• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@evcikevil Gratulace velikáááááá :grinning: Tak a máme první těhulku!
Co takhle nachystat večeři a místo ní mu dát na talířek testík? Nebo jako zákusek? :grinning:
11. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Díky,no buď jsem si říkala až přijde z práce,místo obědu mu přinést testík na talíři(jak říkáš) nebo až půjdem na domeček udělat jako něco v tom stylu......jé podívej co jsem tady našla za papírek............(ale nevím jestli by to pochopil-chlapi,no):slight_smile:Protože se bojím že nebude chtět obědvat a pude rovnou na domeček.......
11. únor 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Tak bych mu řekla, miláčku, něco jsem ti nachystala a donesla mu to až pod nos. S tím druhým se obávám, že by mu to asi nedošlo... :slight_smile: Hlavně pozor, ať nenosíš nic těžkého!
11. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No stejně to bude určitě nějak jinak,než si naplánuju,tak to nechám na situaci a pak písnu reakci :slight_smile:
No v práci právě taháme klidně 15kg věci a zvedáme nad hlavu,tak se toho celkem obávám :frowning2:Asi to budu muset holkám říct,aby to zvedali za mě-je to doplňování materiálu do lisu-zvedáš to tak 10x za směnu :frowning2:
11. únor 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil aby jsi pak nemusela na neschopenku...tohle není prča.
11. únor 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Jenže jsem ještě ve skušebce,ještě měsíc a půl budu,tak to budu muset nějak vyřešit......:frowning2:Pak bych se domluvila s doktorem a šla i na rizikový.....kdyby to bylo nutný
11. únor 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Tak to ti teda nezávidím...
11. únor 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No nějak bylo,nějak bude,myslím že se to vyřeší.....1,5měsíce to zvládnu :slight_smile:
11. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Snad jo, budu na tebe moc myslet!
11. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Seš hodná:slight_smile: Čekám na toho mého muže a nemůžu se dočkat až mu to oznámím :slight_smile:
11. únor 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky,prominte mi,že vám sem vpadám,ale nechce někdo z vás ovulační testy,mám k dispozici 40 ovu testu po 5kč,jsou levné,protože jsou z EBEY :wink: ,v balíku je pouze po 100 kusech,tak proto :wink: ,u nás stojí nejlevnější ovu test 28kč.když tak se ozvěte do IP,ale během dneška kdyby někdo chtěl :wink:
11. únor 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nějak nestíhám tak jsem lajdák a píšu až teď :unamused:
@evcikevil gratulaceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee největší :dizzy_face: je to super :wink:
@pajinka29 tož Paji studuji dálkově Vysokou školu podnikání tady v NJ a je to soukromá škola :wink: plno zápočtu už mám za sebou i zkoušky a ještě mi chybí jedna zkouška a němčina :frowning2: a mám to na poslední rok, protože studium trvá 3,5let a v únoru příští rok budu mít státnice :wink:
Jinak včera jsem měla němčinu a super, jsem to celkem zvládala, tak jsem zvědavá na březen kdy bych měla psát první zápočet, pak ještě jeden a pak hurá ke zkoušce :frowning2:
11. únor 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Díky moc :slight_smile:

Marečkovi jsem to musela říct,protože jsem se začala hihňat a on:Co je?
A já donesla testík a on: A to znamená co? A já: No co myslíš,čekáme miminko.
A on: Jů tak to bude malej mišák? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Pak mi řekl že je šťastnej :slight_smile:Miluju ho
11. únor 2011 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil tak to je skvělá reakce :wink: moc moc Vám to přeji :dizzy_face: tak hurá příští týden za doktorem, co?
11. únor 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil jůůůů, obrovitánská gratulace!!!!!! Jsem z toho lehce na měkko. Vybavuju si, jak jsem měla radost já s manžílkem. Já jsem mu ten testík zabalila do krabičky od řetízku, taková větší byla a dala jsem mu to normálně zabalené, jako že mám pro něho dáreček...Tak on to rozbalil a hleděl na to jak puk. CHudák nechápal skoro, co ty dvě čárky znamenají...potom, až jsem věděla pohlaví, tak jsem mu jako oznámení koupila botičky v příslušné barvě. Tak tedy, první těhulka, super!!! Doufám, že nás brzy neopustíš do těhu diskuzí a občas napíšeš, jak se máš/te:slight_smile:

@samantha86 já právě měla pobolívání podbříšku, když jsem byla těhu. Skoro jako před ms a pořád jsem čekala, kdy dorazí a ona nedorazila:slight_smile: u nás je taky se školkama šílený problém, ale my jdem na zápis až příští rok.
11. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jo ani jsem takovou pěknou reakci nečekala,ale prožívá to stejně intenzivně jako já :slight_smile: K doktorovi půjdu příští pátek :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Díky,vidím že každá z nás to asi prožívá nebo bude prožívat stejně intenzivně,vždyť je to krásný začátek nového života :slight_smile:Rozhodně vás nechci ještě opouštět,tak nějak jsem si zvykla a ráda s vámi trávím čas :slight_smile:
Jinak mě taky pobolívá(popíchává) v podbříšku.......
11. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil no, hlavně by ses v té práci opravdu měla šetřit u tehulí je dovoleno max 5kg. A hlavně ž toho začátku, protože se to teprve všechno uhnizduje, vytvárí se postupně placenta atd. at pak třeba nešpiníš nebo ti tou námahou envznikne nějaký hematom. Právě začátek se nesmí podcenit. Druhý trimestr je na tahání v poho a zase ke konci je to nebezpečný, abys dříve nerodila...
11. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No nějak to vymyslím,budu si to muset víc přizpůsobit podle sebe a hlavně na sebe dávat větší pozor :slight_smile: Ty jo 5kg jo?Hm....Díky za informaci :slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil jj, myslím, že je to pět kilo...samozřejmě něco jiného je posunutí a něco jiného zvedání nad hlavu. maminy, co mají už prcka a jsou těhotné musí dítko stejně tahat...ale prostě to vem nějak opatrně...ale na rizikový bych asi nešla, pokud bych se cítila dobře...penízky se vždycky hodí, doma je nuda a těhu není nemoc:slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 No to určitě nemoc není,ale my máme v práci vlivem roztavení plastu a vytvarování do určité formy i docela smrad :frowning2:Je to opravdu nevhodná práce a všechny co tam dělali dřív šli na rizikový....No zatím to řešit nebudu a uvidím co bude......
Jinak věř že my se doma nudit nebudem,budem lítat kolem domečku,zahrádky,takže toho se opravdu nebojím :slight_smile:

Penízky jsou věc druhá,ty jsou potřeba pořád :frowning2:Uvidíme
11. únor 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Přijmi ode mně obrouvskou gratulaci :slight_smile: Úplně mě to dojalo, je to krásný zjištění. Moc ti to přeji a taky trošičku závidím, moc se těším, až se za 3 týdny začneme taky snažit, vám se to povedlo krásně rychle :wink:

11. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 jůůů, vy už vlastně taky začnete...už bude ted plodná diskuze, pomalu se do toho všichni začnem obouvat a to bude napětí a vzrušení:slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil aha..no jo, no..tak to asi za to riziko nestojí, plasty jsou asi trochu jedované, ne? JAsně, vím, ž emát edomeček, ale prostě ted to stíháte taky, takže si myslím, že když bueš pořád doma , tak ti z toho bude hrabat...jste rychlíci a s takovou domek bude v dubnu hotový a co potom další čtyři měsíce?:slight_smile:
11. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Děkuji a přeju ať se brzy zadaří :slight_smile: Určo se dočkáte i vy // :slight_smile:
11. únor 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to vypadá, že budu posladní netěhule :angry: Jenom aby jste se nám všechny nerozkutálely všede okolo. To bych tady nakonec zůstala sama.
@evcikevil tak to byla dobrá reakce, ne? Hlavně že má stejnou radost jako ty, to je důležité!
@pajinka29 Paji, taky dobrá reakce :grinning:
11. únor 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele,když budeme postupně přibývat do stavu těhu,tak můžeme zůstat tady a připsat jen něco k názvu :slight_smile: Nikam se mi nechce,a sama těhu taky být nechci,tak snad co nevidět budete přibývat děvčata :slight_smile:Držím vám všem palečky,tak jako vy mě :slight_smile:
11. únor 2011 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil To bych byla moc ráda. Hodě se mi tady mezi váma líbí :sunglasses:
11. únor 2011 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@samantha86 - :slight_smile: no já jsem ráda, že jsem ho vůbec naučila jíst to maso, byl fakt průsvitný, jak jsem ho poznala :slight_smile: Ale teď si dá, vše krom masa s kostí.
@evcikevil - Jééééééé, gratuluji! To je super zpráva!
11. únor 2011 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Veru, tak to ti nezávidím, já mám doma masožravce, zeleninožravce...je hold vybíravej na způsob přípravy, no... já třeba nemám ráda hrachovou kaši, segedým s tlustým masem a znojemskou omáčku, tu přímo nesnáším a jenom ji cítím tak je mi blijno :sweat_smile:
11. únor 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek