• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@kacca7 kacci a tebe nemůžu na tom beremese najít,,,potřebovala bych aspon okres a rok svatby :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak o tolik starší kolegyni..nojo, to uplně chápu, taky mám v práci přeážně takové a to je teda celkem o ničem:frowning2:
31. led 2011 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, taky mám album na beremese.cz, přátelé mají myslím přístup, já ho mám zamknuté jen pro přátele. Jinak jsem si hezky zacvičila, bylo to super, už se těším na další :grinning:
31. led 2011 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - děkuji, svatba jsem brala jako jeden hezký den, vše jsme zařizovali sami, nic okázalého ( nebyly peníze) ale přece jen hezkého, tka myslím, že se povedlo.
Jo už na tu maturu, protože z Tv se nijak nepřioravujeme, teorii musíme nastudovat sami, tak abych už začla, tak si spíše jen tak čtu a heldím, kolik toho budu muset našrotit :slight_smile:
31. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j krásný fotečky, moc vám to sluší :slight_smile:

@kacca7 nás s tím seznámili loni v létě, navigačku budem kupovat snad letos, my teda máme, ale ne s funkcí pěší turistiky a to je naprd..Zatim jsme hledali v okolí budov a městech, souřadnice nám stačilo si vygooglovat :slight_smile: ale v lese máme smůlu :frowning2: tam google nestačí :slight_smile:
31. led 2011 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky, tak dneska bude v práci masakr... kolegyně je praštěná :frowning2: já, která dbá neustále na hygienu, tak mě dneska ráno okřikla ať si dávám ruku přes pusu... :unamused: tož nechápu :confused:

@pajinka29 http://www.beremese.cz/fotoblog/kacca7/album/katerina-a-tomas/ naše fotečky ze svatby :dizzy_face:
@verusa.j vypadala jsi kouzelně v těch šatech a ta kytička byla luxusní :dizzy_face:
@samantha86 no já včera projížděla internet a nějaké navigačka jsem zkoukla, tak uvidíme, jak se bude tvářit manžel :grinning:
1. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata, tak furt nic, ale dneska jsem si skvěle odpočala :slight_smile: Žádné noční můry a jiné nepříjemnosti a podobně :slight_smile: Jestli nedorazí, tak dle gynd. mám přijít na krev až příští týden a prý si nemyslí, že bych ev. musela na potrat, tak možná proto jsem si tak odpočala :sunglasses:
1. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. únor 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji, a kde máme nějakou tvoji svatební fotečku??? :sunglasses:
1. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak to jsou skvělé zprávy, že byl super spánek a k tomu ještě i na gyndě že ti dali instrukce :dizzy_face:
1. únor 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 si myslím, že mě to dost uklidnilo, tak uvidíme, co z toho bude, nechám to prostě náhodě :sunglasses:
1. únor 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
na hory bych taky jela hned, tak snad příští rok ale jestli budu těhu tak to nevim nevim ale v létě určo pojedeme :slight_smile: ...holky já mám takovou radost našli sme novej lepší podnájem :slight_smile: a hlavně za stejný penízky...mějtě se krásně a skládejte básně :grinning:
1. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j moc krásné šaty si měla :slight_smile: hezoučká něvěta
1. únor 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 moc vám to spolu sluší :slight_smile:
1. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs No tak to je super :grinning:
1. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew mě taky těhu dovolili ale říkali mi že ke konci asi budu ležet pro bolesti a přibrala sem 20kg a nebylo to tak hrozný spíš mě boleli záda..akorát na 7měsící se byla hspotalizována pro hrozící předčasnej porod :frowning2: ale udržela se cácora naše ale to bylo spíš že sem dělala vše třeba i dobíhala autobus...mě nic nebylo jen sem tloustla až ten konec ty záda a od 7. měsíce mě furt tvrdlo břicho..vše bude v poho :wink: tak půjdeš nakrev?
1. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs jeee děkujeme :wink: jsme se snažili to izzince nekazit u fotografa :grinning:
1. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs pokud to nedostanu do příštího týdne tak tam půjdu
1. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 tak jsem ted zkoukla tvé svatební foto. Koukám, že jste ot měli laděné do oranžova, jako my:slight_smile: a tvůj manžel má stejné, nebo hoooodně podobné sako, jako ten můj:slight_smile: krásný pár
1. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to je super... mas tam taky fotecky? hod odkaz :grinning: jinak dekujemeeeeeeeeeeee :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29
@kacca7
Holky, moc krásné fotečky! :grinning:
1. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew děkujeme :dizzy_face:
@pajinka29 teď na ně koukám :grinning: vypadáte kouzelně, sluší vám to :wink:
1. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravíčko, dámy :slight_smile:
Dlouho jsem tu nebyla. O víkendu jsme s manžílkem vyrazili na krátkou rekreaci do termálních lázní na Slovensko ... to vám byla parádička :slight_smile: Suprově jsme se ohřáli a odpočali si, docela jsem to potřebovala.
Jinak holky, vaše svatební fotečky jsou krásný, moc vám to všem sluší :wink: Já sice žádné fotoalbum nikde nemám, ale hodila jsem vám alespoň jednu z naší svatby do mého fotoblogu :slight_smile: Jinak fotky moc nedávám, nemám důvěru k internetu.

1. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, holky, tak na pár žádostí o mé svatební foto jsem jich pár hodila do svého fotoalba, takže kdo má zájem, může juknout:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Ahojky, tééééda, krása! Ta kytice je naprosto fantastická, asi musela být hooodně těžká, co? Vidím, že jsi se vdávala o sedm dní později než já :wink:
1. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew peti, na ty tvoje fotky se nemůžu dostat. Asi musím být zaregistrovaná jako přítel, tady na koníkovi sice jsme, ale ne na beremese...a to bych se tam musela zaregistrovat a to pro mě nemá smysl, když už jsem vdaná:frowning2: nehcceš si hodit nějakou bokem do alba na koníkovi? Jsem na vás zvědavá, zvlášt, když je MArtin můj spolužák ze základky:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 děkuji...holt, každá nevěsta je krásná:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 no téééda, ty jsi si užívala. TO musela být paráda. Kde jste byli? V Bešenové? Nebo Pieštany? No tééda, krásná fotka a přesně jak piše Peta, to musela být těžká kytka.
Holt holky, musíme se všechny pochválit, jsme prostě kočky:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti jinak jsem ráda, že je ti lépe a že tě gyn třeba podpoři v případném tehu. ALe stejně si myslím, že test by to ukázal. Nechtěla jsi si zkusit ještě nějaký?
1. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew A jooo přesně o týden později, to jsem si ani nevšimla :slight_smile: Letošní červenec nám přál, že? Kytici mi vázala kamarádka, byla naprosto bombastická, strašně mě mrzelo, že mi zplesnivěla, chtěla jsem si ji nechat usušit ... těžká byla dost, měla tuším přes dvě kila, v jedné ruce se dost pronesla - taky se mi po obřadu smáli, že jsem byla pěkně nervózní, že jsem se děsně klepala, ale ono to bylo váhou té kytičky :grinning: :grinning:
1. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jj, užívali jsme si to. Byli jsme ve Veľkém Mederu. Voda měla krásných 38°C, vzduch přes den -7°C, večer -11°C, prostě paráda. Opravdu mi to bodlo :slight_smile:
Máš pravdu, jsme kočky :wink: Já mám dost nízké sebevědomí, ale na svatbě jsem si připadala sama sobě opravdu krásná, tak skvěle jsem se nikdy dřív necítila :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek