• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@verusa.j Díky moc :slight_smile:
11. únor 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
AHoj holky, jak se máte při sobotě? My jdeme dneska večer na oslavu narozenin, tak jsem stihla udělat Bebe střechu, ještě jsem převlékla peřiny, ale už se mi nic více nechce. Jirka je v práci a přijede na oběd, takže ještě ten běd musím. Asi bude koprovka. Měla bych se učit a žehlit, asi to spojím, ale fakt jsem dneska líná. K tomu ještě hlídám mini čivavu od švagra :slight_smile: tak je tu veselo
12. únor 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil ahojky všimla jsem si této diskuze, protože se taky snažím o mimčo a nedá mě nenapsat. Norma pro tahání věcí je 15kg ne 5kg. A zdravé těhotenství by s tím nemělo mít problém, jelikož předpokládá, že jednou budeš tahat i častěji za den svoje první "dítě." Ale tak určitě není na škodu se šetřit, tak to řekni kolegyním a ulejvej se v práci. Jako je lepší se šetřit...
12. únor 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil moc gratuluju ke krásnýmu testíku :slight_smile: , dneska jsem si zkoušela testík a nic ale vím, že je nejspíš ještě brzo, ale nedá mi to...budu to zkoušet obden...kéž bych je tam našla i já (připíšu ti ty // do tabulky :wink: )
@verusa.j taky mě dnes čeká žehlení a fakt se mi do toho nechce, teď frčíme na zahradu, tak uvidím večer
12. únor 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal Vítej a díky za informaci :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Díky,myslím na tebe ať se zadaří,no abych řekla pravdu tak jsem tam zpočátku skoro nic neviděla,pak jsem řikala,že by tam byl duch?A pod pořádným světlem tak po 2 minutách se to začalo vybarvovat,ale testovala jsem až 15den......Třeba se ještě ukážou později :slight_smile:
12. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak sobota probíhá v poklidu,oběd mám navařený ze včerejška(koprovku) :slight_smile:Vyvezli jsme nějakej binčus z domečku na kontejnery a Mára tam teď mlátí do zdi místo na vodu a odpady v koupelně,tak mě poslal chvilku pryč,aby mě to neuškodilo :slight_smile:Prdlouš,baví mě jak se stará,dokonce,když jsem zametala,tak mi přišel říct ať to moc nepřeháním :slight_smile:No prostě kouzelnej :slight_smile:
Jinak bych doma měla umýt okna,vysát,vytřít podlahy a žehlit.......ale tak se mi nechce,že se na to asi vyprdnu.
Už mi je líp,myslím že antibiotika zabírají,jinak neberu nic k tomu,protože u ostatních předepsaných lékůjsem se dočetla,že se nedoporučuje brát je v těhu :frowning2:Škoda že jsem to nevěděla dřív......
Tak se mějte a já jdu na domeček :slight_smile:
12. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil gratulace veliká máš tam už pěknou dálnici :grinning: hlavně zdravíčko oběma
13. únor 2011 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně jsem se zas k vám děvčata dostala :slight_smile: :slight_smile: tento týden byl nějaký hektický ale konec týdne nejlepší :slight_smile: sešlo se nám, že nám v pátek odpolko pohlídá jedna babička a v sobotu zas další babča, tak sme si udělali s manžou dvě hezké odpoledne jen sami a byla to paráda :wink: V sobotu jsme jeli do Jánskej lázní na sáňkařskou dráhu má asi 3,5km ale bohužel nás tam nepustili že je to samej led :frowning2: ale tak snad příště nám to vyjde a budem zas jak malý děti sáňkovat ale jen trošku z velkého kopce :grinning:

@evcikevil a jak si psala reakci, tak u nás byla úplně stejná ,,a co to znamená?" :grinning: tehdy jsem se opravdu musela smát. To je paráda ,,naše" první těhule :slight_smile: :slight_smile: mám z toho radost

No a teď se jdu vrhnout na nepopulární činnost žehlení :angry:
13. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink: tak zase za námi ten víkend, poslední dobou se mi zdá, že to čím dál rychleji ubíhá a člověk si ani nestačí odpočinout (hlavně my pracující), protože holčiny na mateřské si asi neodpočinou nikdy :frowning2:
Hele holky poletuje Vám taky ten bílý nesmysl? nám sem tam cosi spadne :grinning: to zase bude a to děti tady mají prázdniny :wink:
14. únor 2011 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jj, víkendy utíkají neskutečně rychle a my jsme doma zase sami s prdolou. Je tady šedá obloha, sem tam něco spadne, ale beztak tak málo, že to nebude stačit ani pokrýt povrch chodníků.
@md.hs tak to jste se měli parádně. My měli hlídání v pátek večer, tak jsme šli na ples a bylo to fajn. Jen Štěpa nás nenechal moc vyspat, už zase vstáváme v šest hodin :frowning2:
@samantha86 a kolikátý den už meškáš ms? Nebo to zkoušíš dopředu testovat už po ovulaci?
14. únor 2011 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem po víkendu zapla počítač. Nějak jsem si chtěla odpočinout od PC. Zítra jdu k zubaři...vypadla mi plomba...se mi tam teda vůbec nechce...Dneska jsem byla na řasách, tak vypadám konečně docela k světu :grinning:
14. únor 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew já taky celý víkend nebyla, tak jsem byla ráda, že holky kecaly v normě a já toho moc nemusela dočítat :grinning: jeee na řasách? to jsem byla jednou v životě a pak už jsem ani nechtěla :frowning2: vadil mi ten smrádeček jak to barví atd.. (dělali mi trvalou na svatbu :grinning: )... jinak já zase dneska jdu ke kadeřnici, tak se těším :grinning: to bude odpočinek :grinning:
14. únor 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7
@petrusew teda holky, vy se zkrášlujete....taky bych potřebovala ke kadeřnici, ale nějak není hlídání pro štěpu, ale už to musím nějak vymáknout...barva vymytá, vlasy dlouhé bez střihu:frowning2: Trvalá na řasy? to jsem ještě neslyšela...a ty jsi Peti byla na čem? Na té trvalé? nebo permanent makeup?
14. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7
@pajinka29
Mamka mi nechala před svatbou prodloužit řasy a já teď chodím každý měsíc na doplnění. Je hezké, mám upravené oči a nemusím se malovat, takže je to fain a Martinovi se to moc líbí. Hlavně to vypadá přirozeně :slight_smile: Barvit jsem chodila taky,ale nebylo to ono, trvalou bych si asi na řasy dát nenechala. Taky potřebuju ještě dodělat melír, ale to se budu muset ještě domluvit s Pavlou, aby mi ho dodělala.
14. únor 2011 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
vypadá to takhle:
To už jsem sice namalovaná na svatbu,ale jsou tam ty řasy hezky vidět.
14. únor 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew
@pajinka29 no měla jsem je takové pak delší a zahnuté :grinning: moje jsou totiž o ničem :grinning:
No jinak já jdu dneska tak po půlroce tak nějak, potřebuji už zastřihnout konečky a nabarvit bo mi už leze ven blonďatý pramínek, který mám od narození...jinak mám tmavé vlasy :grinning:
14. únor 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@pajinka29 ještě nemeškám, jen tak zkouším, protože mi to nedá. Mám hodně krátký cyklus (20 dní), tak mi to vychází hodně blbě...2.2. mi začala MS a 4.2. už mi vycházela ovu na testech, takže podle toho bych měla být 10 DPO. Včera jsme zkoušeli testík a byl tam slaboulinkatý duch a dnes jsem taky zkusila a duch tam nebyl, prostě bílo...tak nevím :frowning2:
14. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew prodloužení řas bych taky brala, co to stojí?
14. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew a to prodloužení se nějak lepí na ty původní řasy? A jak dlouho to tak vydrží a kolik to stojí? Moje řasy jsou naprostá katastrofa-řídké, krátké...o ničem..bez řasenky říkám, že vypadám jak krysa:slight_smile:
@samantha86 aha, tak to je blbé, že ho máš krátký, to se pak hůře strefuje...ale tak ono je ještě brzičko...když si to tak vemeš, tak 10DPO vlastně ještě není ani doba, kdy holka pri 28cyklu dostane ms a těhu se řídí podle mě lunárně, tj. podle měsíčků délky trvání 28dní..takže je to ještě kratučko..a když duch byl..tak třeba se zase objeví
14. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no vidíš, to máš melír zadarmo, pramínek blondaty:slight_smile:
14. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86
@pajinka29
Lepí se řasa po řase na vlastní. No s tou výdrží je to jak kdy a jak komu. Já třeba chodím po měsíci, někdy vypadávají víc, někdy míň. Ono to ani ovlivnit nejde, je to podle toho, jak ti vypadávají vlastní řasy. Původně to stálo asi 1500,- ale to si nejsem jistá. Chodím ke kamarádce na doplnění...takže cena taky jiná, no. Ale myslím, že ty první dělá kolem 1500,- doplnění podle toho, kolik řas vypadalo a kolik jich zůstalo - to mi dělá asi 300,- Potom se nemusím malovat, nemusím si dávat řasenku, nic. Jenom občas pročešu speciálním kartáčkem(to jsem dostala k řasům) řasy a je to.Je to teda piplačka, ale ona je neuvěřitelně šikovná.
14. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ty jo, tak ta první částka je dost, ale třista, to už jde..a kam chodíš? kamoška má salon? a Pavla je vyučená kadeřnice?myslím tím tvou švagrovou:slight_smile:
14. únor 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj, Pavla je kadeřnice a kosmetička. Chodím k nám na Plumlovskou, jak je Vlasárna naproti pracáku. Pavla tam pracuje a s ní její kamarádka Denča a ta dělá řasy a nehty, je moc šikovná.
14. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew aha...tak Pavla se tak uchytila..to je fajn, vlasárna má dobré jméno..jen ty ceny:frowning2:
14. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jo, ceny jsou nehezké, ale sama na sebe by se neuživila. Měli salon chvilku samostatně, ale tady je jich tolik, že se to nedalo. Potom dělala u radnice, ale tam to bylo na nic. Hnusné prostředí, škaredě šedivo, zima, tma, nehezké prostředí a hodně do schodů. Dneska dělají v hezkém prostředí, je tam teplo, čisto, je to moc hezké světlé...fakt krásné. Holkám se tam líbí, vydělají si slušně. Denča má ceny pořád svoje, jen Pavla se musela přizpůsobit, ale za to mají dobé a kvalitní přípravky, udělájí kafíčko, čajíček :sunglasses: Mě se tam moc líbí. Pavla je tam spokojená, tento týden je u nás, vždycky když má odpolední, spí tady, protože se jí špatně odjíždí do Suchdola a autem ona jede jenom ze Ptení do Suchdola a naopak :grinning: Tak aspoň nejsem pořád sama, když je Martin v práci. Jen to teď vyšlo blbě, oba mají odpolední :unamused:
14. únor 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew aha..to máš stejně super, že máš v rodině kadeřnici a kosmetičku. já bych tak potřebovala zlepšit image.. připadám si jako typická mamina, co na sebe nemá čas a je neupravená atd:frowning2:
14. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 znáš to ne, kovářova kobyla chodí vždycky bosa :grinning: Ale ne, nemůžu říct křivého slova. Stříhá a barví mě jen ona. Jsem si na to navykla a vyhovuje mi to. Zná moje vlasy, ví jak se chovají a tak. ... je fakt šikovná.
14. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co Valentýn? bude něco? U nás nečekám vůbec nic...já letos taky nic nemám, nějak s prckem už na takové věci není moc čas a možná ani nálada
14. únor 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chvíli padla a hurá na vlásky :grinning: ježiš já se tak těším :wink: no u nás Pavli Valentýn moc neslavíme, tož ale vždy doufám, že kytičku Tom donese :wink: tak doufám, že to tak dopadne :grinning: jinak já pro něho klasicky nemám nic, tak snad ještě stihnu koupit čokoládu :grinning: a Izzi nějaký pamlsek :grinning:
14. únor 2011 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek