• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
Hlásím 1DC ..jsem ráda, že konečně ... a jedeme v Gynexu :slight_smile:.
2. říj 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem uz 5DC , ale mela jsem to jen dva dny a konec...u me je normalni 5 dni, ale asi to bude porad tim vysazenim HA. Rikala jsem si jak budu ted od toho 10DC testoval ovu testama, ale ted premyslim jestli by nebylo lepsi se na to vubec nesoustredit, nic nepocitat a proste se jen treba obden ,,venovat" manzelovi ;). Mam totiz pocit, ze cim vis se na to budu soustredit, tim dyl budu cekat nez se to povede...jeste tak prijit na to...jak se na to nesoustredit :D
3. říj 2013 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 Jj, i to je možnost. A pokud budete sexovat obden, tak to musí vyjít - tedy pokud ovu bude....jako kdykoliv běhěm cyklu :slight_smile:.
3. říj 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak já nevím, co si myslet. MS stále nikde, jsem děsně unavená (a to spím celkem dost), mám vyšší teplotu (obvykle mívám mezi 35 a 36, teď skoro 37. Test negativní a vyhozen do koše. Před chvilkou mi to nedalo a vyhrabala jsem ho :grinning: :sweat_smile: a je na něm duch. Takže bude zkoušet zítra testovat z ranní moči a snad se něco dovím :unamused:
3. říj 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa Tak to vypadá dobřeee!!! Zítra testni ranní moč a uvidíš, že něco uvidíš :slight_smile:))
3. říj 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Jo, testnu. Pak to vyfotím a dám to sem. A uvidíme :grinning: Mně už se z toho zírání na papírek dělají mžitky před očima :sweat_smile:
3. říj 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa nooo myslim ze vsechny ty priznaky poukazuji na to, ze zitra rano najdes s nejvetsi pravdepodobnosti // :slight_smile: drzim palce ;)
3. říj 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lisacek55 Děkuji za povzbuzení :slight_smile: Doufám, ale raději to neberu moc vážně, nechci být zklamaná, kdybych si myslela že jo a pak by to byl planý poplach. Už jsem jak prdlá - chodím se pozorovat do koupelny, zkoumám velikost a a konzistenci prsou a pořád dokola se chodím dívat na test :grinning: Teď mi přišlo, že na něm duch není :unamused: Asi se brzy zblázním :sweat_smile:
3. říj 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@silvik77 15.8. 2013 me na screeningu zjistili spatne hodnoty NT 2,8 PAPP 0,2. Celkove vyjadreni znelo, ze nam hrozi Downuv syndrom 1:4 :frowning2: Silena hodnota:frowning2:
2.9. 2013 jsem byla na odberu plodove vody a jeste me prohlizeli jednou ultrazvukem a dokonce jeste zjistili, ze miminko ma srdecni vadu (Falotova tetralogie). Druhy den rano nam volali vysledky - miminko ma Downuv syndrom :frowning2: Zboril se mi svet :frowning2:((
5.9. 2013 me vyvolavali porod a jeste ten den jsem porodila mrtve miminko :frowning2: a jeste jsem byla na revizi delohy - neodesla placenta.
Po revizi me bylo doporuceno otehotnet po 3 mesicich, ale cekam na prvni MS a budeme to zkouset znovu. A doufam, ze vse dopadne dobre ...
Vam preji hodne stesti .-)
3. říj 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Holky, tak já stále nic nevím :frowning2: MS nikde, PMS nikde, ranní test negativní. Mrkněte na něj - myslíte, že na něm něco je? Někdy mi přijde, že vidím ducha a jindy zase že ne :unamused:
4. říj 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa treba je zatim malo hormonu...zkusila bych test jeste za dva dny kdyz se nedostavi MS :slight_smile:
4. říj 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahojky-tak co-jakpak ti to dopadlo?Ja dneska 5 DC..muže začit "snaženíčko"... :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 s tim obden sexováním no nevím..my sexovali min.mesíc taky obden..a nic :slight_smile:..mojeho za chvíli utaham.. :grinning:
5. říj 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Ahoj, zatím nic nového. Odebrán biologický materiál :sweat_smile: , ale nemám test. Musím ho doběhnout koupit, snad to dnes ještě stihnu. MS a PMS nikde :dizzy_face:
5. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa že se tak blbe ptám MS je menstruace a co je PMS? :grinning:
5. říj 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule PMS říkám premenstruačnímu syndromu :wink:
5. říj 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa :grinning: :grinning: :grinning: jaaaj...a mívaš to pravidelné??Ja když to nedostanu na den přesne a mam jenom jeden den spoždení hned vím,že se zadařilo..mivam to na den přesne..
5. říj 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule joo a taky mám skušenost s testem,že až tak třetí čtvrty den spoždení jsem tam mnela dve čarky..mne test nikdy neukazal tehotenstvi hned druhy den po spoždeni..
5. říj 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule a ted jsem poslala zpravu sama sobe-se musím smat-je čas na ranní kavu.. :grinning:
5. říj 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jo, mívám pravidelně, ale teď mi v tom udělala zmatek antiko, tak nevím, kdy přesně bych to měla skutečně dostat. Když jsem někdy před tím přestala brát, bylo zpoždění i několik dní :unamused: Takže na opožděnou MS se nemůžu teď moc spoléhat.
5. říj 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule :grinning: Mně při dvou těhotenstvích taky ukázal test až později, takže neházím hned flintu do žita :wink: Já už mám kávu v sobě, ale asi si půjdu udělat další, dokud mě manžel nehlídá :grinning:
5. říj 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Tak přeji hezký den..a vlastne celej víkend..dnes je tak krasne-přemýšlím co podniknem..asi budu nucena sednout do auta-je to moje noční mora..co jsem si udelala řidičak jsem auto neřidila..a muj si vzal do hlavy že letos mne k tomu dokope..že ten strach musim proste překonat..pry až budem mit mimi-abych byla pojizdna..smysl do dava..ale jak překonat ten strach?Aspon se mužu soustredit na neco jineho..než na mimi.. :grinning:
5. říj 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Taky si užij víkend :slight_smile: V řízení jsem na tom stejně, já má řidičák už od 18ti, ale jezdím malinko jen poslední dobou. Taky se dost bojím :sweat_smile: Radši se uč teď, protože děhotná a s mrnětem v autě jsem se bála ještě víc :sweat_smile:
5. říj 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa
@krausule
Ahoj holky, na testíku @llluckaaa tedy nic nevidím :frowning2:. Ale fakt se to může ukázat až později. Udělej další a pokud by MS do pondělí nepřišla, asi bych zašla na krev na HCG a popř. na UTZ pak. Budu držet palce!
@krausule Já bych se sexíkem u nás obden ais neuspěla. Manžel má nepravidelnou pracovní dobu a když dělá, tak jezdí domu pozdě věčer-v noci a je unavený. Takže je dobré, když vím, kdy se cca snažit a těch pár dní to nějak přežije :grinning:.
Jinak máme tento víkend Fílu na hlídání u babičky s dědou, tak jsme včera poseděli do zavíračky v hospůdce a hezky pokecali s manželem :slight_smile:. Dneska odpo mám nějaké školení a večer máme zase posezení s kamarády, co také "odoží" po měsících dítě :slight_smile:.
Já jsem si taky udělala v 18 řidičák a pak skoro 10 let za volant nesedla. Pak jsem vyklepaná si koupila malýho starý autíčko a rozjezdila se. Je to asi to nejlepší, co může člověk udělat. Mít něco malého svého a jezdit sám někde po okolí... Teď jsem za auto moc ráda - cítím se svobodně (hlavně s dítětem) :slight_smile:. Takže držím palce na dnešek @krausule :slight_smile:.
5. říj 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa ani mne nemluv.ja taky dostala řidičak v 18..a pak celou dobu jsem do auta nesedla..tak jsem si říkala ted nebo nikdy :slight_smile:...al muj je ze mne na nervy..na te silnici..co na to říct??Jedu jak mužu.. :slight_smile: :grinning:
5. říj 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule No hele to jsi ještě nejela s mým manželem :grinning: Buď na mě zařve "auto" a já nevím, co tím myslel, kam se mám podívat, nebo vzdychá a dělá ksichty, když se mi nepovede vyhnout nějakému kanálu, atd. atd. S ním je to o nervy, radši jezdím sama (a nejlépe bez dětí). Teď máme docela nové auto a já se zase musím naučit ho ovládat a to víc se bojím, abych nám ho nezlikvidovala :unamused:
5. říj 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: @danny617 no strach má veliké oči-mne jenom muj řekne že pujdem dnes jezdit..a ja už jsem vyklepana..ono to je na tom to nejhorší..že to nikdo za mne neudela..musím sama..překonat ten strach-a jezdit-jezdit..v tomto mne mne nikdo nepomuže..ale když vidim kdo všechno jezdi v dnešni dobe..a u nas v rodine jsem jedina ženska ktera se bojí--tak si říkam,že předsi nemužu byt takovy "debil"... :slight_smile:..u nas s tím sexem je to taky takove nanic..muj je workoholik-jelikož podnika-tak dela 12 hodin denne..a taky mne to kolikrat stojí dost usilí ho "ukecat"..už jsem parkrat vyhrožovala i sousedem.. :slight_smile: v ramci legrace samozrejme
5. říj 2013 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule @llluckaaa já mám řidičák skoro 8 let, za volantem jsem neseděla 6 let (po operaci očí pouze jednou, předtím ale taky mockrát ne) -docela se bojím, auto nemáme, takže ani nemám, kde si to vyzkoušet, navíc mi po operaci zůstaly nějaké malé dioptrie na očích, které jsem dosud neřešila, teď jsem konečně byla u očního, abych aspoň třeba na to čtení k PC nebo do divadla měla brýle, protože to prostě delší dobu nedávám...za volant bych se s takovým zrakem tak jako tak neodvážila! Jinak já bych snad i zvládla nějak normálně to ježdění někde po venkově, ale my jsme ve velkým městě, samé křižovatky, mám hlavně hrůzu z parkování - v Brně je to hrůza všude a když bych někde jela sama, musela bych i sama zaparkovat, a to nedávám.
5. říj 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa tes si mne rozesmala..ty znaš meho přitele??Protože jsem mnela pocit,že mluvíš o nem..ja když se konečne odhodlam sednout za volant..tak do pulhodiny se strašne pohadame :slight_smile:-jednou jsem se tak vztekla,že jsem zastavila a vystoupila z auta..:slight_smile:...a nechala ho tam ..a šla pešky-takto to mame my s řizenim-a ted preventivne vyhrožuju dopředu-jak po mne začneš řvat-nejedu dal..:slight_smile: muj mne taky kouil maleho pequetka..aby mne donutil jezdit-ale samotna si netroufam..ješte mam problem s tim kdo ma přednost :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: -jezdim teprv 14 dnu..to je trapas co,v mych letech-a začatečnik..
5. říj 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule My se v autě taky pravidelně rafnem. On mě nutí jet, jenže pak je schopný mi hrabat do řízení, zařvat na mě (já se pak leknu), hrozně kritizovat a skoro nechválit :unamused:
Nic si z toho nedělej, já budu do konce života začátečník :sweat_smile:
5. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek