• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@pajinka29 Paji přesně, ta poslední kniha byla nudná... čekala jsem o dost více... Andělé byli ze všeho nej...
Ohledně upírů, tak nejlepší knížka je 4. a ta ještě není zfilmovaná ale je boží a čte se perfektně a doporučuji :wink:
4. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no, pokud jsi orpavdu těhu, jakože podle všeho ano, tak už tam bude vidět fazolka, srdíčko pumpující
4. únor 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 nojo, taky chudák, napsat takové hity, tak je pak těžké je překonat...já ted čtu trilogii od LArssona-nevím, jeslti jste už o tom slyšely. DOkonce už v kině hrají jeden díl...je to v současné době světový bestseller, je to detektivka, ale hodně jinak psaná a hodně zajímavá...ze začátku člověk neví, co od toho čekat, ale pak jsem se nemohla odtrhnout. Doporučuju
4. únor 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Gejša je fakt úžasná, říkala jsem si, že ještě pár měsíců počkám a hrábnu po ní znova :grinning: Ten film se s knihou nedá srovnat! Šifru mám doma, ale ještě jsem ji nečetla, Andělé mi slibuje koupit Martin. Jo jo, Irwing píšte poněkud svérázně :grinning: :grinning: Už máme od něj doma 7 knih, ještě že pořád píše, aspoň mám Martinovi co kupovat...dokonce už máme i fimy podle jeho předlohy (Moštárnu a Garpa, ještě chci Čuňáka) film se teda jmenuje jinak, ale řvala jsem u něj jak želva :sunglasses:
4. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak to by bylo dobré!
4. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew taky že bude!!! my máme od Irwinga, kromě výše jmenovaných ejště něco s useknutou rukou, ted nevím, jak se to přesně jmenuje a nechce se mi to jít štrachat do knihovny a to mi už moc vtipný nepřišlo..spíš uchylny. to mě hodně zklamal..holt Moštárna a Garp byly vysoké latky.
4. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Myslím, že je to pátá ruka...a toho Larssona myslíš tu trilogii Milenium? S tou Moštárnou a Garpem máš svatou pravdu. To jsou hooodně vysoké laťky, teď jsem Marťovi kupovala Poslední noc na Klikaté řece,tak jsem zvědavá, jaká bude.
4. únor 2011 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Upíry jsem ještě nečetla, jak se to jmenuje? Že bych zase trošku zaplnila knihovničku :grinning:
4. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @petrusew toz neco od tech dvou spisovatelu pokoupime :wink:
4. únor 2011 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj, pátá ruka:slight_smile: to mi nějak nesedlo..ano, tu trilogii Milenium..
4. únor 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no jsou celkem 4 knihy... melo by to jit najit pod Twilight saga - zatmeni, stmivani, novy mesic, rozbresk
4. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Ahááá, tak o tom jsem už slyšela...tak to zkusím, budu mít v březnu narozeniny :grinning:
4. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš :wink: jako jen doporučuji... pořád jsem to nechtěla číst a pak mě to maximálně chytlo a za 14 dní jsem neměla co číst :grinning:
4. únor 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 :grinning: :grinning: :grinning: Jo to znám, taky to tak mám. Když mě to chytne, tak u toho sedím, dokud to nedočtu!
4. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti a ty jsi asi doma na neschopence, že? nebo děláš pojištovnictví, že uzavíráš smlouvy z domu?
4. únor 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji, já mám invalidní důchod, jsem doma a dělám klientský servis pro naši společnost, která sjednává pojištění.
4. únor 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew aha..tak to máš fajn, při něm se dá pracovat a ještě to můžeš dělat z domu. A Martin ted dělá co?
4. únor 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Martin je strojař a teď dojíždí do Olomouce do Moravských železáren, zrovna se zaučuje na seřizovače. Byl skoro pět měsíců bez práce, už jsme byli opravdu docela zoufalí, protože v PV zdechl pes...
4. únor 2011 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jo, to máš recht, tady práce není:frowning2: MArtin taky dojíždí až do Mohelnice...
4. únor 2011 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Je to tady opravdu hrozné a to si vezmu, že fakt celou dobu hledal. Nidky nebyl na pracáku tak dlouho, byl naštvaný na celý svět a halvně na přístup pracovníků pracovního úřadu. Říkal mi, jak probíhají schůzky a já normálně hleděla. Vzhledem k tomu, že mám vystudovanou veřejnou správu, tak mě bylo do breku. Veřejné prosazování menšin na úkor lidí, kteří se snaží najít práci. Rekvalifikaci mu nechtěli dát, i když by měl zajištěnou práci...no fakt katastrofa a pak se vyhaují miliony za nesmyslné školení, jak se má chovat klient na pracovním úřadě a jak se má chovat nezaměstnaný :astonished: Ani jednou ho nikam neposlal, protože mu řekl, že stejně nic nenajde...tak jako kde to jsme? Snad by je měli motivovat a ne srážet ten zbytek sebedůvěry, kterou mají...
4. únor 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak to je opravdu drsné. no, já byla na pracáku pro formu dva měsíce po skončení výšky, než mi v září začal úvazek a teda, totálně zhnusená přístupem. věřím, že z toho byl na nervy. Zvlášf, když je to chlap a jak se říká, chlap je živitel rodiny...to musel mít sebevědomí na nule
4. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To asi ano, naštěstí to nedával moc znát, ale ke konci byl na pár facek, fakt.
4. únor 2011 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 děláme rekonstrukci(zatím vnitřky-omítky,podlahy,okna,zateplujem,stavíme krb,ostrůvek a srovnáváme stropy,zdíme a bouráme...)z venku nás to ještě čeká a střechu taky až později :slight_smile: Jinak jsme pomahali když kámoši předělávali barák,takže sme se hodně naučili jak se co dělá :slight_smile: Sice si máknem,ale už máme to nejhorší za sebou a potom si toho aspoň víc budem vážit.Jinak to děláme sami,protože nemáme peníze na to si zaplatit firmu,ale když to zvládáme,tak není co řešit...
http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/evcikevil/album/pokracovani-v-rekonstrukci-v-zime/
4. únor 2011 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si lehnout,máme nařízenou ještě jednu noční směnu navíc,tak ať tam v noci neusnu....:frowning2:
Zítra musím vstat brzy,jdeme dělat na domeček a má dojet na pomoc i přítele brácha tak musím navařit guláš a asi čočkovou polivku,aby mi tam chlapi neumřeli hlady :slight_smile:
Tak se tu opatrujte pa :slight_smile:
4. únor 2011 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Hezky si odpočiň. Teda to se ještě nadřete.
4. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - taky jsem o tom přemýšlela, ségra tam byla minulý rok a nadšená, jestli budeš moci, můžeš mi doporučit třeba nějaké ubytování, cokoliv? Děkuji
4. únor 2011 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak to taky smekám, to u nás je to trošku horší, manžel je šikovný, ale pokud něčemu nerozumí, nechá si to udělat, ale domek a život na vesnici ho už naučil spoustu věcí, tak doufám, že se to bude jen lepšit :slight_smile:

@petrusew - tak budu držet palce, ať máš v bříšku miminko, myslím, ale že podle příznáku budeš těhu.
4. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Jsem se zrovna dneska vsadila s kamarádkou. Na krev půjdu ve čtvrtek. Nejpozději v pátek bych měla mít výsledky. Já si myslím, že těhu nebudu, ona, že jo...tak jsme se vsadili, když nebudu, upeče mi štrůdlík, když budu, upeču já jí :grinning: :grinning: :grinning:
4. únor 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Veru, my bydleli v penzionu Starý mlýn v Jetřichovicích.hod do vyhledávače na netu, hned ti to dá několik odkazů. Je u toho rybník, opravdu je to starý mlýn. Moc milí majitelé, dobře vaří-ne, jak tady u nás na Moravě:slight_smile:, ale v rámci jiných restaurací, co jsme navštívili nakonec nejlépe:slight_smile: Moc pěkné, romantické a levné. Nemůžem si dovolit moc drahé...Navíc Jetřichovice jsou v dané oblasti jednou z nejhezčích obcí. Od tama vede hned stezka cca 2km na Dolský mlýn, natáčela se tam Pyšná princezna a ted nově Peklo s princeznou. Jen, je potřeba mít sebou auto, prootže pokud toho chcete hodně vidět, jako je třeba ta PRavčická brána, je potřeba se přemístit autem cca pět minut do jiného turistického východiska-do Mezné.
Jinak cca půl hodiny autem směr Děčín jsou Tiské stěny-to je tam na cca denní prohlídku, jsou to stěny, jako je třeba Adršpach-útvary mají své názvy...urpostřed trasy je krásná levná hospůdka..:slight_smile:
V Děčíně je zoo, zámek, provozuje se projíždka po parníku..
prostě mooooc možností
5. únor 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - hezká sázka, tak jsem moc zvědavá, kdo vyhraje a jak máš dlouho spoždění?
@pajinka29 - ty jo, tak ségra bydlela taky v těch Jetřichovicích na nějaké chalupě, ale. Vzhledem k tomu, že pojedeme jen my dva, tak chalupa je pro nás zbytečná, takjá mrknu. Díky
5. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek