• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@kacca7 Mám laringo...cosi :sweat_smile: Mám antibiotika, ale beru je teprve durhý den, tak musím počkat.
@evcikevil Tak to je praráda, měli jsme 50lidí a bylo to super.
2. bře 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj tak to tusim co to je :wink: taky mi to nekdy rekli :wink: no tak antibiotika u me zabiraji tak 3 a 4 den, toz pak uvidis :wink: tak hlavne cajicky a postel :grinning:
2. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj tak to tusim co to je :wink: taky mi to nekdy rekli :wink: no tak antibiotika u me zabiraji tak 3 a 4 den, toz pak uvidis :wink: tak hlavne cajicky a postel :grinning:
2. bře 2011 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 JJ, čajík to jistí :grinning:
2. bře 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil AHojík, neboj, mimísek je pěkně schovaný, tomu se jentak nic nestane. Tak to je príma s tou svatbou. To už budeš v pokročilejším těhu a spíše to bude uplně v pohodě, protože v druhém trimestru se člověk opravdu cítí dobře. Jen holt nebudeš moct pít, ale jinak si to užiješ na max. Kamarádka se vdávala v sedmém měsíci, sestřenka v šestém a obě si to užily na max. Ale teda ten počet, to je teda náročné, přesně, jak píše Kačka, hlavně to věnování se všem...
@kacca7 Jj, ještě si živě vzpomínám na ty stresy kolem volby témat k diplomce, hledání vedoucího atd...ale přijde mi, že to vlastně bylo skoro to nejhorší ze všeho, pak už to šlo všechno nějak samo:slight_smile: zmákneš to. Teda, za tři měsíce, to taky uteče..to je paráda, jak to tady budem všechny pak probírat, nakonec to bude těhulky podzim:slight_smile: a budem řešit jména atd..
2. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no, tak laryngitida atd...to je na astma dost blbé, tak se dávej chudinko do kupy, venku je tak kráááásně
2. bře 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Žádné litování...mě sice chtěli poslat do nemocnice, ale já jsem nechtěla...stejně si tady se mnou neví rady a ještě bych tam chytla něco dalšího. Naštěstí se mi už dneska dýchá líp, což je dobře. Mám nařízen absolutní klid a odpočívání a kdyby se mi zase přitížilo dojet na injekci k prakt. lékaři. Kuřecí vývar a teplý čakjík to jistí. Abych se nenudila tak válčím s háčkem v ruce :grinning:
Dneska nám přivezli do PV sedačku, tak tam musíme zajet, doplatit a domluvit kdy nám to dovezou domů. Už se moc těším, ještě potom odvézt ty co tady máme do Suchdola, složit nový stoleček :grinning:
2. bře 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jůůů, tak zase je z řčeho se radovat, že? To my zase čekáme na postel pro Štěpánka. Už jsme mu objednali velikou, postýlku chceme pomalu zrušit. Slíbili do pěti dnů, dnes je to třetí a pořád se nic neděje:frowning2: A to jsme se tak těšili. Taky budem muset přestěhovat a přeorganizovat jeho pokoj...na to se teda moc netěším, protože on u všeho musí asistovat a pak je všechno čtyřikrát delší:slight_smile:
@kacca7 a co jste v Ikei pořídili?
2. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 To jo, dost se na to těším, mám v hlavě, jak to bude vypadat, až to bude hotové - police, televizku na zeď, ale na to si ještě budeme muset počkat, až zase našetřime nějakou tu korunku, momentálně spíš směřujeme k šetření na dovolenou, Shlebynce budeme ,upovat nový postroj, aby se jí taky hezky dovolenkovalo :slight_smile: To bude mít Štěpánek krásný pokojíček. Neboj, taky se dočkáte. Nám měla dojet už minulý týden, ale nedošla..tak dneska, ale dostaneme 5% slevu, což se hodí.
2. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji taky se mi zda ze je zatim to vybirani tema a vedouciho nejhorsi, ale nastesti to uz mam za sebou :wink: no a do prosince to musim napsat :wink: jinak jmena pro deti uz mame vyresene, takze aspon tak :wink: snad se casem nezmeni :wink:
Jinak v Ikei jsme koupili lampu do loznice (takovou tu papirovou), protoze mame zatim skoro vsude ty papirove svetla, protoze jsem se nemohla porad rozhodnout, tak jsme vzali docasne ty papiraky... taky jsem tam nakoupila povleceni, ramecky, zaclony ... no proste same kravinky :grinning:
2. bře 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kravinky jsou super, ty nakupuju taky moc ráda a pořád :grinning:
2. bře 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 tak to jooo, to musela být paráda...my se do Ikey nedostaneme skoro vůbec.Jednak to máme daleko a jednak s prckem je to všechno těžší. bakalářka má 40stran, ne? to sfoukneš raz dva. A jaký téma?
2. bře 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no já momentálně utrácím pořád za vybavení bytu :grinning: manžel už zuří ale následně pochválí :grinning:
Jinak včera jsme se dívali v Ikei na postýlku LEKSVIK a jsem do ní ještě více zamilovaná než předtím :grinning: i Tomovi se líbí ta série ale prý se má vyprodávat, tak teď nevím :frowning2:
2. bře 2011 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 haha téme :grinning: "Řízení procesu zavádění nových výrobků" :grinning: jj na 40stran
jinak do Ikei musím jezdit max co 2 měsíce jinak pak mám abstak :wink:
2. bře 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Taky mám ráda Ikeu, miluju ty jejich masové kuličky :grinning: Do Ikey moc často nejezdíme, ale pak si to tam užívám, naposledy před vánocemi, dokupovat drobnosti. Kouili jsme Shleby tu myš, je z ní nadšená. Ona ty hračky pořád nosí ukazovat :slight_smile:
2. bře 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew to bud rada ze je nosi jen ukazovat, ta nase dracice je kucha :grinning: vcera Tom ji koupil takovy ten detsky balon (neco jak kopacak ale vycpany chlupama ci co tam je) a po deseti minutach byly uz chlupy po celem byte, tak jsem zvedava co me ceka az dojdu domu :grinning:
2. bře 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 :grinning: :grinning: :grinning: jako sněžilo, jooo? :grinning: :grinning: :grinning: Jako jí vydrží hračky fakt dlouho, občas dokoupíme nějakou novou, aby měla novou zábavu.
2. bře 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - Evi už prosímtě nepadej, ale jestli jsi jela po zadku, tak to bude dobré :slight_smile:
Jinak je super, že chystáte svatbu, ale obdivuji už teď, že chcete tak velkou. My měli 30 lidí a to jen na oběd :slight_smile: a stačilo mi to :slight_smile: nejsem na ty velké akce asi stavěná :slight_smile:
2. bře 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 -už aby to bylo a řešili jména apod. Dneska jsem opět neodolala a koupila Betynku :slight_smile: když už nic, tak si apsoň počtu, i když ten šanon tady u počítače s maturitníma otázkama na mě pořád kouká :slight_smile:
@petrusew
@kacca7 - tak to u té naší fenky nevydrží žádná hračka, maximálně pořádný kus dřeva či petka :slight_smile: máme německého ovčáka černého
2. bře 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j a co obýváček, hotový? Neboj, do matury je ještě spousta času, Betynka je fine časopis, není to jen pro urputné snažilky, ale člověk se tam doví spoustu věcí i na jiné téma:slight_smile:
2. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 a jaký jména máte vybraný?
2. bře 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j To si dovedu představit. Brácha mají dobrmanku a ta likviduje všechno jak na běžícím páse.
Tak nejpozději v pátek budeme mít novou sedačku doma :grinning: Zítra budeme skládat i stoleček...snad. Už se moc těším, až bude všechno hotové, tak vám sem hodím fotku :sunglasses:
2. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - jj, když byla štěně, tak mi sežrala několikery boty ( vždycky jsem je zapomněla ve vrandě) , teď už nic moc nekouše, jen máý právě na hraní nějaké petky. Já pak taky zkusím hodit fotku, ale jedině přes mobil, nemám kabel od foťáku, no hrůza :slight_smile: TAk pak hoď fotečku, určo to bude hezký.
@pajinka29 - tak nějak jo, ještě přmontovat poličky, protože na těch původních háčcích nějcthějí držet a nějak doladit obrazy, až se ovšem najde čas. Taky jsme vyhodili staré křesla z ikei ( byly prasklé a počmárané od dětí mé sestry) a chtěli koupit jedno nové, teď zvažujeme jestli radši nekopíme nějaké větší polštáře na zem, nemáte nějakou radu?
2. bře 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j těžko radit, když nevíme, jak je celkově obývák laděn..ale když si vemu sebe, tak bych se unavená asi raději rozvalila v křesle a nohy na stůl:slight_smile: než seděla na zemi na polštári...nemluvě o zimě od země...taky, jak bdueš mít bříško, tak bude pro tebe křeslo lepší, než stoupat až ze země:slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Já dostala od tchýně takový to ratanový polohoupací, od babičky po dědečkovi podnožku a je to super :grinning: Jen křeslo a podnožku okupuje kocour a někdy obě dvě věci najednou :angry: Polštáře mají kamarádi, ale oni to mají víc takové jako v čajce :slight_smile: , já si vybrala sedačku tak, aby mi byla pohodlná na válení :wink:
2. bře 2011 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj, není nad pohodlí... :sunglasses:
2. bře 2011 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Přesně to mi radila nevlastní teta při výběru sedačky (dělá v nábytku). Prý si mám na ni lehnout a podle toho uvidím, jak je pohodlná a jestli je to "ona"...nekupujeme ji na chviličku, že :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - nejspíše jo, ale zase máme velký gauč, ještě zvážíme , nemáme toiž nějak čas zajet do Ikei :slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j a když k vám přijde návštěa, tak všichni sedíte na gauči? Ono je lepší, když se lidi rozrpostřdou dokola, líp an sebe vidí a to by se pak ti polštářoví mohli cítit divně, aby koukali navrch na ty sedící:slight_smile:
2. bře 2011 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak každopádně řekla bych,že 100 lidí jsou kamarádi,kteří se mezi sebou vesměs znají,takže se budou bavit i spolu :slight_smile: Jinak zbytek je rodina a myslím že ty se solu taky už znají docela dobře,takže v tom problém nevidím.No ještě to není stoprocentní,ale pokud budou peníze,tak bysme to uskutečnili.Obřad by byl jen s rodiči a sourozenci+ svědci...Asi bysme ani slavnostní oběd v hospodě nedělali a rovnou bysme se jeli bavit na gardenparty :slight_smile:Mára má na všechno moc času a myslí že měsíc-měsíc a půl předem zařizování úplně stačí :slight_smile:Chlapi no:slight_smile:Nebudem se tím každopádně stresovat,bude to spíš takový volnější......
No taky jsem ráda,jestli to vyjde a budem se brát :slight_smile:
3. bře 2011 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Jo, jako bych to znala...proč zařizujeme restauraci tak brzo?.... Oni už mají jen jeden volný termín??? Na co zařizuješ kytky tak brzo?... Oni už mají všechny termíny zamluvené...jen jedno poslední místo.... Na radnici musíme jít co nejdřív.... Jako na co??? Normální, fakt...Oni mají pánové na všechno hromadu času a pak se nic nestihne :grinning:
3. bře 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek