• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první mimčo od června 2013

25. srpna 2013 
Ahoj holky, přidávám něco na odlehčeni a pro zasmatí :slight_smile:
První příznaky toho, že vám hrabe ze snažení:
-radujete se při pomyšlení na zvracení
-vidíte růžové čáry, kde je nikdo jiný nevidí
-mocné O již neznamená orgasmus, ale ovulace
-nedokončujete slova (ovu, těhu)
-používáte tajemné zkratky dc, ms, dpo
-utrácíte více za testy, než za oblečení
-ve dny okolo ovulace zrušíte veškeré společenské aktivity
-močíte na proužek čehokoli
-každé cuknutí v břiše je buď ovulační bolest nebo že by implantační?
-ranní motto: Nemluv na mě, dokud si nezměřím teplotu!
-konečně se těšíte na ranní vstávání – další možnost změřit si teplotu nebo odebrat ranní moč
15. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@honeysun Tak to jsi mě pobavila. V červnu jsme se začali pokoušet o mimčo, když jsem poprvé najela na diskuze o otěhotnění, zkratkám jsme nerozuměla. Teď už je ovládám a ovulační kalendář je můj kamarád :slight_smile:))
15. črc 2013 v 16:22  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
nevím, jestli ještě spadám sem, nebo bych spíš měla vlézt do červencové diskuse :grinning: Já teda prášky vysadila až v červnu před svatbou. vyšlo to tak, že jsem vlastně poslední menzes z antikoncepce měla týden a půl před svatbou a pak už na nové plato nenajela. Tak a ted už střílíme ostrýma, jak se říká. A hlavně na svatebce pořáádně :slight_smile:
15. črc 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martule81 ja zkratkám nerozumím a zatím se asi ani nechci snažit jim porozumnět. Akorát by mě to stresovalo.
15. črc 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Když projdeš pár diskuzí, kde ty zkratky hodně jedou, tak jim rychle po chvilce porozumíš :slight_smile: První měsíc snažení byl plný očekávání, měla jsem i těhotenské příznaky, i meškala 3 dny, což neznám, ale těhu test negativní a nakonec mrcha přišla. Tento měsíc už to beru víc s rezervou. Menstruace by měla přijít ve čtvrtek, tak uvidim, zda dorazí.
15. črc 2013 v 17:00  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martule81 ja si říkám, že si to možná jsou schopný ženský vsugerovat ty příznaky. Já zatím nevyšiluju. Měla bych to ted dostat, tak uvidíme. První menzes bez prášků, tak jsem zvedava
15. črc 2013 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeysun tak to je hodně povedené, naštěstí ještě nejsem v těchto všech fázích a ani snad nebudu:grinning:
16. črc 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeysun jo tech přiznaku magoření by se dalo popsat ješte daleko víc ale kdo nezažije neplodnost nepochopí:slight_smile:
16. črc 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n ta přeji hodně štěstí a aby hlavně ostrý byli :slight_smile:
16. črc 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Ahoj, když si brala HA tak si to měla normálně MS? nebo jen málo nebo vůbec?
16. črc 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief měla jsem ji míň, než pře HA (cca 7 let zpět), ale měla jsem. Moje HA byla nízkohormonální
16. črc 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak minulý týden jsem poprvé zkoušela ovulační testy tak ob den, přišlo mi zbytečné testovat každej den. Dva ze tří negativní, teď v nedělí jeden pozitivní, takže jsme na to hupli, včera též a dneska také plánuji.
S těmi příznaky, to fakt stačí málo. v červnu jsme byli na dovči, každej den jsme tomu dávali a poslední den mě bylo tak špatně, úplná nevolnost, motání hlavy apod., tak jsem si myslela, že jsem v tom ale test vyšel negativní a druhý den jsem to dostala, bylo to dost divné, takové stavy nemívám.
Teď pro změnu nevím, zda je to tou ovulací ale dneska mě docela bolí břicho a občas se mi taky zamotá hlava, břicho má nafouklé, o nevím co si o tom myslet. Tělo si dělá co chce... a když už jsme u toho, kdy bych si měla udělat těhot. test? má to smysl hned pár dní po ovulaci nebo počkat na MS? Tak nějak nechci furt kupovat ty pitomé testy a dělat si je každej den.
16. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to je dobře, že aspoň něco, já jsem HA brala cca 4 roky a když už jsem MS nedostavila, dostala jsem tak nějak strach,špatnej pocit, že to není v pořádku. Jasně je to fajn, když ti nic nebolí a nemusíš nic řešit ale není to normální. takže jsem hned přestala brát cokoliv, chvilku to trvalo a pak jsem měla zase normál a bolesti, jenže do toho mi ještě zjistili endometriozu, žádnej zákrok jsem nepodstoupila, jen mi doporučili otěhotnět hned a z ekonomických důvodů se to hned nedalo, po dvou letech se teď taky snažíme. Tak ti taky držím pěsti:slight_smile:
16. črc 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief ja zatím nechci nic vyloženě hrotit. Prostě budeme sexovat bez ochrany a uvidí se. Ja teda i občas trpěla během braní HA, bolest hlavy, občas zad. Nejhorší to bylo, když jsem třeba posouvala a brala víc plat najednou. To bylo pak, jak kdybych prášky nebrala :grinning:
16. črc 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Co jsem minulý měsíc pročetla x diskuzí, tak těhotenskej test se vyplatí dělat nejdřív 10 dní po ovulaci.
16. črc 2013 v 15:17  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martule81 Tak já mám úplně to samé...ve zkratkách se ztrácím a asi ještě chvilku budu :D
16. črc 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@davidjitka Nejdůležitější zkratka je O a DPO :slight_smile:)) Když jsem je viděla poprvý, tak jsem fakt nevěděla :slight_smile: A od kdy se snažíte vy?
16. črc 2013 v 15:46  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v květnu 2016  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martule81 My čekáme do srpna (kvůli mé práci) :slight_smile:, ale manžel už je nedočkavý, takže to možná začneme zkoušet o chvilku dřív...z těch zkratek mi jde hlava kolem :D :D
16. črc 2013 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@davidjitka ja secto snazim nevnimat ty zkratky
16. črc 2013 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@honeysun
Ahojky jsem tady nová a také se snažím od června......jinak tot je opravdu výstižné......uplně se vtom vzhlížím!!!! :grinning:
16. črc 2013 ve 20:21  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslela jsem, že se zadařilo napoprvé, měla jsem uplně všechny příznaky těhotenství,pozorovala jsem se a vše nasvědčovalo, že jsem těhule, měla jsem i den spoždění, jinak to mám na den....no a test neg. a BT mi spadla pod 37 dneska a hodinu na to ms :angry: ah jo....pořád se jen hlídám čtu, měřím. Chtěla bych ještě ty ovul testy ale to už se asi nedoplatím, od kdy se ty ovultesty dělají hned od 1 dne co mi skončí ms??? :confused: Bojím se právě toho jesti mám vůbec ovulaci, abych se netestovala a on ani jeden test pozitivní...toje pak docela o nervy :angry: Tak Vám nevím, jesti není lepší se na vše vykašlat a dělat to jak se nám chce a nic nesledovat, ale ono se to asi řekne a hůř dělá...
16. črc 2013 ve 20:30  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 no chápu tě, taky jsem si říkala, nechám to běžet a ležet, tak jak to půjde apod. Ale nedalo mě to, takže zatím jsem ve fázi, kdy si teda snažím zjistit, kdy ovuluji a pak na to hned hupsnut nebo v ideální případě hupsat pořád :slight_smile:, teplotu si neměřím ale je fakt, že od doby co se snažíme se víc pozoruji, jak mi ja, jaké mám příznaky a v jaké době a tak nějak odhadnout v jaké jsem zrovna fázi. Nejspíš je to asi nezbytné, pokud člověk chci hned otěhotnět.
Musím se přiznat, že jsem donedávna ani netušila, že oplodnit vajíčko se dá jen několik dní a né celou dobu co nemám MS, bože byla jsem tak naivní, ani nevím proč jsem si to myslela.
Měla jsem za to, že na tom nic není hned na to vlítnout a seš v tom, tak jsem si to představovala....:slight_smile:
17. črc 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n Asi tak nějak :D
17. črc 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief no ono je to hrozně indivindy... vezmi si, že jsou holky, co ootěěhotní i přes HA. Už jsem i četla, že se da otěhotnět i při menzesu.... je to těžký
17. črc 2013 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n nad tím jsem se taky nedávno zamýšlela, jak je to vůbec možné otěhotnět a mít MS??? Tomuhle fakt nerozumím
17. črc 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Jo tohle sem si myslela taky dělali jsme to obded celý měsíc, tak sem si už počítala jak jsem těhotná atd., pozorovala se. Říkala jsem si, že ovulku jsme tímto stylem nemohly prošvihnout :confused: Opak byl pravdou ted od neděle jedeme třetí cyklus na novo...Už jsem řekla příteli, že si koupím ovul testy a už vyšiloval, že takhle neotěhotním at tomu dám volný průběh, že to strašně hrotím a byl pěkně nasr.... :angry: ah jo a já už nevím co dělat...jesti se hlídat, kontrolovat, nebo se nato vykašlat????Poraďte....
17. črc 2013 v 19:02  •  čeká miminko, termín má v květnu 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief tak to vypadá, že si ještě počkáme. Nejspíš jsem to dnes dostala...
18. črc 2013 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Podle ovulačních testu vím, že jsme se při snažení trefili přesně do ovulky a ani to nezaručí těhotenství. Tak já už nevím co víc mohu udělat. Snažíme se sice krátkou dobu ale jsem netrpělivá, prostě chci všechno hned :slight_smile:. Nezbývá než tomu nechat volný průběch jinak bych se z toho zcokla :slight_smile:
18. črc 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chris_n to je teda vopruz...no tak příště snad, držím pěsti.
18. črc 2013 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajak83 no chlapi tomu nerozuměj, ani mě nepřekvapilo, že byl rozčílený, nechápou, jak to moc prožíváme a co všechno musíme se svým dělat snášet...já být tebou koupím ty testy aspoň ze pár a testuji a neříkala bych mu to, nemusí vědět všechno a tím spíš se pak vyhneš těm jeho narážkám, on bude mít klid a ty taky, páč se budeš v klidu testovat. :wink:
18. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tvůj příspěvek