• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@danny617 tak mužu mit ješte jiné problemy že jo..ono to ti test neukaže..ale tak zas si řikam,že když jsem dvakrat otehotnela bez problemu tak snad nam to tentokrat jenom dyl trva.. :slight_smile:
25. zář 2013 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule @danny617 Ahoj děvčata, jak se vede? Nějaké novinky v naší záležitosti? :slight_smile: Ve středu očekávám MS, tak jsem netrpělivá, co bude/nebude :wink:
27. zář 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Musím se smát..ja to mám taky dostat ve středu..tak musime čekat no..ale ja tehotná určite nejsem..podle skušeností vím,že už by mne dávno boleli prsa :slight_smile:...a co noveho?Jdem tentokrat "testovat"mého přítele jak na tom je..:slight_smile:..snad dobře..když u mne to dopadlo negativne..v tomto případe to tak dopadnout mnelo..na rozdíl od tehotenskeho testu :slight_smile:
27. zář 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa U nás nic nového. Já MS čekám neděle až úterý asi. Nemám úplně pravidelný cyklus. Pravděpodobně ani testovat nebudu muset. Už mne pobolívá břicho a mám klasický PMS ... Takže říjen jedeme znova. Tentokráte jsem vyzbrojena Gynexem, tak jsem zvědavá, co z toho bude :slight_smile:.
27. zář 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Psychika někdy dělá problémy, ale někdy se to povede i navzdory prožívanému stresu. Já otěhotněla 3 měsíce po potratu a pár dní po autonehodě, kdy jsme se málem zabili, takže jsem byla psychicky vyřízená :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Vážne??No mne prave všichni straší že jsem se blokla..když to nejde..jako s části je to pravda..pořad mam "strach"aby se to neopakovalo-ale myslím si,že ten strach proste už tam bude vždycky..nejde to uplne vymazat..ty potraty..na druhou stranu bych to moc chtela..ale "moje druhe ja"..se bojí..a tak to se mnou je.. :unamused:
27. zář 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ja se bala otehotnet tak brzo po potratu protože mne doktor řikal at radši pul roku-minimalne pul roku počkam jinak že je pravdepodobne-že to opet skonči potratem-to telo se pry proste potřebuje s toho dostat,deloha vzpamatovat-zesílit..a tak dale-ted si ale vyčitam že sme čekali zbytečne dlouho.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Aha, tak mě říkal, že mám dodržet šestinedělí, pak že by nevadilo, kdybych otěhotněla, ale že to není moc pravděpodobné. A po 3 měsících že to můžeme zase rozjet na plno.
27. zář 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no prave..každý ti to řekne jinak..a pak si vyber...že.. :grinning:
27. zář 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já to cítila tak, že se zregeneruju a vzpamatuju až když budu zase těhotná, takže jsem nechtěla čekat. Zpětně se na ten potrat dívám už pozitivně - kdyby nepřišel, kdovíjak bych dopadla při té nehodě :confounded:
27. zář 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a to je ten spravny přístup..dívat se na veci pozitivne..a vzit si ze všeho jen to "dobre"..ja sice do ted nevim na co bylo dobre že jsem o mimi dvakrat po sobe přišla..ale veřim,že to naky duvod proste mnelo..nic se v živote nedeje jen tak..a veřim že jednou mne to docvakne proč to tak mnelo byt..jenom ted momentalne tomu nerozumim..časem se človek na hodne veci diva jinak..
27. zář 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule To jo. Když to člověk prožívá, je to strašné, ale když to nejhorší odezní a může se na to podívat z dálky, zjistí, že i tyto situace něco pozitivního přinesly.
27. zář 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, doufam ze nevadi,kdyz se k vam pridam :slight_smile: V srpnu jsem vysadila HA , normalne se dostavila menstruace (29.8) a od zari jsme se s manzelem zacali snazit o miminko (deti jeste nemame). Mam docela nepravidelny cyklus, tak jsem si koupila ovulacni testy a testovala jsem 12. 14.16. a 18. DC vsechny testy negativni. Nic jsem si z toho nedelala a snazili jsme se dal. Asi 2 tydny pred (ne)ocekavanou MT jsem zacala pozorovat, ze chodim casteji curat a mam hodne citliva prsa. Druhy den po zpozdeni MT jsem si natesene udelala test a byl naprosto negativni :( , rikala jsem si ze jeste pockam 2 dny a pak si udelam dalsi,ale dneska jsem zacala slabe krvacet :unamused: sice jsemslysela, zenekdy i tehotne zeny mivaji slabou MT... no moc tomu neverim. Jsem trochu zklamana, ale co se da delat ... pristi mesis zase snazenicko :slight_smile:
29. zář 2013 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 Ahojky, vítej! :slight_smile:. Ovulace klidně mohla proběhnout. Ovu testy se musí dělat každý den cca od 10 DC. Jeden den je slaba čárka a druhý najednou pozitivní a pak zse negativní :slight_smile:. Hodně štěstí!
30. zář 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 dekuji za radu , tentokrat budu vzornejsi :slight_smile:
1. říj 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 Ahojky a vítej v klubu :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa
@danny617 Holky myslíte že mne muže Gynex skrátit cyklus?..Ja si to počítala a mnela jsem to dostat tedy až ve čtvrtek a a dnes ouha..a "mrcha" je tady..beru Gynex první mesíc..zaskočilo mne to,protože ja to mivam na den přesne-max den dřiv to dostanu..ale dva dny to se mne nestava..tak mne napada jenom ten Gynex..tak mne to zaskočilo,že nemam čas byt ani sklamana..že to opet nevyšlo..takže my jedem opet "nanovo"..už mne to snad ani nepřekvapuje..asi kašlu na nake ovu testy a tak dale ..stejne to "nefunguje"... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lisacek55
1. říj 2013 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule A jaký jsi měla cyklus před Gynexem. Slyšela jsem, že ho zkracuje ... On posunuje ovu dopředu a tím se ti zkrátí cyklusJá zase pila kontryhel a ten mi ho prodloužil ... teď čekám na MS, abych mohla zase Gynexem zkrátit ... fakt super :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
1. říj 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule To fakt nevím, v tomto se nevyznám :unamused: U mě zatím nic, ale čekám spíš později, takže to nic neznamená :frowning2:
1. říj 2013 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 No Kontryhel piju už rok..a cyklus jsem mnela pořad stejny..28 dnu..mam to tak odjakživa..ted prvni mesic beru i Gynex a skratil mne ho o dva dny.. :grinning:
1. říj 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ja si to ale myslela že to nevyšlo-nedelala jsem si iluze..protože jsem nemnela vubec žadne přiznaky..mne když jsem otehotnela začali okamžite příšerne bolet prsa..a taky jsem "pořad blila"...takže tady toto už mam odskoušene..no vam držim palečky..v každem připade.. :slight_smile:
1. říj 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Mně připadá, že žádné příznaky nemám, ale já neměla takto brzy ani při posledním těhotenství, takže se na to nemohu spoléhat. No uvidíme... Test mi dnes vyšel negativně.
1. říj 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule
@llluckaaa
Tak dnes, nejpozději zítra, by měl začít 1DC. Břicho už mne pobolívá, tak snad už konečně.. dnes jsem 33DC (hezky se to prodloužilo asi díky kontryhelu, ach jo...). Už aby konečně přišla ... test nemá cenu dělat i BT klesla, jako před MS...obávám se, že bude i bolestivější než minule ... Už chci zase počítat od nového cyklu ..
2. říj 2013 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Já zatím čekám a stále nic :unamused: Ani mě nic nebolí... Tak nevím, na čem jsem :confounded:
2. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa No já vím, že nejsem těhu ... ale jinak taky pořád ta MS nic .. už mne to štve ... takhle to natahovat zbytečně. Už jsem myslela, že přijde včera a nic ..dneska pidišpinění a nic ...fakt si myslím, že za to může ten kontryhel ... a to mám bylinky tak ráda. Ovu posunul o 3 dny a MS teď už o 4 dny...takto dlouhý cyklus jsem snad nikdy neměla...
2. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 no ja to zas dostala o tři dny dřiv..myslím že diky tomu Gynexu-beru ho mesic..ale nejlepší na tom je že poprve nemam vubec žadne bolesti-a to mivam prvni dva dny mne pekelne bolíva břicho-tedy vyječniky a bez Brufenu nedam ani ranu-a ted?Žadne bolest nic..když jsem to dostala včera tak to mam druhy den cyklu?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Doufam,že to počítam spravne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa třeba se zadařilo-co víš.. :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule joo, já se na ten Gynex už těším! Kéž by mi to taky posunul dopředu ... teď už klidně skoro o týden (byla jsem teď s ovu na 19DC :frowning2:). A kdybych neměla bolesti, co mám teď, byla bych taky ráda ...
POkud jsi MS dostala včera, ano jsi dnes 2 DC :slight_smile:).
2. říj 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Nevím, ale snad se brzy dovím :slight_smile:
2. říj 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ja mivala velike bolesti a taky mne ten prvni den bolela hlava docela často-ted poprve vubec nic..žadne bolesti..tak si to "uživam"...v ramci možnosti tedy..myslím,že ty bylinky jsou opravdu výtečne.. :grinning:
2. říj 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek