• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew nakonec z nás budeš první a to jsi se ještě ani nezačla snažit:slight_smile:
3. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 upřímně, nechci to zakřiknout :dizzy_face: I Martin se s touto možností vyrovnal...teda aspoň myslím :confused:
3. únor 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew však on se nebojí mimča, na to se jistě těší, ale otebe...takže by bylo dobrý, dkyby jste ještě za měsíc slysšeli dobré zprávy. Bylo by dost blbé, kdyby to bylo špatné a on se pak musel starat o tebe i mimčo, kdyby jsi zase tu nohu neměla zatěžovat. ale myslím, že to nehrozí
3. únor 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No noha mě vůbec nebolí, možná jenom občas. Taky doufám, že bude všechno dobré. On se opravdu bojí o mě. On umí s dětmi zacházet naprosto intuitivně. Když viděl Matýska od Romči a Jirky, tak ho choval s takovou automatickou jistotou, že jsme byli v šoku :grinning: Nebo kamarádka když přišla s dcerou, ona se vyslíkala z kabátu a on automaticky bral a vyslíkal malou, taky jsme hleděli :dizzy_face: On je fakt zlato a jak to umí s mou sestřenicí - ta se narodila, když jsme spolu začínali chodit a byl naprosto jedinečný. Opravdu je hodný a starostlivý. Podporuje mě ve všem, co se rozhodnu dělat, v pletení, vyšívání, háčkování, kreslení...když jsem mu říkala o látkových plenkách, tak jsem mu jen ukázala jak to dneska vypadá, tak byl naprosto pro!
3. únor 2011 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti, dobře sis vybrala a proto vám všechno vyjde tak, jak má. Moc budu držet palečky. A jinak je pravda, že je lepší si s testováním atd počkat. Já se testovala až tak v šestém týdnu, tj dva týny po tom, co jsem nedostala MS a k doktorce jsem šla až v sedmém týdnu. To už aspon bylo vidět srdčíko a všechno bylo jasné.
3. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ono to bude asi výchovou a tím, že ví, co od života chce. Je fakt, že někteří chlapi se chovají jako děcka i v dospělosti. S ním si skvěle rozumím, máme si co říct i po těch letech. Já začala panikařit, ze začátku jsem si byla jistá, že by mě nutil jít doktor na potrat, ale stejně, půjdu tam až v březnu, to bych byla ve třetím měsíci, tak co...já půjdu rovnou na tu krev a pak podle toho, co bude.
3. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak , máš svatou pravdu. a proč bys měla jít na potrat. Dyt ted taky funguješ, sousta handicapovaných žen má děti, tak co ty, která navíc nadicapovaná v tom pravém smyslu jako je vozík, nejsi.
3. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
svatá pravda, když se bude hlídat vápník, tak by to mohlo být všechno v pořádku
3. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Díky,no už bych byla taky ráda kdyby to vyšlo.
Děláme celkovou rekonstrukci-takže všechno akorád obvodový zdi zůstali na svým místě a ještě chceme časem přistavovat 2garáž a na ní 2 dětské pokoje a schodiště do podkrový,kde by byl podkrovní pokoj....
Jinak si počítám ovulaci na internetu(kalkulačka ovulace,plodných dnů)takže to zkoušíme tak 2x během nich...Takže ne že bysme to lámali přes koleno,spíš to zlehoučka zkoušíme..........
3. únor 2011 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j díky,no uvidíme kdy se nám zadaří...
3. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 děkujeme jsi šikula a stím spaním to máme podobně :slight_smile: alety rána jsou krušnější :grinning:
3. únor 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Držím pěstičky ať všechno dobře dopadne :slight_smile:
3. únor 2011 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew já bych HA už nebrala být tebou když seš po ORT operaci já sem tu trombozu dostala až po operaci kyčle a když sem byla s kolenama tak nic ale nikdo měneupozornil, že už to nemám brát ale přemýšlím jak to pak udělat až nebudu chtít otěhotnět tak jak to uděláme ptž kondomtaky nesnesu a jakoukoli HA nesmim...sem říkala že si nechám snad podvázet vaječníky jinak nevim nebo že by chlap něco bral jestli něco bude na trhu :wink: tak na krev jdeš začátkem týdne?
3. únor 2011 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew dr. si tě pohlídá a a bude třeba že budeš v těhu polehávát atřebase bojí abys moc nepřibrala aby to nebyla moc velka zátěž na tu nohu ale znáš doktořry oni mají tendenci zveličovat...moc bych ti to přála aokdyžmášmanžuvi takovoou oporu :slight_smile:
3. únor 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs však Peta právě nebere hormonální, ale nehormonální globule, právě se té trombozy bojí...jo, je to s tou antinou na houby, když holka nechce nebo nemůže jíst prášky, tak těch možností moc není:frowning2:
3. únor 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Tak to jo, to musí být náročné. ALe tak asi to stihnete do té doby, než se prcek narodí, i kdyby se už ted zadařilo, ne? Tak to si tu ovulku celkem hlídáš, to si myslím, že to možná i vyjde už ted...budem držet pěstičky, at už ms nedorazí
3. únor 2011 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no právě :frowning2: nevim co budu pak dělat :frowning2: aha tak já ty globule vůbec neznám...pro chlapy by něco mělo bejt
3. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs úplně vidím, jak chlap, kterej si nevezme ani paralen, když je nemocnej bude polikat pilule :grinning: :grinning: :grinning: Jáko já do HA už asi nepůjdu, poradím se potom s doktorem, jestli něco jiného, tělísko nebo tak něco na delší dobu.
@evcikevil děkuju, ať to dopadne jakkoliv tak teď se s tím už nedá nic dělat, tak co...jenom čekat a čekat...tak počkáme
@pajinka29 ono má všechno pro a proti, ale ze zásady jsem proti, aby se hormonální antikoncepce dávala plošně bez předešlé návštěvy lékaře a podrobného vyšetření, jako ony ty následky jsou opravdu někdy až fatální.
3. únor 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj tělísko by prej šlo a uvažovala jsem oněm jenže zasjýá trpim na záněty ledvin a močáku, tak mě to nedoporučila abych nedostala z toho zánět...tak ten můj by i pilule klidně nějaký bral ale nejsou...no zatím to není aktuální tak to nebudu řešit..
3. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs Já jsem o něm hodně přemýšlela, ale teď jsem to nechtěla řešit, kvůli tomu, že jsme do výhledu cca roku po operaci plánovali rodinu. Doktor mi říkal, že to potom nějak vymyslíme, tak se nechám překvapit, co hezkého vymyslí. :slight_smile:
3. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: nějak mě ta viroza skolila a jsem doma na dovci :unamused: reknu ale ze to je pekne blba dovca :unamused: mam antibiotika a nesmim z postele, protoze ma podezreni na zapal plic, takze asi tak nejak... ale v pondeli uz musim do prace, tak snad to vypotim :wink:
3. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a tabulka je krásná, akorát, že u mě jsem našla špatný údaj :( místo Hradce tam má být Nový Jičín... taky tam můžete dopsat věk 26 a začátek snažení červenec :wink: jo a práce logistika :wink: děkujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
3. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew já sem to řešila jak se narodila malá ale když mě řekla že ani tělísko ne, tak nebude nic no ale 10 dětí bych nechtěla :grinning: no musím to nějak vyřešit po druhym prckovi..jinak Mirena je dobrá akorát některá ženská je hned v poho a a další jako moje kámoška snad 3 měsíce byla knepoužití a uvažovala že si jí nechá vytáhnout ale dr jí řekla že to může trvat až pů roku než si na to tělo zvykne...
3. únor 2011 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jůj,Kačí, co to čtu? No, pořádně se pot, protože zápaly plic opravdu lítají a to by byla ta neplánovaná dovča hodně dlouhá...:frowning2: jsem si říkala, když jsem tu tabulku četla, že mi tam ten HRadec nesedí..nebyla to náhodou Kacatko? Ta je někde odtama, ne? :grinning:
3. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - Kači tak se vylež, ať jsi v pondělí fit. Já byla jen nachlazená, ale hlas se jaksi nechce pořád vrátit, což jen pard, protože jakmile začnu zpívat, vyskočí mi a já jen funím :slight_smile:
Holky tak mě napadá, jakou plánujete dovolenou? My pořád spekulujeme a asi to vidím jen na Čechy, protože chceme investovat do kuchyně a na dovču jaksi nezbyde. Tak jsme si říkali, že zajedeme někam u nás, dlouho jsem nebyla v Praze, ale kam potom? Máte nějaký tip?
3. únor 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @verusa.j tak vám řeknu že jsem s tim vubec nepocitala ze budu doma, ale od stredy mam dovolenou a jeste dneska jsem nemohla ani jit vyvencit izzi protoze kdyz stanu tak je mi hned zle :( tak jen lezim, sem tam na pc a ctu , ale knizky uz mam prectene :unamused: a ucit se mi nechce, kdyz nemam co :wink:

Veru my letos zase Zamberk v tech Orlickych horach - je tam uzasne.. mam to tam rada :wink: no my byt delali v lete a stal nas dost i s novou kuchyni, takze zadne more nic :wink: a letos uz davam penizky do "medacku" na miminko :wink:
3. únor 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - právě, my zvažovali, že to bude asi naposled jen ve dvou, ale na druhou stranu, užít si to můžeme spolu i u nás na pár dní- Žamberk? a je tam něco speciálního? Nějaký penzionek ? Jeseníky máme tak nějak projité, takže to chce vyrazit do jiných hor, tak klidně hned do těch sousedních Orlických :slight_smile: Jinak taky si říkám, že uděláme kuchyň , teď obyvák, koupelna a patro bude muset holt počkat a nějak se zmáčkneme s mimčem do dva plus jedna :slight_smile:
3. únor 2011 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no my bydlime vzdy v autokempu v chatce, ktery je hned vedle koupaliste, pak jsou tam tenisove kurty atd... mrkni na jejich stranky...v okoli je taky plno zabavy kam zajet se podivat :wink:
Jinak my dělali v létě z dvaplusjedna, dvapluskk a je to super...taky jsme rikali ze rok dva s prcek v tom vydrzime a pak dodelame pudni vestavbu... ja celkem totiz byla unavena z te prestavby co byla v lete, takze chci tak rok pauzu nez zacneme delat zase vrchni patro :wink: ale kazdopadne je super vse vybirat a zarizovat :wink:
3. únor 2011 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - tak já mrknu, no my to máme stejně, první úpravy byli hned, jak jsme se nastěhovali, ale to byla taková nutnost, teď už to budou radikální úpravy ku obrazu našemu, takže nám to zabere taky dost času a peněz. Myslím, že do těch třech let prcka to taky zvládneme a pak z půdy budeme dělat pokojík, hlavně, jak se člověk nenudí :slight_smile: a hlavně si tvoříme vlastní bydlení, což je super
3. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Jestli můžu, tak já bych doporučila české švýcarsko, PRavčická brána, Děčínsko, Tisské stěny, je to všechno u sebe a je tam nááááádherně. Romanticky a je to uplně něco jiného, než ty kopečky u nás na Moravě. Tam ty kopce mají uplně jiný tvar, jsou tam skalní města..fakt paráda. Jen je to celkem daleko. My to jeli z Olomouce tam cca 4 hod. A je tam spousta krásných, romantických penzionů za přijatelné ceny. byla to jedna z nejhezčích dovolených, co jsme v ČR absolvovali a že jich tady bylo dost :sunglasses:
3. únor 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek