• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
autor
@pajinka29 - Taky to nějak neprožíváme, a dnes i kdybychom chtěli, tak manžel se vrátí z Prahy až kolem 11 v noci, takže to už ani na nějaké oslavy nezbude čas :slight_smile: Ale říkala jsem si, že mu ze srandy vyrobím Valentýnku :slight_smile: se budu učit, tak ať mám co dělat s rukama
14. únor 2011 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak teď mi volal manžel z Prahy, že teda, jestli mi to nebude vadit, že mě vzbudí v noci, že když už je ten Valentýn, že mi něco koupil, jestli prý mi to bude dobré. Takže je to nějaké oblečení :slight_smile: tak jsem zvědavá :slight_smile: Já jdu teda dělat aspoň to přání, protože jsem nic nekupovala :slight_smile:
14. únor 2011 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to bude nějaké sexy prádélko.. :sunglasses: to je od něho hezké...to já jsem dopadla přesně, jak jsem čekala...teda, byl prý ve městě v květinářství, ale byla tam taková fronta, že se na to vyprdl a raději jel za náma..ted dělá vchodový úklid...tak to je pro mě taky dárek..ale říikal, že mi to stejně vynahradí jiný den...tak jsem zvědavá
14. únor 2011 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky neslavíme, je to zbytečné. Myslím si, že nepotřebujeme svátek k tomu, abychom si řekli, jak se máme rádi. Já dostala koncem týdne polštářek, takovej ten reflexní, je plněný kuličkami a je ve tvaru srdce :grinning: Měli jsme včera výročí první schůzky :slight_smile: Je to neuvěřitelné, jak to letí, už jsme spolu sedm let. Jinak každý večer co jsme spolu mi dává pusu na dobrou noc, chodí mě do ložnice přikrývat dekou :dizzy_face: Ale něco prý chystá na výročí svatby...se mi včera prořekl, tak se nechám překvapit...že by nějaká dovolená nebo výlet? Dlouho jsme spolu nikam nejeli...jo jeli, v červenci po operaci do Rožnova :grinning: Statečně mě tahal na vozíku po těch kostkách co jsou v muzeu v přírodě a neremcal vůbec ani slovíčko. On je fakt zlato, no...holky, já jsem zamilovaná jako na začátku :grinning: :grinning: :grinning:
14. únor 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - tak to určitě ne, na to on neí, předpokládám svetr :slight_smile: nebo tričko, to on mi rád kupuje, akorát se někdy netrefí velikost :slight_smile:
14. únor 2011 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - to je krásné, já to mám podobně, každý den mi říká, že mě miluje a to je po 5 letech, co říct, to já už tak často nezvládám :slight_smile: říká, jak mi to sluší, že je hrdý, když může o mě s někým mluvit :slight_smile: je to kecka, ale miluji ho
14. únor 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j
@petrusew holky, to je opravdu krásné...asi máme štěstí na chlapy, ten můj mi to taky pořád říká a taky jak jsem krásná a jak je pyšný,. že mě má...jj, jsou to kecky, ale naše:slight_smile: musíme se jich držet zuby nehty
14. únor 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j
@pajinka29
Myslím, že máme obrovské štěstí, že je máme. Kecky to jsou, ale naše :grinning: Martin se kvůli mě i několikrát málem porval, což mi vyrazilo dech...jj, po sedmi letech mě pořád překvapuje :slight_smile:
14. únor 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
´Holky, mě už je čtyři dny blbě...dneska jsem musela zrušit zubaře, protože tam nedojdu... :frowning2: Špatně se mi dýchá, takže zase budu muset volat doktorce a asi budeme muset zvednout dávky medrolu :frowning2:
15. únor 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink:
@petrusew jee tak to je mi líto, že je ti špatně :( tak snad to co nejdříve přejde :wink:
Jinak holky máte úžasné manžílky :wink: jsou šikovní, že pořád se tak krásně vyjadřují :wink: to ten můj včera si všiml, že jsem byla u kadeřnice a dokonce to pochválil :grinning: neee on chválí vždy ale někdy má problém si všimnout :grinning: naštěstí tato změna jde vidět (přeliv), takže pohoda :grinning: sice jsem mu vyhrožovala krátkými vlasy, ale odvahu a hlavně přemluvení mé kadeřnice jsem nezvládla :grinning:
15. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 :grinning: :grinning: :grinning:
Volala jsem doktorce, zvedla mi dávky léků a pokud se to do tří dnů neupraví, tak budu muset do nemocnice na kapačky, tak snad to bude v pořádku.
15. únor 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jůůů, tak to se taky cení:slight_smile: Martin je taky všímavý a většinou vše dokáže parádně ocenit...a byla nějaká kytička? Jo, taky chci jít nakrátko...teda na mikádo..ale oproti vlasům do půli lopatek je to rozdíl..
@petrusew jejej, co to čtu? tak snad to zvýšení dávky pomůže...
15. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no kytička bude až dneska :wink: včera bylo všude plno :grinning: no jinak já bych to zase zkusila na kratší ale ta moje kadeřnice (kamarádka) mě odmítá ostříhat :grinning: takže jenom konečky :wink: ale stejně by mi to zase potom bylo líto :slight_smile:

@petrusew Peti tak to musí zabrat !!!!
15. únor 2011 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 tak to jsme na tom s tou kytkou stejně. jinak já mám vlasy hnusné,t akže myslím,ž e mě nikdo přemlouvat, abych si je nechala dlouhé, nebude:slight_smile:
ale nej dárek mi asi dají rodiče. Berou si štěpánka asi na celý víkend! Jsem nadšená, vyjdem na večeři, do kina, vyspíme se ráno i v noci a asi pojedem v sobotu lyžovat. Kam bys nám to doporučila v Jeseníkách? Jezdíte někam, nebo "jen" na Bečvu?

A co vy ostatní holky, znáte někdo Jeseníky jako lyžař? Kam byste vyrazily?
15. únor 2011 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jeee tak to je super, že si "odpočinete" :wink: no já doufám, že my pujdeme na večeři tak příští týden až se vrátí Tomovi rodiče a pohlídají nám pejska :grinning: protože ta naše potvora je závislá a když je odpoledne sama doma tak kňourá na celý barák a moc nechci prudit sousedy :frowning2: sice Tom říká, že nějak si zvyknout musí, ale víš jak to je :wink:
No doporučila bych ti tu Horní Bečvu - Rališku nebo Bílou, ale nevím jak je to od Vás vzdálené - od nás to je max hodinka :wink:
15. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jj, takže taky máte doma takové miminko:slight_smile: Na Bílé jsem kdysi byla a moc se mi tam líbilo....ono to pro nás asi vyjde nastejno, jestli Bílá nebo Jeseníky..všechno daleko:slight_smile: :frowning2:
15. únor 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 aha tak to jo... no ta Bílá je delší :wink: a je tam sedačkovka, takže super :grinning: i když i tu jsem poprvé na prkně dovedla zastavit :grinning:
Ale bylo mi tam super na prkně, první sjezd mi sice trval takových 40minut, ale pak už to bylo dobré :wink: takže doporučuji :wink:
15. únor 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, snad jo. Sem se mi do špitálu zase moc nechce. Budu odpočívat a snad to bude v pořádku. Jsem asi nachlazená, tak doufám, že se to srovná.
15. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 už jsem na to koukala..jen tam píšou, že je jen 40cm sněhu a technický:frowning2: já jsem tam byla, ještě, když tam nebyla sedačkovka..a bývaly tam děsné fronty..jinak nám to trvá na Ramzovou a na Bílou stejně:slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dala pécti chleba :slight_smile: Švagrová chtěla housky, ale s tím se mi nechce crcat, zabere to hodně času, no...ale chlebíček je taky fain.
15. únor 2011 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka,tak zítra jdu na gyndu oznámit že jsem těhu,dneska jsem dělala další testík a pořád byly tam :slight_smile: No uvidíme co mi hezkýho pan doktor poví......YJsem tu jen na skok,tak snad příště bude víc času :slight_smile: Pa mějte se
15. únor 2011 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak já bych doporučila Ramzovou - byli jsme tam loni a sjezdovka byla super :grinning:
15. únor 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak držím palec, ať je vše u doktora v pořádku mamino

@petrusew - přeji brzké uzdravení a hlavně, aby jsi nemusela k doktorovi

Jinak já byla dnes ve škole, vše v pohodě, po tělocviku jsem šla s kámoškou na kafe a v tu ránu jsem přestávala vidět, mžitky jak blázen, ale blbě mi nebylo ani se mi netočila hlava, tak rychle si dát kafe, protože jsem měla pocit, že to bude nízkým tlakem ( zrovna jsem to dostala a ještě po tom tělocviku), naštěstí druhé kafe a jídlo zabralo, ale pocit to byl hnusný.
Jinak na toho valentýna jsem dostala tričko Envy :slight_smile: a je super!
15. únor 2011 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je mi trošku líp, tak snad se to udřží do zítřka, k doktorce budu muset stejně jet, jedu tam třetího března, tak snad to bude zase celkem uspokojivé...no :slight_smile: Ono je to s tím astmatem jako na houpačce,no
16. únor 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :wink:
@evcikevil tak to držíme pěsti aby vše u doktora dopadlo skvěle :wink:
@verusa.j krásný dáreček to tričko :wink: ty mžitky to znám taky ale naštěstí "jen" když to dostanu a přesně vím jaký to ja mazec :( já ještě mám i to, že když to dostanu tak nejsem 2dny schopná ničeho a v práci jsem ráda, že jsem ráda :frowning2: říkali mi na gyndě že kdybych brala prášky, tak by to bylo lepší :unamused: ale to já neeee že to radši vydržím :wink:
@petrusew vůbec ti to nezávidím, musí to být hrozné :frowning2:
16. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 víš, ani ne, ono nikdy není tak špatně, aby nemohlo být ještě hůř a vím, že jsou lidi, kteří jsou na tom mnohem hůř. Takže já si to tak moc neberu. Teď mě spíš štve ta noha...už bych chtěla chodit, to je to nejdůležitější. Jediné, co teď potřebuju a moc chci.
16. únor 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no téééda, krásný dárek, manžel je super třída..jak dlouho jste vlastně manželé? JInak s tím nízkým tlakem, to si teda užiješ v těhu...to bude ještě nižší, fuuuj, kafe se moc pít nemá:slight_smile: já to mívám občas při ms taky....
@evcikevil tak se pak pochlub, co jsi viděla, co jsi se dověděla:slight_smile:
@petrusew tak hlavně, že je líp...beztak je to tím inverzním počasím
16. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky si myslím, snad to bude už trošku lepší, dneska je mi trochu líp, tak snad se to ustálí. Zdejší plicní je nic moc...
16. únor 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mahonia díky za tip...no, rozhodujeme se mezi Ramzovou a Bílou, oboje je stejně daleko, takže asi vyhraje aktuální info o sněhu:slight_smile:
16. únor 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew nojo, no:frowning2: ale snad jo, i když předpovědi počasí pořád nic moc:frowning2:
16. únor 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek