• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
Tady se mrkněte http://www.babyonline.cz/tehotenstvi/materska-dovolena.html Musíš mít placeno v posledních 2 letech alespoň 270 dní NEMOCENSKÉHO pojištění, do toho se tuším počítají pracovní dny, soboty, neděle, snad i svátky a když budeš nemocná. S tím doplácením nevím.
Jediný, co mě štve je to, že bychom s mužem chtěli prubnout ten dvouletý rodičák, protože plánujeme druhé mimčo do dvou let po tom prvním, ale já na něj, pokud mi nepřidají po novém roce jak slibují, svým platem nedosáhnu :frowning2: Je to děs, tyhlety zákony.
27. pro 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky ste zlatíčka,zatím jsem se doposud nějak nezajímala o tohle téma,takže jsem ráda za každou radu.Co se týče platu,radši ani nemluvě,ale aspoň mám práci a za to jsem ráda.
Jinak dneska jsem se vzbudila do novýho dne asi s angínou,na přítele taky něco leze,takže jsme odvolali Silvestrovskou párty a budeme trávit chvíle asi ve dvou :slight_smile: :slight_smile::slight_smile:Což zase nemusí být tak špatný :slight_smile:Stejně teď už nechci moc pít,kdyby náhodou......
A jaký máte vy plány na Silvestra?
27. pro 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám nové přidané a doufám, že jste si všechny užily super Vánoce.
Já se měla super. Mimo jiné mě překvapil manžel - dostala jsem knihu o těhotenství a nějaké vitamíny. Bylo to pěkný :slight_smile:
Ale zítra musím do práce :frowning2:
27. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, s manzelem se snazime uz 6 mesicu zatim se bohuzel nedari :frowning2: :cry: :cry: Tak drzim palce :slight_smile:
27. pro 2010 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak Vánoce byly pěkný ale krátký. Už jsem zase v práci :unamused: ale jen 2 dny a pak hurá na Silvestra na hory :grinning:
28. pro 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojík, tak my měli Vánoce pohodové a moc hezké, já jsem ještě doma, do práce jdu na skok v pátek a pak teda třetího. Ale učení mám fůru, tak se nenudím, ale nemůžu se k tomu dokopat. Na Silvestra večer jsme u známých, žádná velká akce. Holky už se nám to krátí do toho snaženíčky, alespoň pro ty, kdo chtějí začít na podzim
29. pro 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Jo to já bych se už asi do učení nedokopala,jak z toho člověk jednou vypadne,už se těžko donutí se něco učit :slight_smile:Do práce jdu taky až 3.naštěstí......Tak my jsme začali snaženíčko už teď-nemyslím že to bude hned,ale třeba jo,kdoví :slight_smile:No necháme to přírodě,kdy se to podaří ........Hlavně se na to moc neupínat a brát to s nadhledem :slight_smile:
29. pro 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - já musím, ale už to tak nějak nežeru, jak kdysi, co stihnu, stihnu, ale podívat se na to přece jen musím. Tak to je super, že už jste začali, my až tak kolem těch prázdnin :slight_smile: Držím palce, ať s tím nejsou žádné starosti a jde to jak po másle
29. pro 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evcikevil To je fajn, že už jste začali, přeju, ať brzičko "přesídlíš" do zajímavější diskuze :wink: My začínáme v březnu, od 7. do 13. března jedeme do Alp na dovolenou, to by mohl být krásný start. Je to takové moje tajné přání :slight_smile:
@verusa.j To učení ti nezávidím, jsem ráda, že to mám za sebou, ale držím pěsti, ať ti to jde "od ruky" a moc tě to neotravuje :wink:
Už se nám to opravdu krátí, doufám, že tady brzo budeme diskutovat všechny jako těhule :slight_smile:
29. pro 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacatko5 @evcikevil - holky tak vám už se to krátí, kacatko5 - ty už to máš za chvilku, na dovči by to bylo super, taky tak nějak počítám, že bychom mohli začít na dovolené, ale v létě.
Učení je strašná nuda, odbývám to, jak to jde, ale zase nemyslím pořád na mimčo a taky dělám něco užitečného :slight_smile:
29. pro 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
evcikevil - tak budu držet palečky ať se co nejdřív zadaří :slight_smile:
My plánujeme taky na dovče ale stejně jako verusa.j v létě. Teda to učení ti nezávidím - co studuješ? Já už jsem ráda, že to mám za sebou a naštěstí úspěšně :grinning:
29. pro 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mahonia - tak já už to beru jako takové odreagování od práce :slight_smile: Dodělávám si střední pajdák dálkově, ale je to taková ryhclovka, je to na tři roky a já nastoupila teď v listopadu do třeťáku :slight_smile: udělám nějaké rozdělovky z nástrojů, a pak se v rhnu v květnu na maturu :slight_smile: jestli se zadaří tak bych pak měla druhou maturitu i vysokou, pak si dám od školy chvíli klid :slight_smile: a hlavně se pak vrhnu na můj nejvysněnější cíl a to miminko
29. pro 2010 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 No to je fakt, že se to krátí. Už se těším.
My máme taky na jaro naplánovanou dovču. Ještě nevím přesně kdy, ale chceme jet do Říma. A se snažením kdy začneme tak přesně nevím, ale na ostro asi taky nějak v tom březnu, tak uvidíme.
29. pro 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky holky,vlastně to tak nějak samo vyplynulo a tak si myslím že je to i nejlepší :slight_smile: Ale potěšilo to protože začal přítel :slight_smile:Jen doufám že se nám co nejrychleji(jaro,léto) podaří dodělat domeček a nastěhovat.....
verusa.j tak to seš dobrá že kombinuješ práci se školou,většinou jak se začne vydělávat,tak učení padá :slight_smile:
Jinak vy co se budete snažit o dovolené(i mimo dovču) mohlo by to vyjít,aspoň se říká,že ikdyž to někomu nejde,na dovolené otěhotní........Tak se třeba zadaří :slight_smile:Zatím pa :slight_smile:
29. pro 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@evcikevil - tak je to první škola, co mě ipravdu baví, moc lituji, že jsem chodila na gympl a ne na pajdák, teď to narychlovku dodělávám, docela to zatím jde, spíše až přijde ta matura, tak je toho hodně na naučení a uvidím to učivo poprvé, takže to bude záhul,a le jinak dobré.
Taky myslím, že se zadaří. A myslím, že to i uběhne do toho snažení, teď v zimě bychom chtěli udělat podlahu v obýváku, pak ta matura, pak začít dělat celou kuchyň, pak už dovča no a je to :slight_smile:
30. pro 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak včera jsem si od kamarádky dovezla ten přebalovací pult. Maličko jsem měla výčitky svědomí, abych si tím něco nezakřikla, ale pak jsem to hodila za hlavu a vykašlala se na špatný myšlenky :slight_smile: Už se ale těším, až budu nakupovat na mimísko, které se mě bude "povalovat" v bříšku :slight_smile:
Jinak vám všem přeji hodně štěstí, pevné zdraví, spoustu lásky a aby ten nastávající rok 2011 byl pro nás všechny plodným :wink: Užijte si poslední den tohoto roku s vašimi nejbližšími :slight_smile:
31. pro 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacatko5 a vsem ostatním přeji taktéž vše nejlepší do nového roku a jak říká kacatko5, hlavně, aby byl plodný :slight_smile:
31. pro 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím děvčata :slight_smile:
Mám na vás malý dotaz - nevíte, jak vypadá "nepravidelná" menstruace. Já ji nemám každý měsíc přesně na den, ale zase se pohybuju okolo 32 - 37 dnů délky cyklu. Většinou prostě vím, kdy zhruba přijde. Poslední cykly jsem měla 37, 37, 32, 35, 37, 37, 32, 45, 32, jen jednou ten výkyv 45 dnů, ale to asi byla nějaká porucha, možná trochu nervy. Myslíte si, že je to nepravidelná MS? Nemáte nějaké zkušenosti? Já vím, je to takový divný dotaz, ale nevím, koho se zeptat :slight_smile:
A ještě jeden dotázek - plánujete si před snažením sledovat plodné dny a nebo prostě necháte volně, jestli se trefíte nebo ne?
Díky za odpovědi, zatím pápá :slight_smile:
2. led 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 ten cyklus je trochu delší, ale celkem pravidelný. když jsem se já dostala k něčemu podobnému, skákala jsem radostí tři metry vysoko :o)
2. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Díky za "uklidnění". Já nad tím tady furt přemýšlím, osobně mi to nepřijde tak hrozný, ty mý cykly, ale vzhledem k tomu, že se blíží doba, kdy půjdu s manžílkem do snažení na ostro, tak bych si to ráda ujasnila :slight_smile: Vím, že asi nezáleží na pravidelnosti cyklu, ale na tom, jestli je ovulace, ale přece jen, čím pravidelnější, tím asi větší pravděpodobnost.
3. led 2011 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssassi Jinak ještě gratuluju k miminku, je to asi super pocit najít na testíku // Už se těším, až začnem, doufám, že to půjde rychle :slight_smile: Smím-li se zeptat, jak dlouho to trvalo tobě s tvojí drahou polovičkou, než se vám podařilo mimiško? Přeji příjemné těhulení :slight_smile:
3. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 no děkuju:o) se mnou je to složitější. vzhledem k mým zdravotním "překážkám" jsem se na snažení připravovala asi dva roky s moji gynekoložkou :o) různé hormony a snaha o nějaký cyklus, vyvolávání ovu atd. no a když už nám to moje tělo přišlo tak nějak ready, podařilo se nám s přítelem hned druhý měsíc. jsem to vůůůůbec nečekala! teď musíme popohnat vdávání a dodělání pokoje pro mimi... ale jsem mega šťastná. určitě se vám taky podaří brzy. :wink:
3. led 2011 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacatko5 - tak myslím, že jak je ve větší míře pravidelný, tak to je hlavní.
Co se týká ovulace, tak to řešit nebudu vůbec, protože na svým těle poznám, kdy je, mám to dokonce ověřené od doktorky. Být tebou tak to zkusím třeba dvakrát jen tak a pak se uvidí.
3. led 2011 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 Tak s tím zatím nemám zkušenost. Mám cyklus 28 dní po HA, tak uvidíme jak to bude po ní.
Ovulaci zatím taky řešit nebudu. Pár měsíců se nechci vůbec stresovat, pak bych se asi začala více pozorovat a konzultovala s doktorem, ale pevně věřím, že nebude potřeba
@verusa.j tak to máš super, že ovulaci máš potvrzenou a v pohodě ji poznáš.
3. led 2011 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu - taky jsem ráda, kdysi v pubertě jsem měla menstruaci rozházenou a nepravidelnou, pak jsem brala HA a upravilo se to natolik, že když jsem ji asi před 5 lety vysadila, tak mi zůstal 28 denní cyklus a přesně asi 11-14 den je ovulka, což teda poznám podle výtoku a bolení břicha. Nikdy jsem to nějak nesledovala, ale když začala moje touha po mimnku, tak jsem tak nějak zjistila, že to bude asi ono a taky že jo :slight_smile: Teď hlavně, aby to i k něčemu vedlo.
Teď jsem si říkala, že když jsem zakládala tohle téma, že budu vypadat asi divně, tak hodně dopředu, ale vemte si, že už tenhle rok bychom mohli být tady všechny těhotné :slight_smile: Letí ten čas
3. led 2011 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j - máš pravdu, strašně to utíká. Navíc si myslím, že je spousta holek, které miminko chtějí a z části už tím trochu žijí, ale z různých důvodů ho zatím odkládají - což se tady potvrdilo :slight_smile:
Jinak já číslo 11 považuji za své šťastné, tak doufám, že se to tento 11kový rok potvrdí a budeš mít pravdu, že to všechny tenhle rok zvládneme, ať už začneme kdykoliv.
3. led 2011 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@hanuu - jednička je všeobecně šťastné číslo, tak taky doufám, že bude pro nás tady. Někde jsem četla, že to má být i velmi plodný rok pro rodiče plánující mimi. Taky myslím, že je hodně holek, které plánují dopředu.
3. led 2011 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, díky za odpovědi :slight_smile:
@verusa.j Závidím ti, že poznáš na svým těle ovulaci, to já ani náhodou :frowning2: Ale máme v plánu se s manžílkem dle doporučení snažit ob den, tak doufám, že se nám to podaří brzičko, že se trefíme do správného dne :slight_smile: Ono to milování pak už nebude asi taková zábava, kdyby to trvalo moc dlouho.
Jinak doufám, že všechny na této diskuzi budeme potvrzením plodnosti tohoto roku s dvěma jedničkama :slight_smile:
Taky si myslím, že hodně holek plánuje mimi dopředu, žijeme tím víc než chlapi, protože se nás to dost fyzicky týká :grinning:
3. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám přidat? Sice už jedno mimčo mám, ale stejně...od května plánujeme začít pracovat na druhém a myslím, že budu stejně nedočkavá, nervozní a netrpělivá, jako když jsme se snažili poprvé.
4. led 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,taky doufáme že rok 2011 přinese mnoho šťastných událostí.Chtěli by sme stihnout a přestěhovat se do domečku,(možná svatba-podle peněz...) a spojení nás dvou v jednoho tvorečka :slight_smile: V horoskopu mám nejplodnější měsíc říjen-tak uvidíme,co se nám podaří :slight_smile:
Co se týče snažení,my už jsme začali teď,ale domluvili jsme se že každý měsíc to zkusíme 2x na ostro a zbytek necháme stále ,,bokem,,. Budeme se řídit ovulací,testy si budu dělat až po MS nebo když dlouho nepřijde :slight_smile:
Všem snažilkám přeju do Nového roku moc plodné období a snad se co nejdříve zadaří :slight_smile:Snažení zdar
4. led 2011 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek