• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2013

12. ledna 2014 
@llluckaaa Ahojky,tak co jak to vypada? :wink:
8. říj 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Taky by mne to zajímalo :slight_smile:
8. říj 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule @danny617 Ahoj holky, bohužel jsem to dnes dostala :frowning2: Můj cyklus měl 34 dní :stuck_out_tongue_closed_eyes: , to se mi ještě nestalo.
8. říj 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa jeejda-to si mnela tedy dlouhy cyklus..to nevadí-nebud smutná..my taky jedem nanovo..ja dneska 8DC...
8. říj 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule No, možná že tam i něco bylo, ale prostě už je to pryč a nechci se tím trápit :wink:
8DC? Tak to by chtělo s manželem večer něco podniknout :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa myslíš??ja si řikam jestli to není brzo.. :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jasně že není :wink: Mám dvě kamarádky, které počaly 7. DC :slight_smile:
8. říj 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa a co mají, holčičky nebo kluky? Chci si jen potvrdit tu teorii, že holčičky by se měly dařit tak 3-5 dní před ovu...že do té doby klučičí spermie nevydrží :slight_smile: My se snažili teďka 11 DC, ovu si nejsem jistá (jestli vůbec), kdy byla, ale 13 DC byl ovutest negativní (slabá čárka)¨a další dva dny taky (o už skoro žádná čárka - začala jsem testovat pozdě) a ten 13DC večer jsem cítila píchání v podbřišku, tak si říkám, že to mohlo být ono.
8. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule i pokud by to bylo brzo, tak přece nemusí být pěkný večer s manželem jen za účelem početí miminka -)
8. říj 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no jasny že ne :slight_smile:..To ja tak neberu-a mojemu ani neřikam kdy mam ovulaci podle testu tedy..at ho zbytečne "Pnestresuju".. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Holčičky, samozřejmě :slight_smile: Podle mě na té teorii skutečně něco je :wink:
@llluckaaa fakt jo???No kéž by..a kdyby to byla holčička juuu... :slight_smile:
@krausule Chtěla bys raději holčičku než chlapečka? (jasné, že nejdůležitější je, aby bylo mimčo zdravé, ale prostě kdyby si člověk mohl vybrat kluka nebo holku) :wink:
8. říj 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no ja už mam doma 12 leteho kluka-a mooc bych chtela holčičku..to je jasny..i když Radek by chtel určite radši brachu-no nadšený není tak či tak..12 let jedinaček že..už ted vyhrožoval-a zapomen na to mami,že budu vozit kočarek..po venku..no joo-puberta.. :grinning:
8. říj 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@krausule
@llluckaaa my bychom právě taky rádi holčičku a u tohoto si jako jednoho z mála myslím, že to může fungovat. Otázka je správně odhadnout ovulaci, mně právě na nějaké kalkulačce vyšlo, že by měla přijít 4. nebo 5. a že 1.10. je ideální den s největší pravděpodobností holčičky (pak by to klesalo na úkor chlapečka) a dle příznaků se ovulka nejspíš posunula o den dříve -3. (jestli to byla ona) :rolling_eyes: no a pak další den bylo teda taky tulení, taky bez chránění, ale to už jsem si teda nedala záležet, abych ležela s nohama nahoře apod :grinning: Tak jsem zvědavá zda nějaká spermijka byla úspěšná, a pokud jo, tak jaká :sunglasses:
8. říj 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa my chcem taky spíš holčičku, hlavně i proto, že u kluka se absolutně neshodneme na jméně :sunglasses: ale taky když to bude kluk, tak to hold bude kluk, střílet se kvůli tomu nebude, hlavně když bude zdravé mimčo...
8. říj 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 zajímava teorie ale moc tomu tedy neveřím :slight_smile:..kdyby to tak fungovalo tak by proste všichni planovali takto ne??Nevim-ja mam možna blbou teorii,ale myslím si,že pohlaví ditka proste ovlyvnit nejde.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..ale třeba se pletu..držím palečky at to vyjde.. :grinning:
8. říj 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 jinak u nas je to o to horší že muj přitel ma s byvalou manželkou holku-ja mam spředchoziho vztahu kluka..no to je tak nejlepší splodit u nas dvojčatka..aby sme mali pareček.. :grinning: a jelikož muj pochazi z dvojčat... :grinning:
8. říj 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule prý pravděpodobnost dvojčat je dědičná spíše ze strany ženy (když pochází z dvojčat matka či babička nebo prababička z matčiny strany), ze strany otce to vědecky prokázáno nebylo :slight_smile: Tam by to byla spíš náhoda :slight_smile:
a jinak k tomu plánování - já si myslím, že dřív to lidi tolik neřešili, prostě sexovali a něco z toho bylo...to jen teďka my furt něco řešíme, k něčemu se upínáme...stejně to má vždycky vlastně v rukou muž, jestli se k vajíčku dřív dostane jeho spermie X anebo spermie Y :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule No hele k té teorii... Já to právě věděla o kamarádkách, protože obě znaly datum otěhotnění. Když jsem se pokoušela o Kačku, tak jsem si právě říkala, že bych měla spíš před ovulací. A holčička mi vyšla :wink:
8. říj 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já bych taky raději ještě jednu holčičku :dizzy_face:
8. říj 2013 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa Musím se smat..je pravda že ja dvakrat otehotnela hned po menstruaci,a dvakrat potratila..syna jsem splodila nevim kdy,protože je to už 12 let-nepamatuju si-tehda jsem to totiž vubec neřešila..no a mati mne ted řikala,že je to velice zajimave,ale jsou typy žen ,ktere maji proste problem donosit holčičku..že nevi se proč,ale je to proste tak..manželkaa od bratranka ma dva kluky a moc chteli holčičku..5 krat potratila a pokažde ji řekli že to byla holčička..pak najednou bezproblemove tehotenstvi a třeti kluk..bez problemu..jakychkoliv..tak snad nejsem ten typ..nevim co to bylo,ale je pravda že jsem otehotnela ted dvakrat po sobe před ovulaci a dopadlo to špatne.. :frowning2:
8. říj 2013 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 Uf,to jsem si oddechla..ja bych z dvojčat zblaznila...no ale prababička z dvojčat byla-a pak moje babička mnela mnela tři holky(moje maminka nejmladší)..no a jeji segra nejstarší (moje teta) dvojčata taky čekala-jedno ji ale umřelo a zustala jenom moje sestřenka.. :grinning:
8. říj 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule hm, takže to v rodině taky v podstatě máš..ta nějaká malilinkatá šance tam je. Někde jsem našla pěknej článek, kde psali, co má vliv na dvojčata, věk byl myslím mezi nima.
8. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Jak mohli vědět, že potratila holčičku? Já zase měla problémy v těhotenství s Matýskem. Asi jsem opak :unamused:
Nejlepší bude nechat se překvapit a mít radost z toho, co osud nadělí :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa no pokud potratila v 13. a vyšším týdnu, tak už pohlaví mohlo být znát...mamka přede mnou taky jednou potratila (ve 4.měsíci) a taky to byla holčička. Samozřejmě když potratíš samovolně v 7tt, tak nemůžeš ještě vědět, co to bylo...

@krausule ty jo, ale tohle je děsivé, právě mamka taky potratila jednou holčičku, jak píšu Lucce...a se mnou měla velké problémy, od začátku se mnou byla na neschopence a na konci těhotenství na udržování v porodnici, abych se nenarodila předčasně :frowning2:
8. říj 2013 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa protože pokažde potratila až pozdejc-kolem čtvrteho mesice plus-minus a to ti řeknou když to chceš vedet-aspon u nas na Slovensku..ja nevim,jestli bych to chtela vedet.. :unamused:
8. říj 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ninive211 no je to v každem připade zajimave,že?Ty holčičky se asi nejak komplikovane :grinning: rodí.. :slight_smile:
8. říj 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krausule Až tak později? To je hrozné :cry:

Fuj, mě tak bolí podbřišek :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už abych měla MS za sebou. Ve čtvrtek chci jet k rodičům a počítám, kdy bych se měla vrátit, abych něco neprošvihla :sweat_smile:
8. říj 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@llluckaaa to mne povídej-my odjíždíme na Slovensko k našim ve čtvrtek do nedele..tak to si neumím představit..jak tam budem "plodit našeho potomka"..to budu zrovna nekdy kolem ovulace. :grinning:
8. říj 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek