• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
tak se přidávám do řady marodů. Zatím teda teplota lehce nad 37, škrábe mě v krku, pomalu nemůžu mluvit a teče mi z nosu....jsem to chytila asi od Martina, tak snad budu brzo O.K, musela bych odložit návštěvu na alergologii. Jinak dnes jsem se nudila a spíchla Shlebynce hárací kalhotky :grinning: Jsou boží :grinning:
27. únor 2011 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Tak to jste to dali vašim krásně vědět, to je nádhera. Zítra jdeš na kontrolu? Tak budem se štěpánkem držet palečky, at je vše ok a at je už srdíčko!!
@petrusew jinak jo, my jsme taky čekali s oznámením dlouho, člověk nikdy neví, co se může stát-...jsme v tom pověrčiví. Jinak neboj, kyčle bude ok a třeba se k nám připojíte se snažením už po kontrole v červenci:slight_smile: Tak se kurýruj...jsi šikula s těma kalhotkama-jsem si říkala, že jestli budem čekat druhého prcka, koupím si od tebe nějaké věcičky:slight_smile:
@verusa.j tak super, že je převážně hotovo. Takže jsi to opravdu odnesla zdravím? Chjo..ale výsledek bude jistě parádní!!!!
27. únor 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - asi toho bylo hodně najednou, ale spíše mi neudělal dobře ples v pátek, ale ani jsem nepila, takže nevím, ale dnes jsem ok, zítra to tady doladíme, teď peru a koukám na net :slight_smile:
27. únor 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 snad máš pravdu. Když bys pak chtěla, tak není problém, domluvíme se, co bys chtěla, řeknu ti jakou a kolik vlny a upleteme (buď já, nebo babička :grinning: ... nebo spíš já pod dohledem babičky :grinning: :grinning: ) Se chystám si teď koupit vlnu na deku a uháčkovat, pletená by šla taky, ale když je to ve velkém kuse, tak se špatně manipujuje s jehlicema.
Shleby má gaťky na sobě, zatím si nestěžuje :grinning: Je to naše modelka, ona z toho má vždycky takovou radost, i ze svetru v kruté zimě :slight_smile:
Martin se smál, prý chleba uvařím, ušiju, upletu,.... jen mi ještě k dokonalosti chybí vaření piva :grinning: No jo, chlap, že :slight_smile:
27. únor 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
@evcikevil teda koukám, že bydleníčko se vám hezky rýsuje...ten krb je úžasnej a jestli jdeš zítra na tu kontrolu, tak ti přeju, aby vše bylo v pořádku a dej vědět :wink:
@petrusew co by ty chlapi po nás všechno nechtěli, co :slight_smile: jinak věcičky jsou super, jsi šikulka
@pajinka29 k těm ovu testíkům...dvě čárky znamenají,, že je ovu ale já už asi tuším, kde byla příčina, proč mi pořád ukazovali dvě čárky :grinning: oni totiž prý dokážou rozpoznat i těhu

Včera večer jsem si dělala těhu testík, protože se mi MS ještě nedostavila a byly tam // čárečky, ta druhá byla teda slabá ale na první pohled viditelná, no a dnes jsem test opakovala a byly tam znova a dokonce mnohem silnější, tak doufám, že se na nás usmálo štěstí a čárky budou i nadále pěkně sílit :slight_smile:
27. únor 2011 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 jůůůů, obrovitánská gratulace!!!!!!!!! To je super!!!!!!! My jsme se včera s manžou taky dohodli, že už to budem zkoušet od tohoto měsíce. Už jsem si nevzala prášky, tak uvidíme, jak dlouho se bude moje tělo dostávat do pořádku...takže to můžes kdyžatk upravit v tabulce, začátek snažení...no, ale tak rychle, jako u vás to teda jistě nebude. Ale máme čas:slight_smile:
28. únor 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew taky jsem o tobě říkala svému Martinovi, ukazovala oblečky atd a byl teda překvapenej, že je někdo tak šikovný...to by bylo príma, kdyby jsi třeba něco potom udělala..však bysme to zaplatili. by jsi se tím mohla živit, taková krása :grinning:
28. únor 2011 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak dnešní kontrolu už jsem viděla 2mm plůdek a žloutkový váček,srdíčko ještě nebylo vidět,ale mám radost aspoň z plůdečku :slight_smile: Jsem přesně 6+4,jak jsem měla spočítané i podle ultrazvuku :slight_smile: Vzali mi krev a ještě na konci března budu dávat do laborky moč,kontrolu mám 1.4.,to už budu 11+1 a na N-plus pojedu do Brna někdy kolem 7.4.To už budu doma a nebudu chodit do práce :slight_smile:
Dostala jsem i těhotenskou průkajdu :slight_smile: Tak a´t se vám daří pa :slight_smile:
28. únor 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ale di ty brepto :slight_smile: To jsou jenom začátky :sunglasses: Doufám, že mě toho babička naučí víc, pletu zatím jenom bez vzorů, ale to půjde, babča mi naposled říkala, že mi to jde hezky od ruky a rychle se učím, tak snad má pravdu
@samantha86 Gratulujuuuuu!!!!! No tak to je super!!!!!
@evcikevil Tobě taky moc gratuluju, těhu průkajda je ten jehezčí průkaz na světě :grinning:
Tak jsem v noci nemohla spát. Budila jsem se, měla 39 horečku a ráno jsem mazala k doktorovi, šíleně chraptím, bolí mě v krku, mám rýmu, kašlu... tak mám nějakej zánět horních i dolních cest dýchacích, nasadil mi antibiotika, prý by to u mě mohl být velký průser. Doktor mě poslal na ORL, na kontrolu jdu v pondělí. Museli mi píchat hydrokortizon, skolabovala jsem jim v čekárně...chjooo, když vedle mě seděla jedna spoluobčanka, šíleně smrděla cigaretamak ale fakt hrozně moc...nedalo se tam dýchat.Tak si mám zase zvednout dávky léků...Ať už je hezky!!! :frowning2:
28. únor 2011 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Gratulace a jen tak dál, at je vše v pořádku!

@petrusew A tobě přeji, at se ti brzy uleví. Nemáš to s tím zdravím jednoduché:frowning2:
28. únor 2011 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to na mě naprskal Martin. Vyzobu atb., poležím si a zase to bude v pohodě. S tím astmatem jsem se naučila žít, nic jiného se s tím stejně dělat nedá, tak co... jenom mě štve ta noha, s tím se smířit nehodlám ani za milion! Ale i ta vypadá líp, nebolí mě, hýbu s ní, teď jenom začít normálně chodit a budu moc ráda.
28. únor 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew a ty nemůžeš chodit? Chodíš o berlích nebo na vozíku?
28. únor 2011 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ahojky, a co s ní máš? to je dost blbý... ale snad to bude lepší, tak lež, vypoť se pořádně na cizím těle :wink: a polikej léčivo a vitamínky :slight_smile: . Musíš myslet pozitivně :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil gratuluji a ať se vám daří :wink:
28. únor 2011 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 taky gratuluji :slight_smile: , teda a kdo tu zbude na ten podzim :confounded: ? doufám že tu nedudu sama samotinká :slight_smile:
28. únor 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew chtěla jsem zeptat Peťo, kde uvidím tvé výtvory - co pleteš, háčkuješ atd.?možná bych si taky něco do budoucna nechala uplést :slight_smile: (kdybys třeba měla čas...)
28. únor 2011 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 ahojík, klikni na fotku vedle Petinýho příspvěku a naskočí ti tam její osobní stránka s fotkama, když klikneš na ty fotky, tak se ti budou postupně ukazovat
28. únor 2011 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew je to móóóc hezký :slight_smile:
28. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj díky je to moc hezký
28. únor 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Pavli, nevím jestli ti to něco bude říkal, ale mám avaskulární nekrózu kyčelního kloubu. Byla jsem v červenci na operaci, potom jsem nesměla šlapat na nohu, takže jsme venku jezdili na vozíku, doma o podpažních berlích. V prosinci mi povolil padesáti procentní došlap s tím, že čekáme, jestli se ta kost dohojí sama. Vyhlídky do budoucnosti jsou endoprotéza, ale spondioplastika ji může oddálit - navrtal mi rozpadený kloub a vypěchoval štěpy kosti, kterou mi odebrali. Nejvíc bolelo potom to místo, kde mi brali ty štěpy. Teď už můžu teda lehce došlapovat, prý buď vydrží, nebo rupne úplně, no...
@radule86 Radi, asi tak, no... Jinak děkuji za pochvalu!
28. únor 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew ty jo, ta diagnoza nezní moc dobře. Nejsem ortoped, ale něco z medicíny jsem pochytila:slight_smile: ale kdo ví, snad se štěpy chytly, ty tím oddálíš endoprotzu atd a ještě s nimi odnosíš dítě a potom půjdeš do ní
28. únor 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Mooc gratuluju k mini plůdečku, přeju ti, ať se prďolka drží a dělá ti od počátku jenom samou radost :wink:
@samantha86 Tobě také moc gratuluju, to už jsi druhá těhulka tady z naší partičky, je krásné vidět, jak se rozrůstáme :slight_smile:
Jinak doufám, že vám dvěma budu "závidět" jen chviličku, teď v neděli jsem dostala své (doufám, že na nějakou dobu) poslední měsíčky, takže od soboty tohoto týdne začínáme snaženíčko "naostro" :grinning:
Holky těhulky, chci se zeptat, jak často jste na miminku pracovaly - každý den, ob den, počítaly jste si plodné dny a nebo jste to prostě nechaly náhodě?
Děkuji za odpovědi, těhotným přeji příjemné těhulení a čekatelkám přeji krásné "jarní" dny plné sluníčka :wink:
28. únor 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 no nezní...ty štěpy se chytily ale zatím to roste velice pomalu.Snad to půjde dobře, má to šanci do července a pak se uvidí, pokud se to do té doby nezhojí, tak endoprotéza bude hned...zatím ji chci odložit, jak nejdál to půjde. Říkal, že pokud to vydrží, tak tomu dává cca 10let. Já ale doufám, že třeba i déle :sunglasses:
28. únor 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 ty jo, tak to začínáme stejně.já právě včera měla vzít první prášek nového balení, ale nějak jsme se shodli na tom, že už ho nevezmu:slight_smile: začla jsem brát listovku a snažení encháme zatím jen náhodě...nechci se na to hned upínat, kdybych se hned moc snažila a sledovala a nevyšlo to, tak bych z toho byla zdrblá a to není na otěhotnění to pravé:slight_smile: takže s klidem, říkali sjme si tak 2*týdně:slight_smile: ale s tím naším čertem doma to ani na tak často nevidím :grinning:
28. únor 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 tak a je to tady, to už vidím že budu poslední netěhule :angry: Pavli, hodně štěstíčka :grinning:
28. únor 2011 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: dneska při pondělí absolutní nestíhačka a jsem tu tak ještě do 17,00 a snad to vše stihnu :wink: jj je posledního :grinning:
@samantha86 tak to bude super, jestli budeš těhulka :wink:
@evcikevil to s babičkou je mi líto, ale snad bude brzo OK :wink:

tak jak to tu tak vypadá, tak nakonec budu poslední netěhulka :frowning2:
28. únor 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kačí, neboj, nebudeš, budeme dvě :grinning: Ale neboj, věřím, že nám to vyjde taky a dočkáme se. Dřív nebo později budeme mít taky řidičák na miminko, vybírat kočárek, prohrabávat se miminkovskýma oblečkama...Kdo si počká, ten se dočká! :wink:
28. únor 2011 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew
@kacca7 holky, to že začnem s předstihem před vámi ještě neznamená, že budem rychlejší...takhle to bohužel nefunguje...takže klíííííííídek:slight_smile:
28. únor 2011 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to sice jo, ale zase budete mín náskok a natrénováno, víš :grinning:
28. únor 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem zatím klidná, ale uplně vám zavidím :slight_smile: a to odolávání nic nekupovat je šílené :wink: ale řekla jsem si že nic miminku nekoupím dokud nebudu těhotná :wink:
28. únor 2011 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek