• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@silvik77
@danny617 Ahoj holky..jakpak se máte?Neco "noveho" u vás po víkendu???? :stuck_out_tongue_closed_eyes:..To počasí mne štve..asi začnu mit brzo "podzimní depky"... :grinning:
@nessik
@llluckaaa
23. zář 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já dnes byla dost aktivní a na nějaké depky není čas :wink: Ale nějak mě začíná bolet spodek, tak nevím, jestli je to dobré nebo špatné znamení :unamused:
23. zář 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ahoj, my byli dneska v ZOO na výletě. Počasí nic moc. Bolí mne celé tělo, mám plný nos. Asi na mne něco leze ... super. Jinak nic nového ... MS čekám asi v pondělí nebo úterý za týden...

@llluckaaa To může být MS i těhu .. je to hodně podobné :slight_smile:.
23. zář 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 U mě ne :sweat_smile: Já při těhu neměla bolesti, jen na mě "něco" lezlo - zvýšená teplota, únava, ... Ale prsa zatím nic - ani se nezvětšují, ani nebolí, takže to nic nebude, stejně mám ještě týden čas.
23. zář 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa já taky zrovna koukala do kalendaře za jak dlouho "mrcha"dorazí...jinak zítra mne poštou příjdou ty testy na zištení plodnosti-takže budu testovat jak na tom jsem...drž mne palec.. :grinning:
23. zář 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 v Zoo?A kde?Ja nebyla v Zoo ani nepamatuju..snad naposled když byl Radek ješte batole :slight_smile:)) :grinning:
23. zář 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa
@danny617 holky zítra dam vedet....co mne "testík"ukázal..snad budu "plodná dost" :slight_smile:)) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. zář 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dnes a včera na místním bazárku dětského oblečení a tam jsem okukovala ty mrňavé plyšové oblečky, kombinézy ap. Úplně jsem se dojímala :grinning: Já ty nejmenší věci po dětech už prodala, tak kdyby se to povedlo, musím toho dost koupit.
23. zář 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa U mne zase nic, až před MS klasická bolest jako u MS ... cpala jsem se brufena, že tak pekelná MS bolest není možná ... a ona to MS nebyla :slight_smile:.
23. zář 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule V Praze. Měli teď v září akci - každé pondělí vstup pro fotografy za 1,-. Tak jsme vyblejskli zvířátka a pošleme jim foto a ještě můžeme vyhrát foťák :slight_smile:.
23. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Tý jo, tak to jsem na to zvědavá .. na ty testy. Kde jsi to kupovala a co to stálo? Určitě dej vědět! :slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Já při Matýskovi na začátku i špinila, takže jsem si fakt myslela, že budu mít virózu nebo chřipku :grinning: Test jsem neměla a nebyl ani kde koupit. Vyšel pozitivně až po delší době.
23. zář 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no ja ani nemluvím,muj synator má 12!Takže nake pidi oble :grinning: čky už jsou dávno rozdané po rodine :slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jeee...hmm..škoda že to do Prahy máme tak daleko :slight_smile:)))
23. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já už prodala i plno věcí, ale to základní mám - kočár, vaničku, autosedačku.
23. zář 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 jasný!!!Našla jsem to v časáku a pak vyhledala na netu..ja kupovala i pro ženy i pro muže..aby i muj otestoval jak na tom je :slight_smile: akorat si ho muže udelat nejdřiv ve čtvrtek-pač tři dny před testovaním nesmi mit chlap.."tutu mutu" :grinning: i s poštovnym necelou tisicovku..no mazeeeec :unamused:
23. zář 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tak to ja ani ponožky..pro mimi.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. zář 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Aspoň si to pořádně užiješ se vším všudy :slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no..a nebo oblítám rodinu..u nás už jsou totiž decka "odrostene" :slight_smile:))) kdyby se nám povedlo-tak by to byl hrozne rozmazlenej benjamínek :slight_smile:
23. zář 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule U nás už jsou neteře a synovci taky odrostlí, ale tomu odpovídá i oblečení, které jsme podědili :stuck_out_tongue_closed_eyes: U nás by se asi všichni divili, co jsme za blázni, že si pořizujeme další dítě :sweat_smile:
23. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no ja mam jenom jedno-ale u nas se diví tak..pry sme blazni-pry decka už jsou odrostle jak moje tak přitelova dcera(ma taky 12) a my by sme si teprv mohli pomalu začínat užívat a chcem se vratit k plinkam..pry už budem " :grinning: stary rodiče"
23. zář 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule
@llluckaaa
To ja mam po Filovi schovane vsechno. Tak jedine kdyby se povedla ta holcicka...
23. zář 2013 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Hele a ceho se dela ten test pro zeny? Moc, krev, ..?
23. zář 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 To máš vlastne screeningový test plodnosti kde se zištuje přítomnost FSH pohlavního hormonu z moči,ktery je ukazatelem ženské plodnosti..jelikož plodnost ženy po 35 roku rychle klesá..tento test zištuje přítomnost FSH.A je práve vhodný pro ženy s nepravidelnou menstruací,pro ženy ,ktere delší dobu nemohou otehotnet a pro ženy s vekem vyšším jak 35 let..FSH hormon je regulátor funkce vaječníku u žen,je vždy přítomen,kdýž je žena plodná..FSH stoupá,když je žena v přechodu,když žena stárne..no a vyšší FSH je varování špatné plodnosti..Pozitivní vysledek testu je ukazatelem špatne plodnosti a je nutná konzultace s lékařem...to je vše co jsem vyčetla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2013 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Aaaha, to je zajímavé. Tak to jsem zvědavá, jak bude probíhat testování :slight_smile:.
24. zář 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už testuju!!!!!Držte palec :grinning:
24. zář 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule A kdy budou výsledky? Držím! :slight_smile:
24. zář 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 mám to v pořádku..tak plodná pry jsem.. :grinning: ješte muj přítel ale ten si test udelá až ve čtvrtek..já osobne si myslím,že u nas je problém psychika..po tech potratech mam docela strach,aby se to neopakovalo :cry: joo..psychika je mocná čarodejka :confounded:
24. zář 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule No tak super, že jsi v pohodě! Aspoň máš klid, co? Jj, psychika ... ono to jde blbě vypnout mozek ...
24. zář 2013 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek