• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew to máš pravdu ale některý ženský si můžou klepat na čelo ,že bych chtěla normální porod ale je to asi tím, že ho nikdy nezažiju...
25. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs Jo, ono to bude i tím, že si neuvědomují, jaká rizika má císař a jak probíhá. Já bych raději normální, ale pokd to nepůjde, tak budu ráda za plánovaný císařský řez, než kdyby se mělo něco stát a pak bych musela na císař tak jak tak.
25. led 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně zdraví obou a stejně matku nedělá to jak svoje dítě přivede na svět...
25. led 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně!Krásně vystiženo..přesně to mi říkal nedávno manžel :slight_smile:
25. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@md.hs @petrusew - taky souhlasím, vztah mezi matkou a dítětem se především tvoří v průběhu života a to ovlivnit můžeme!
26. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j
@md.hs důležité je, že to máme v hlavě všechny srovnané a že máme doma podporu.
26. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jak se to naše snažení pomaličku blíží tak začínám uvažovat, že bych si pořídila nějakou literaturu :grinning: neměli by jste nějaký tip na dobrou knížku o těhotenství???
30. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahonia ahojík, to nemám. Já většinou koukala na net, hodila jsem si do vyhledávače aktuální týden těhotenství a pak mi vyskočilo spousta odkazů, co se se mnou zrovna děje, jak je mimčo veliké atd...taky jsem chtěla studovat něco dopředu a nakonec jsem zjistila, že když je to dopředu, tak si to moc nepamatuju:frowning2: ale knížek je spousta-viděla jsem v knihkupectví od Portálu knížku s přebalem maminky s bříškem, která drží malé botičky na tom bříšku a ta mi obsahově přišla zajímavá. Jen si nevzpomenu na název:frowning2:
30. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky nemám tip, ale kamarádka měla knížku a v ní bylo týden po týdnu obrázky, co miminko umí, jak je veliké a bylo to krásně nafocené, ale nevím, jak se to jmenuje...ale byla moc hezká :sunglasses:
30. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám, že neporuším pravidla, ale byla to tahle kniha http://www.modrykonik.cz/bazar/202-knihy-casopisy-dvd/yuz6/kniha-podivej-jak-rostu-3d-obrazky/ Ta se mi moc líbila
30. led 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tip na knížku taky nemám, také jsem čerpala hlavně z internetu. Jinak naše první snaženíčko nevyšlo, mrška přišla přesně na den :frowning2:
30. led 2011 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :grinning: tak jsem zpět a už v pracovním tempu a řeknu vám že to je masakr :unamused: nevím jak to tu dneska zvládnu a to ještě do 17,30 :frowning2: a k tomu bez kolegů s kterými jsem byla 3roky v kuse každý den :unamused:
31. led 2011 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Jéžiš, co já bych dala za to, kdyby ta mrcha přišla přesně na den...mám pět dní po a jsem řádně mimo...fakt to teď nejde. Test mi sice vyšel negativní, ale na krvi jsem ještě nebyla. Tak nějak potřebuju uklidnit,že stresuju ... :cry: Už dva dny nemůžu spát, mám špatné sny, nemůžu usnout v hlavě si přehrávám scénáře, co kdyby, co bude potom... :frowning2: :cry: :cry:
31. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Petri neboj, vsechno bude fajn :wink: ja bych jeste pockala par dni a kdyztak bych za par dni zasla na tu krev :wink:
31. led 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 To mi říkala i mamka, manža... Prostě je to pro mě moc těžké, nerada bych musela na potrat, nikdy bych si to neodpustila! Manža mi říkal, že je to teď těma nervama, že plaším, a že to bude tím, že mám spoždění...já pořád čekám a čekám, snad to bude opravdu jen nervama a rozhozené, počám ještě do středy nebo čtvrtka a pak bych zašla rovnou na gyndu. ... snad ta mrcha do té doby dorazí dobrovolně sama.
31. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no já tak meškala předloni dva týdny a opravdu nervy dělají strašně hodně... :unamused: takže i když je to těžké a maximálně tě chápu, tak to chce klid :wink: i když já to taky neumím :wink: zkus myslet na něco jiného
31. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 :slight_smile: To asi jo, přes den to není tak hrozné, ale jako v noci, tak to je fakt síla. Mimi bych si přála, ale ortoped by mě asi zabil :frowning2: Snad to fakt bude dobré. Jako čtrnáct dní je fakt síla.

31. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 škoda, ale co, byl to teprve první pokus, hlavně, že tělo funguje jak má.

@kacca7 vítám tě zpět z dovolené, muselo tam být náherně, beztak tam byla pořád vymetená obloha, sluníčko...jo, nástup po dovolené do práce je vždycky síla...ale ono se to postupně rozjede:slight_smile:

@petrusew přesně, jak píšou holky, je to stresem...a čím víc se ted budeš nervovat, tím hůř. A myslím, že když test vyšel negativně, není se čeho bát. V současné době jsou na trhu tak citlivé testy, že těhu staré 4tt by dozajista potrvrdily...a ty bys ted už byla vlastně v 5tt...takže klííídek. I když vím, že to je těžké.
31. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 holky, snad máte pravdu...dneska jdu trošičku cvičit, tak snad mi to taky dodá tu potřebnou šťávu a nebudu myslet na blbosti
31. led 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli sněžilo tam, sluníčko svítilo čtvrtek a pátek nádherně a prostě tam bylo božsky :grinning: a ten klid co tam byl, luxusní :grinning: už aby bylo léto, kdy pojedeme do Čech a podzim, kdy pojedeme zase na Horní Bečvu :dizzy_face:
Ani už nepotřebuji moře, stačí mi klídeček a pohoda :dizzy_face:
Nevím jak vy v Prostějově ale v NJ je dneska škaredě :unamused: nějaký takový opar či co to je :frowning2:
31. led 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no a takhle hnusně, opar, šedo tady máme už od čtvrtka:frowning2: hnus. Proto jsem ti psala o tom sluníčku u vás. A kam jezdíte do čech? Máš pravdu, česko je krásné a co jsem byla těhu a ted se štěpulíkem jezdíme jen po něm a jsme nadšení:slight_smile:
31. led 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, není jak než souhlasit. Tady je opravdu hnusně už od čtvrtka. Tak jako divně šedo. S Martinem jsme dlouho nikam nejeli. Jenom před svatbou na Slovensko do Košic, oznámit svatbu, to byl na hooodně dlouho poslední vylet a dovolená.
31. led 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji tak v létě máme zase objednanou chatu na týden na Žamberku :wink: pro mě a naši Izzi to je ideální... příroda a výběh... ale chtěla bych časem taky do Krkonoš atd...
Jako kdyby mi někdo před 5lety řekl, že nebudu jezdit k moři, tak bych mu řekla, že je praštěný, protože dovolenou bez moře jsem si nedovedla představit, ale co jsem nyní se svým manželem, tak vlastně jsme u moře ještě ani spolu nebyli a nechybí mi to :grinning: předtím jsem byla v Chorvatsku, Maďarsku, v Tunisu a na Tenerife a hlavně na Tenerife se mi tam vůbec nelíbilo :unamused:
31. led 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no právě my moc s manžou na moře nejsme...my hlavně hory turistika, takže Tatry, beskydy, jeseníky, Orlické hory, něco málo Šumava, v létě jsme byli na Vysočině a v českém švýcarsku. Svatební dovča byla Kréta-ale skoro ani jeden den jsme neleželi u moře. Měli jsme pronajaty auto a skůtr, takže vykopávky, památky, hory, soutězsky...je tam toho strašně moc k vidění, doporučuju. Ale asi nej dovča byly Alpy-Salzbursko, v létě jsou ty hory tááák krásné. ALe tady chceme ještě vidět minimálně Krkonoše, ještě znovu a líp šumavu, český ráj...
31. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jééé, taky bych jela po horách. Byli jsme v Jeseníkách, tam se nám moooc líbilo, takovej maličkej zastrčenej penzionek a bylo to tam moc hezké. Všude jsme museli ťapkat, ale to nám nevadilo, ovšem teď máme od ťapkání útrum...ale až budu moct zase ťapat, tak si užijeme. Možná letos pojedeme do Chorvatska :slight_smile: Tam se mi moc dobře dýchá, tak snad nám to vyjde, uvidíme.
31. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji a slyšela jsi už někdy o Geocachingu? mohlo by se Vám to líbit :wink: mě se to líbí maximálně !!!!
31. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti no vubec ti ty potize nezavidim :unamused: me staci kdyz mam malou sestricku na hlidani a ona trpi na atopicky ekzem :frowning2: ted byla u nas v patek na noc a to byla noc..vubec jsem se nevyspala, protoze se bobisek maly porad skrabal :unamused:
31. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Chuděrka malá, taky jsem na to trpěla, ale ne úplně malá a většinou jen přes léto. Teď mám docela klid. Doktorka mi napsala krém Lipobase, je jenom na promašťování a je fakt že mě pomáhá. Víš co, já si ty problémy už moc neberu, teď mě doktorka poslala na cévní, že se jí nezdají moje otoky nohou a další diagnosa na světě, já už se tím moc nezatěžuju, prostě to beru tak, jak to je. Nemá cenu se tím moc trápit a trápit se tím, co bude následovat. složím se a budu muset ještě antidepresiva :grinning: To ne, to nemá cenu, to už tady bylo :grinning: Naštěstí mám doma opravdu oporu, někoho kdo mi pomáhá a podporuje :dizzy_face:
31. led 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jj, slyšela a pár pokladů jsme už v okolí odhalili:slight_smile: vy na tom ulítáváte hodně?
31. led 2011 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj, jeseníky jsou krásné. Však neboj, za chvíli to už zase půjde, uvidíš, co ti řeknou na kontrole v březnu
31. led 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek