• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení o první mimčo od června 2013

25. srpna 2013 
@suzief ještě to nezačalo uplně, zatím spíš špiním. Tak uvidíme, jestli se to rozjede.
18. črc 2013 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla.. Od 24. 7. vstřebávám veledůležitou informaci.. Jsem těhotná! Podle doktora jsem teprve ve 3. týdnu, takže je to úplně moc čerstvé a kdo ví, jak to všechno dopadne.. Na ultrazvuku byl vidět jenom plodový váček, plod tam ještě žádný nebyl. 7. 8. jdu na další kontrolu, tak uvidíme, snad tam už něco bude. Teď mám spíš jenom obavy, jestli se tam něco objeví nebo ne.. Uvidíme! Ale aspoň vím, že jsme s manželem oba zdraví a schopní zplodit :slight_smile: Ať se daří i vám!!!!
29. črc 2013 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zuzinkas Moc Moc gratuluji a závidím, páč mě se včera dostavila opět červená:frowning2: navíc nevím, zda budu muset na laparku...takže snad někdy brzy, taky otěhotním. Přeji ti zdravé miminko a aby bylo všechno ok.
29. črc 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief Moc děkuju, já se zatím snažím držet při zemi a moc se neradovat, protože těch problémů a potratů je moc. Navíc poletíme na ten Zakynthos na dovču, tak mám docela obavy z letadla. I když doktor říkal, že jenom ať letím, že to ničemu nevadí. A já Ti zase přeji, aby se vám to brzy podařilo, jsi mně moc sympatická a určitě si to zasloužíte! :wink: Všechny si to zasloužíme! Takže hodně hodně štěstí, holky! :slight_smile:
30. črc 2013 v 06:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@suzief nevěš hlavu... ja vím, říká se to lehce... ja jsem z toho našeho snažení taky trochu vedle, ale ono to přijde :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co noveho? ja bych to mela tento tyden dostat, tak jsem zvedava
12. srp 2013 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n Ahojky, tak jak si dopadla?
22. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska mám 26 DC a trochu špiním, takže si přestávám dělat naděje, že by se vajíčko mohlo uchytit zase:frowning2:
Jsem z toho celá naštvaná, tento měsíc jsme si s manžel dávali fakt záležet a snažení jsem brali zodpovědně, počítám už s tím že to dostanu...achjo. Třetí cyklus a zas nic, to mě fakt štve...:frowning2:
22. srp 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief zatím přišla další MS a ted už jsem ve 3 cyklu po vysazení, tak uvidíme no...
22. srp 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n tak v tom jsme spolu:-/ tak zase nanovo...
22. srp 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief však ono to přijde :slight_smile:. Já na to fakt asi rezignuju a budu se věnovat jiným věcem. A někdy to přijde...
22. srp 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n souhlasím, snažím se všemožně zaměstnat prací, naštěstí se daří, blbé j to, že všechny kamarádky kolem jsou těhotný nebo čekají mimi a samozřejmě to mám pořád na talíři i v rodině...kdyby tohle nebylo je to mnohem jednoduší.
22. srp 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief to chápu. Já to mám o to víc, že v práci to není růžové a otěhotnět bych potřebovala :-/ takže je to trochu stress.
22. srp 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chris_n to nezávidím, já v práci dobrý zatím ale už to dělám dlouho a potřebovala bych trochu zvolnit a mít čas taky na domácnost, nějak to flákám, po práci jsem grogy a nic se mi už nechce
22. srp 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak zas mška přišla, jsem naštvaná a bolavá...tak snad příště, zbyl tu vůbec ještě někdo v diskuzi?
25. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@suzief já tu jsem, ale jsem víc v diskusi snažení od léta... tam to víc jede :slight_smile:
25. srp 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek