• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew jinak uplně chápu tvé pocity. Ale na druhou stranu to je dobré, protože ani jedna varianta není špatná. Vždycky si na ní můžeš najít to plus
1. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přidávám se k vám do klubu.Jmenuji se Lenka je mi 26let a chystáme se snažílkovat s přítelem asi od května ale po vzkušenostech s minulého vztahu mám obavy snažili jsme se o mimíska 1,5 roku a nic :frowning2:doufám že s tímto partnerem s kterým jsem tedy zatím jen půl roku to výjde brzy a já budu mít konečně// všem přeju uspěšné snažílkování:slight_smile:))
1. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek85 ahojík, vítám tě mezi námi. My chceme taky začít od května.Jinak, znáš to, výměna chlapa může hodně změnit, takže se neboj, určo budeš brzy s bříškem
1. únor 2011 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc snad to bude alespon do 5měsíců:slight_smile:)
1. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám visty, a tápu v nich, ale zkuste mi to hodit, nějak se s tím poperu, když mi dáte trošku víc času :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek85 Vítej mezi námi!
1. únor 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky moc:slight_smile:)
:grinning:
1. únor 2011 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak je nás tu 21, někderé tu ženy tu nebyly docela dlouho, tak snad jsem to sepsala všechno. Jen mi musíte říct, co všechno tam chcete a nechcete :grinning:
1. únor 2011 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, ty jsi šikulda:slight_smile: tak já bych tam dala třeba křestní jméno, na tom snad neni nic tajného, odkud je, co dělá, kdy se začne snažit a jeslti už má mimčo...aby to bylo takové přehledné a pak by se to aktualizovalo, kdo kdy našel dvě čárky atd.....ale záleží na tom, co ostatní :grinning:
1. únor 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7
@samantha86 - děkuji holky, taky jsi Kači byla krásná nevěsta! a @kacatko5 - další hezoučká nevěsta!
1. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - no vidím, že jste pilné holky, tabulka bude fajn, aspoň budeme mít přehled
1. únor 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - souhlasím, to by nám mohlo pro začátek stačit :slight_smile:
1. únor 2011 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a třeba ještě věk...
1. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak tady posílám slíbené info o víkendu v termálních lázních Veľký Meder - jeli jsme v pátek brzo ráno (4.hod), vraceli jsme se v neděli odpoledne. Ubytování pro 2 osoby na 2 noci nás stálo celkem 900 Kč (spali jsme v soukromém ubytování). Vstupné pro 2 osoby na 3 dny bylo celkem 1500 Kč. Nevařili jsme si, chodili jsme na jídlo v místní jídelně (restauraci), takže obědy s večeřema plus nějaké pití na baru během dne (džusy, pivko) a nějaký zákusek nás vyšel na 1450 Kč. My jsme jeli ve čtyřech, takže nás cesta stála celkem 1800 Kč, pro nás tudíž 900 Kč (benzín + slovenská dálniční známka). Celkem teda cca. 4750 Kč.
Tak snad ti to pro představu bude stačit :slight_smile:
1. únor 2011 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ježiš, já jsem pako ... jsem ti to mohla poslat zprávou :confounded: No co, holky moc se omlouvám, snad vás to moc nebude obtěžovat. Už mě to při večeru nemyslí :grinning: Mějte se krásně :wink:
1. únor 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nevim jestli toje úplná romantika ale byla sem s kámoškou na wellnes v Poděbradech ve Spa hotelu a spokojenost maximální :slight_smile:
@kacatko5 tak to jsme skoro sousedky já sem z Hradce :wink:
1. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek85 ahojky vítáme tě:slight_smile: tak to sme na tom skoro stejně :slight_smile: já sem po půl roce známosti otěhotněla a Pajinka29 má pravdu změna chlapa může udělat divy a určo všechny letos už budem těhule:slight_smile:
@petrusew ty jsi šikula :slight_smile: souhlasim s holkama - jméno,věk,co dělá,odkud je, kolik dětí, začátek snažení a objevení // a pak třeba pohlaví prcka a termín porodu ale to je hudba budouctnosti zatím ale už se nám to krátí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. únor 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Kači, děkuju za info, to zní parádně, ta cena je super!!!! Díky za tip, zkusím juknout na net!
1. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs taky mrknu, děkuju za tip :wink:
1. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 felicita se jmenuje hotel
1. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíborně děvčala, tak teď mi to všechny začněte házet do IP, ať na tom můžu začít pracovat. Takže tam bude: nick, křestní jméno, bydliště (stačí město), datum narození, práce (stačí čím je), počet dětí - pohlaví, věk, jméno, potom ještě začátek snažení těch, co se snaží, pak bych dala třeba momentální stav (těhu, netěhu) , pohlaví očekávaného prcka, jména oč. prcka a datum porodu.....bude to stačit? Jo a budu to dodávat postupně, podle těch, co mi tyto údaje dodají, protože všechny od začátku sem již nechodí, nebo dlouho nebyly přítomny, Ju?
1. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, vzhledem k tomu, že se mi potentil excel...no mám ty visty, že...tak to dělám růčo ve wordu, takže jsem eliminovala zbytečnosti, vzhledem k tomu, že nám vyskakuje pas, takže požaduju tohle: Jméno, datum narození, začátek snažení, momentální stav (těhu, netěhu, snažilka, nesnažilka...), termín porodu
druhá tabulka: nick, jméno dítka (stávajícího), dat. narození, potvrzení těhu, termín porodu , jméno klokáněte a pohlaví - potom se dodá datum narození :grinning:
Souhlasíte?
1. únor 2011 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew PEti, asi bych tam nedávala datum narození, ale jen věk..jestli teda souhlasíte holky...jinak souhlas, pošlu ti info do IP
2. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by šlo, zabere to míň místa :grinning:
2. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mám to tam, ale zkoušela jsem to uložit, ale nejde mi to sem vložit :angry:
2. únor 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nejde to hodit do tvého alba? že bysme na to všechny průběžně kukaly?
2. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ne, mám to jako dokument a ono to chce obrázek, tak mi to dokument ani nechce najít
:frowning2:
2. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdybys teda oddělala tu tabulku a nechala tam jen text, tkerý by jsi normálně označila, zkopírovala a vložila?
2. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsem taky zkoušela a nic :frowning2:
2. únor 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
pak mě ještě napadlo vytisknout, naskenovat a vložit...to by možná šlo, ale zase to nebude v barvě :sweat_smile:
2. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek