• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@kacca7 :grinning: :grinning: :grinning: To víš, člověk míní, život mění
6. únor 2011 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulaho - jj, je to tak, když se dlouho v blízkosti dětí, začneš toužit po svém vlastním a kde pracuješ a kolik je ti let, jestli se můžu zeptat?
6. únor 2011 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak do čtvrtka čekám na dostavení MS,ale těhu moc nevidím,protože začínám cítit bolest v prsech a to většinou vždy když to mám dostat :frowning2:Takže nejspíš nic :frowning2:
Jinak včera jsem byla u nás na plese,tak jsem zas po delší době vyrazila do společnosti a nemyslela na to jaký by to bylo kdyby se na nás usmálo štěstí.Jinak se kámošovi narodil Patriček,tak jsem jen tiše záviděla,ale mamča má bohužel komplikace a musela jet do nemocnice:frowning2:
A aby toho nebylo málo,teď mi mamka přišla říct,že moje mladší sestřenice čeká v srpnu taky přírůstek.....
Já už bych chtěla miminko .........
6. únor 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak držím palečky, a napiš Denči, ať tě přidá do tabulky, kolem mě se taky rodí o sto šest, ale tenhle rok má být nejplodnější , tak to vyjde určo i nám
6. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Neboj, dočkáme se všechny. Některé si počkají delší dobu, některé kratší...doufám, že si mě tu necháte, i když přešvihnu rok 2012 :sweat_smile: ... Doufám, že letošní rok bude skvělý a nadějně krásný pro nás všechny! (slíbil mi to můj milášek :grinning: )
6. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Jo jo určitě se dočkáme :slight_smile: Už aby to bylo
7. únor 2011 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Kdo si počká, ten se dočká :grinning:
7. únor 2011 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :grinning: já už jsem zase v pracovních ruchu :grinning: a jestli mi tu dneska řekne někdo, že si mám dát ruku před pusu u kašlání, tak po něm hodím sešívačku :grinning:
@petrusew no já jen doufám, že nám to nějak tak vyjde jak plánujeme :grinning: protože nevím co bych dělala kdybych ty státnice musela přesouvat :( už teď trpím, když se musím pořád a pořád učit :wink: ale říkám si že už poslední rok přetrpím nějak :grinning:
Holky co dáváte drahému k Valentýnovi? slavíte to? ty tak max kytkou :grinning:
7. únor 2011 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7sešívačkou nee, tu budeš potřebovat...co tak prupiskou mezi tykadla? :slight_smile: Kači neslavíme, protože slavíme 13.2 :grinning: Je to datum naší první schůzky, takže Valentýna neslavíme. Chodíme na večeři, někam ven,...jen nevím, jak to bude letos.
7. únor 2011 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew prupisku budu taky potřebovat :grinning: to je hezké... asi budu muset manžovi taky domluvit, že bychom mohli na večeři :grinning: u nás se slaví už jenom asi manželství :grinning:
7. únor 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, my Valentýna taky nee...my jsme měli první schůzku 13.8. v pátek:slight_smile: takže někdy si jako MArtin vzpomene, že je to přesně nějakých třeba sem let a půl od toho, co jsme se prvně viděli a dá mi kytku...dříve mi teda nosil kykty hodně jen tak, bez důvodu...ale jak je už malý, tak se to začlo nějak eliminovat...spěchá rychle domů za náma a už nestíhá květinářství. Taky jsme chodili na večeře...jinak asi nic víc...valentýna nemáme moc z principu rádi...:slight_smile:
7. únor 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil jinak taky jsme s manžou koukali na vaše fotky na modré střeše a teda..domeček je romatnický, v krásné krajině..kdepak to je? Kravičky hned za plotem. A mákli jste si teda pořádně, fakt smekám smekám smekám..a tvoje zahrádka je kouzelná. Já bych to nedala, takhle každý den chodit po práci tvrdě makat...
7. únor 2011 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Páji, tak 13. 2 v pátek :grinning: Pak ať někdo říká, že je to nosí smůlu :grinning: Nám přinesl pátek 13. jenom radost a štěstí!
Valentýna nemáme taky rádi z principu...Proč mít datum kdy si vyznat lásku, když to děláme každý den a podle svého? Kytku jsem naposledy dostala svatební :slight_smile: Jinak miluju orchideje, takže mi kupuje orchideje když to jde...mám jich třináct :grinning: Ostatní kytičky mi žere kočka, tak moc nejde mít kytku ve váze :grinning: On teda sežere i v květináči. :sweat_smile:
7. únor 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Bydlíme na vysočině,v mojí rodný vísce,100 obyvatel nedaleko Vírské přehrady.Je tu opravdu krásně,nikdy bych neměnila.
Bohužel původní majitelé dům nechali v takovým stavu,že všechno děláme znovu,ale aspoň na to zas několik led nebudem muset šáhnout :slight_smile:Je to sice dřina,ale žene nás představa,že konečně budem bydlet ve svým a budem mít klid :slight_smile:Zatím jsme u našich v baráku ale už to soužití nějak neklape,my chcem něco jinak,oni taky......
Domeček se nám taky moc líbí,ikdyž všichni říkají že je malý,ale hlavně že nám se líbí,jsme skromní,nepotřebujem hrad a navíc ještě 2 pokoje přistavíme.......
Díky za pochvalu,potěší :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme Valentýna nikdy nějak neprožívali,většinou jsme to odbyly kytičkou a čokoládkou,teď už je to spíš jen pusina :slight_smile: Jsme spolu skoro 8 let,takže slavíme až naše výročí 17.5. :slight_smile:A to mám větší radost že si Mára vzpomene než na nějakýho Valentýna :slight_smile:
Jinak u nás hezky slezl sníh a konečně to vypadá,že nás přivítá jaro :slight_smile:
Už mi u domečku lezou špičky jarních kytiček-miluju jaro :slight_smile:
7. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Teda smekám! Překrásné bude to vaše bydleníčko!
7. únor 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Děkujem :slight_smile:
7. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ten váš velkej pomocník, to je teda kus pesana! Je překrásná, je to německá doga?
@evcikevil
7. únor 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jo jo,německá doga,ale nevyrostla tak jak by měla,je trochu menší,ale nám to vůbec nevadí :slight_smile: Je to miláček-postelovej :slight_smile: Vy máte nějaký zvířátko?
7. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil nooo, několik :slight_smile: Kocoura Tequilu - je to kočka jézéďácká, ale máme ho od koťátka doma v bytě (letos mu bude šest). Pak máme ještě pesana - kříženku labradora a irského setra. Jmenuje se Shelby a té bude letos v květnu čtyři. Ještě jsem měla potkánka, ale o tu jsem přišla a teď už další nechci, protože jsem to hodně obrečela, byla opravdové zlatíčko, takovej mazílek mazlivej. Martin mi další stejně zakázal, protože jsem to hodně těžko nesla. Musela jsem s ní jen na veterinu nechat ji uspat, aby se dál netrápila.
7. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil tož pěkný pejsan :grinning: i když v posteli musí zabrat tak půlku :grinning: já chtěla taky velkého pejska.. nejradši Ridgeback, ale neprošlo mi to, tak máme aspoň Izzi :grinning:
7. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí, a proč ti to neprošlo? Já chtěla vekého psa a rozhodně ne kokra, na tu naši příšerku jsme narazili zcela náhodou a musím říct, že většinu dne prochrápe, ale když jsme venku, tak řádí jak velká voda :grinning: V posteli chrněla taky, ale vzdala jsem to, řekla jsem, že bych aspoň v posteli nemusela mít její chlupy. Odnaučení mě trvalo týden a mám klid, je strašně hodná a rychle se učí.
7. únor 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože bydlíme v bytě a byl by to chudák :frowning2: tak máme jenom tu naši malou potvůrku a je to živel, pokud s ní teda neležíš celý den v posteli, to ona taky ráda :grinning: teď jak jsem byla nemocná, tak pořád spala jen se mnou a se mnou :grinning:
7. únor 2011 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Tak to je mi líto :frowning2: Taky je mi vždycky líto zv ířat,třeba když to vidím při povodních je slzaví údolí....Tak to se doma taky nenudíte :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky máme byteček :grinning: Bydlíme ve čtvrtém patře...no ono je to páté :slight_smile: Shleby váží cca 30kg a měří v kohoutku cca 60-65cm, není to žádnej drobeček ale je neuvěřitelně hodňoučká a to i když nejsme doma, ale venku v lese je opravdu živel. Je to lovec, tak si procházky v lěse užívá...většinou bez páníka :angry: za to bych uškrtila oba dva, ale co, aspoň že ví, kde bydlí. :grinning: (i u rodičů v Suchdole)
7. únor 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 No někdy máme problém se srovnat,ale když už se fakt rozvaluje a nemůžu se vejít,ukážu jí ať jde vedle a sice neochotně ale jde....Ale v novým domečku už ji budem učit na pelíšek vedle postele(taky kůli případným dětem)To bych asi moc ráda neviděla......no uvidíme
7. únor 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil To ne, kdybych mohla, tak tady máme za chviličku zoologickou :grinning: O zprávách mi ani nemluv, strašně sem brečela včera, když jsem viděla toho chudáčka setra, já bych toho páníka umlátila! Fakt! A stejně i ty, co mu ho poprvé vrátili! Taky máme pelíšek vedle postele a prča je, že občas si jde stoupnout ke dveřím do ložnice a chce jít spát :slight_smile: a to chrápe před tím v pelechu v obejváku.
7. únor 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Tak to naše Elis dělá to stejný,my sedíme v obýváku a ona se sebere,otevře si kousáním do kliky do ložnice a jde chrnět:slight_smile: Je to milý,jak člověk,a ještě dělá to,že když sedím třeba na židli dá si na mě zadek a nohy a přední natažený a sedí na mě :slight_smile:
7. únor 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil :grinning: :grinning: :grinning: tak to je fakt dobrý. Shelbynka se mi nastaví na nohu bříškem a chce drbat špičkou nohy :grinning: Ony jsou zvířátka strašně fain, jsou to takové berušky naše. Je s nima sranda, no. Bez nich bych se doma nudila.
7. únor 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew
@evcikevil holky, taky se těším, až budeme mít domeček a pořídíme si na terasu voliéru s ptáčky a pejska. Takhle v bytě máme jen rybičky..
7. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek