• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew vzpomínám si, že jsi už tehdy mluvila o nějakých zdravotních problémech. S tím bydlením to je super, pěkně pomalinku a bez zadlužení. Paráda.
24. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No ono to bez jakéhokoliv zadlužení není, ale je to supr. Máme svoje bydlení, nikdo nám do ničeho nekecá a hlavně, rodiče jsou tak daleko od nás, aby nám do ničeho nekecali a tak blízko, aby nám mohli kdykoliv pomáhat :sunglasses: No k těm zdravotním komplikacím, které jsem měla tehdy se přidaly další, a dokud nebudou dořešeny, tak nemůžeme mimíse řešit. Ale doufám, že se to srovná a budu v pořádku (no, astma se nevyléčí, od toho mám super doktorku, aby mě hlídala, ale ta noha by snad mohla, aspoň se zlepšit)
24. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew aha, o noze nic nevím. Vím jen to astma...to je blbé, když člověk čeká na to, aby ještě dal do kupy sebe, ale je to třeba, protože ´mimčo je záhul a na to člověk musí být fit.
24. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, moje milované astma :angry: Ale nějak jsem si na něj zvykla. Prostě jinak to a ni nejde, že jo. Prostě jsem se s tím musela naučit žít. no já byla předloni v září a začala mě bolet noha, potom jsem lítala od doktora k doktorovi a před svatbou mi zjistili nekrózu kyčelního kloubu, který se mi mezi tím totálně rozpadl. Bylo to na endoprotézu, ale doktor se mi to pokusil zachránit foráží se spondioplastikou, takže se čeká na to, jestli a v jakém rozsahu se uzdraví ten kloub. Zatím se to hojí dle doktora uspokojivě, vzhledem k tomu, že beru kortikoidy tak je to na delší dobu. Řekl mi ale, že budeme čekat pouze do konce července a pak se uvidí. Buď se ty štěpy chytí, nebo budu muset na totálku...což se mi teda moc nechce...že...
24. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ty bláho, t o je síla...no to mě mrzí....to by člověk nevěřil, že klouby můžou odejít tak brzo:frowning2:
24. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo jo, nevěřil, ale bohužel se to stalo.Dost mě to sebralo, ale Martin mě hodně podporoval a podporuje dál. Hodě mě drží nad vodou :slight_smile: Půl roku jsem na to nemohla ani šlápnout, tak mě všude vozil na vozíku a opečovával :sunglasses: Asi jsem si vzala poklad :dizzy_face: Ale ticho, ne že mu to řekneš :grinning:
24. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew to věřím, že to muselo být hrozné. Je skvělé, že se o tebe MArtin tak stará-že ho pozdravuju:slight_smile: a jsem moc ráda, že vám to klape. No nic, končím pro dnešek, štěpánek se už budí:slight_smile:
24. led 2011 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Vyřídím, až se vrátí z odpolední :slight_smile:
24. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem si koupila tu listovku,ve středu mi začíná ovu,takže další už 2.pokus o mimíska může začít :slight_smile: Hurá,jen pomyšlení že by to vyšlo mě dělá šťastnou :slight_smile:
Všechno má ale přijít ve správný čas,tak uvidíme.........Snaženíčku zdar :slight_smile:A tady nám něco posílám :slight_smile:
24. led 2011 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vidím, že tahle diskuze ukazuje, že je ten svět malý, kolik lidí zjistí, že má spoelčné známé :slight_smile:
24. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek babky :wink: zasílám srdečné pozdravy z Horní Bečvy :zipper_mouth: :dizzy_face: je tady nádherně :wink: plno sněhu a té naší Jackulce Izzince se to moc líbí :wink: mějte se zatím nádherně :zipper_mouth: :dizzy_face:
24. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jj, to máš pravdu, svět je neuvěřitelně malý :grinning:
24. led 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jůůů, tak si to moc užívejte!!!! Závidím, ale přeju! Nic si nezlomte:slight_smile:
24. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j tj teď je dost důležitý mít svoje bydlení a hlavně pro ty naše prcky :slight_smile:

@pajinka29 tak snad už to bude né? abyste se do toho mohli pustit :wink: no vím jakej to pro mě byl stres a hledat si nový kamarády a v novym městě mám 4 různý základky...
24. led 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ty si to taky užívej babko :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew čtu že máš kyčel v háji, tak se přidávám do klubu já už sem s ní byla na operaci a posunuli mi pánev aby by kloub víc zakryli a zatím to jde ale do 10 let mě endoprotéza nemine což mi bude kolem 30 to mám pěkné vyhlídky ale přála bych ti aby se ti ty štěpy chytly :slight_smile:
24. led 2011 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs jo, tak to mě řekl taky, prý počkáme do července (to bude rok po operaci)ale řekl mi, že tak jak tak mě endoprotéza prostě nemine...jenom se tou operrací odložilo. Snad to bude v pohodě, protože jinak budeme muset mimčo ještě zase odložit, fakt mě to štve a na endorotézu se mi zatím fakt nechce!V březnu jdu na další kontrolu tak snad to bude fakt lepší.
24. led 2011 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no snad to bude jen k lepšímu :slight_smile: já sem byla v prosinci na kontrole a dostala sem prášky na chrupavky a kontrola v listopadu pokud nebudu těhotná :grinning: ale dr. mě naznačil že bude lepší si děti udělat teď a ten kloub úplně zdevastovat a pak ta endoprotéza ale taky mi právě říkal kdybych nešla na tu operaci, tak už jí mám teď a mám artrózu 3stupně a na druhý 1 stupeň je to mazec to maj důchodci a mě je 23...ale co zvládnem to a doufám že se budeš už letos snažit s námi a ani noha a astma nebude překážkou :wink:
25. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs co to vidím, i ty máš takové problémy? To by člověk nevěřil, že se to stává tak mladým lidem :astonished: tak to abyste se už orpavdu snažili, aby to všechno vyšlo, tak jak má
25. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs Jé, tak to jsme si i věkově docela blízko, mě bude v březnu 25 :slight_smile: No já jsem se doktora rači ani neptala, kloub jsem měla úplně na ohrabky, ale chtěl to zkusit a já si toho moc vážím, protože bych teď měla umělý kloub a opravdu to chci oddálit co to jen půjde.Zatím beru prášky na osteoporózu, vápník a setatoxin na prokrvení, půl roku jsem na to nemohla ani šlápnout, teď múžu zatěžovat 50kg...jsem se ho ale zapoměla zeptat, jak to jako poznám :grinning: Já jdu na kontrolu v březnu, tak doufám, že mi dá k narozeninám dobré zprávy :sweat_smile: Moc bych je potřebovala! No astma je problém, ale nic nezvládnutelného, jen budu víc pod kontrolou a asi teda rodit císařem, ale uvidíme jak to všechno bude, jen se s tím už pomalu smiřuju, ale třeba to všechno bude jinak :grinning: No manža teda říkal, že kdyby mohl, tak by šel se mnou i na ten císař!Když si nebudu moct pochovat miminko já jako první, tak prý aspoň on :slight_smile: :slight_smile: On je zlato, hodně moc mi pomáhá a to fakt se vším, chodí venčit psa, zametá, umejvá podlahy, převléká postele, podává mi pití, rovná prádlo v šatníku, věsí prádlo, uklízí spíž, chodí se mnou po doktorech (teda když může), všude mě vozí a hlídá si mě :grinning: ... jsem si asi uměla dobře vybrat :slight_smile:
A už ses ho ptala, jak to budeš mít s těhotenstvím a porodem?
25. led 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já toho mám jěštš povícero..si už z toho dělám srandu, že chorobopis mám jak postarší důchodce a jizev jak válečnej veterán :grinning: a ted jak sem byla s těma ledvinama,tak mi řek at se už u mě zvažuje s rentegenama abych za chvíli nesvítila jak vánoční stromeček....nj ale pořád si člověk musí říkat, že by mohlo bejt hůř..aspoň že ty děti můžu mít sice jen císařem ale zaplať pánbůh že to jde..
25. led 2011 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs Jéžiš, ty jsi fakt moje krevní skupina :grinning: Když jsem přišla k doktorce do Brna, tak jsme začaly spolu řešit ostatní problémy a teď mám výpis, že se jeden nestačí divit :grinning: Ale jak říkáš, není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a taky, jsou tací, co jsou na tom o hooodně hůř! Na svět se musíme dívat s optimismem v očích a všechno bude b pořádku :wink:
25. led 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew téééda, to bych do MArtina neřekla, že je takový pomocník. Jsem ráda, že jste spolu štastní.
@md.hs jo, jak jinak než si z toho dělat srandu..jinak by se z toho asi člověk zbláznil, že.
25. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji, to asi skoro nikdo, každý den a to jsme spolu sedm let mě pořád překvapuje. Pomocí a držením mě nad vodou a to mu jde zatím hooodně dobře :grinning: Doufám, že mu to vydrží i dál, ale zatím to vypadá nadějně a jak mu to jde s prckama :wink:
25. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak když jste překonali takové těžké období, kdy se k tobě neobrátil zády, ale naopak pomáhal a jste spolu už tak dlouho, myslím,ž e tě ničním negativním nepřekvapí...to by se už projevilo :grinning: holt, měla jsi štěstí. Jeho tatínek je ale tuším taky takový, ne?
25. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :slight_smile: Po operaci mě Martin odvezl k nim do Suchdola, abych nebyla sama doma a někdo byl se mnou, aby se mi něco nestalo :sunglasses: Staral se o mě táta a opravdu poctivě (vařil kafíčko, nosil snídaně pomalu do postele :slight_smile: , cokoliv co jsem potřebovala), je fakt, že i on je naučený doma a se vším pomáhat, ale prádlo jsem ho věšet ještě neviděla :grinning: Jo a dobře vaří, ale to i mamka :wink: I tak je vidět, že doma vždycky pracovali společně. Ono je to fakt hodně poznat.
25. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj, taky jsem z nich měla vždycky takový pocit...a navíc pohodáři
25. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jo, mám je moc ráda a taky tam hodně často jezdíme, náš pes se tam aspoň pořádně vyběhá
25. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak hlavně že v tom nejsme samy....a ty naše drahé polovičky nás opečovávají :wink: no po Steelovi tak se jmenuje ta operace se dělá jen císař protože je tam riziko prasknutí pánve tudíž ohrožení mě i prcka ale u tebe bych to viděla taky tak i kvůli tomu astmatu...mě pak napsal ortoped doporučení k sekci

@pajinka29 tjn to už bych si hodila provaz :grinning: mě doktoří už provází od narození a né a né se jich zbavit :wink:
25. led 2011 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs To asi jo, ale ono je to asi stejně jedno, halvně když budeme všichni v pořádku a zdraví, že :sunglasses: Ono má všechno svoje pro a proti.
25. led 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek