• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew právě že na tom to je super, že máš velkou podporu doma :wink: to je na tom to nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face: a přece se říká (teda doufám), že po špatném období musí přijít to krásné :dizzy_face:
31. led 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to jo, snad to bude lepší, opravdu se to už podle mě lepší - nebojí mě to když sedím, ležím i když ležím na boku, prostě se zatím cítím doscela v pohodě, tak snad to vydrží i po kontrole, Holibka dokáže pekelně pokazit náladu
31. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já se to dozvěděla o tom na té Horní Bečvě a našli jsme 4 poklady :grinning: takže budeme podnikat výlety a pro nás a pejska je to super :wink: takže manžovi pořídíme na narozeniny krásný rodinný dárek :wink: navigaci !!! ať se neztratíme :grinning:
31. led 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no už aby to tu bylo :grinning: Doufám a věřím že to bude dobré a lepší a lepší a nejlepší :grinning:
31. led 2011 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no, my právě taky navigaci enmáme, měli jsme ji tehdy půjčenou:slight_smile: a lezli jsme cestama necestama:slight_smile: věřím, že pesan je z toho nadšenej. A ten žamberk je kde?
31. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew neboj, sama víš, jaké to bylo, když jsi ty problémy měla a jistě by jsi to ted poznala, kdyby to nebylo ok. Kyčel je cítit pořád, tak by tě to bolelo. Neboj se toho, jistě řekne, hurá do mimča, dokud je to ok.
31. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :grinning: :grinning: :grinning: jo, tak to bych ho chtěla vidět. Jeho reakce na první rtg byla: No ty krávo, to je v prdeli!...nekecám fakt a to jsem ještě nic nevěděla. Snad to bude fakt dobré, nebo alespoň trošku lepší a zase se posuneme o krůček dál
31. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 mi něco povídej, já spadla i do potoka, jak jsem to měla přeskakovat :grinning: ale pak nález byl luxusní, i když tam nic není, tak je to skvělé :wink: takže budeme chodit na procházky a také se vzdělávat :wink:
Žamberk? v Orlických horách... se mrkni na mapy.. je tam skvěle.. je to malé městečko a ten kemp je v sportovním areálu, takže nemusíš pomalu ani do města :wink: hned vedle je koupaliště :wink:
31. led 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j kampak jsi se poděla? už jsi se dlouho neozvala...zanevřela jsi na nás? :sunglasses:
31. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 kuknu...my byli v Orlických horách v Deštné, ubytování jsme byli na Masarykově chatě, takže uplně nahoře a odtama jsme chodili na Bukačku, Velkou deštnou...taky jsme byli v Opočně v zámku, moc hezké
31. led 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no, toje povedená reakce...asi ho to u tak mladé holky překvapilo...ale ted to bude, ty krááávo, to vypadá dobře:slight_smile:
31. led 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 tak už jsem jukla na mapy,cz, musí to tam být hezké, když jezdím vlakem do Prahy, tak se jede trochu podél a je to tam krásné..
31. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Asi jo, ono je ta nemoc spíše u malých dětí, po úrazech a tak. V mém věku a v takovém rozsahu je to velmi vážné a hooodně vzácné, tak doufám, že to bude v pohodě :grinning: Ta spondioplastika byla fakový hokus pokus, tak snad to vyšlo a bude to pokračovat úspěšně dál. Jako ono to bylo buď a nebo, tak snad se podaří to buď :grinning: Zatím to fakt vypadá nadějně. Jako ona ta kyčel bude bolet fakt furt, to mi řekl i doktor, ale pokud budu moct normálně chodit, tak budu ráda.
31. led 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jjj je to tam v okolí moc krásné - např . Babiččino údolí, to je nádherné, nebo Zemská brána, tak tam jsme každý rok :wink: anebo jeden rok jsme navštívili vojenský kryt či co to bylo :grinning: jmenovalo se to Hanička :wink:
31. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 a nebyl ten kryt v tom filmu Obecná škola? Babiččino údolí je tak blízko?jsme hotl malá zem a autem je to kousíček odkudkoli:slight_smile:
31. led 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak tak ..proto byl tak překvapený...a zdá se, že to bud vyšlo
31. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 asi jo, ale nechci to zakřiknout, po půl roce to bylo uspokojivé, ale furt vyhrožoval endoprotézou, ale tou bude pořád :sunglasses: Nic holky, za chviličku přijde Martin domů se psem a pojedeme cvičit. Tak se zatím loučím :slight_smile:
31. led 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew papa a pozdravuj:slight_smile:
31. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jé, my milujem Geocaching...taky už jsme si pár pokladů našli
31. led 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jen tak mě napadá, holky, co ještě nemáte mimča, nechcete si aspon založit album se svatební fotkou nebo s váma jako budoucími rodiči, at má člověk představu, s kým si píše. My maminy, tuším, máme každá album těch prdochu..ale svatební šaty a partneří a vaše osůbky jsou taky zajímavé!!!
31. led 2011 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 já donedávna nevěděla že to existuje a je to boží... máte navigaci?

@pajinka29 paji dneska jsem tam chtěla dát fotku nás s Izzi od fotografa co jsme teď byli a nejde mi to :frowning2: jinak svatební album mám na beremese.cz :wink:
31. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

@pajinka29 - ahoj, ale ne :slight_smile: jsem nějak neměla času na vás holky :slight_smile: Ale stále jsem tady. Přes víkend jsem hlídala tři rarachy od ségry a byli jsme na návštěvy u známých , jak jinak podívat se na miminko :slight_smile: Jinak teď se jdu zas učit, ani nevíte s jakou chutí :slight_smile:
31. led 2011 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - jo jinak já mám album ze svatby na beremku tady je odkaz http://www.beremese.cz/fotoblog/verusa-j/album/veronika-jemelkova-a-jiri-vojtek/ - tak ať máte představu :slight_smile:
31. led 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j hoj verun a my už mysleli, že si se na nás vyprdla :wink: jdu na to kouknout :grinning:
31. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 -ne ne, to bych si nedovolila :slight_smile: hlavně byste mi chyběly
31. led 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
haha tak to jo ... to já ještě cca 45 minut v práci a pro dnešek končím :wink: dneska toho jsem měla nějak hodně :wink: to je tak když mám týden dovolenou :grinning: a to ještě kolegyně furt na mě divně koukala, asi že jsem se s ní moc nebavila, tož ale jak, když nestíhám a ještě píšu Vám :grinning:
31. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - tak to já už sedím na zadku doma, ale vidina učení nebo v lepším případě žehlení mě z té židle nezvedá :slight_smile: Taky budu mít ke konci února dovču, krátkou, ale je potřeba, dneska jsem myslela, že mi z těch děcek pukne hlava
31. led 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jsem si myslela, že po dovolená padnu do práce celá čilá... haha skutek utek...když jsem viděla kolegyni, tak jsem chtěla utéct... jj rozdíl 23let je velký :wink:
31. led 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - jj, není nad dobré kolegy :slight_smile: , i když já si nemůžu stěžovat, ale ve školce jsme zapřáhlé všechny, kolikrát se ani nevyčůrám, pak to doháním doma :slight_smile: Já budu doma si 2 dny, takže to nějaké síly snad naberu
31. led 2011 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j teda Veru, krásná nevěsta. Opravdu...taková romantická, jednoduché šaty, účes i kytka, ale krásná...takže učení učení...budeš mít nějaké zkoušky nebo už na tu maturu?
31. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek