• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@pajinka29 jj, vlasy budu mít udělané i Martin bude ostříhaný, tak jsem zvědavá. Protože chystáme zase změnu...no Hejda moc nadšenej není...ale já fakt nemám vlasy natolik kvalitní, abych je měla dlouhé, tak uvidíme, nechám se překvapit. Pavli, já myslela, že jste už začali stavět...tak už aspoň máte představu jaký domeček?
@kacca7 No Shelby hárá jednou za osm měsíců, tak se to dá vydržet, jenom ten první den jí je špatně. Jinak ona to snáší v pohodě, má krásný gaťky s puntíkama, ty přímo miluje, takže je fakt hodná...krásně si je nechá nasadit, zvedá nožičky :slight_smile: Jenom musíme venku dávát víc pozor před těma "pošukama" psama, kteří chodí navolno a neposlechnou ani když v okolí není háravá fena...chjoooo.
@radule86 Radule vítej mezi námi :grinning: Bydleníčko je lepší než dovolená :slight_smile:
18. únor 2011 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, můžu se přidat? Na podzim plánujem druhý mimčo, tak doufám, že se zadaří, tak jako při prvním :wink:
18. únor 2011 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew tak to jsem zvědavá, co ti na hlavu vymyslí...to bych chtěla vidět ty kalhotky:_)
18. únor 2011 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew haha gaťky o tom mi něco říkej... izzi to má jen když jsme s ní doma i plenku a vůbec to nechce, chodí jak naprcaný kačer a odmítá se se mnou bavit :grinning: a když jsme ji dali plenku poprvé když byla sama doma, tak ta plenka byla po celém bytě roztrhaná a na ni nic a vesele se smála :grinning: ona i oblečky nesnáší :grinning:
Jo ti psi to je mazec.. jsem potkala jednu pani se psem na voditku a Izzi harala, takze jsem davala bacha a paní na mě, že v pohodě, že ten její je kastrovaný, jsem ji říkala, že to radši zkoušet opravdu nebudu :grinning:

@smisek24 to víš že můžeš, vítej :dizzy_face:
18. únor 2011 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 tak to máte fakt pěknou dračici..to se na ni ani snad nedá zlobit, ne? Uplně vidím, jaký nevinný kukuč potom hodila..

@smisek24 jasně, jen mezi nás...taky druhé mimčo? A kolik je prvnímu?
18. únor 2011 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
dík za přivítání, prvnímu je necelých 11 měsíců :wink:
18. únor 2011 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Pavli ona háže jen nevinné kukuče, ona nic jiného neumí :grinning: potvůrka naše... jo a to mi ještě v úterý zničila teploměr rtuťový - nevím zda jsem vám to říkala...jsem myslela že ji zabiju jak jsem byla vydivočená aby se ji nic nestalo...
18. únor 2011 ve 14:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 tady jedna fotka háravky s gaťkama - sice ne ty s puntíkama, ale tyhle jsou taky fain.

@kacca7 Ona to snáší fakt v pohodě, je to taková naše ťulda :grinning: Je moc hodná, trpělivá i v oblečení chodí. Fakt je zlato. Sice posledních pár hárání sežrala vožku, ale to jen ke konci, kdy víc krvácí, teď je to v pohodě. Jsem se na to ptala veterináře a prý je to v klidu, pokud je to normální vatovka.
@smisek24 vítej mezi námi
18. únor 2011 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacca7 tak s tím teploměrem je to síla. Naštěstí tohle tu naši obludku nikdy nenapadlo. Ale bráchova dobrmanka žere kalhotky i když je někdo doma :grinning: A tváří se u toho, jako by se vůbec nechumelilo, že...naprostá normálka :grinning:
18. únor 2011 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew haha chudatko :wink: ma uplny krasny kukuc... :wink:
@pajinka29 Pavli Izzi haze tady tento kukuc porad :wink:
18. únor 2011 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
me nejdou nahrat z prace fotky :( takze poslu az budu doma :wink:
18. únor 2011 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@petrusew no ta nase dela nehorazny bordel semtam kdyz je doma sama :angry: a ted byla tyden po trech tyddench sama doma, tak cekam co tam dneska najdu :grinning: doufam ze byla vzorna, ale uz vcera nic neprovedla :wink: pres tyden rozezrala casopis a kapesniky papirove a pritom ten bordel dela tak od 12hodin... :grinning:
18. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahpjky holky,díky za všeobecnou podporu vás všech :slight_smile: Nouž se těším na kontrolu a doufám že už bude něco vidět :slight_smile:
petrusew No ty kalhotky jsou síla :slight_smile:To se divím že si je nechá,my je máme doma taky,ale nenechala si je dat,takže jsou pořád zabalený v regálu :frowning2:Ale 2x za rok se to dá vydržet :slight_smile:
Jinak my jsme s pejskem měli příhodu,když jí bylo asi 8měsíců,přišli jsme domů a ze sedačky v obýváku díra asi půl metru a všude kolem kousky molitanu.No sedačku jsem zašila a aspoň máme důvod koupit si do domečku novou :slight_smile:Ale v první chvíli jsme mysleli,že ju roztrhnem :slight_smile:Jo jo jsou to naši miláčci no :slight_smile:
pajinka29 a kdy začnete stavět ?Už se těšíte do domečku viď? :slight_smile:
18. únor 2011 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, @kacca7 @petrusew no, kukuč je úúúžasnej..jo, prostě to zvířátka umí...a co teprve, až na vás budou dělat kukuč ty vaše dítka:slight_smile:
@evcikevil na jaře začínáme základovou deskou, na to už máme podepsanou smlouvu a jinak se uvidí, podle toho, kdy bude nějaká hypotéka...do konce tohoto roku ale chceme mít postavenou hrubou stavbu...tos tou pohovkou musel být mazec
18. únor 2011 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@evcikevil víš, ona je taková naše modelka :grinning: Svetýrek, vestičku, ... no prostě je fakt zlato, no :slight_smile:
18. únor 2011 v 16:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 tak to se obávám, že pak budu totálně mimo :grinning:
18. únor 2011 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@pajinka29 Tak to teda taky pojedete rychle a další rok se můžete stěhovat :slight_smile: A dohlížet budeš už s bříškem :slight_smile:My jsme dnes natahali dráty ke světýlkám na podhledu v kuchyni a ještě 2 stěny fajnových omítek.Tak už se to tam taky začíná rýsovat.Včera nám přišla digestoř,na tu se taky moc těším až bude zapojená-nerez/sklo.
A jak velikej domeček budete mít?Přízemní nebo patrový?Se zahrádkou?
18. únor 2011 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a kde teďka bydlíte?já bydlím u tchýně a je to katastrofa. Tak začneme v létě snad stavět, pokud všechno rychle vylitáme, protože teprve příští měsíc kupujeme pozemek - konečně co bude jen naše(moje a Honzi) :slight_smile: teda zapomněla jsem ještě na naši fenku Lajlušku (štěně bernského salašnického psa), kterou si vezmeme sebou. Taky teďka před třema týdnama po prvé hárala a zdrhla k německému ovčákovi, příští týden s ní jdem na 1. ultrazvuk :frowning2: a uvidí se co dál...
18. únor 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@radule86 jéje...tak to vám teda moc nezávidím. Třeba nebude nakrytá a bude to v pořádku.
18. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@radule86 No tak to máte teda pech,hned první hárání a tohle ....:frowning2: My zatím bydlíme u našich a ti mají německýho ovčáka a když naše doga hárá,stavíme nad schodama zátarasy a tak týden ho to drží že kňučí,vije a dobývá se za ní....Ale naštěstí se to u nás dá aspoň oddělit tak,že k ní vůbec nemůže......
19. únor 2011 v 07:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, ty chřipky mě už neba :angry: mě bolí v krku a malá je úplně hotová :frowning2: chuděrka moje má kašel jak tuberák a furt jí teče z nosu ale zvládá to cellkem v pohodě ale ty noci jsou katastrofa...spíme spolu a manža spí vedle v obýváku aby se vyspal do práce...
A když se tu bavíte pejskách a hárání, tak nevíte o někom kdo by měl pekinského palácového psíka fenku ke krytí?? babča má papírovýho psa a nemůže nějak sehnat fenu.
19. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@md.hs juj, tak to je teda sranda. Tak ať jste brzo zdraví.
19. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kacca7 - ne ne Kači, zrovna to mám, takže těhotná nejsem :slight_smile: Ale je to asi nějaká chřipka, včera jsem sice práci zvládla, ale večer jsem měla horečku, tak dneska celý den ležím :slight_smile: vlastně až na rychlý nákup v Polsku, kupovala jsem si šaty na ples :slight_smile: Ale jsem už bez teploty a nebolí mě zaplať pánbůh hlava. Takže sem to ležení využila k učení.
@radule86 - ahoj, tak se k nám přidej, budeme rádi
S tou dovolenou to máme taky tak, letos jedeme do nové kuchyně :slight_smile: Ale možná nějaký výlet zvládneme :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j tak to my taky doufáme, že zvládnem aspoń nějakej kempik :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j zapomněla jsem se přivítat, tak dodatečně ahojky... my teprve budem kupovat pozemek, tak uvidíme jak to půjde rychle
19. únor 2011 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radule86 - tak my máme i ten domek, ale starý, takže práce je tu taky dost :slight_smile: Jestli se můžu zeptat, odku jsi, kolik ti je? Kdyžtak napiš Samanthě do Ip, dělala takovou tabulku, ať máme přehled, kdo je odkud apod.
19. únor 2011 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j a vy už se snažíte?já myslela že až na podzim :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j a jaké Samntě?víš já jsem tu teprve 2. den a moc se nevyznám...
19. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@radule86 - pokud jde o mě, tak my se opravdu budeme snažit až na podzim, vidím to na září, ale přidali se tu i holky co už to zkouší teď, tak nám budou aspoŇ radit a bude to tady živější. Holčena co tvořila tu tabulku ma nick samantha86 -napiš jí jen, ať tě zařadí do tabulky, pokud budeš chtít, je to spíše pro takový přehled, ať víš, s kým si píšeš, nic závazného nebo tak :slight_smile:
19. únor 2011 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@verusa.j tak už jsem ji našla na předchozích stránkách, tak jsem ji něco poslala :wink:
19. únor 2011 ve 22:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek