• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
Nazdárek holky, tak dneska jsem nakonec do školy nešla :wink: tak jsme si umyla okna a co se nestalo... začalo tu něco padat z vrchu (zase sníh :() ale naštěstí chviličku, ale i tak jsem naštvaná protože to je vždycky stejné, mám na to pech :grinning: jinak obdivovat mě nemusíte, taky byste to zvládli.. je to jednou v měsíci víkend, tak to jde přežít, už to tvrvá 3.rokem a příští rok v únoru mám státnice :wink: tak už to nějak dokopu :grinning:
Jinak Peti krásná sedačka a Radi krásní pejsci :grinning: mám pro ně slabost :wink:
6. bře 2011 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady je zase ta naše jak jsme byli na té Horní Bečvě :grinning: konečně jsem totiž stáhla fotky :grinning:
6. bře 2011 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Slušivá bundička :grinning:
6. bře 2011 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já taky přidám fotečku naší fenečky - na jedné je štěnátko na druhé už veliká
6. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 to je fenka jack russla teriéra? hezká, kamoška má fenečku a měla minulej rok štěňátka :slight_smile: byly krásňoučcí, ale to jsou všechna štěňátka a miminka :slight_smile:
6. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j že tu máme všichni jenom fenečky :grinning: je taky hezká, ale z vlčáků mám velkej respekt :wink:
6. bře 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Peti ještě pošly ty fotku Shelbynky :wink: (nevím jestli jsem to její jméno napsala dobře)
6. bře 2011 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radule86 Jj, napsala jsi to tak jak to má být. Martin jí vybral jméno po Carolu Shelby, což je úpravce Mustangu (př. Shelby Mustang GT500KR ) Neměla jsem šanci, ale je to hezké jméno a nikdo ho tu nemá. Ale tohle je aspoň ucházející, kocour je Tequila a na veterině veden jako ten kocour alkoholik :grinning:
6. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Veru, ta je nádherná!
6. bře 2011 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - děkuji, ta vaše fenečka je taky krásná, taková chytrá vypadá

@radule86 -já německého ovčáka nikdy nechtěla, ale teď bych asi zas nechtěla nic jiného alespoň tu naši kozu bych asi neměnila, i když je to rapl, máme ji fakt od miminka a jsme na sebe zvyklí, je to velký mazel
6. bře 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný večer přeji :slight_smile: .Chtěla jsem se s vámi poradit. Už teď dost přemýšlíme o miminku, ale chtěli bychom začít pořádně až příští rok no možná ještě o trošku déle. Velmi mě zajímá v jakou dobu by bylo ideální vysadit prášky a začít očištovat tělo od té chemie. A ještě ke všemu mám cukrovku :-/ takže jestli bych měla začít dříve nějak?
6. bře 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Tak, já bych to nedřív probrala důkladně na interně, kam chodíš s cukrovkou, potom bych zašla a gyndu a informovala ho o tom, že se chcete začít snažit, jinak mě na gyndě říkal, že když vysadím anitkoncepci, tak se můžu začít snažit hned ten další ciklus (odmenstruuju a můžu začít). Rači bych pořádně pohlídala tu cukrovku.
6. bře 2011 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Veru, je to kříženec irského setra a Labradosrského retrívra. Je to miláček, chytrá, učenlivá(teď ji učím blbosti jako plížení a tak :grinning: letos jí budou čtyři). Jako aport ti donese, ale nedá ti ho :grinning: ze začátku z toho má ohromnou prdel a běhá kolem tebe, ale pak aportuje do úmoru :sunglasses: Nikomu se už nechce házet, ale ona furt nosí a nosí. Jedinej problím je to, že miluje vodu, stopuje a tak, ale k tomu sme ji nikdy nevedli.Naštěstí se nechá krásně odvolat. A rozhodně to není hlídačka, spíš mazel. Je to mazel skoro celýho paneláku a všech okolo. Je to fakt miláček, no :slight_smile:
6. bře 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Jo jo na to už jsem se doktorky ptala :slight_smile: Musím důkladně hlídat glykemie a lepší by byla inzulinová pumpa, kterou mám, takže je o starost méně... Jenom se ptám na to vysazení, protože v jedno článku je napsasný, že by se měla vysadit až na rok před zkoušením, další píše měsíce před.... Tak jsem z toho zmatená trošičku...
6. bře 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Hele, já si myslím, že vysadit a snažit se stačí. Kamarádka vysadila a druhý měsíc na to byla těhotná, mimčo naprosto v pořákdu. Jestli chceš jistotu, zeptala bych se na gyndě a uvidíš, co ti řeknou.
6. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nj zajdu si tam určitě :slight_smile: a co nějaké vitamíny typu babyplan, a nebo nějaké čaje? Hele neštve tě to? Házím tady na tebe otázky takovým tempem :-/ ?
6. bře 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky,, jsem tu nová,, ještě se teda nesnažíme, zatím se chráním,ale mám v plánu vysadit tak v srpnu,, a můj gynekolog mi teda říkal, že jakmile vysadím, odmestruuju a hend na to můžeme vlítnout,, žeje blbost se od něčeho očišťovat,,, prý největší pravděpodobnosti otěhotnění je právě po vysazení,,, a že hormony z HAK jsou v těle jen 24 h,, takže po vystaezní je tělo ihned připraveno na těhotenství,,, a já mu věřím,, :slight_smile:
6. bře 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Ahojky podle mého názoru si myslím, že je to u každé ženy jinak. Některé to může trvat třeba 2 roky a některé 2 měsíce to máš u všech jinak... :slight_smile: Taky mě zajímá tento problém za jak dlouho po vysazení bych do toho mohla skočit :slight_smile:, ale jak říkám může to být tak, i onak.
6. bře 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 A jak dlouho máš prášky? :wink:
6. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 jj, jasný, taky nepočítám, že se to hned povede, jen že mi MUDr říkal, že je dobrý začít už po vysazení HAK, že je zbytečný plýtvat vajíčkama :slight_smile:) jen si říkám, aby se těch vajíček neuvolnilo víc :slight_smile:)
6. bře 2011 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Týýýýýjo třeba takový trojčátka hm? :slight_smile: To by byl trošku céres teda :grinning:. No já si myslím, že budu ráda, když se svoji cukrovkou budeme mít s přítelem 1 krásný zdravý dětátko :slight_smile:.
6. bře 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 no tak mít trojčátka, tak mě asi picne .))
6. bře 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: konečně mám čas si sednout k PC na delší čas jak 5 minut :grinning:
malá už je zdravá a snad se nám další chřipajzna vyhne velkym obloukem ptž ty noci byla katastrofa :frowning2:
Za měsíce se budem stěhovat a ta představa mě začíná děsit jak se to nehorázně blíží...moc se tam těšim protože budem ve městě ale přitom na okraji a máme kousek les a koukáme i na něj :slight_smile: což je paráda než koukat na jiný paneláky...
ale nejradši bych vyhořela :grinning: :grinning: :grinning:než to vše balit :confounded: byla jsem zas dělat kurzy baby masáží a mohla jsem oči nechat na těch malinkejch drobečkách a říkala sem si jestli je vůbec pravda, že sem doma měla taky takovýho prťouse :slight_smile:
Jinak gratuluju těhulím :slight_smile: a přeji ať je vše vpořádku :slight_smile:

6. bře 2011 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 No ty jo já mám 157 cm do výšky bych chtěla vidět to panděro :grinning:....No já právě ještě studuju ,ale tím ,že mám cukrovku a pár dalších nemocí, tak trošku uvažuji o budoucnosti jinak, než ostatní holky mýho věku....
6. bře 2011 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 jasný , to chápu :slight_smile:) no jsem zvědavá, jak nám to půjde, věk už bych na to měla, ale brala jsem HAK asi 13 let, tak uvidíme, co bude až vysadím
6. bře 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Já jí beru teprva 3 roky. Chceme do toho praštit tak za rok a půl nějak tak. Tak jsem taky dost zvědavá. Nejvíc se obávám ovulace. :-/ Co když se třeba vůbec nedostaví nebo tak něco :frowning2: Už teď z toho mám strach....
6. bře 2011 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 tak já musím přiznmat, žetohle vůbec neřeším, si říkám, jak to přijde tak to bude :slight_smile:
6. bře 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem vysadila antikoncepci pře půl rokem, před svatbou, protož jsem musela na operaci a antikoncepci mi nedoporučili. Nakonec mi doporučil antiko už nebrat. Takže už neberu.
6. bře 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všude píšou, že budu muset mít císařský řez jako diabetik. Docela se toho obávám, že mi pak vemou celej spodek... :-/
6. bře 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Nemůžou ti vzít celej spodek, když s tím nebudeš souhlasit, nebo nebudou další komplikace, jako krvácení a další. Taky budu muset na císaře, vůbec se toho neboj. A nikde jsem neslyšela, že pokud máš cukrovku, že musíš rodit císařem...tohle by ti řekla fakt asi internistka.
6. bře 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek