Snažení, podzim 2011

Ahoj holky, s manželem bychom se chtěli začít snažit o miminko na podzim příštího roku. Ale už teď chodím na koníka a pročítám různé diskuze o těhotenství a podobně. Je na tom někdo stejně? Rychle sem!
kacca7
6. bře 2011
Nazdárek holky, tak dneska jsem nakonec do školy nešla 😉 tak jsme si umyla okna a co se nestalo... začalo tu něco padat z vrchu (zase sníh 😞) ale naštěstí chviličku, ale i tak jsem naštvaná protože to je vždycky stejné, mám na to pech 😃 jinak obdivovat mě nemusíte, taky byste to zvládli.. je to jednou v měsíci víkend, tak to jde přežít, už to tvrvá 3.rokem a příští rok v únoru mám státnice 😉 tak už to nějak dokopu 😃
Jinak Peti krásná sedačka a Radi krásní pejsci 😃 mám pro ně slabost 😉
kacca7
6. bře 2011
holky tady je zase ta naše jak jsme byli na té Horní Bečvě 😃 konečně jsem totiž stáhla fotky 😃
petrusew
6. bře 2011
@kacca7 Slušivá bundička 😃
verusa.jautor
6. bře 2011
Tak já taky přidám fotečku naší fenečky - na jedné je štěnátko na druhé už veliká
radule86
6. bře 2011
@kacca7 to je fenka jack russla teriéra? hezká, kamoška má fenečku a měla minulej rok štěňátka 🙂 byly krásňoučcí, ale to jsou všechna štěňátka a miminka 🙂
radule86
6. bře 2011
@verusa.j že tu máme všichni jenom fenečky 😃 je taky hezká, ale z vlčáků mám velkej respekt 😉
radule86
6. bře 2011
@petrusew Peti ještě pošly ty fotku Shelbynky 😉 (nevím jestli jsem to její jméno napsala dobře)
petrusew
6. bře 2011
@radule86 Jj, napsala jsi to tak jak to má být. Martin jí vybral jméno po Carolu Shelby, což je úpravce Mustangu (př. Shelby Mustang GT500KR ) Neměla jsem šanci, ale je to hezké jméno a nikdo ho tu nemá. Ale tohle je aspoň ucházející, kocour je Tequila a na veterině veden jako ten kocour alkoholik 😃
petrusew
6. bře 2011
@verusa.j Veru, ta je nádherná!
verusa.jautor
6. bře 2011
@petrusew - děkuji, ta vaše fenečka je taky krásná, taková chytrá vypadá

@radule86 -já německého ovčáka nikdy nechtěla, ale teď bych asi zas nechtěla nic jiného alespoň tu naši kozu bych asi neměnila, i když je to rapl, máme ji fakt od miminka a jsme na sebe zvyklí, je to velký mazel
gabca17
6. bře 2011
Krásný večer přeji 🙂 .Chtěla jsem se s vámi poradit. Už teď dost přemýšlíme o miminku, ale chtěli bychom začít pořádně až příští rok no možná ještě o trošku déle. Velmi mě zajímá v jakou dobu by bylo ideální vysadit prášky a začít očištovat tělo od té chemie. A ještě ke všemu mám cukrovku 😕 takže jestli bych měla začít dříve nějak?
petrusew
6. bře 2011
@gabca17 Tak, já bych to nedřív probrala důkladně na interně, kam chodíš s cukrovkou, potom bych zašla a gyndu a informovala ho o tom, že se chcete začít snažit, jinak mě na gyndě říkal, že když vysadím anitkoncepci, tak se můžu začít snažit hned ten další ciklus (odmenstruuju a můžu začít). Rači bych pořádně pohlídala tu cukrovku.
petrusew
6. bře 2011
@verusa.j Veru, je to kříženec irského setra a Labradosrského retrívra. Je to miláček, chytrá, učenlivá(teď ji učím blbosti jako plížení a tak 😃 letos jí budou čtyři). Jako aport ti donese, ale nedá ti ho 😃 ze začátku z toho má ohromnou prdel a běhá kolem tebe, ale pak aportuje do úmoru 😎 Nikomu se už nechce házet, ale ona furt nosí a nosí. Jedinej problím je to, že miluje vodu, stopuje a tak, ale k tomu sme ji nikdy nevedli.Naštěstí se nechá krásně odvolat. A rozhodně to není hlídačka, spíš mazel. Je to mazel skoro celýho paneláku a všech okolo. Je to fakt miláček, no 🙂
gabca17
6. bře 2011
@petrusew Jo jo na to už jsem se doktorky ptala 🙂 Musím důkladně hlídat glykemie a lepší by byla inzulinová pumpa, kterou mám, takže je o starost méně... Jenom se ptám na to vysazení, protože v jedno článku je napsasný, že by se měla vysadit až na rok před zkoušením, další píše měsíce před.... Tak jsem z toho zmatená trošičku...
petrusew
6. bře 2011
@gabca17 Hele, já si myslím, že vysadit a snažit se stačí. Kamarádka vysadila a druhý měsíc na to byla těhotná, mimčo naprosto v pořákdu. Jestli chceš jistotu, zeptala bych se na gyndě a uvidíš, co ti řeknou.
gabca17
6. bře 2011
Nj zajdu si tam určitě 🙂 a co nějaké vitamíny typu babyplan, a nebo nějaké čaje? Hele neštve tě to? Házím tady na tebe otázky takovým tempem 😕 ?
romca13
6. bře 2011
ahojky holky,, jsem tu nová,, ještě se teda nesnažíme, zatím se chráním,ale mám v plánu vysadit tak v srpnu,, a můj gynekolog mi teda říkal, že jakmile vysadím, odmestruuju a hend na to můžeme vlítnout,, žeje blbost se od něčeho očišťovat,,, prý největší pravděpodobnosti otěhotnění je právě po vysazení,,, a že hormony z HAK jsou v těle jen 24 h,, takže po vystaezní je tělo ihned připraveno na těhotenství,,, a já mu věřím,, 🙂
gabca17
6. bře 2011
@romca13 Ahojky podle mého názoru si myslím, že je to u každé ženy jinak. Některé to může trvat třeba 2 roky a některé 2 měsíce to máš u všech jinak... 🙂 Taky mě zajímá tento problém za jak dlouho po vysazení bych do toho mohla skočit 🙂, ale jak říkám může to být tak, i onak.
gabca17
6. bře 2011
@gabca17 A jak dlouho máš prášky? 😉
romca13
6. bře 2011
@gabca17 jj, jasný, taky nepočítám, že se to hned povede, jen že mi MUDr říkal, že je dobrý začít už po vysazení HAK, že je zbytečný plýtvat vajíčkama 🙂) jen si říkám, aby se těch vajíček neuvolnilo víc 🙂)
gabca17
6. bře 2011
@romca13 Týýýýýjo třeba takový trojčátka hm? 🙂 To by byl trošku céres teda 😃. No já si myslím, že budu ráda, když se svoji cukrovkou budeme mít s přítelem 1 krásný zdravý dětátko 🙂.
romca13
6. bře 2011
@gabca17 no tak mít trojčátka, tak mě asi picne .))
md.hs
6. bře 2011
Ahoj holky 🙂 konečně mám čas si sednout k PC na delší čas jak 5 minut 😃
malá už je zdravá a snad se nám další chřipajzna vyhne velkym obloukem ptž ty noci byla katastrofa 😞
Za měsíce se budem stěhovat a ta představa mě začíná děsit jak se to nehorázně blíží...moc se tam těšim protože budem ve městě ale přitom na okraji a máme kousek les a koukáme i na něj 🙂 což je paráda než koukat na jiný paneláky...
ale nejradši bych vyhořela 😃 😃 😃než to vše balit :-S byla jsem zas dělat kurzy baby masáží a mohla jsem oči nechat na těch malinkejch drobečkách a říkala sem si jestli je vůbec pravda, že sem doma měla taky takovýho prťouse 🙂
Jinak gratuluju těhulím 🙂 a přeji ať je vše vpořádku 🙂

gabca17
6. bře 2011
@romca13 No ty jo já mám 157 cm do výšky bych chtěla vidět to panděro 😃....No já právě ještě studuju ,ale tím ,že mám cukrovku a pár dalších nemocí, tak trošku uvažuji o budoucnosti jinak, než ostatní holky mýho věku....
romca13
6. bře 2011
@gabca17 jasný , to chápu 🙂) no jsem zvědavá, jak nám to půjde, věk už bych na to měla, ale brala jsem HAK asi 13 let, tak uvidíme, co bude až vysadím
gabca17
6. bře 2011
@romca13 Já jí beru teprva 3 roky. Chceme do toho praštit tak za rok a půl nějak tak. Tak jsem taky dost zvědavá. Nejvíc se obávám ovulace. 😕 Co když se třeba vůbec nedostaví nebo tak něco 😞 Už teď z toho mám strach....
romca13
6. bře 2011
@gabca17 tak já musím přiznmat, žetohle vůbec neřeším, si říkám, jak to přijde tak to bude 🙂
petrusew
6. bře 2011
Tak já jsem vysadila antikoncepci pře půl rokem, před svatbou, protož jsem musela na operaci a antikoncepci mi nedoporučili. Nakonec mi doporučil antiko už nebrat. Takže už neberu.
gabca17
6. bře 2011
Holky všude píšou, že budu muset mít císařský řez jako diabetik. Docela se toho obávám, že mi pak vemou celej spodek... 😕
petrusew
6. bře 2011
@gabca17 Nemůžou ti vzít celej spodek, když s tím nebudeš souhlasit, nebo nebudou další komplikace, jako krvácení a další. Taky budu muset na císaře, vůbec se toho neboj. A nikde jsem neslyšela, že pokud máš cukrovku, že musíš rodit císařem...tohle by ti řekla fakt asi internistka.

Začni psát odpověď...

Odešli