• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o miminko od září 2014

23. srpna 2014 
Ahoj maminky a budoucí maminky, vím že je to ještě předčasné a asi tu moc takových nebude, ale ráda bych se seznámila s někým, kdo plánuje snažení o miminko po létě letošního roku... Máme skoro dvouletého prcka a když se narodil, tak jsem si byla jistá, že to bude jedináček, ale člověk míní, život mění a já už se teď těším na druhé těhotenství :slight_smile: Tak snad se ke mě postupně někdo přidá a najdeme společnou řeč :slight_smile:
13. led 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Pridavam se. Pokud tedy vyjdou v pořádku genetické testy a budu mít zalecenou boreliozu.
13. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mě mrzí, že to je s komplikacemi :frowning2: Plánujete 3.děťátko? :slight_smile:
13. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane neplanovali jsme, v říjnu se zadařadilo, ale jen na 11 týdnů a ja porad tak nějak doufám ze by ta holčička mohla vyjít. Máme dva kluky a už velké, začali jsme brzy...
13. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh Aha, tak to mě moc mrzí...Určitě to vyjde :wink: Užijeme si pěkné léto a pak se do toho pustíme...
14. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Tak to doufám, už jsme objednali moře, teda týdenní pobyt u něj. Pak možná tábor a jdeme na to :wink: .
14. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh My máme v plánu moře začátkem září. Buď Chorvatsko autem a nebo do Řecka. Necháme to na last minute. Po loňské zkušenosti, kdy jsme všichni o marodili těsně před dovolenou a do posledního dne nevěděli, zda odletíme :slight_smile: Teď jsem pro změnu rušila jedny hory a doufám, že do druhých budeme všichni v pořádku. S dětmi člověk nikdy neví :slight_smile: A to máme jen jedno :wink: A copak jste vybrali za destinaci? Kolik je klukům?
14. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Jedeme hned na začátku prázdnin a jen na Istrii a autobusem. Jede s námi i moje mamka a do našeho auta se v 5 lidech + věci nenaskládáme. Kluci už jsou velcí, bude jim v době dovolené 12 a 8 let. Moc se nám líbilo toto http://www.victoria-ck.cz/cz/leto/01chorvatsko/02poloostrov_peljesac/01orebic/02hotel_a_bungalovy_komodor/, ale vzhledem k tomu že nás je 3 + 2, resp. 4 + 1 se nám to nevyplatí a museli bychom mít dva pokoje.
Dříve jsme pravidelně trávili první den prázdnin na pohotovosti, tak snad jsme to už překonali :wink: .
14. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh to vypadá moc pěkně! Tak s velkými dětmi už to bude autobusem určitě bez problémů. My s prckem taháme takových věcí, že i v letadle jsme měli na každém kufru nad limit asi 7kg a moje příruční zavazadélko vážilo 6kg :slight_smile:
Tak už jsme nemocní oba dva se synem. Já mám zánět celého nosohltanu :-/ Poslední půl rok je to pořád něco a to jsem předtím 8 let nemarodila...
15. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Jedeme takto už po třetí. I když se snažíme vézt jen to nutné, vždycky se to nashromáždí, navíc tím že nejezdíme do hotelů, ale do přírody (kemp, mobilhome), vozíme povlečení, ležení k vodě, něco málo jídla na první dny... :sunglasses:
Loňskou zimu jsem taky po letech hodně promarodila, měla jsem 3x zánět dutin, bolestivej měsíční kašel...

Doufám, že "neodpadnu" z této skupinky, dneska mě volala dr. že vyšel z genetiky nějaký špatný gen a doporučuje další vyšetření na hemocystein, který způsobuje krevní problémy. Dle jejích slov do tlf se těhotenství nevylučuje, ale budu muset brát vitamíny B a kys.listovou a být sledovaná na genetice v Brně.
Nevím jestli mám sílu na to do toho jít, bát se zda bude mimi i já v pořádku, když mám doma dvě děti a nejmladší taky už nejsem... Navíc mám dostat 4 týdenní antb na tu boreliozu.
15. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh Tak to mě moc mrzí, ale do září je ještě poměrně dlouhá doba, vše se třeba ještě vyřeší! Já dneska dávám prvně syna na víkend k babičce, tak jsem zvědavá, jak to oba zvládnem. Ale potřebuji se vyležet! Tak snad ten můj brouček nebude plakat a zvládne to bez problémů. Jsem z toho poměrně dost nervózní
17. led 2014 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Už jste zdraví? A jak to malý dal?
Já mám čekám na to vyšetření kvůli tem genům na hematologii a dostala jsem ty antb. min. na 4 týdny, tak ani nemůžu zapít synovečka, který se včera narodil :wink: .
23. led 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh Už snad ano, musím zaklepat. Malý to zvládl v pohodě, ani nevěděl, že nás nemá :slight_smile: Tak jsem ráda a mně se takový víkend také líbil, tak snad si to brzy zopakujeme :slight_smile:
Já antibiotika dobrala včera. 4 týdny teda nezávidím :frowning2: Tak hlavně aby vše dopadlo dobře :wink: Držím pěsti!
23. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Ahoj,
tak už se u nás něco málo hnulo. Dneska jsem byla na hematologii, brali mi 12! zkumavek krve. Pak jsem tam šla na pohovor s dr. Komplet výsledky budou až za měsíc, ale už dneska mi řekla, že hladina hemocysteinu je v normě, tudíž by neměl být s těhotenstvím problém z této stránky. :wink:
Připomínala mi, ale že není dobré teď otěhotnět, i kvůli té borelioze. Nezabrali mi ty první 4 týdenní antb., tak jedu druhé kolo s jinými :frowning2:
27. únor 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se :slight_smile: Máme doma 1,5 roční holčičku a plánujeme druhé. V srpnu se vdávám, tak hned po svatbě jdeme do toho. Nejradši bych do toho práskla hned, ale první těhotenství bylo rizikové, tak to radši necháme na pak. Už se ale nemůžu dočkat :dizzy_face:
24. bře 2014 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ipkh Ahoj, jak to vypadá s výsledky? Mrzí mě, že to nejspíš nepůjde s námi :frowning2:
Právě rodí můj bratránkova přítelkyně. Tak jsem zvědavá jak to dopadne.
@audrey44 to jsem ráda, že je tu někdo další. Čím víc se to bude blížit, tím víc se budou přidávat :slight_smile: Já bych do toho také nejradši šla hned, ale musíme počkat. Však ono to s těma prckama tak utíká, že ani nepostřehnu, že je nový měsíc a už pomalu končí... Však už to není ani za půl roku :slight_smile:
24. bře 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Pro výsledky si mám jít až 10. 4.
Jedu 3. kolo 4 týdenních antb. na tu boreliozu, prý je to nějaké zmutované, když mě ty dvoje antb. nepomohly...
Do toho mám dost podivnou menstruaci, přišla po 21 dnech a dneska 17 den od začátku pořád ještě není úplný konec. Dostala jsem na to nějaké tbl., prý se uvidí za měsíc. Můžou to prý dělat ty antb. nebo cysta... :frowning2:
Od 6. 3. mám neteřinku, tak mám kam chodit chovat a vozit :slight_smile: .
24. bře 2014 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane Já si taky myslím, že tady holky budou krásně přibývat :slight_smile:

@ipkh Držím pěsti, aby vše dopadlo dobře!!!
26. bře 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je tu někdo, kdo by se přidal? Už se nám to pomalu blíží :slight_smile: Syn teď začal tak zlobit, že bych si to nejradši rozmyslela, ale tak snad se to srovná :slight_smile:
24. črc 2014 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, hlásím se, ale možná začnem už na konci srpna :grinning:
27. črc 2014 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, ráda bych se přidala k vám.. jen na úvod. Mé jméno je Zuzka s přítelem jsme na to vlítlii už v březnu a na konci května jsem už měla dálnici :slight_smile: Dokonce mi zjistila dvojčátka.. štěstí netrvalo dlouho, nevyvíjelo se to, a tak jsem šla 4.7. na revizi :/ Dneska mi skončilo šestinedělko a ráno jsem dostala ms. Dr. mi říkala, ať jednu ms počkáme a po druhé můžem opět zkoušet :slight_smile: takže dnes hlasím 1DC :D
14. srp 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 Já mám dnes 2DC, ale tenhle si ještě nechám bez snažení a začnem až od dalšího :slight_smile:
18. srp 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky , taky se hlásím :slight_smile: :wink:
18. srp 2014 ve 14:19  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane já jsem dneska 4DC a po 1. ms po revizi byl masakr... kor pátek... nikomu to nepřeju, jen za nac jsem byla 3x ve sprše.... ted už je to ok. Dneska mám první den dovči, až na To počasí je to fajn :slight_smile:
@jitulka188 to je dobře :slight_smile:
jinak dlabu kys.listovou a piju kontr. čaj :slight_smile: a co vy?
18. srp 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@summer18 já mám akorát koupený Femibion, ten jsem jedla i v prvním těhotenství a začnu ho brát asi od příštího cyklu...Od porodu to mám taky hodně silné, ale jen první dva dny, pak už skoro vůbec...Ten kontryhelový čaj je na růst sliznice?
18. srp 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petane já ho pila vždy při ms a bylo mi fajn. Myslím, že je dobrý na uklidnění ms a posilnění dělohy. Ptala jsem se dr. co je dobrý brát před těhu a ona mi řekla, že stačí brát tu kyselinu... tak tu beru zatím jen 400. To mi dala přímo ona. Jinak se snažím více zapojit ovoce, zeleninu a ryby... na ty se už těším, v sobotu odlétáme do Španělska, tak doufám, že tam budou :slight_smile:
18. srp 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já frčím do Španělska tak za týden :slight_smile: Adios babínos :slight_smile:
23. srp 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek