Snažení, podzim 2011

Ahoj holky, s manželem bychom se chtěli začít snažit o miminko na podzim příštího roku. Ale už teď chodím na koníka a pročítám různé diskuze o těhotenství a podobně. Je na tom někdo stejně? Rychle sem!
md.hs
5. únor 2011
@pajinka29 sem se tě chtěla zeptat jestli jezdíte takhle na dovču s prckem, tak jestli bys mi nemohla něco doporučit..chceme letos na dovču že už bude chodit to zvířátko naše 🙂 🙂
@petrusew já si myslím co jsi psala že asi budeš těhu podle příznaků a přála bych ti to 🙂 já sem taky nemohla vydržet s podrprsenkou jak sem měla citlivý prsa
pajinka29
5. únor 2011
@md.hs no v tom českém švýcarsku jsme byli sami...s prckem jsme byli jeden rok v LUhačovicích. Byli jsme ubytovaní přímo u Luhačovické přehrady-je tam rybářksá chata-neboj, podle názvu to zní hrozně🙂 ale vybavení pěkné, funguje to jako penzion, vaří se tam, je tam i kuchynka společná pro barák...tak tak jsme byli, když byl ještě prcek malý..cca 6měsíců..chodili jsme od tama s kočárem koukat na lázně-pěšky cca 20min od přehrady. Tehdy byla přehrada vybagrovaná, ale myslím, že minulé léto už měla začít fungovat, dělali tam nové koupaliště..taky ta přehrada se dala krásně obejít s kočárem...
jinak, když měl štěpa rok a něco, tak jsme byli na dovolené na Vysočině a můžu vřele doporučit. KRásné ubytování, všechno ideal pro děti-měli tam nočníky, dětské postýlky, dětské jídelní židličky, spoustu dětských hraček-majitelé totiž mají taky prcky, bazén, pískoviště....a byly to apartmány, takže si tam člověk sám vařil...ale možnost jiného jídla nebyla, to byla nevýhoda...máme krosničku a s prckem jsme obchodili hodně výletů-Devět skal, Velké dářko...fakt super dovolená. štěpa tam byl nadšenej, hlavně na tom penzionu🙂 Najdeš to ve vyhledávači asi pod apartmány Betlém, Vysočina...je to v Havlíčkově Borové...
evcikevil
5. únor 2011
@petrusew Jo s tím souhlasím taky jsem byla na pracáku 7měsíců,za tu dobu mi nenabídli žádnou práci a ještě s tím,že ani nemají co věšet na nástěnku jako nabídkupráce.Stejně nic nenajdete.....😞Jenže z čeho chceš vyžit když je podpora jen 5 měsíců.Je to fakt k breku.Teď práci mám sice mizernou a blbě placenou ale aspoň mám něco 😞
evcikevil
5. únor 2011
@md.hs Ahojky holky kdybyste chtěli doporučit chalupu levně na Vysočině,naši mají chalupu po babičce ubytování levně,na samotě,kolem všude samí lesy,nádhera,i já,která bydlím v celkem nedotčené krajině to tam miluju 🙂
Tak jukněte 🙂
www.rekreacenavysocine.cz
petrusew
5. únor 2011
@verusa.j Veru 10dní
md.hs
5. únor 2011
děkuju holky za info podívám se 🙂
kacca7
5. únor 2011
ahooooj holky 😉 jak při sobotě? manžel šel na hokej s kamarádem a my s Izzi čučíme na telku, ale nic tam není 😞 @evcikevil pěkný baráček na modrestrese a klobouk dolů, ještě bude hodně práce 😉
petrusew
5. únor 2011
Ahooj holky, je mi na nic...manža se vyjádřil v tom smyslu, že jako půjdu na přerušení a přes to jede vlak (když budu těhotná) ...jako chápu, že má o mě strach, ale přece si nemůže myslet, že tohle bude rozhodovat sám. 😞 Je mi do breku. s ním se o tomhle nedá absolutě mluvit 😢 Je mi teď fakt mizerně
samantha86
5. únor 2011
@petrusew ahojky Péťo, rozhodovat sám by to určitě neměl a ani nebude. Já být vámi počkám na výsledky těch testů, pak bych to prokonzultovala (v případě pozitivních testů) s tvým lékařem, který zná tvůj zdravotní stav a který by ti řekl všechny rizika, která by mohla nastat a pak teprve řešit takový věci....Ty víš jaký by u tebe mohli nastat komplikace, že už je řeč o přerušení?
pajinka29
6. únor 2011
@petrusew Peto, tak tak, přesně, jak píšd Denča. Chápu, že se bojí, vzpomíná na to, jak se o tebe musel pořád starat. Ale ted je jiná situace a navíc, nerozhoduje o tom on, oba chcete miminko, ale hlavně lékař, jehož radama bych se řídila hlavně. POkud by dr těhotenství považoval za vysoce rizikové v této době, ale později by to bylo lepší, tak bych ho asi poslechla. Těhu a následná péče o mimčo je strašná zátěž. ALe pokud by ti dr říkal, že to bude v podstatě celý život už stejně rizikové, tak bych na potrat rozhodně nešla....!!!Neboj, počkejte na testy, na doktory, holt bys musela jít na ortopedii dříve...
petrusew
6. únor 2011
Ahopjte holky, tak je rozhodnuto. V noci jsem to dostala a ulevilo se mi, jsem ráda. Nedokážu si představit, jak bych to teď zvládala. Přesně jak píšeš Pavli, je to strašná zátěž. Domluvili jsme se, že jestli budu v červenci v pořádku, tak by jsme mohli začít se snažit v zimně. Opravdu není kam spěchat. Martina chápu, má o mě strach. On je prostě takovej, hodně jsme to řešili a teď ho chápu. Ano, opravdu by to mohlo být velké riziko a když si počkáme, tak to pak bude v pořádku, budeme se na mimčo těšit a užívat si to oba.
petulaho
6. únor 2011
ahoj holky,chodíte jsem ještě? Ráda bych se přidala🙂 ale koukám,že už jste tady zřejmě dlouho nebyly🙂tak nerozjedeme zase diskuzi?jsem na tom podobně jako v, v červnu jsem dostudovala VŠ a od října prauju, takže taky čekám na 270 dní v prái, abych měla nárok na MD , nebo spíš RD? nějak se v tom nevyznám🙂
pajinka29
6. únor 2011
@petrusew no téééda, tak je rozhodnuto. Ale celkem mě to překvapilo...ty tvoje projevy...nojo, holt někdy se zblázní hormony a tělo funguje, jako by bylo těhotné a přitom není. Ale přesně...aspon se pak budete moci více těšit, když to bude plánované a budete vědět, že je vše ok...
pajinka29
6. únor 2011
@petulaho jak vidíš, tak pořád chodíme🙂 Docela dost🙂
evcikevil
6. únor 2011
@kacca7 Díky,no snažíme se.....Já navrhuja a přítel staví-taková sehraná dvojka🙂Samozřejmě když to jde tak pomáhám 🙂
evcikevil
6. únor 2011
@samantha86 Přesně tak,proč to zavrhovat,kdyby to šlo!!!!!!!Myslím že na doktora by určitě dal,když nedá na tebe!
evcikevil
6. únor 2011
@petrusew Tak se to vyřešilo za vás 🙂To je dobře
verusa.jautor
6. únor 2011
@petrusew - ono někdy se naše problémy vyřeší tak nějak sami a asi to pro tebe tahle bude lepší, budeš mít klidnou hlavu a v červenci už budou i ty výsledky ok a budeš mít větší sílu na mimi, ale taky jsem si myslela, že podle příznaků by jsi mohla být těhu.

@petulaho - chodíme se každý den a diskuze jede myslím docela plodně, takže se klidně můžeš přidat
kacca7
6. únor 2011
@petrusew tak ještě že se to vyřešilo, protože rozhodnutí tvého manžela mě dosti zaskočilo 😞

Holky chci se zeptat, zda nevíte když budu těhotná, tak jestli nebude problém třeba u státnic 😉 někde jsem totiž slyšela,že v nějakém měsící by mě nemuseli už pustit, ale přesně to nevím a najít to taky nemůžu :-| nevíte náhodou? děkujiiiiii
petrusew
6. únor 2011
@kacca7 Kači víš, mě ani moc ne. On má o mě opravdu velký strach. Když jsem se mu jeden den neozvala tak měl takový strach, že mi volal sám, jestli se něco neděje. Při těch všech zdravotních problémec a komplikacích by to nemuselo dobře dopadnout. Nechce nic 50/50, ale mít jakž takž jistotu, že to bude OK. Ona ta noha byla v hodně kritickém stavu, myslel to dobře, jen to špatně podal...hold chlap no 🙂 Je pravda, že až se noha zahojí, bude to lepší, budeme se oba těšit a plánovat takže jsem opravdu v klidu.
@pajinka29 Pavli, mě až pak došlo, že jsme s doktorkou hýbali medrolem a trošku měnili léčbu, byla jsem trošku nachlazená, tak ono to může být všechno k tomu. Když bude těhu plánované, bude z Martina chlap, který se o mě bude zase starat, ale bude to dělat s tím, že bude vědět, že to bude dobré. Ano, komplikace mohou nastat vždycky, ale to je zase o něčem jiném.
Holky, já jsem opravdu ráda, že to dopadlo jak to dopadlo. Ani mě to nemrzelo, protože vím, že až budu moct, tak si to užijeme oba dva a nebudeme se trápit strachem z toho, co kdyby...
petulaho
6. únor 2011
díky holKy, omlouvám se, koukala jsem na první stránku a tam byly příspěvky z listopadu, a až po přidání příspěvku jem si všimla, že už jste na 20.stránce...🙂jinak díky za přijetí🙂někdy mám pocit, že se z těch mateřkých pudů zblázním, tak budu ráda, když se budu moci s někým podělit🙂
pajinka29
6. únor 2011
@kacca7 ahojík, tak s nepuštěním kestátnicím, to je blbost. Já dělala s břichem atestaci, kamarádka státnice...a musím říct, že je to spíš výhoda...všichni jsou ohleduplnější a nechtějí stresovat budoucí matku, aby jim náhodou neporodila přímo tam🙂
pajinka29
6. únor 2011
@petulaho a napiíš samanthě, ona se stará o tabulku...najdeš to tady někde tak cca dvě tři strany zpět..at víme, kdo je kdo 🙂
petrusew
6. únor 2011
@kacca7 Kači já si taky myslím, že je to blbost, aby tě nepsutili ke státinicím s břichem. Spíš si myslím to co Pavla, že to pro tebe bude "výhoda" že by mohli být ohleduplnější a nebudou tě zbytečně stresovat. 😉
kacca7
6. únor 2011
jeee jste me potesily 😉 protoze u statnic bychom chteli abych byla v 7mesici nebo v 8mesici... jak se bude darit 😃
verusa.jautor
6. únor 2011
@kacca7 - tak snad se zadaří, taky myslím, že pak budeš ve výhodě, hlavně, když už to na tobě bude tolik vidět.

@petulaho - jasně nevadí, taky mě někdy z těch pudů šibe, myslím, že ná sje tady více, takže zapadneš,odkud jsi?
petrusew
6. únor 2011
@kacca7 Kači, takže se začínáte snažit??
petulaho
6. únor 2011
Veu, jsem kousek od Teplic🙂 nejradši byhc už všechno vybírala a chystala na mimi, nevím, ajk si víc ukráti ča, je pravda, že přes týden, když chodím do práce, tak mi to šíleně letí...a jak jsi psala, čím víc jsem s dětmi, tím víc po nich toužím...držet ten svůj uzlíček v náručí...ach jo😞
kacca7
6. únor 2011
@petrusew Peti ještě neee 😉 státnice mám příští rok v únoru...takže nejdříve v červnu 😃
petulaho
6. únor 2011
tak jsme na tom stejně🙂

Začni psát odpověď...

Odešli