čas. Ale co, mám dovolenou, tak to nebudu hrotit :slight_smile:
@llluckaaa Mě taky naštěstí tipují míň než mám, a taky si nepřipadám tak stará, vůbec!
18. zář 2013 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule To bylo asi na mě, že? :grinning: Rodila jsem dvakrát ve Zlíně a na péči si nemůžu stěžovat. Obzvlášť podruhé to bylo super :slight_smile:
18. zář 2013 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa Jojo na tebe no..ješte to s tim "koníkem"moc neumím..no ja si svuj vek zatim taky užívám..jelikož muj synator je vyšší než ja..tak vedle nej vypadam jako jeho starší ségra :slight_smile:)) a vrcholem bylo,když jsem s nim šla k doktorce-ktera mnela novou sestru a ta na mne v čekárne-a řekni mamce že Radek by mnel přijít na prohlidku a očkování..šla jsem pomalu smíchem do kolen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@silvik77 taky jsem to tak delala-dovča a ja uklízela :slight_smile: :grinning: to sme my no-ženské..chlapy si to hold umí zařídit,my jdem ze šichty z prace-do šichty domu.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Mně se to stalo, když jsem byla nedávnou při škole na praxi ve zlínské nemocnici v kuchyni. Kuchařky na mě houkaly něco jako Jak se jmenuješ? Odkud jsi přijela? Jela jsi autobusem? Tak jim říkám, že mě dovezl manžel. Samozřejmě následovala otázka, kolik mi je. To šly málem do mdlob a omlouvaly se, že mi tykají :grinning:
18. zář 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@llluckaaa tak ale na druhé strane to poteší žejo??Mne tedy určite ano.. :grinning: A ty si delaš nejakou školu?
18. zář 2013 ve 14:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule No jasně že potěší :slight_smile: Už ne, v červnu jsem skončila.
18. zář 2013 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa jaj kuchařku?Jsis delala?To jsi šikovna..s dvoma detičkama.. :slight_smile:
18. zář 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Né, nutričního terapeuta :slight_smile: Chodila jsem ochutnávat, měřit teplotu jídel a pomáhat při výdeji diet.
18. zář 2013 ve 14:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@llluckaaa no vav-takže ty máš zmáklé dietky a tak jo?To bych potřebovala.. :grinning: no to maš ale dobre..jak dlouho se ta škola dela??Ja se ted od příštího tydne přihlasila na kurz angliny..ze školy si totiž už vubec nic nepamatuju..tak se musím smát..jestli jsem vubec schopna se ješte neco naučit.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2013 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@krausule Jj, jsem něco, čemu se dřív říkalo dietní sestra a diet znám fakt hodně :slight_smile: Je na tři roky. To víš, že jsi, jenom to učení nejde tak dobře jako dřív :frowning2:
18. zář 2013 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: @llluckaaa vav-no ja jsem taky sestra-ale zdravotní..ale ne diétní-všeobecná :sweat_smile: tedy předtím se tomu tak říkalo,ted už je to myslím,zdravotnícky asistent ..ale nedelám v oboru..a ted jsem zrovna ve stadiu..že přemýšlím nad nakou školou..nekdy si fakt říkam,že je blbé-že nejsem třeba aspon rehabilitační nebo farmaceut..a planuješ po materske delat v tomto oboru?
18. zář 2013 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek