• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
autor
@samantha86 - velká gratulace i za mě
@evcikevil - tak to je super, tak jen ať mrňousek roste a jste oba zdraví

@radule86 - já tady určo budu na podzim, holky nám pak budou zkušeně radit, jak na to :slight_smile:
@petrusew - přeji brzké uzdravení alespoň z toho nachlazení, teď se to tady pořád honí samé chřipky apod.
28. únor 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Tak ať je ti brzy lépe,snad to bude vše zase dobré:slight_smile: Drž se a děkujeme :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Děkuji Paji,snad budem pokračovat úspěšně i nadále:slight_smile:
1. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Díky moc,no tobě přeju ať se taky co nejdříve zadaří :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuju, jste zlaté.
@evcikevil Evi, poletí to ani si to nebudeš stačit uvědomit a budeš rodit :slight_smile: Neboj, všechno bude tak jak má a dopadne to velmi dobře....a je si lékař jist, že je tam jenom jedno?
1. bře 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Strašně moc gratuluji a přeju ať se vše vyvíjí,tak jak má :slight_smile:Užívej si těhulkování :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No taky myslím že to uteče,no zatím je tam jen 2mm poklad(psíš taková šmouha:slight_smile:)A vedle byl vidět žloutkový váček.....Proč myslíš že by tam mohli být 2 :slight_smile:?Jako předpoklady v rodině jsou:
Mamka je z dvojčat
Prababička byla z dvojčat
Praděda od taťky byl z dvojčat :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j :slight_smile:Díky,hned jsem byla klidnější když už jsem viděla plůdek,je to krásný pocit,uculovala sem se jak prdlá když mi ukazoval monitor :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Tak vy už se taky brzy dočkáte :slight_smile: No já jsem si počítaka plodný dny(na kalkulačce na netu) a když byly tak obden jsme zkoušeli.....Tak uvidíte jak vám se to bude dařit:slight_smile:Třeba hned napoprvé :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil no joooo, já jsem prostě rejpal víš :grinning: Kamarádka nevěděla dlouho, že budou mít dvojčata...mě spíš přišlo, že se lékař jaksi pozapoměl zmínit :grinning: tak to na ni bafl na ultrazvkuku...a teď nevím, ale byl to jeden z těch pozdějších. Narodili se krásně v termínu (šli sice císařem - maminka měla úzkou pánev), holčička 3,10 a chlapeček 3,20.
U nás je taky předpoklad, babiččina sestra měla dovjčata a prý je klidně můžeme mít, ale já tomu moc nevěřím.
1. bře 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No uvidíme co budem mít,ať je to co je to,hlavně ať je/jsou zdravé :slight_smile:No klidně je to možný že se taky ukážou :slight_smile:
1. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, hlavně zdravíčko, to je to nejdůležitější na celém světě! Nic, ale opravdu nic není tak důležité a vzácné. Peníze jsou pomíjivé - peníze byly a budou i když tady už dávno nebudeme, ale zdraví si musíme chránit a pečovat o něj.
1. bře 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil hoj :wink: tož to máte velkou pravděpodobnost že bys mohla být dvojčátka :wink: kamarádka taky čeká a taky její mamča je z dvojčátek :wink:
1. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak tady je fakt hodně velká pravděpodobnost dvojčat :slight_smile:
1. bře 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, všem moc děkuju...zatím to vypadá dobře a čarka je čím dál víc silnější, ta dnešní vypadá už krásně :slight_smile: foto je z tel., kabel od foťáku nemůžu najít, takže kvalita hrozná.
Dnes jsem volala na gyndu a mám přijít 14.3., tak snad tam bude něco vidět.
@pajinka29 jéé to je super :slight_smile: tabulku upravím večer, až bude Maty spát. Je dobrý, že tomu necháte volný průběh, já se divím, že nám to vyšlo a bylo to fakt na poslední chvíli...v září mi končí mateřská s Matýskem a když bude vše v pořádku, tak bych od října šla na druhou, takže to vyšlo fakt supr :slight_smile:
@evcikevil to je super, že kontrola dopadla v pořádku :slight_smile:
@kacatko5 no, já jsem si spočítala plodný dny na netu a zkusila jsem je vychytat podle OVU testů (ale ty jsem měla nějaký zmatený) jinak jsme se snažili obden, no a nakonec to vyšlo :slight_smile: , tak přeju, ať si brzo těhulka :wink:
1. bře 2011 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 No je tam, a krásná! Gratuluji moc a moc....a tiše závidím :wink:
Holky užívejte si těhotenství a těšení a všeho, co k tomu patří!
1. bře 2011 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 ahojky, moc vám to přeji a ať jste oba zdraví a doufám, že na nás nezanevřete a budete nás občas informovat :wink: a já taky tiše závidím :cry:
1. bře 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Radi, neboj, myslím, že nám holky neutečou! Já teda určitě nee :grinning:
1. bře 2011 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j
:slight_smile: Holky nechte toho :slight_smile:
@kacca7
:slight_smile: Holky nechte toho :slight_smile:
2. bře 2011 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Nádherný sílící čárečky :slight_smile:Takže bys měla mít termít taky ještě v říjnu?Aspoň nejsem sama :slight_smile:Já mám termín 20.10.(40tt od poslední MS)
Jinak ti můžu nabídnout diskuze,kam chodím občas já: :slight_smile: Vyšlo to- I.trimestr :slight_smile:Rodíme podzim,zima 2011 a ještě do jedné uzamčené :o) ...čekáme miminko v říjnu 2011 :slight_smile:(druhá odshora)
Jinak samozřejmě na diskuzi chodím nejradši sem :slight_smile: Už se celkem známe a myslím že jsme si sedli :slight_smile:
No s těma dvojčátkama ste mi nasadili brouka do hlavy,no když budou stejně nic nenadělám,aspoň to udu mít odbytý v 1 den a budu mít 2 poklady doma :slight_smile:Ale kdybych si mohla vybrat tak volím 1 :slight_smile:
2. bře 2011 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teďka jsem měla docela šok.Spadla jsem ze schodů.když jsem šla zavřít venkovní dveře po psovi.Sklouzla jsem se zvrchu až dolů(po zadku,loktech a nohách)Budu asi pořádně dotlučená,ale bříško bylo pořád nahoře tak se snad nic nestalo..........Máme asi 30 dřevěných nalakovaných schodů :frowning2:No ještě že sem se nebouchla do břicha,to bych měla asi větší bobky :frowning2:
2. bře 2011 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Jejda, to muselo být hodně nepříjemné! Drž se a neboj, mimčo bude v pořádku a ty modřiny do porodu zmizí! Foukám aspoň na dálku.
2. bře 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew No tak modřiny se určo brzy zahojí,jen mě to dost vyděsilo:-/
Ještě že se nestalo nic horšího :slight_smile:A jak je tobě?Dnes už líp?
2. bře 2011 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Zdá se mi, že pořád stejně, teplota sice už není, ale v krku mám nacpané asi žiletky :unamused: Spustila se mi rýma a v noci jsem se moc nevyspala...ale doufám, že to bude brzo lepší. Skřehotám, takže slavík ze mě asi nebude :grinning: Ale ono se to vylepší.
Dokážu si představit, jak si se musela leknout, já bych byla asi strachy bez sebe!
2. bře 2011 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Tak snad ti bude brzy líp,já za chvilku zase vyrážím do práce :frowning2: Ale už jen 4 týdny a budu doma :slight_smile:
2. bře 2011 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil No vidíš, ono ti to uteče jako voda!A za chvilku bude říjen a budeš rodit :grinning:
2. bře 2011 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@samantha86 Gratulace :wink: doufám, že i u doktora se to potvrdí :wink:
@evcikevil Eviiiii dávejte na sebe pořádně pozor :wink: i když je jasné že se to stát může, tak snad bude vše OK :wink: jo a ty 4týdny opravdu utečou jako voda :wink:

No já jinak už celkem počítám :slight_smile: už jenom 3měsíce a snad se začneme snažit :grinning: tak od toho června by to šlo, to už bych rodila po státnicích :grinning: jinak tento víkend mám školu a už moc bulat nemůžu, jde do tuhého :frowning2: bakalářka naštěstí vybrána a vedoucí práce taky a schválen, tak jsem zase krůček blíže ke konci studia :grinning:
Jinak včera jsme byli v Ikei a mám zase splněno a jsem maximálně dobita energií :grinning: jak já tu Ikeu miluji :grinning:

@petrusew Peti to vypadá na chřipku co?
2. bře 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 No snad už sebou nikde neplácnu :slight_smile:3 měsíce taky utečou neboj,tak to učení ti nezávidím,ikdyž člověk se učí celý život :slight_smile:Tak přeju ať ti to pěkně leze do hlavy a ať ti to pěkně jde :slight_smile:
No a přítel se navíc vyjádřil,že jestli dodělámebrzy domeček,tak že se asi v létě vezmem(teda jestli to ještě ustojím).....Malinkatý obřad (jen nejbližší)ale u nás bývá zvykem větší akce....My jsme naopočítali asi 150 lidí(kamarádi a rodina).Ale bude to takový volnější na výletišti venku,grilovaný prasátko,steaky,gulášek,zelenina,cukroví,nějaký slaný pečivo na zobání u stolu :slight_smile:Pivo,slivovička a nealko :slight_smile:Takže aspoň nebudou náročný přípravy a myslím že to i narychlo zvládnem :slight_smile:Aspoň bude míň stresu.A kdyby to nešlo,necítila bych se dobře,tak se vezmem až bude mimčo větší,třeba za rok :slight_smile:Uvidíme jak vše půjde a hlavně jestli budou na to penízky :slight_smile:
2. bře 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil no teď je toho učení na mě nějak moc, v práci nás napsali na nějaké školení a není toho málo - zase tak chytrá být nemusím :grinning:
Tak to je super, že plánujete svatbu :wink: no a těch 150lidí vám nezávidím - my měli co dělat se cca 80lidí a tak tak jsme se věnovali všem :wink: ale zase je to jednou za život tak se to dalo :wink: i když ty už budeš v pokročilém těhotenství, tak snad to bude v poho :wink:
2. bře 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek