• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@kacatko5 kaci super fotečka :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Paji, už nechci, počkám si ještě ten týden a pak si zajdu na tu krev. Ono je to teď s tím kupováním testů složité, Martin se mi na to necítí :grinning: Víš co, já mám v hlavě takovej zmatek, na jednu stranu bych si přála, aby byl negativní, ale vím, že budu strašně sklamaná, že těhu nebudu. Mám takové divné pocity, jako bojím se toho že budu, ale docela bych si to asi i přála...je to hodně zmatené, co?
@kacatko5 Já ji měla taky strašně těžkou, ale asi ne tak moc, v ten moment se mi to zdálo fakt hodně :sweat_smile: Loňský červenec byl asi hodně úrodný na svatby :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@md.hs gratuluju k novému podnájmu, to je paráda, že se dá sehnat něco stejného a levnějšího:slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 Kači, díky :slight_smile: Tobě to taky moc sluší, jste krásný páreček :wink:
@petrusew Pro mě byl úrodný celý loňský rok - úspěšně jsem zakončila studium VŠ, zasnoubení, svatba, nástup do zaměstnání. Doufám, že ten letošní bude plynule navazovat a bude stejně, ne-li víc, úspěšnější :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 jůůů, hned bych se taky vyplácla v horké vodě a sledovala, jak se z ní v tom studeném vzduchu kouří. Měli jste to i s procedurama? Právě jsme se s Martinem bavili, že bysme si i rádi zajeli na nějaký romatnický víkend pro dva, tak holky, jeslti máte tipy kam, šup s nimi!!!!
1. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 a nechápu, jak můžeš mít nízké sebevědomí. Taková kočka, navíc tak úspěšná...tento rok bude určitě ještě úspěšnější!!!!
1. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 Tak to ti tiše závidím. U nás jediné pozitivum loňského roku byla svatba :frowning2: Ale za to jsme si ji užili pořádně! :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Paji, co takhle nějaké lázně? Mají tam i pobyty pro páry a různé jiné.
1. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 tak to byl super loňský rok... u nás taky :grinning: akorát, že mě čekají státnice až příští rok v únoru a to už chci být těhule :grinning:
Holky teď jsem si všimla, že jsme všechny skoro stejně staré :wink: to je super :dizzy_face:
No nic, ještě půlhodinku a jedu domů za Izzi... začínám být nějaká nemocná :frowning2: k tomu jsem maximálně nervózní protože dneska sestra dělá státnice (už teď ji tam hodinu trápí) a k tomu zítra odlétá do Kanady, takže máme ted´ frmol :grinning:
1. únor 2011 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew Svatba je obrovské pozitivum, je krásné mít vedle sebe někoho, jako máš ty, o koho se můžeš opřít a kdo ti pomůže. Já ti moc přeji, aby tvůj optimismus zahnal všechny problémy do kouta a tenhle rok ti nabídl lepší vyhlídky do budoucna :wink:
@petrusew jj, to jsme přemýšleli, ale je tam zbytečně moc procedur, a to my nechceme. Nějak se necítíme na to uzkazovat svá těla před maséry:slight_smile: spíš bysme brali společnou vířivku, nebo saunu, možnost koupání a jinak večeře, výlety...
@kacca7 Kači a co děláš za školu? Asi dálkově, že? Jsi se na dovči nachladila?
1. únor 2011 ve 13:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 Kači, a ty jsi dělala jakou VS a kde ted pracuješ? Nevím, jeslti si to pamatuju dobře, když jsi kdysi psala že v mateřské škole? Ono je tady takových víc holek, tak v tom mám guláš
1. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 To plácání v horké vodě bylo bezva, dokonce jsme v tom mrazu chodili po venku v županu a ani nám nebyla taková zima :slight_smile: Byli jsme bez procedur, nám stačí se na tři dny namočit do horké vodičky, ta odplaví špatné myšlenky a stres a pak hurá do pracovního procesu :grinning:
Jo kočka, to mi lichotíš :grinning: Jsem průměrně hezká ženská :slight_smile:
1. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Paji dálkově tady v NJ - Vysokou podnikání :wink: a mám to na 3,5let, takže už jen poslední rok a hurá konec učení - mučení....
No spíše to zdejší klima mě vyvedlo z rovnováhy po těch horách :grinning: zítra půjdu k doktorce :wink: ale určo mi zase bude dávat neschopenku, což ji zase půlhodiny budu vysvětlovat, proč nemůžu zůstat doma :grinning:
1. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Já jsem dělala Pedagogickou fakultu v Hradci Králové, teď učím v MŠ v městečku nedaleko Pardubic.
1. únor 2011 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
my tu máme samé paní učitelky :wink: to je super :dizzy_face:
1. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 takže jsem si to pamatovala dobře:slight_smile: a vy se chcete začít snažit v létě?
Holky, to abysme potom udělaly nějakou tabulku, abysme se v tom líp orientovaly, kdy kdo a co:slight_smile: :grinning:
1. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 tak to se ti asi bude hodit k práci, ne? když děláš tu logistiku, jeslti si to dobře pamatuju. Nj, neschopenku nebrat:frowning2:
1. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 To chce o víkendu zalézt do postele, k tomu čaj s medem a citronem a hezky to vyležet :slight_smile: I když, do víkendu je ještě daleko :frowning2: Tak musíš do postele po práci.
My jedeme za měsíc do Alp na lyžovačku, strašně se těším, ale zárověň mám z toho hrůzu - velká nadmořská výška a můj nízký tlak a k tomu ještě moje lyžařské dovednosti - to bude katastrofa :grinning:
1. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 Kači a jestli se můžu zeptat, na kolik vás to asi tak orientačně přišlo, my taky chcem vypadnout a taky nechcem procedury...
1. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 jůů, to bych jela hned. Kam do Alp jedete?
1. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ta tabulka by se hodila ... já nějak ztrácím přehled kdo co kde dělá :grinning:
My začínáme přesně za měsíc ... už se nemůžu dočkat, asi začnu stříhat metr :grinning:
1. únor 2011 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Ty jo, na kolik to přišlo by ti řekl můj manžel, on je vedoucí naší pokladny :grinning: Já se ti poptám a napíšu ti to sem později, jo?
Jedeme do Francie, do střediska Alp d'Huez.
1. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 Alpy závídím :dizzy_face: my měli letos jen na Horní Bečvu a stejně byla super :grinning:

No nic holky balím to a fičím se rozloučit a slavit se sestrou :grinning: papa zítra ráno :dizzy_face: :zipper_mouth:
1. únor 2011 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 Horní Bečva je taky super, my chceme dát letos Alpy, protože doufáme, že pár let teď budeme mít jiné "zájmy" :slight_smile: Užij si oslavu :slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacatko5 tak děkuju, budu čekat na info. Takže už za měsíc? Teda...to to utíká...
1. únor 2011 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 jj, užij si oslavu a kurýruj se
1. únor 2011 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, ted jsem přišla na to, že ty fotky ze svatby nám tady vymazali, i Kačce. ASi to nesplnuje pravidla...to jsou trapáci. aspon, že jste byly všechny online a viděly jste je:slight_smile:
1. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
A zkuste někdo navrhnout tu tabulku. Přijde mi, že je nás tu už celkem dost a fakt se v tom s Kacatkem5 ztrácíme:frowning2: udělala bych ji, ale já se jaksi ztrácím v excelu..vím, ostuda...
1. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek