• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@ninive211 tomu rozumím-ja bydlím ve Zline-a jezdim jenom po vesnicich a to za asistence meho přitele..kdybych mnela jet sama Zlinem asi by mne "přizabili" řidiči..nejvic mne vytáčí takovy ty co nejvic spechaji-muj mne řika at si je nevšimam..ale když je za nama kolona tak taky říka přidej-vlečem se-ale ja zas-tak at mne objedou ne??Nekdy mne přijde,že ty co nejvice troubí už zapomeli jake to bylo,když začínali.. :grinning:
5. říj 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a víš jak-človek je vystresovany už jenom z toho,že řidi-a pak on jakto že to neumíš??Co delaš..pust tu spojku..nejhorší je,když je tvuj automechanik-to vyslovene trpí za to auto-jak mu davam zabrat.. :slight_smile: :grinning:
5. říj 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já jsem jezdívala s taťkem vedle sebe...on je nervák, takže taky furt do mě hučel...na mé poslední jízdě, co jsem seděla za volantem (navíc poprvé od té operace a poprvé v nové fábce) mi to na křižovatce mezi Boskovicema a státní na Svitavy chcíplo asi 7x za sebou...prostě nervy....jak jsem byla rozklepaná, tak jsem prostě furt pouštěla brzo spojku. Za mnou kolona aut, už i troubili a já nebyla schopná se rozjet :frowning2: Od té doby jsem do auta prostě nevlezla.
5. říj 2013 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jo, přesně :wink: Můj sice není automechanik, ale taky při mé jízdě trpí :grinning:
5. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ninive211 tak to mne povídej,ja zas neustale držim do zatačky spojku mam starch že mne to zdechne-takže furt noha na spojce a muj furt-pust tu spojku..pustu tu spojku-dej nohu z toho pedalu..kam jedeš??Ted nejhorší moje nočni mora-kopce-kde se mam rozjíždet na ručku protože to neumim bez ručni brzdy-už dopředu chaosím-a jednou sme si v kopci přesedali protože jsem hysterčila že mne to chcipne..tak vymena za vvolantem-za mnou kolona..no hruza..a takove trapasy delam pořad..
5. říj 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já tak nesnáším ten kopec od Fryštáku na Jižní svahy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pořád nevím, co zařadit, jede mi to pomalu, já si podřadím, rozjedu to, přeřadím - jenže tak pomalu, že mi to zase zpomalí a nejede to :grinning:
5. říj 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, a pak se divíme chlapům, když vzdychají: "Nojo, ženská za volantem :grinning:" Já věděla vždycky, že na toto budu levá, proto jsem ani nějak nespěchala s děláním řidičáku hned v 18, protože jsem věděla, že stejně asi nebudu jezdit...dělala jsem si ho pak o tři roky později spolu s mladší ségrou - ta jezdí v pohodě, jízdy udělala na podruhý (v termínu na poprvý byl komisař, co to dal jen jednomu klukovi z asi 7 lidí!), já jízdy dělala snad na sedmkrát! Vždycky nějaká "prkotina". Jako vím, že jednou si budu muset řídit, ale bojím se toho už teď. Problém je, že manžel taky nějak neřídí (ŘP má ale od 18), auto nemáme a když jedeme na chatu s tchánovcema, tak si vždycky zapomene řidičák doma v šuplíku, takže si to ani nemůže vyzkoušet...no jsme to my ale dvojka :slight_smile:
5. říj 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jinak jsem se nějak nepředstavila, všimla jsem si, že jsme tu přispívala teprve poprvé (ono těch diskuzí o snažení je tolik, že už nevím, kam jsme psala -jsem to asi popletla s diskuzí Podzim/zima 2013 :grinning:) -Takže my máme s manželem měsíc a půl po svatbě a domlouvali jsme se, že po líbánkách si přestaneme dávat pozor a budeme se snažit o mimčo. HA neberu už rok. Doufám, že se zadaří co nejdřív, už mám na to věk a biologické hodiny bijí jako splašené...a k tomu otěhotněla mladší sestra, tak jí tak akorát závidím a ty hormony se mnou mlátí o to ještě víc.
5. říj 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no to mne povídej!Ja bydlím na jižnakach :grinning:
5. říj 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jojo taky mam s toho hokej kolikrat-ale v každem případe vítej v klubu :grinning:
5. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule No tak to se teda máš :grinning: Já tam občas jezdím za kamarádkou a vyjet tam a pak projíždět uličkama mezi paneláky, to je něco pro moje nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no to si ješte netroufam vubec-vyjedu kopec-spíš se tedy plížím..a pak zaparkovat musi muj..z bezpečnostnych duvodu.. :grinning:
5. říj 2013 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@llluckaaa
@ninive211 Holky tak hlásim že jsem to přežila a nikoho na silnici nesejmula..uff...hezký zbytek víkendu :slight_smile: :wink:
5. říj 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danny617 Ahoj, jj, já vím, musím být trpělivá a počkat. Ale když já jsem zvědavá a chci vědět, na čem jsem :sweat_smile: S gyndou to není jednoduché, ordinuje jen ve středu a pátek. A to jsem ve čtvrtek chtěla jet na týden pryč :unamused: Ale jestli MS do středy nedorazím, dojdu si tam.
Dnes ráno jsem zkusila další test a tam je vidět při bližším zkoumání slabý duch :unamused: Začínám mít pocit, že to špatně dopadne :frowning2:
6. říj 2013 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lllucka třeba ne..a maš i nejake příznaky?Ja byla třeba hrozne nafoukla a mnela nevolnosti..
6. říj 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Mně právě přijde, že už ani nemám žádné příznaky. Únava tak akorát, prsa nic, nevolnosti nic, a zvýšenou teplotu asi taky nemám :unamused:
Zítra ráno si testování asi zopakuju.
6. říj 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no to každopadne..test si udelej určite..a dej pak vedet-držim palečky.. :slight_smile:
6. říj 2013 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jj, dám :wink: Nebudu moc dospat :sweat_smile:
6. říj 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no to ti veřím!!Ja dneska 6 DC...chjooo... :confounded:
6. říj 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já jsem 33. DC :unamused:
To je dobře, ne? To už bude brzy ovulka :dizzy_face:
6. říj 2013 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa možna už ani ne :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se k vám s dovolením přidávám :slight_smile: Snažíme se první měsíc o první mimčo! Koukám, že jste tady většina už zkušených mamin :slight_smile: Zatím nic nesleduju, jen se víc snažíme tak uvidíme, kdy se zadaří!
6. říj 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Já jsem 6DC dnes, tak by jsme měli pomalu začít ... uvidíme, jak to večer vyjde :slight_smile:. Zatím je tedy brzy..až tak od 10DC, to bude naostro ..doufám.
@llluckaaa Tak jak testování? Zkoušela jsi test? :slight_smile:
@kronecka007 Vítám tě zde a držím palce při snažení!
7. říj 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 Vyfotím a ukážu. Jsem už 34. DC a dnešní i včerejší ranní test vypadají podobně. Při delší a podrobném zkoumání sotva znatelný duch, jinak nic. MS nikde, PMS, jen trochu špiním. Začínám se bát, že je něco blbě :frowning2:
7. říj 2013 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Ahoj, vítej k nám. Držím palce, ať se zadaří :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotodokumentace :slight_smile:
7. říj 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kronecka007 Ahojky-držíme palečky at se zadaří :slight_smile: :wink:
7. říj 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danny617 ja 7 DC taky to tak mám..až kolem 10-12 dne :slight_smile:...ale na druhe strane-nikdy nevíš :slight_smile:
7. říj 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Ahojky-koukam koukám,ale zatím tam nic nevidím..skoušela bych určite testovat :slight_smile: dal..třeba je ješte brzo..a vyleze čarečka zítra nebo pozítří
7. říj 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Takhle nic nevidím :frowning2: ... Zkus za dva dny a pokud nic nebude, tak jedině ta krev ...
7. říj 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek