• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@evcikevil snad nebude vybíravý..ale víš jak, děti si postaví hlavu a je to:slight_smile: A kdy chcete mit domek uplně hotový?-myslím tím k nastěhování
10. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No plánujeme tak v dubnu,ale nejdelší únosný termín do konce léta :slight_smile: Spíš nás brzdí peníze,než práce.Tento měsíc to bude digestoř a bodovky ať můžeme dokončit podhled a ostrůvek osadit deskou a troubou.Jinak Mára dělá zatím podsůvky.......
10. únor 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil jsem právě s manžou přemýšlela, co to je, ty podsůvky...něco jako podhledy ze sádroše?
10. únor 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 podsůvky jsou ta poslední vrstva omítky,která už se jen vymaluje barvou a je hotovo :slight_smile:
10. únor 2011 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Teeeda, to se za chvilku budete moct stěhovat. Budete to tam mít moc hezké.
10. únor 2011 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No já doufám že se budem stěhovat co nevidět,ale je to nejvíc závislé na tom,kdy nám navedou k hranici pozemku obecní vodovodní přípojku....Zatím máme jen vlastní studnu ve sklepě,ale voda se dá použít jen užitkově.Bývalí majitelé ji sice pili,ale jejich děti měli pořád průjem a bolesti břicha,takže to riskovat nehodláme,a radši počkáme,snad se na jaře začne už něco dít :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - no je fakt, že v noci jsou tito lidé při síle kolikrát více než přes den, neví, že jejich tělo chce spát. Jinak dnes mi přišel ze soudu dopis, že jsem předběžně stanovena jejím zákonným zástupcem, ale ještě ubde ohledně toho soud.
@evcikevil - ale pokud se to liší od klasického mensesu, tak by možná mohlo být něco jinak, třeba to uhnizdování, snad to dopadne.
@samantha86 - Tak můj muž sní teda všechno, jak jsem psala, ale až od té doby, co jsem si ho přučila i na maso, jinak ho nejedl, ale podle toho i vypadal, teď jí všechno, až teda na kuře s kostí, ale když mu to vykostím, sní i to.
10. únor 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojn holky tak se jdu na vás podívat:slight_smile:včera mi přišla zpráva že budu teta tajili to pěkně dlouho bratr čeká chlapečka:slight_smile:)jsou v 5měsíci....no a já jsem zvědavá jestli taky budu těhu jak dlouho to bude trvat apod..:frowning2: ted mám problémy nějak s krkrm jdou mi štavy tlačí mě pod ohryzkem až do zad...v době kdy jím ta bolest uplně odejde a pak se to zase po chvíli vrátí a trvá to pořád už přes 3týdny beru něco na jícen dr. se domnívá že můžu mít zánět jícnu jdi na fibroskopii ,ale až za 3týdny všude plno a na endokrinologii jestli to není štítnice neměli jste někdo neco podobného?mám problémy s krční páteří možná je to i od toho snad budu zase v pořádku a budu se moct na podzim snažílkovat o //:slight_smile:)mámbstrach s té štítnice to bych měla problémy otěhotnět :frowning2:(v minulém vztahu jsme se snažili 1?5roku a nic ,ale tam to byl dost nervák možná tím...... :slight_smile:všem přeju //
10. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j No zítra se snad dozvím víc :slight_smile:Buď to dopadne,nebo to zas zkusíme další měsíc,akorát bych asi nevěděla jak mám vypočítat ovu,když mám takový 5 denní rozdíl......
Ať to dopadne jak to dopadne,asi to tak má být....:slight_smile:
10. únor 2011 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek85 Snad budeš brzy zase v pořádku a na podzim hurá na mimuško :slight_smile:
10. únor 2011 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám achjo:frowning2:mě ted pořád něco je a mi nikdy nic nebylo:frowning2:
10. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak uvidíš, a nemáš nějaké příznaky, že máš ovu? Např, bolení v podbříšku, hlenovitý výtok nebo tak něco?
10. únor 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
evcikevil ....A tobě držím moc palečky at jsou// :grinning:
10. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@andilek85 - tkay přeju, ať výsledky dopadnou dobře a výlečíš se
10. únor 2011 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no asi ten výtok,ale nemám to vypozorovaný,měla jsem často záněty.......
autor
@evcikevil - já jsem to taky dříve neslodavala, ale teď jak začala ta touha po mimču, jsem začla sledovat a je to vždycky kolem toho 13 dne cyklu - bolest podbříšku a ten výtok, pokud se teda budete muset ještě snažit a snad ne, tak se na to zkus zaměřit
10. únor 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
verusa.j díky snad ano:slight_smile:
10. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j :slight_smile: Jinak jsem si ovu počítala na netu-kalkulačka ovulace,menstruace.......
10. únor 2011 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil a ty si zítra budeš dělat test? Nojo, s přípojkama jsou obecně problémy, my s nima máme pořád taky něco...
@andilek85 neboj, znám spoustu holek s problémy se štítnou žlázou a všechny mají mimi, jen musí brát léky..Jinak s tím, co popipsuješ zkušenosti nemám, ale orpavdu bych to na ten zánět jícnu viděla...krční páteř si myslím se projevuje jinak

@verusa.j to je stejně od tebe hezké...takže za ni budeš vše podepisovat a starat se jí o peníze atd..? A co vaši? Ti to nechtěli dělat?
10. únor 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilek85 Neboj, oni přijdou na kloub tomu, proč je ti tak špatně! Uvidíš, že to nebude nic vážného a dopadne to dobře.
@evcikevil s těma přípojkama je to na prd. Oni mají na všechno hromadu času, že... teda se nedivím, že těm dětem bylo pořád špatně, když to pily...fujky fuj. Ono to není jenom tak.
@verusa.j vidíš, tak to mě třeba nikdy nenapadlo...zkusím to sledovat a uvidím, ještě jsem četla něco o měření bazální teploty, tak než se budeme snažilkovat, tak se zkusím pár měsíců měřit, abych věděla co a jak.
10. únor 2011 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jo jo,dám samozřejmě vědět,jak to dopadlo :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No myslím že náš pan starosta to popožene :slight_smile: Je to dobrej chlap a dělá pro obec co může :slight_smile:
No co se týče majitelů před námi no coment......žili hrozně,vždy nadělali dluhy a pak se přestěhovali,takhle to bylo 5x a pak se nastěhovali do domu po rodičích(toho našeho) a měli další exekuci....Nic hmotnýho neměli-spravený dům,vybavení,auto,nic.....ani umyvadlo,ani dřez,jen vanu a wc za závěsem,neokachličkovaný,1 skříň pro 4 lidi....no hrůza no
10. únor 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - no je to spíše nutností, nebo nevím, kdo jiný by to dělal. Mamka je s taťkou už dlouho od sebe, on se oženil a malé dítě, jeho žena naprostá kráva. Takže on teda za babičkou jezdí, ale protože bydlí u Hodonína, tak on prostě nechce kvůli všemu tady dojíždět. Druhý syn je alkoholik, to mluví za vše. Ty pdopisy dělám už rok, všechny její dokumenty stejně podepisuji i já, takže půjde jen o to, spravovovat její peníze ( což stejně dělá domov, protože velká částka z důchodu jde na ten pobyt) a zastupovat ji v právních věcech.
@evcikevil - ty jo, tak to je síla, ale i takoví lidé jsou mezi námi.
@petrusew - no ale ne každá má takové ovu příznaky, ale právě když to bylo kolem toho 13 dnu a ještě k tomu tohle, jsem šla zrovna na gyndu, tak jsem si jí ptala, jeslti teda mám ovulaci a ona že jo. Kromě toho mám ještě větší chuť na sex v téhle době :slight_smile:
10. únor 2011 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no, kéž by se zadařilo, tenhle měsíc jsme si zkusili pomoct ovulačníma testíkama jelikož mám cyklus jen 20 dní, tak jsem nevěděla. Dnes bych měla být podle tý ovu 7DPO tak čekám, jestli se zadařilo :slight_smile: Ale z prvního těhu si takové pobolívání ze začátku nepamatuju, tak nevím, jestli by to mohlo naznačovat dobrou zprávu
Jinak Matyášek by měl začít chodit do školky od října, bojím se toho, že ho nevezmou, protože vím, že jsou u nás školky přeplněné a děti si vybírají :frowning2: Jinak šikulka opravdu je. Je hodně samostatný, jenom to oblékání nám ještě nejde, ale jinak už všechno umí a mamánek to taky není, miluje dětský kolektiv.
@verusa.j jj, vykosťování, to znám, když dělám kuře na paprice...taky se nedotkne ničeho co má kost, proto má raději ty kuřecí prsíčka. Nejlepší je, že máme v rodině statek a zabíjačku minimálně 3x do roka :grinning:
10. únor 2011 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska mám taky v plánu testík 15 DPO :slight_smile: A kolikátý den se budeš testovat na těhu ty?
S těma školkama je to u vás takový problém?To tady na vesnici vím,že jsou rádi za každé dítko :slight_smile:Aspoň nějaká výhoda....Třeba vás vezmou :slight_smile:
11. únor 2011 ve 04:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už jsem nemohla dospat a tak od 4h brouzdám po internetu a koukám po věcičkách pro děti a tak.....
V 6h už jsem to nevydržela a šla jsem si udělat testík :slight_smile:
K mému překvapení jsem našla co jsem hledala // :slight_smile:
Asi budu muset zajet k obvoďákovi a zeptat se ho na ten penicilin,jestli je to teda opravdu bezpečný a možná se stavím i na gyndu.......V pátek jsou tam pro těhotné
Teď si jen lámu hlavu,jak to originálně oznámit Marečkovi :slight_smile:poraďte prosím :slight_smile:
11. únor 2011 v 06:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude čárka sílit a co nevidět nás bude víc :slight_smile: Holky tak šup šup,ať se rozrůstáme:slight_smile:
11. únor 2011 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
evcikevil - páni moc moc velká gratulace :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahonia :slight_smile: Děkuji,snad vše bude v pořádku -)
11. únor 2011 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek