• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@petrusew tak to se těším na fotečku!!!jj, nábytek z ikey je hezký, ale je fakt, že už to má každý:frowning2: Bílou mám moc ráda, ale Martin ne, tak vybavování domečku bude hodně o diskuzi:slight_smile:
21. únor 2011 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak u nás to bylo jednoduché, do malého bytu nemůžeme mít tmavý nábytek, tak sme se domluvili na bílé, je uni. a hezky se dá doladit se vším.
21. únor 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew tak tak...
21. únor 2011 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Neboj, fotečka bude :grinning: Ale sedačka ještě není :confounded: Ale co, zatím máme na čem sedět, že...
21. únor 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 ahojky, no my tu eště stále bydlíme ,ale včera jsme se domluvili, že se odstěhujem k našim dočasně a budeme u toho stavět domek. Myslím ssi že u nás to bude mnohem lepší, ale Honzu to mrzí, že se budeme stěhovat k nám :frowning2: je mi ho líto :frowning2: . Jeho rodiče to ještě neví a on neví jak jim to má říct :confounded: to bude situace pro mě psychicky hodně vyčerpávající :cry: ale už aby to bylo za námi :sunglasses: inak se tu z toho zblázním a navíc bydlet tu i s mimčem si to nedokážu představit, furd mi do toho kecaly už teď je to peklo si prosadit svůj názor :frowning2:
21. únor 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 a kde máte ten pozemek? Taky v Daskabátu? My máme rodinu v Daskabátu:slight_smile: ale ve FN jsme se asi nepotkaly...já šla na mateřskou unor 2009, takže jsme se asi těsně minuly:slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ahojky, no já tam pracuji teprve něco málo přes rok, kupujeme pozemek v Přáslavicích hned na začátku 1100 m2, můžu se zeptat kde si rodila?ve Šternberku nebo ve fakultce?nemyslíš si že to tam jde jak na běžícím páse... :unamused: ???
21. únor 2011 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 já rodila v PV, jsem od tama, takže tam..navíc, nová porodnice, pěkné vybavení a byla jsem moc spokojená. Příště, jestli se teda zadaří, zase tady...Přáslavice znám...tam jsme viděli dost inzerátů, možná i na ten váš pozemek. Je to super lokalita, dobrá dostupnost do Ol, ale ty ceny teda taky děs:frowning2:..tak to bude mít Honza k rodičům stejně kousek. A ty pocházíš z Přáslavic? a už máte vymyšlený, jaký domek, kdy začnete stavět atd?
21. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 z Daskabátu se teďka přestěhujeme k našim do Doloplaz a pak časem našeho bydlení :wink: v Přáskách, je to všechno blizoučko od sebe
21. únor 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 tak to budete mít super. ALe nezávidím vám ted tu situaci oznámit stěhování. Ale stejně je Honza dobrej, že se tebou nechal přesvědčit.
21. únor 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děvčata, já vám ty domečky snad začnu brzo závidět :slight_smile:
Radi, tak to bude asi opravdu lepší, než se nervovat...ono to nějak dopadne, neboj. Hlavně budete v klidu a to je podle mě nejdůležitější. Ty napjaté vztahy nemohou dělat odbře ani mezi váma dvěma.
21. únor 2011 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no něco málo máme vymyšlený podle sebe, ale musíme to dát projektantovi a ten nám ještě poradí, třeba že to tak nejde nebo, že se to tam nehodí atd. ale čekáme až to bude naše, kdyby náhodou to nevyšlo, ať v tom nemáme zbytečně další peníze atd. prvně se to bude muset zaměřit a oplotit (děda nám už dělá kadibutku a boudu na nářadí) a pak základovou desku, já doufám že to stihnem do zimy a pak hrudou, to se říká, že je hned a střechu a pak všechno postupně, hlavně zařídit přízemí na bydlení a pak se to dodělá ikdyž tam budem bydlet. Vymyšleno to je horší jak to dopadne :unamused:
21. únor 2011 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ahojky, víš kolik to je starostí a ještě nemáme ani pozemek :frowning2:
21. únor 2011 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 to si dokážu představit. Já vás obdivuju, já bych si na to asi ani neroufla. .. už rekonstrukce bytu byla fuška, dělali jsme si ji sami - s rodiči - tatínky a bráchou :grinning: Celou dobu jsme je separovali a pak to bylo samé Jaroušku, podáš mi tu vrtačku...Jasně Péťo a nepotřebuješ něco přidržet.... :grinning: :grinning: :grinning: na WC máme vypínač otočený, prý to byl záměr projektantů....no pánové špatně vypočítali kabely na elektřinu, že :grinning: Ale zase si toho víc vážíme, víme, jaká to byla fuška a jak se tady všichni nadřeli.
21. únor 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 myslím si, že na to přišel v poslední době sám a hlavně nám nepovolí tu provizorní kuchyň přitom mají velkej barák, ale oni pořebují posilku, obyváček pouze na počítač a jsou tam vyjímečně, velký obývák pouze na čtení, luštění a brnkání na kytaru, pracovnu na pračku (ta je větší jak naše ložnice) a k tomu ložnici dvě koupelky, kuchyň s jídelnou, zádveří atd. ale není tu na nic místo :angry:
21. únor 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew my si budeme všechno taky dělat sami, teda všechno co zvládnem :slight_smile:
21. únor 2011 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 taky jsme měli na něco elektrikáře a instalatéra. Jinak máme strašně šikovné tatínky, takže zbytek udělali sami. Martin tehdy musel do práce, takže pomáhal, jak mohl. Já nemohla vůbec, protože mě vždycky hnali, že tady nemám v tom prachu co dělat :slight_smile:
Jinak dneska přišel Martin s tím, že pojede na služební cestu do Maďarska a to v červnu...prac. smlouvu má jen do dubna, tak to vypadá nadějně, asi si ho tam nechají...dneska se byl ptát na dovolenou, že jako předběžně, protože neví, zda tam ještě bude a mistr mu říkal, a ty tady být jako už nechceš??? :slight_smile: A to ví, že má jen do dubna... tak že by se na nás konečně usmálo trošku to štěstíčko?
21. únor 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jdu hajat, zítra hurááá do práce, tak dobrou noc a slibuji, že už si nebudu stěžovat na tchýni :sweat_smile:
21. únor 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Ale klidně můžeš! Dobrou noc.
21. únor 2011 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :wink: pěkně jsem se rozkecali :wink:
@radule86 Radi klidně si postěžuj :wink: každopádně soužití nezávidím s tchýní :frowning2: už abyste byli ve svojem
@petrusew Peti a jakou barvu sedačky jste koupili ? koženou nebo normal? jinak bílá barva je krásná (má ji i moje švagrovka) ale na mě to není, já jsem na tu světle hnědou :grinning:
22. únor 2011 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Koupili jsme si ji červenou, ale ne takovou tu ostrou, jednobarevnou, koženku jsme nechtěli - máme doma malou pumu :grinning:, taže je látková. Mě se kožené sedačky jaksi nelíbí.Naštěstí ani Martinovi, tak to bylo jednoduché, jen se domluvit na barvičce, což byl trošku problém, protože těch barviček bylo...
22. únor 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj my mame taky latkovou bo by tam byly pak stopy po drapkach :grinning: toz pak dohod foto :wink: my mame modrou z ikei a vysavam furt jak blba, bo na tom ty chlupy jdou videt luxusne :grinning:
22. únor 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Nooo, tak to bude podobné, jako Shelby nesmí na sedačku, ale když nejsme doma, tak se tam válí... ona jako šťěně mohla, ale já jsem to pak zatrhla, protože ty chlupy byly naprosto všude! Tequila je lump, vyčesat ne nenechá, tak jsou jeho chloupky taky všude, ale ty jsou černé, tak to není taková hrůza :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no Izzule může všude, protože já to prostě nevydržím si ji k sobě nevzít, ale víš jak my máme malého dravce...vy přece jenom máte většího :grinning: sice nevím jak to bude u mimča, ale snad dostane rozum :grinning:
22. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no Izzule může všude, protože já to prostě nevydržím si ji k sobě nevzít, ale víš jak my máme malého dravce...vy přece jenom máte většího :grinning: sice nevím jak to bude u mimča, ale snad dostane rozum :grinning:
22. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 to jo, Izzinka bude asi velikosti naší šelmy kočičí, zrovna vedle mě chrní na křesle, vypadá jak neviňátko...ale ta kytka do které se pustil asi už nikdy neobrazí... :slight_smile:
22. únor 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew
@kacca7 holky, taky nemám ráda kůži a koženky na pohovce, přijde mi, že se to lepí na tělo. Nejlepší je nějaká látka, líbí se mi krémové, semšové, ale semiš je nepraktický, zvlášt, když máte prcka, který to hned otape..u nás je skoro všechen nábytek starý, prtože jsme nechtěli kupovat nic nového, když jsme od začátku věděli, že tady nezustanem a třeba by se to potom do baráku ani nehodilo..takže jak důchodci, ale aspon nám tak nevadí, když štěpa na něco něco vylije nebo tak:slight_smile:
Jinak Kači, silně uvažujeme s prckem o dovolené v žamberku:slight_smile: Už si jdu hledat info o možnostech výletů:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Takže dvoupatrový, ale základovku sami dělat nebudete, ne? A manža tomu rozumí, eže třeba bude všechno dělat sám? My si na to netroufáme...
22. únor 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 teď máme takovou jako krémovou, ale je to strašně nepraktické, rychle se to špiní, špatně se to čistí a se psem, kocourem a Martinem...no bílou už raději ne :grinning:
22. únor 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no já právě ty kožené a koženkové sedačky nesnáším :( v zimě zima - v létě spocené tělo :grinning: tak to je super :wink: by jste si to mohli naplánovat jak tam budeme my :grinning: my tam budeme od 6.8. do 13.8. :wink:
22. únor 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 uvidíme, podle toho ,kdy bude mít manža dovču:slight_smile: ale třeba se tam potkáme, to dám samo vědět, jak ji dostane:_) kdyžtak nám hodíš tipy na výlet:slight_smile:
22. únor 2011 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek