• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@pajinka29 snad bude zase brzo hezky, teď bylo nejhorší, než začalo pršet, teď je mi už líp.
16. únor 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak z dnešní návštěvy nevím nic :frowning2: Těhotenství mi zatím nepotvrdil,nic nebylo vidět,ale říkal že je možný že je ještě brzy 4tt+3dny.......Viděl že cysta je několik cm(to už nevím kolik) a že to v těhotenství takhle bývá......Objednal mě na 28.2.,prej už by něco mohlo být vidět,ale taky mi řekl že je klidně možný, že to může být mimoděložní těhotenství.A že do 12.týdne stejně není vyhráno,že mu tam chodí ženský,že jim třeba tluče 10 týden krásně srdíčko, a další kontrolu už nic :frowning2:
No mám z toho smíšený pocity.
Uvidíme 28.doufám že už bude vše ok,mám donést ranní moč a veme mi krev...........Ach jo,zase týden čekání :frowning2:
16. únor 2011 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě trošku popíšu 1.prohlídku :slight_smile:
Nejdřív se mě vyptával na MS,jak dlouho jsem asi těhotná pak mě prohlídl vnitřním ultrazvukem a ještě mi udělal klasickou prohlídku(jakoby preventivní),pak jsme si povídali,ptal se kde pracuju,že mi kdyžtak vypíše neschopenku,kdybych se necítila v práci,nebo to prostě nešlo z důvodu co tam děláme.To jsem mu říkala že to zkusím uspůsobit tak,abych nějak neohrozila těhu.......Řekl mě akorát brát tu listovku a vitamíny a jinak ostatní vyšetření že uděláme příště.
Jo a tyky jestli máme v rodině cukrovku,že by mi musel udělat 2x nějaký testy.....Mamka ju chvilkové měla,teď už asi rok má v normě....
No kdybych věděla,že nic nebude vidět,tak bych šla radši až tak za 2 týdny,teď mě to čekání zase akorát bude nutit přemýšlet.....No musím myslet pozitivně-je prostě moc brzy no :slight_smile:
Tak pa
16. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil jj, je moc brzy..já byla na gyn až v sedmém týdnu a to už bylo vidět srdíčko...s tou cukrovkou, já teda byla ve 26tt , dělá se to, myslím, preventivně u všech těhulí, takže se ti to stejně nevyhne...možná to ted už není povinné, ale nevyhýbala bych se tomu, protože moje kamarádka i sestřenka těhu cukrovku měly a to ji v rodině vůbec nemají a mimo těhu byly uplně zdravé...
Takže mysli pozitivně, vše je ok:slight_smile: mimoděložní těhu se podle mě projevuje spíše bolestivostí
16. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Díky za info,no doufám,že je opravdu jen brzo a že bude vše ok :slight_smile:No příští kontrolu budu mít 6tt a 1den,tak snad už se něco ukáže :slight_smile:Jo a s tou cukrovkou-je lepší vědět co nejvíc,nebráním se tomu :slight_smile:
16. únor 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - taky myslím, že je ještě brzo, za týden určitě bude už něco vidět, neboj.
@pajinka29 - jo je super, spolu jsme pátý rok, manželé budeme v srpnu dva roky, takže to nění ještě dlouho .-) ale byla bych ráda, kdyby to takto zůstalo :slight_smile: Jinak nic jiného by mi na nízký tlak nezabralo, vím, že kafe mě postaví na nohy. Jinak já nízký tlak nemám, mám takový ten normální ( nevím ta čísla) a tohle se mi stalo poprvé, ale bylo to moc věcí najednou, nejedla jsem, fyzická námaha a ještě menses.
16. únor 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil já sem taky byla na gyndě kolem 4tt a bylo něco vidět až kolem 6tt..a na cukrovku se musí povinně od 25 let takže já sem se tomu vyhla :slight_smile: ikdyž sem se jí dožadovala ptž máme z obou stran v rodině cukrovku ale prej není potřeba
16. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Nebuuuj, příště už tam bude něco krásně vidět! Buď pozitivní, udělej si třeba hezkou chvilku, přečti si hezkou knížu, udělěj si dobrou večeři a uvidíš, jak ti to krásně uteče!
16. únor 2011 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil neboj, opravu jsi tehu ještě strašně krátkou dobu...dyt si vem, že jsi tam šla teprve já nevím přesně, třeba šestý den meškání..to spousta mamin ještě ani nemá potuchu, že je těhu, protože prostě maji nepravidelnou ms. Ted se prdloušek teprve uhnizduje, vytvari si bublinku kolem sebe a srdíčko bývá až od šestého týdne těhu, takže příští kontrola. Navíc, mohla jsi otěhotnět ještě později, než podle toho, co ti vypočítala tak kalkulačka jako ovu, takže třeba bude mimčo ještě mladší. Všechno je ok.
17. únor 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

mohla bych se k vám přidat? Už sice v jedný diskuzi jsem, ale holky už mají skoro všechny mimča a u nás se snažení trochu posunulo, hlavně kvůli mojí práci. Teď plánujeme snažení právě na podzim, tak snad už to klapne:slight_smile:.

Koukám, že už tu máte i těhulky...držím palce, ať to dobře dopadne:slight_smile:
17. únor 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fairy26 jasan, čím víc, tím líp...kdyžtak napiš do ip samantha...ona nám dělala tkaovou tabulku, kde je křestní jméno, povolání, odkud jsi atd..at máme přehled a kdo kdy začne:slight_smile: pokud teda chceš....:slight_smile:
17. únor 2011 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 díky, jojo napíšu jí až ji uvidím. Chudák by byla asi překvapení, že jí píše někdo cizí :confused: :slight_smile:
17. únor 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fairy26 vítej mezi nás
17. únor 2011 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@fairy26 - vítej mezi námi
Holky musím si postěžovat. Dneska mě manžel musel odvézt přímo z práce, protože mi bylo špatně, fakt jako bych byla těhotná :slight_smile: ALe byla to migréna či co. Od 4 rána mě neskutečně bolela hlava, pořád ta bolest kolovala z předu do zadu, ale musel ajsem do práce, protože jsem otevírala školku, jak jsem došla, hned jsem zvracela, pak to sice bylo lepší, ale Jirka mě radši odvezl domů, teď jsem vstala a už je to dobré, ale takový hučák hned po ránu :slight_smile:
17. únor 2011 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Juj, jenom aby ti bylo líp.
Holky, tak léky zabraly, vypadá to nadějně. V sobotu jedeme k Martinovým rodičům, tam se mí dýchá suprově, už se tam těším :grinning: Pavla (švagrová kadeřnice a kosmetička) mi udělá vlásky - asi jen melírek a ostříhat. Už se těším.
17. únor 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jejej, to muselo být nepříjemné. Tak hlavně, že je už líp.
@petrusew tak to je taky paráda!!
17. únor 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Že :grinning: Holky, já mám dneska tak dobrou náladu...asi máme vybranou dovolenou, můžeme tam vzít i pesanici :grinning: Vybrali jsme si Adršpach za hooodně slušné penízky, krásnej a útulnej penzionek, pokoj s kuchyňkou s vybavením, wc a sprchou :slight_smile: fakt jsem nadšená, 500m do skal, 100m první hospůdka a dostala jsem po telefonu pochvalu, že doma dostanu další, před nastoupenou jendotkou :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:konečně pááááááááátek :grinning: dneska si jdu konečně po dlouhé době sednout s kamarádkama do hospy, tak se těším až poklábosíme :grinning:

@evcikevil držím palečky aby se těhu potvrdilo i toho 28/2 :wink:
@fairy26 vítej :wink:
@verusa.j Verunko tak třeba nakonec budeš těhulka a migréna to není :wink:
@petrusew Peti přesně vím jak se cítíš na nové vlásky, já se v pondělí taky nemohla dočkat až si sednu do toho křesla a budu vypadat jinak :grinning: a ta dovolená vypadá dobře... to my letos možná pojedeme k moři :wink: tak už jsem teď happy... naši totiž jestli pojedeme letos konečně s nimi, že berou taky pejska a moje sourozence (Dominik má 13let a Sára 9let) takže bude super :wink: a my vezmeme tu naši potvůrku :grinning:
18. únor 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Já jsem tomu pánovi včera posílala ještě večer e-mail, tak ubytování na osobu je 300,-noc a pejsek 30,- - velikost nerozhoduje :grinning: na sedm dní nás to vyjde na 4410,- což je naprosto senzační cena a je to přímo v Adršpachu! Okolo hodně výletů, mám slíbenou Zoo :grinning: :grinning: :grinning: Miluju zvířátka! Martin byl z penzionku nadšenej, prý je to přesně to, co chtěl, dostala jsem velkou pusu :sunglasses:
18. únor 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew super dovča, Adršpach je krásnej. Dvůr Králové zoo taky!!!!!! I když, Lešná se mi líbila asi víc. Ale Ádr je nádherný. Ta cena je taky príma, takže si to jistě užijete!!!
My se těšíme, jak už Stěpu vypakujeme:slight_smile:, vyrazíme na večeři a zítra lyžovačka.

@kacca7 juj, tak k moři, paráda. A kampak?
18. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Tak to si taky krásně užijete! Chtěli jsme jet na víkend do Suchdola...no pojedeme, ale jenom na otočku, Shelbynka začala dneska hárat...chjooo :unamused: Není ji moc fain, blinkala a bolí ji i bříško. Tak doufám, že jí bude lépe. Takže zítra pojedeme bez ní a večer se budeme zase vracet domů. Proběhnout se půjde až za tři týdny.
18. únor 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jejej, to je jak naschvál..a to jsi se tak těšila, že se ti tam dobře dýchá..ale vlasy ti Pavča udělá, ne?
18. únor 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jenom na sever chorvatska :wink:
18. únor 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no to hárání taky moc nemám ráda :( já doufám že to Izzi potká až tak znova za měsíc :wink:
18. únor 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 na istrii? Tam je krááásně...prý jenom..copak, do Thajska se ti zachtělo, že ti to není dost dobrý??? :grinning: :sunglasses:
18. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem na tom úplně podobně. My plánuje s manželem, že se začneme snažit v říjnu 2011 a uvidíme jak to dopadne... :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jsi mě teď pěkně rozesmála :grinning: mě stačí Žamberk :wink: ale jednou bych se chtěla podívat do Louvre :dizzy_face:

@radule86 vítej mezi námi :slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 my jsme s manželem plánovali Paříž letos na jaře, ale kupujeme pozemek a začnem stavět bydleníčko. Takže všechny dovolený teď začnem trávit "na maltě" :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 ahojík, taky vítám..jsme na tom stejně s tíms tavěním..taky pozemek a začnem stavět..takže na maltě a dokonce života splácet:slight_smile:
18. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek