• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
NAzdárek babušky :wink: pracovně vytížená :grinning: zastupuji kolegu :grinning: a je to sranda :wink: blbec si přetrhal vazy v kotníku a něco s achilovkou má :frowning2:

@petrusew @verusa.j tož holky sněžilo luxusně a uklízela jsem včera po ní hodinu :wink: jsem myslela že ji a manžu zabiju :wink: u nás taky fičí petláhev ale jen do te doby než ji praskne a hračky z tvrdé gumy :grinning:
@pajinka29 Paji máme vybrané jména už 2 roky a to Leontýnku a Davídka :wink: na tom jediném jsme se shodli :grinning:
@verusa.j ohledně těch polštářů já jsem zblázněná do těch velkých sedacích polštářů nebo jak se to jmenuje ale je to pěkně drahé, ale určitě časem jeden koupíme :wink: takže to bych doporučila
3. bře 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil Evci jestli budete mit svatbu v lete, tak zacnete co nejdrive zarizovat jak pise Peti, protoze i my zarizovali o pul roku drive a tak tak jsme vse sehnali :wink:
3. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak se tu máte?nějak nestíhám sem chodit a dočíst vás je fuška a tak přemýšlím jestli sem mám vůbec chodit
@evcikevil my jsme taky začli zařizovat svatbu půl roku dopředu a Honza se staršně divil, že tak brzo, ale aspoň restauraci a obřad a pak jsme zbytek tak 3 měsíce před. Měli jsme strašnou smůlu s cukrářkou, kt. by nám napekla na celou svatbu cukroví snad 5 cukrářek se vymluvilo, kvůli tomu že je léto a že to nemají kde uskladnit a to byly výmluvy :angry: , jinak ať vám hlavně vyjde počasíčko, my jsme minulý rok měli čtyřicítky a večer byla pořádná bouřka, ale jinak bylo všechno parádní :slight_smile:
@kacca7 my máme jména taky vymyšlený holka bude Sára a kluk Honza teda Jan, to si mi moc nelíbí, ale Honza by na tu Sáru jinak nepřistoupil, ale mě se líbí David a Dominik :wink: a kdyby to byly další holky tak Viktorie a Zuzana :grinning:
jinak píšu z práce doma to nějak nedávám s tím časem :frowning2:
@petrusew a Lajla byla včera na 2. ultrazvuku a nic tam nenašel, tak aspoň tak :wink: štěňátka si pořídíme až ve svém domečku :sunglasses: (doufejme že nebude utíkat při hárání :confounded: )
3. bře 2011 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 určitě choď !!!já taky moc z domu nepíšu, nějak nestíhám :grinning: jinak Sára je krásné jméno, taky bychom ho dali kdybych už neměla sestru Sáru :grinning: jinak se mi hodně líbí i Ema a Amalka, ale kolem je plno a hlavně Tom nechce :grinning: tak jsem se shodli na te Leontynce a Davidek byl jasný :wink: Honzik je taky pěkný :wink:
3. bře 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Ahojky, tak aspoň tak. Na štěňata je ještě hodně brzo. Je mladinká. Na zabezpečení je nejlepší dobrý plot a kotec, kam je možno ji v případě nouze zavřít. Teda já bych psa do kotce nedala, ale je to řešení.
Na svatbě jsme taky měli šílený horko, jako fakt šílený. Obřed jsme měli v pravé poledne a na náměstí, kde je normálně hromada lidí, nebyla ani noha :sunglasses: Počasí nám vydrželo celý den. :sunglasses: Bylo krásně, ale na mě moc velké horko :slight_smile:

Jména budou u nás asi problém, i když s Martinem se tohle musí řešit, až to nastane. Mě se strašně líbí Ema, Viktorka, Anna a klučičí Jakub, Štěpán, Matyáš,... Jediné z těch tří podle Martina přichází do úvahy Jakub. Ale jinak budeme přemýšlet, až to bude reálné. Asi tak, no :grinning: S Martinem je fakt težké něco řešit jako teoreticky, vyždycky to musí být realita :unamused:
3. bře 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - no ono stejnak i když jsme měli křesla, tak se sem všichni nevlezli, máme to tu malé, takže stejnak někdo seděl na polštáři i tak :slight_smile: a takže max koupíme jedno křeslo.
3. bře 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - taky se mi to právě líbí až na tu cenu, tak přemýšlím nad levnější variantou, asi koupíme jedno křeslo a jeden nějaký polšátř uvidíme
3. bře 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - tak my kotec máme a psovi to vůbec nevadí, jelikož máme velkého psa, tak nemůže být volně puštěná, když nejsme doma, kdyby se něco stalo, cokoliv, to si nelajsznu, ale zas je na zahradě potom celý den, ale když jde někdo okolo plotu, tak štěká, takže i to je někdy problém, je to strašpitel a brání si tak své území.

Ohledně jmen se nám obou líbí Theodora nebo Dorothea, kluk Theo :slight_smile: Dále se mi líbí jména Viktorie, Veronika, Emma. Moje sestra má Annu-Marii a Elizabeth, ale má k tomu super příjmení. Jinak další klučičí nevím ( Ondřej, Jakub, Václav)
3. bře 2011 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jj, s tím souhlasím. Bezpečnost je bezpečnost.U nás je to něco jiného, jsme v bytě :slight_smile:
3. bře 2011 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - to je jasné, té naší obludy se kdekdo bojí protože štěká a je černá :slight_smile: ale sama je posera :slight_smile: teď zrovna vyštěkává venku
3. bře 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j On se občas někdo bojí i Shelbynky a to ne naprostý zlatíčko :slight_smile: Jako já se občas bojím těch štěkacích trávníků, protože u nich teda člověk fakt neví...spíš se jich leknu, ale někdy jsou strašně agresivní a utočící a páníčci je naprosto nezvládají...to nikdy nepochopím
3. bře 2011 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Tak to je to nej, prostě kompromis:slight_smile:

4. bře 2011 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda holky, ta jména, co máte vybraná, jsou moc hezká. my jsme celkem omezení, aspon co se klučičích jmen týče, protože v rodině už několik kluků máme a ti mají stejné příjmení...takže padají všichni Vojtíšci, Kubíci, Davídci, Honzíci....tak nevím nevím...asi nakonec Ondřej a jestli teda se podaří a druhé mimčo bude, tak to bude beztak zase kluk, s ničím jiným ani nepočítáme..v rodině manžela jsou samí kluci. Noco, sice nebudu mít k sobě partačku, ale apson využijem všechno schované oblečení a kluci si víc spolu pohrají.
Loučím se, přes víkend tady vůbec nebudu, takže si ho moc užijte a pracující si pěkně odpočinte!!!
4. bře 2011 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo s tou svatbou musím Marečka popohnat.........:slight_smile:koukám že vymýšlíte jména i já vymýšlím,u nás se rodí hodně kluci a protože jsme malá vesníčka 100 obyvatel,musím koukat i na to,aby u sousedů neměli stejné jméno :slight_smile:
Takže zatím vedou k příjmení Zich/Zichová: Dominik,Tomáš,Adam,Šimon/Sabina,Darina,Karin,Gabriela
Takže je z čeho vybírat a o čem přemýšlet,Marečkovi je to celkem jedno,prej vždyť to máš jedno jak se bude jmenovat,hlavně ať je zdraví:slight_smile:Takže mi to moc neulehčil :slight_smile:No ještě času dost,aby sme vybrali :slight_smile:
Hezký víkend :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 no my máme ještě času hodně, takže není kam spěchat s vybíráním jmen na mimi :grinning: stejnak si myslím, že nás ovlivní hodně rodina, že se jim to nelíbí atd. no uvidíme :slight_smile:
a zase píšu z práce :wink:
4. bře 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Matyáš je taky hezké jméno :slight_smile: jinak už jsme koupily kary sítě a rozmístily jsme je kolem plotu a přidrátovaly, ať ho neničí a nepodlízá pod ním k sousedům. Kotec jsme ji nechtěly dělat, protože je zvyklá pobíhat po zahradě a navíc je zvyklá být co nejblíž domku a nám, spává nám pod oknem a stále nás pozoruje a hlídá a kdyby jsme ji dělali kotec tak na konci zahrady, pač nikde jinde by nebylo místo a myslím si že by hodně strádala a tesknila a neviděla by na nás přes stromy a tůje :cry: někdy pošlu fotku až budu mít čas o víkendu a budu doma (naší Lajlušky :wink: )
4. bře 2011 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 a třeba to bude holčička aby jste se nedivili :grinning: a pěkný víkend přeji :slight_smile:
4. bře 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Tak to já se teda s rodinou bavit o jménech vůbec nehodlám, protože to by byl naprostý boj! Sedačka je doma, složená, umístěná, složený stoleček :grinning: Jsem nadšená! Až tady bude uklizeno nafotím...zatím je tu docela borčus, musí se odklidit staré sedačky :slight_smile:
4. bře 2011 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek holky :slight_smile: přišla jsem Vám jen popřát krásný víkend a fičím do školy :grinning: na celý víkend :frowning2: tak se tedy hezky mějte a v pondělí pááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2011 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - obdivuji, přes týden v práci, přes víkend ve škole, ať ti to jde

Jinak já tady asi o víkendu nakouknu, to mám více času než v týdnu, ale uvidím, za chvíli mi dorazí kámoška, tak se aspoň odreaguji :slight_smile: zatím
4. bře 2011 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já normálně nemám z čeho háčkovat a mám absťák :grinning: V pondělí jedu k babi, tak s ní snad dopletu ten svetr a vrhneme se na fusekle :slight_smile: :slight_smile:
@kacca7 Kači máš i můj obdiv, jako přes týden práce, pak něco doma a do toho ještě učení a škola :slight_smile: Jsi fakt dobrá!Jako fakt!
4. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký sobotní večer, přidávám slíbenou fotku sedačky :slight_smile:
5. bře 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew a jakou jste si pořídili sedačku?tak já jsem lehla, už mě to nebaví od včerejška knedlík v krku, dneska mírná horečka a to jsem myslela že shořím a kašlu žiletky, tak uvidím jak na tom budu zítra a jestli půjdu v pondělí k doktorovy...
5. bře 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ahojky, ty chodíš o víkendech ještě do školy?baví tě to?já tě obdivuji :slight_smile: , mě už by se moc nechtělo navíc tento víkend marodím
5. bře 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew hezká, kde si ji koupila a kolik tak stála?teď nemám vůbec přehled kolik to tak stojí :unamused:
5. bře 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 U nás v nábytku v Prostějově - Paul nábytek. Vybrali jsme si teda hodně drahou, ale byla jediná, která nám vyhovovala, nechtěli jsme polštářovku. Stála přes 17.000,- ale zase jsme investovali do něčeho, co chceme na delší dobu.
5. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj já ty polštářové moc nemusím, myslím si že to furd padá a musíš to upravovat a navíc jsme s Honzou vcelku vysocí, tak ať si pohodlně opřeme hlavu a nebolí nás za krkem. Teď máme teda taky polštářovou, starou, ale máme přes ní koťátkovou deku a tu musíme stále spravovat, pač to ujíždí :frowning2: . Už se těším až si koupíme taky novou, ale to bude až za dlouho...
5. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Přesně, člověk mezi ty polštáře furt zapadá a není to moc pohodlné. v obchodě mi řekli, že se mám vyzout a válet se na ní, abych věděla, jak je pohodlná :grinning:
5. bře 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je naše Lajluša - naše sluníčko a zlatíčko :slight_smile:
5. bře 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Jé, to je medvídek mazlivej!
5. bře 2011 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek