• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
holky díky za pochvaly
@kacca7 omlouvám se za špatný údaj, tabulka je opravená a doplněná :wink: jinak ti přeju brzké uzdravení :slight_smile:

My budem dovolenou trávit opět na Moravě, původně pocházím kousek od Moravské Třebové, tak tam mám část rodiny. Odtud pak podnikáme různé výlety. Nenecháme si ujít víkend ve westernovém městečku Šiklův mlýn, tam jezdíme každý rok už asi 13let :slight_smile: Pro Matyáška je to tam super. A pak ještě máme v plánu Adršpachy.
4. únor 2011 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kačí, pořádně se drž! Hezky se vylež a vypoť, ať jsi brzo fit! :sunglasses:
4. únor 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi chtěli jet letos aspoň na týden do chorvatska v srpnu...no...ale tak nějak se to komplikuje. M. měl včera večer dotaz tipu: lásko a už jsi to dostala? na odpověď :Ne vytřeštil oči a zeplat se: kdy jdeš k tomu doktorovi???A není ten příští týden pozdě???Nechceš tam jít zítra??? :sunglasses: tak jsem mu řekla ať neplaší s tím, že to chce ještě počkat, aby to bylo jasné a ne jen trocha a že by bylo třeba i něco vidět i na UTZ :grinning: prej jako COOO???
4. únor 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew úplně MArtina vidím. Ten bude tatík jak hrom, ten to bude prožívat, na každým ultrazvuku bude chtít být:slight_smile: takže ještě pořád nic? Tak to je orpavdu zvláštní. A nějaké těhu příznaky?
4. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jako takovej pocit plnosti v žaludku, častěji mě pálí žáha, mám takové jako nafouknuté břicho a prsa, jo a jsem unavená, ale to jsem furt, tak nevím, jestli jsou to nějaké těhu příznaky...jo a ještě mě včera trošku píchalo na levé straně podbřišku, ale jako takové píchnutí a mravenčení a dneska ráno zase nic. Snídala jsem jogurt a mám pocit, že jsem úplně plná
4. únor 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak já myslím, že je to jasné...halvně to píchání jsem právě měla na začátku těhu taky...jak se roztahovala děloha a bylo to dost bolestivé...a plnost a mravenčení prsou a večerní nevolnosti a divná chut v ústech:slight_smile:
4. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak tu divnou chuť v puse mám tak čtrnáct dní, prsa mě nemravenčí, spíš je mám takové nafouknuté, což s míma Ičkama je fakt síla, a nesnesu podprsenku, strašně mě to tlačí.
4. únor 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak to je jasný....máš radost, ne? Teda doufám, že nepatříš mezi ty typy, co si čtvou všechny příznaky a pak si to vsugerují :grinning: v kolikátém týdnu by jsi teda byla?
4. únor 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli to ne, na to nemám náladu ani chuť. Podle toho, co jsem si počítala tak asi 4tt...ale asi...nechám to náhodě a počkám ještě ten týden. Asi budu opravdu ráda, ale pořád mám strach... i když teď spíš z toho, že nebudu :sweat_smile:
4. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti, délka těhu se počítá od prvního dne posední ms. Takže mimčo je teoreticky o dva tdýny mladší. Je to stupidní, ale takhle se to počítá. Takže spíš tuším, že jsi šestý týden, protože ty jsi to asi počítala od ovu. A všestém týdnu už je na takové příznaky akorát čas. tzn,. že příští týden už budeš v teoreticky podle ms v 7tt a to je už vidět srdíčko...ideální doba na potvrzení těhu.
4. únor 2011 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Deni, to nevadí a děkuji moc :wink: a hlavně tabulka je parádní :wink:
@petrusew Peti a kdy jdeš nakonec k tomu doktorovi?

Já jinak pořád doma a už mě to nebaví :( v TV nic není, internet celý projetý a knížka přečtená :unamused: je mi sice už lépe a už se těším i do práce... :wink:
4. únor 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No to nejhorší už máme naštěstí hotový,teď nás čekají už jen podsůvky,položit podlahy,obložit koupelnu,wc a kuchyń.....koupelnu teda ještě máme dělat celou,našťestí nemáme velkej domeček,takže snad na jaře max.v létě to bude.........
No ovu si hlídám ale nevím jestli to půjde hned,často jsem trpěla na záněty a tak......
4. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 a copak jsi četla?
Tak aspon, že ti je už líp. Však tě čeká víkend, manža bude už doma, tak to bude lepší. Ani Izzinka tě nezbaví nudy?
4. únor 2011 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil to já taky, pořád jsem měla nejaké gyn problémy a nakonec jsem se Štěpou otěhotněla hned druhý měsíc snažení. A vy si to děláte sami? jako pokládka podlah a kachle v koupelce atd?
4. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 dočetla jsem "TAti, prosím ne!" a bylo to zajímavé až smutné :( další pravdivý příběh :unamused:
no a manžel ten mě vymění v posteli, protože na něho to leze už taky a izzi pořád hajá, máme poslední dobou strašného postelového povaleče :wink: no tak dneska aspoň po tom týdnu nic nedělání uklidím byt a uvařím :wink:
4. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo,vševchno sami ve dvou,akorát elekteríku nám tahal otec,jinak příztel je moc šikovnej (je řezník) ale jinak zvládá zedničinu,sádrokarton,obklady a i pokrývat střechu(to chodil na brigádu s kámošem)....Takže to máme fajn.Už 5. měsíc předěláváme..
4. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ajajaj, to jsou ty chřipky...však jsem v rádoi slyšela, že moravskoslezský kraj je jimi zastižen nejvíce. Tatí ne? To neznám..počkej, není to podle těch zfilmovaných pravdivých událostí, jak tam hrál Etzler otce zneužívajícího dceru?
4. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil počkej, to jako sami ve dvou jste postavili barák? I střechu???? Tak to jste teda fachmani. Copak ty jsi někdy takovou práci dělala? A za pět měsíců jste to stihli? Tak to smekám...To jste ušetřili, víte, jak co je, nikdo vám tam nic nepokazí a máte to podle sebe.
4. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 nevím jestli je to už zfilmované, ale ano je to že otec zneužíval dceru a pak ho udala po xletech a skončil ve vězení .. no mazec to číst... mě totiž to zfilmované po knížce už nebaví, protože to z velké části není přesné :(
@evcikevil tak to klobouk dolů že sami všechno... když my jsme předělávali byt, tak taky většinou sami, ale pak nám stejně jedna firma musela i pomoci :unamused:
4. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 takže poslední MS(první den) 26.12.2010, takže 6tt? :fearful:
4. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jestli je to šest týdnu od toho 26.12., tak ano:slight_smile:
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, já teď nedávno dočetla Gejšu a abych to neměla tak jednoduché, tak ve slovenštině :grinning: Je to naprosto úžasné počtení, krásně sepsané a já se do té doby úplně vžila. Mám rozečtenou Vojnu a mír. Martin je ulítlej na Johna Irvinga, ten se mi čte taky velice dobře, takové Pravidla moštárny nebo Svět podle Garpa :grinning:
4. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 :fearful: :fearful: :fearful: je, tak to je fakt dobrý :sweat_smile: No uvidím ten příští týden, jestli se tam něco maličkého najde :sunglasses:
4. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no, já mám právě pocit, že to běželo na Nově někdy celkem dávno, nevím, tipnu třeba tři roky zpět. Bylo to podle skutečných událostí a každý film byl o něčem jiném a tento díl, že vyvolal veliké reakce....Spíš jestli ta knížka není podle toho. Mám pocit, že jsem i slyšlea, že se to má napsat. Tak, jako potom vznikla knížka Líbáš jako bůh-až po filmu. Ale jinak souhlas, většinou jsou ty filmy slabý odvar knihy a jsem zklamaná.
@evcikevil Tak to jste šikulky!
@petrusew to já jsem blázen do Dana Browna, dobře se čte... taky se mi líbily hodně 4knížky od Stephanie Meyerové o těch upírech :wink: fakt super, doporučuji ... no a teď nevím co budu číst :( budu muset za tchýni a něco najít :wink: ale Gejša by mě lákala...
@petrusew jj, Irwing je super. Moštárna i Garp jsou parádní. Ale je fakt, že nějaké jiné další knihy, co napsal, mi už přišly být trochu úchylné. To ta moštárna ne, i film podle ní parádní, dojemný.
4. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji ta knížka je od irské spisovatelky, takže asi nebyla podle toho filmu :wink: ale určo jich je hodně, protože takových holčiček je na světě určitě mnoho :frowning2:
4. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jj, dan brown super, i když, Ztracený symbol mě už moc neuchvátil, přijde mi, že se tam už hodně opakuje. Upíři jsou super, ale nečetla jsem je, jen jsem viděla filmy a žrala. A zfilmování Davinciho kodu bylo uplně trapné. Andělé mi přišli být o něco lepší, ale na knížku to teda nemělo ani náhodou
4. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 aha...tak to je něco podobného..a určitě jich je spoustu. Já mám pocit, že to ani nebyl pravý otec, ale otčím...
4. únor 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek