• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@pajinka29 sem se tě chtěla zeptat jestli jezdíte takhle na dovču s prckem, tak jestli bys mi nemohla něco doporučit..chceme letos na dovču že už bude chodit to zvířátko naše :slight_smile: :slight_smile:
@petrusew já si myslím co jsi psala že asi budeš těhu podle příznaků a přála bych ti to :slight_smile: já sem taky nemohla vydržet s podrprsenkou jak sem měla citlivý prsa
5. únor 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs no v tom českém švýcarsku jsme byli sami...s prckem jsme byli jeden rok v LUhačovicích. Byli jsme ubytovaní přímo u Luhačovické přehrady-je tam rybářksá chata-neboj, podle názvu to zní hrozně:slight_smile: ale vybavení pěkné, funguje to jako penzion, vaří se tam, je tam i kuchynka společná pro barák...tak tak jsme byli, když byl ještě prcek malý..cca 6měsíců..chodili jsme od tama s kočárem koukat na lázně-pěšky cca 20min od přehrady. Tehdy byla přehrada vybagrovaná, ale myslím, že minulé léto už měla začít fungovat, dělali tam nové koupaliště..taky ta přehrada se dala krásně obejít s kočárem...
jinak, když měl štěpa rok a něco, tak jsme byli na dovolené na Vysočině a můžu vřele doporučit. KRásné ubytování, všechno ideal pro děti-měli tam nočníky, dětské postýlky, dětské jídelní židličky, spoustu dětských hraček-majitelé totiž mají taky prcky, bazén, pískoviště....a byly to apartmány, takže si tam člověk sám vařil...ale možnost jiného jídla nebyla, to byla nevýhoda...máme krosničku a s prckem jsme obchodili hodně výletů-Devět skal, Velké dářko...fakt super dovolená. štěpa tam byl nadšenej, hlavně na tom penzionu:slight_smile: Najdeš to ve vyhledávači asi pod apartmány Betlém, Vysočina...je to v Havlíčkově Borové...
5. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Jo s tím souhlasím taky jsem byla na pracáku 7měsíců,za tu dobu mi nenabídli žádnou práci a ještě s tím,že ani nemají co věšet na nástěnku jako nabídkupráce.Stejně nic nenajdete.....:frowning2:Jenže z čeho chceš vyžit když je podpora jen 5 měsíců.Je to fakt k breku.Teď práci mám sice mizernou a blbě placenou ale aspoň mám něco :frowning2:
5. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs Ahojky holky kdybyste chtěli doporučit chalupu levně na Vysočině,naši mají chalupu po babičce ubytování levně,na samotě,kolem všude samí lesy,nádhera,i já,která bydlím v celkem nedotčené krajině to tam miluju :slight_smile:
Tak jukněte :slight_smile:
www.rekreacenavysocine.cz
5. únor 2011 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Veru 10dní
5. únor 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju holky za info podívám se :slight_smile:
5. únor 2011 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky :wink: jak při sobotě? manžel šel na hokej s kamarádem a my s Izzi čučíme na telku, ale nic tam není :frowning2: @evcikevil pěkný baráček na modrestrese a klobouk dolů, ještě bude hodně práce :wink:
5. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj holky, je mi na nic...manža se vyjádřil v tom smyslu, že jako půjdu na přerušení a přes to jede vlak (když budu těhotná) ...jako chápu, že má o mě strach, ale přece si nemůže myslet, že tohle bude rozhodovat sám. :frowning2: Je mi do breku. s ním se o tomhle nedá absolutě mluvit :cry: Je mi teď fakt mizerně
5. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ahojky Péťo, rozhodovat sám by to určitě neměl a ani nebude. Já být vámi počkám na výsledky těch testů, pak bych to prokonzultovala (v případě pozitivních testů) s tvým lékařem, který zná tvůj zdravotní stav a který by ti řekl všechny rizika, která by mohla nastat a pak teprve řešit takový věci....Ty víš jaký by u tebe mohli nastat komplikace, že už je řeč o přerušení?
5. únor 2011 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peto, tak tak, přesně, jak píšd Denča. Chápu, že se bojí, vzpomíná na to, jak se o tebe musel pořád starat. Ale ted je jiná situace a navíc, nerozhoduje o tom on, oba chcete miminko, ale hlavně lékař, jehož radama bych se řídila hlavně. POkud by dr těhotenství považoval za vysoce rizikové v této době, ale později by to bylo lepší, tak bych ho asi poslechla. Těhu a následná péče o mimčo je strašná zátěž. ALe pokud by ti dr říkal, že to bude v podstatě celý život už stejně rizikové, tak bych na potrat rozhodně nešla....!!!Neboj, počkejte na testy, na doktory, holt bys musela jít na ortopedii dříve...
6. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahopjte holky, tak je rozhodnuto. V noci jsem to dostala a ulevilo se mi, jsem ráda. Nedokážu si představit, jak bych to teď zvládala. Přesně jak píšeš Pavli, je to strašná zátěž. Domluvili jsme se, že jestli budu v červenci v pořádku, tak by jsme mohli začít se snažit v zimně. Opravdu není kam spěchat. Martina chápu, má o mě strach. On je prostě takovej, hodně jsme to řešili a teď ho chápu. Ano, opravdu by to mohlo být velké riziko a když si počkáme, tak to pak bude v pořádku, budeme se na mimčo těšit a užívat si to oba.
6. únor 2011 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,chodíte jsem ještě? Ráda bych se přidala:slight_smile: ale koukám,že už jste tady zřejmě dlouho nebyly:slight_smile:tak nerozjedeme zase diskuzi?jsem na tom podobně jako v, v červnu jsem dostudovala VŠ a od října prauju, takže taky čekám na 270 dní v prái, abych měla nárok na MD , nebo spíš RD? nějak se v tom nevyznám:slight_smile:
6. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no téééda, tak je rozhodnuto. Ale celkem mě to překvapilo...ty tvoje projevy...nojo, holt někdy se zblázní hormony a tělo funguje, jako by bylo těhotné a přitom není. Ale přesně...aspon se pak budete moci více těšit, když to bude plánované a budete vědět, že je vše ok...
6. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho jak vidíš, tak pořád chodíme:slight_smile: Docela dost:slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Díky,no snažíme se.....Já navrhuja a přítel staví-taková sehraná dvojka:slight_smile:Samozřejmě když to jde tak pomáhám :slight_smile:
6. únor 2011 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Přesně tak,proč to zavrhovat,kdyby to šlo!!!!!!!Myslím že na doktora by určitě dal,když nedá na tebe!
6. únor 2011 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Tak se to vyřešilo za vás :slight_smile:To je dobře
6. únor 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - ono někdy se naše problémy vyřeší tak nějak sami a asi to pro tebe tahle bude lepší, budeš mít klidnou hlavu a v červenci už budou i ty výsledky ok a budeš mít větší sílu na mimi, ale taky jsem si myslela, že podle příznaků by jsi mohla být těhu.

@petulaho - chodíme se každý den a diskuze jede myslím docela plodně, takže se klidně můžeš přidat
6. únor 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak ještě že se to vyřešilo, protože rozhodnutí tvého manžela mě dosti zaskočilo :frowning2:

Holky chci se zeptat, zda nevíte když budu těhotná, tak jestli nebude problém třeba u státnic :wink: někde jsem totiž slyšela,že v nějakém měsící by mě nemuseli už pustit, ale přesně to nevím a najít to taky nemůžu :unamused: nevíte náhodou? děkujiiiiii
6. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kači víš, mě ani moc ne. On má o mě opravdu velký strach. Když jsem se mu jeden den neozvala tak měl takový strach, že mi volal sám, jestli se něco neděje. Při těch všech zdravotních problémec a komplikacích by to nemuselo dobře dopadnout. Nechce nic 50/50, ale mít jakž takž jistotu, že to bude OK. Ona ta noha byla v hodně kritickém stavu, myslel to dobře, jen to špatně podal...hold chlap no :slight_smile: Je pravda, že až se noha zahojí, bude to lepší, budeme se oba těšit a plánovat takže jsem opravdu v klidu.
@pajinka29 Pavli, mě až pak došlo, že jsme s doktorkou hýbali medrolem a trošku měnili léčbu, byla jsem trošku nachlazená, tak ono to může být všechno k tomu. Když bude těhu plánované, bude z Martina chlap, který se o mě bude zase starat, ale bude to dělat s tím, že bude vědět, že to bude dobré. Ano, komplikace mohou nastat vždycky, ale to je zase o něčem jiném.
Holky, já jsem opravdu ráda, že to dopadlo jak to dopadlo. Ani mě to nemrzelo, protože vím, že až budu moct, tak si to užijeme oba dva a nebudeme se trápit strachem z toho, co kdyby...
6. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky holKy, omlouvám se, koukala jsem na první stránku a tam byly příspěvky z listopadu, a až po přidání příspěvku jem si všimla, že už jste na 20.stránce...:slight_smile:jinak díky za přijetí:slight_smile:někdy mám pocit, že se z těch mateřkých pudů zblázním, tak budu ráda, když se budu moci s někým podělit:slight_smile:
6. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ahojík, tak s nepuštěním kestátnicím, to je blbost. Já dělala s břichem atestaci, kamarádka státnice...a musím říct, že je to spíš výhoda...všichni jsou ohleduplnější a nechtějí stresovat budoucí matku, aby jim náhodou neporodila přímo tam:slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulaho a napiíš samanthě, ona se stará o tabulku...najdeš to tady někde tak cca dvě tři strany zpět..at víme, kdo je kdo :slight_smile:
6. únor 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kači já si taky myslím, že je to blbost, aby tě nepsutili ke státinicím s břichem. Spíš si myslím to co Pavla, že to pro tebe bude "výhoda" že by mohli být ohleduplnější a nebudou tě zbytečně stresovat. :wink:
6. únor 2011 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee jste me potesily :wink: protoze u statnic bychom chteli abych byla v 7mesici nebo v 8mesici... jak se bude darit :grinning:
6. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - tak snad se zadaří, taky myslím, že pak budeš ve výhodě, hlavně, když už to na tobě bude tolik vidět.

@petulaho - jasně nevadí, taky mě někdy z těch pudů šibe, myslím, že ná sje tady více, takže zapadneš,odkud jsi?
6. únor 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kači, takže se začínáte snažit??
6. únor 2011 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veu, jsem kousek od Teplic:slight_smile: nejradši byhc už všechno vybírala a chystala na mimi, nevím, ajk si víc ukráti ča, je pravda, že přes týden, když chodím do práce, tak mi to šíleně letí...a jak jsi psala, čím víc jsem s dětmi, tím víc po nich toužím...držet ten svůj uzlíček v náručí...ach jo:frowning2:
6. únor 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti ještě neee :wink: státnice mám příští rok v únoru...takže nejdříve v červnu :grinning:
6. únor 2011 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme na tom stejně:slight_smile:
6. únor 2011 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek