• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
to neva, barva není potřeba:slight_smile: zkus to, nějak to jít musí, viděla jsem ty tabulky v jiných diskuzích...jsi šikulík..
a kde jsou všechny holky? Dnes je tady nějak mrtvo. KAcca 7tady bývala pravidelně..že by ji skolila viroza nebo včerejší státnicová oslava?:slight_smile:
2. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  • To se mi líbí
já bych to videla na tu oslavu :grinning: Tu tabulku nějak vykoumám, uvidíme
2. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
file:///C:/Users/Petra/AppData/Local/Temp/svceb.tmp/svd09.tmp/tabulka.jpeg.htm
2. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to zase nevyšlo, jenom to zkouším :wink:
2. únor 2011 ve 14:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile:nevzdávej to
2. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Nick Jméno věk práce Začátek snažení dítka bydliště
pajinka29 Pavla 29 Klinický logoped květen Štěpánek 27.4.2007 PV
petrusew Petra 24 ID, pojišťovnicví uvidíme PV
md.hs Michaela 22 Zdrav. Sestra zatím ne Laura 15.1.2010 HK
kacatko5 Kateřina
verusa.j Veronika učitelka v MŠ
samantha86Denisa 25 Od ledna Matyáš 2.10.2008
andilek85 Lenka 26 Asi květen
2. únor 2011 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
to nedrží formu té tabulky:frowning2:
2. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
to je na prd, nevím, jak dál...tak třeba některá z holčin na to přijde...a to skenování nejde? ještě jsem doplnila verču, ta je učitelka v MS a chybí ti tam KAcca 7, ta je hodně aktivní:-úasi se ti jště neozvala
2. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
nene, dala jsem tam jen ty, co se mi ozvaly a potom to, co se mi podařilo včera v noci dohledat...Pavli, jak to budeme mít všechno, tak to někdo vytiskne a naskenuje...nám nefakčí tiskárna mi teď řekl Martin :sweat_smile:
2. únor 2011 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
aha:slight_smile: tak to může zkusit nějaká jiná akční holčina, tkerá má pc vybavení
2. únor 2011 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
To máme, ovšem nefunkční :angry:
2. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já to teď zkoušela všemožnými způsoby, ale taky mi to nejde jedině takto :

NICK JMÉNO VĚK PRÁCE ZAČÁTEK SNAŽENÍ DÍTĚ BYDLIŠTĚ
pajinka29 Pavla 29 Klinický logoped květen Štěpánek Prostějov
petrusew Petra 24 pojišťovnictví uvidíme Prostějov
md.hs Michaela 22 Zdrav.sestra Zatím ne Hradec Králové
kacatko5 Kateřina Učitelka MŠ
samantha86 Denisa 25 leden Matyáš
andilek85 Lenka 26 květen
kacca7 Katka Hradec nad Mor.
verusa.j Verča 26 Učitelka MŠ září Třemešná u Krnova

2. únor 2011 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ono to asi bude chtít házet ručně, třeba jednou za měsíc aktualizovat, jedině ručně se tam asi udrží ty kolonky tak nějak:frowning2: ale nevím, možná se pletu :unamused:
2. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,super nápad s tou tabulkou,aspoň budeme mít přehled :slight_smile:Dneska mě čeká noční,za čtvrt hoďky vyrážím :frowning2:Tak se mi nechce,ale ještě zítra a pak zase víkend :slight_smile:
Koukám že chodíte pravidelně,bohužel na to nmám moc čas,když přijdu z práce,hned jdem dělat na domeček a k PC se většinou nedostanu.
Jinak za sebou máme 2.snažení,tak uvidíme jestli se 10.2. dostaví MS..............Mám vypapaných prvních 10 tabletek listovky,tak se snad taky přičiní :slight_smile:
Mějte se hezky a ať se daří :slight_smile: Pa
2. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@evcikevil - držím palce, byla by jsi první!
2. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pajinka29 - možná na to nějak přijde, ale takhle to bude asi nejrychlejší, když to vždycky aktualizujeme
2. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. Zkusila jsem si hrát s tou tabulkou a mě jsem vkládat jde, potom co jsem jí převedla do souboru JPEG, Vytvořila jsem společný účet, kam jsem jí uložila....snad to teda není proti pravidlům MK. Přihlašovací údaje vám pošlu do IP, tak jukňete, jestli se vám to bude líbit, pokud ne, okamžitě mažu...jen jsem si hrála :slight_smile: Některé údaje nejsou úplný, dělala jsem to z toho, co jsem tady vyčetla :wink:
3. únor 2011 v 00:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Poslala jsem to zatím těm, co jsou v tabulce :wink: uvidíme zítra :slight_smile: Dobrou
3. únor 2011 v 00:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcikevil tak to budu se štěpánkem držet palečky, at to vyjde!!! A to stavíte něco nového nebo rekonstruujete? Asi to tady už proběhlo, ale ty si nějak hlídáš ovulku, nebo tomu necháváte volný průběh?
3. únor 2011 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahooooj holky, tak hlásím, že furt nic :confused: Tak počkáme a koncem příštího týdne na krev...
3. únor 2011 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew hmhmhm...teda u mně by to nic neznamenalo, protože já to moc pravidelné, když neberu HA nemám, ale jestli ty to míváš na den, tak asi je to fakt divný...asi blbej dotaz, ale ty nebereš prášky nebo tak?
3. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak ještě jednou díky @samantha86 , tabulka je parádní, tak se jí ostatní holky kdyžtak nahlašte, at vás tam může doplnit popř. doplnit chybějící údaje:slight_smile:
3. únor 2011 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Paji, prášky jsem musela před operací vysadit a na doporučení ortopeda nenasazovat, že může být toto částečný důvod pro tu nekrózu, protože v tomhle věku je to velmi vzácné - prý ucpává cévky v kyč. hlavici a proto se k ní nedostávají živiny a rozhodně mi nedoporučil ji nasadit, dokud nebudu mít nohu zahojenou, aby kyčel měla přiměřenou zásobu živin. Jako ochranu používáme nehormonální (globude), kondom nesnesu...do teď bylo všechno v pořádku, posledního půl roku pravidelně kolem 26. v měsíci, je fakt, že jsem se testovala 28 - což bylo asi hodně brzo...no ale testovat se již nebudu a počkám, až budu mít výsledky z krve. Prostě to nechám tak, na potrat bych stejně nešla...
3. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
aha..no, já si myslela, že ti tu HA zakázali kvůli možnému nebezpečí trombozy. Nehormonální globule? To neznám...
3. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, já o tom taky nevěděla, než jsem začala něco takového hledat, protože jsem něco takového nutně potřebovala, že :sweat_smile: Jmenuje se to Pharmatex globule. Jediné, co mi na tom vadí, je to, že se musí zavádět 5min. předem. A to, že asi nebudou moc spolehlivé, co... :sweat_smile: Ta tromboza podle paní doktorky z cévního by mohla být taky reálná, tak musím vymyslet něco jiného :slight_smile:
3. únor 2011 ve 13:53  • Odpověz  • To se mi líbí
aha...tak to jsem asi někdy slyšela..asi je tam nejmenší spolehlivost účinku ze všech těch antikoncepcí...no, tak třeba budete s Martinem brzi rodiče. víš, já si vždycky říkám, že je všechno tak, jak má být a všechno je z nějakého důvodu. Takže když budete těhu, tak třeba to bude proto, protože později by to třea nešlo a proto tam někdo nahoře zařídil, aby se to stali už ted-nejsem věřící, věřím jen na něco, co by se možná dalo nazvat osudovost, nebo tak nějak
3. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew teda brzY, fůůůj, takový překlep
3. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavli, víš, já jsem se rozhodla to nějak neřešit, tak jsem si jistá, že kdybych nebyla, tak mě to bude strašně mrzet. Konzultovala jsem to s mamkou a její paní doktorkou a sestřičkou na gyndě. Prý tomu mám nechat volný průběh a počkat do toho konce příštího týdne a mám být v klidu, tak to už neřeším,protože i mamka ví, že na přerušení nechci, tak i sestřička říkala, že mám počkat co nejdéle - ten příští týden, aby jsme to měli jasné. Tak uvidíme. A nějak si asi i přeju, abych byla těhu...ten zmatek v té hlavě mám pořád :sweat_smile:
3. únor 2011 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 toho překlepu jsem si ani nevšimla :wink:
3. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew ale tak já myslím,že by to mohlo vyjít, vzheldem k typu antikoncepce a vzhledem k tomu, že to míváš pravidelně. Nervy jsi ted asi žádné neměla...takže...to vidím //
3. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek