• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@krausule Asi spíš ne, najít dobrou práci v tomto oboru není jednoduché. A nemrzí tě, že už nejsi ve zdravotnictví?
18. zář 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to víš,že mne to mrzí..ale ja mam jenom rok praxe po škole..pak jsem v oboru vubec nedelala-pak materska..a deset let jsem delala prodavačku..takže moje vyhlidky na praci v tomto oboru opravdu nejsou ružove..je to mesic co firma skrachovala..ted ješte do konce mesice marodim..pak vubec nevim..vidím to po deseti letech na pracak-je to šílene..proto by bylo fajn,kdyby se nam "zadařilo" a ja vlitla zrovna na materskou.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ješte jsem přemyšlela že bych si udelala neco nakou nadstavbu,nebo pedagogicke minimum-když ted budu doma..proste nevím..jsem ve stadiu-rozhodování..je to težké.. :unamused:
18. zář 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jj, to chápu. Já to mám teď taky nejisté. Rodičák končí v lednu a já bych měla teoreticky po 5,5 letech nastoupit zpět do práce. Jenže nastoupit tam nemůžu, takže mě čeká leda tak pracák :frowning2: Tak si zkus něco dodělat, mně studium hodně pomohlo (hlavně psychicky).
18. zář 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jasný no..akorat když si představím že bych třeba mnela chodit do školy 3 roky..přijde mne to hrozne dlouhéé.. :confounded: taky už mne neni 20 :grinning: i když dnes se na to asi nehledí..to je fakt..
18. zář 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa
@krausule ahoj holky, zdravím, nějak nestíhám :slight_smile: Krausule, páni, Ty máš pěknou fotku, vypadáš jako středoškolačka :slight_smile:
20. zář 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nessik Ahoj, souhlasím, @krasule na fotce vypadá opravdu pěkně a mladě :slight_smile: Já jsem pořád nemocná :frowning2:
20. zář 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik Holky dekuji Vam mooc..fakt jste mne potešili..ja dneska objednala..test plodnosti-příští tyden by mnel dojit poštou..jsem si říkala že se testnem s přítelem,jak na tom sme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@llluckaaa
20. zář 2013 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Co je test plodnosti? Ještě nědo jiného než ovulační test?
Dala jsem si taky novou fotku :wink:
20. zář 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no užasná!!!!Moc hezka fotečka..nene,to maš test na plodnost-pro muže i ženy..jak na tom jste..ja si ho objednala dneska z netu..vysledek je pry na 97%..ale udelaš si ho doma,chlap nemusí na spermiogram..tam mu to ukaže množstvo tech spermii v ejakulatu-nevím kolik milionu tam ma byt..a podle toho zistíš jak na tom tvuj partner je..jestli to ma v norme..a u ženy taky jak je na tom ...tak nevím???Sama jsem zvedavá.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jsi taky kočka :slight_smile:
@krausule tak to je zajímavé, zvlášť ten ženský test plodnosti, tak pak napiš, v čem to spočívá.
20. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik jasný jsem zvedava..a trochu se obávám výsledku..snad budem v prumeru.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule urcite, s tak mladou vizazi musis byt poradne plodna:slight_smile: I kdyz reknu Ti, nechapu, proc nam to nejde, ja byla tehotna zatim 4x (mam dve deti a bohuzel 2 potraty) a 3x jsem otehotnela hned a 1x druhy mesic snazeni a ted nam to nejde od dubna, uz jsem tak nejak rezignovala....prijde mi to divne co se mohlo stat.
20. zář 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik..no jáá si to myslela taky že jsem plodna..pač jsem s přitelem otehotnela loni taky dvakrat behem mesice dvou..bohužel taky to dopadlo potratem..čekala jsem pul roku pro jistotu aby se telo dalo dohromady..a ted od března a pořad nic!!!čekala jsem že to bude opet "NÁŠUP!"...a nejak jsem se "pokazila"...
20. zář 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule je to divný, že? No, co naděláme, musíme čekat. Na IVF nepůjdu, chci přirozeně.
20. zář 2013 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mohu se přidat? Pomalu začínáme se snažením o druhého prcka. Synovi je 21 měsíců a moc rádi bychom mu pořídili sourozence. Nejlépe sestřičku :slight_smile:. Koukám se n různé fígle jak na holku :slight_smile:, ale samozřejmě nejdůležitější je zdraví!
Teď už mám po ovulaci a myslím, že z tohoto cyklu nic nebude... Spíš určitě. Asi díky kontryhelu jsem si OVU posunula asi na 20 DC a v té době sex nebyl (manžel byl mimo, tak ani nemohl být). Čekám tedy někdy koncem měsíce MS a další cyklus snažení...
20. zář 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik přesne tak..to jáá taky..víš přítel už ma dceru s předchozího manželství..ja mám kluka taky s předchozího vztahu..tak si říkam,že deti už máme každy to "své"..akorát by bylo hezké kdyby se nám "povedl i společný kousek".. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Jasný-klidne se "přidej" :slight_smile: Taky piju Kontryhel..a beru Femibion ..ted jsem si dokonce koupila i Gynex..se musim nekdy i smát..co všechno do sebe "RVU"..ale tak to jsou jenom bylinky a vitaminy"trochu chemie" :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja mám taky po OVU..a myslím si,že opet nic..ja pokažde docela brzo mnela tehotenske příznaky..hlavne prsa..na ty jsem si nemohla ani šahnout..takže opet další mesic čekání.. :unamused:
20. zář 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Na kontryhel další cyklus peču a jedu taky v Gynexu :slight_smile:. Snad to bude mít lepší výsledek (aspoň co se týká ovu). Já u syna neměla nic ... jen před MS mě pekelně bolelo břicho jako kdybych to měla dostat .... jinak vůbec nic. Jsem zvědavá, co mne teď "překvapí".... Takže teď mám jen čekání na MS (někdy koncem měsíce) a pak další cyklus .. už aby to bylo :slight_smile:.
20. zář 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule povede, neboj se. Jinak příznaky já měla vždy taky skoro hned, takže je to frustrující, když člověk pár dní po ovu tuší, že opět nic...
@danny617 ahoj, přidej se, bude nás víc, nebudeme se bát vlka nic :grinning: Jak dlouho se snažíte a Filípek se povedl hned?
21. zář 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 a Kontryhel piješ celej mesíc?Ja jo-a ted jsem četla od holek že ho pijou jenom do ovulace..a pak až po MS...tak nevím?To břicho mne taky bolelo..dokonce jsem nekolikrat mnela pocit že už jsem to i dostala..koukam a nic.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a byla jsem šílene nafouklá..jako balon.. :sweat_smile:
21. zář 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik přesne tak..ja si ty první mesíce pořad řikala nevadi povede se příšte..ono to proste v "mych letech" jenom trvá trochu dýl..no ted už se přiznam,začínam byt s toho mesic co mesic "nervoznejší".. :unamused:
21. zář 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak já to včera dostala, přesně tři týdny po revizi, tak se těším na snažení, musíme začít už 6-tý den cyklu, když to minule tak vyšlo :slight_smile: Snad to vyjde brzy :frowning2:
21. zář 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik Filípek byl úplně "na volný průběh". Asi do půl roku od vysazení HA. Ale fakt jsem si nic nezjišťvala, nevěděla, co je ovulace atd ...
@krausule Kontryhel jsem pila od MS do ovulace. Pak už se pít nemá... Ale žádný valný účinek to nemělo tedy... :frowning2:
21. zář 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 super, tak šup do toho, určitě to půjde hned :slight_smile:
@danny617 to je nejlepší nic nezjišťovat, ale já to nějak nedávám a dělám ovulační testy i měřím BT.
21. zář 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 tak to si dostala brzo :slight_smile:..ja musela čekat 5 tydnu..mužu se zeptat jak 6 den cyklu?Ja mam MS 5 dnu..to znamena jakože hned ten další jak mne to skončí? :grinning:
21. zář 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 tak ja si akorat zištuju ovulaci..teplotu ješte nemeřím..ale poku :grinning: d to takto pujde dal..asi se taky přidám..
21. zář 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nessik Jj, to bylo uplne fajn. Nic neresit, jen udelat test, kdyz jsem nedostal MS a mela jsem takovy pocit, ze to vyslo... Ted jsem trosku nervoznejsi. Potrebovala bych otehotnet do konce roku kvuli navazujicimu rodicaku. A hlavne uz vim do ceho jdu.... :slight_smile:.

@krausule Ja delam ovu testy a podle hlenu poznam +- ovulaci. Ale zatim to nejak hodne neresime. Od rijna jdu na Gynex, aby mi upravil cyklus...mam ho +- 5 dni. Nic hrozneho, ale rada bych pravidelny.
21. zář 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ja naštestí mám cyklus pravidelný..dostanu to přesne na den a když ne tak vím,že se neco "deje"..pokažde to tak bylo..max to dostanu o den dřiv..ale nikdy pokud jsem nebyla v tom..jsem nemela spoždení..naštesti v tomto si stežovat nemužu..
21. zář 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@krausule Jo, dostala jsem to tak brzy, protože mi dr. našla před týdnem cystu a dala mi injekci, tak asi díky tomu...ale jsem ráda, že nemusím čekat...jj, taky to mám 5 dnů, tak hned následující den...nikdy jsem si ovulační testy nedělala, nějak mi nefungovaly, i když bych měla, protože mimo ovulaci musíme používat kondom, zkoušeli jsme to prostě jak mě bolely vaječníky a měla jsem ovulační hlen, nebo prostě hned po MS asi do 14.dne cyklu. Holky přeju vám, ať se brzy zadaří!!!
21. zář 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 díky moc,no vam at se taky brzo zadaří!!Je to divné ale ja žadný hlen neregistruju..četla jsem tady o tom hodne..ale ja nic take u sebe nevypozorovala.. :fearful:
21. zář 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek