• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
No uvidíme všechno až to příjde :slight_smile: .... Tak zatím pá holky zítra se otočím na chvilku :slight_smile:.
6. bře 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@gabca17 - Ahoj, Gabi taky bych se soustředila na tu cukrovku a zjistila si u doktora co a jak, ale co se antikoncepce týká klidně hned po vysazení můžete začít zkouešet, to bude čistě na tobě, jestli třeba vysadíš dříve, někdy to i doktor doporučuje začít hned po vysazení, jinak nějaké vitamíny fakt stačí třeba měsíc dopředu. Každopádně jsi šikovná že se zajímáš dříve než později.

@romca13 - vítám tě tady taky, taky chceme začít někdy kolem srpna - září podle ovulace, odkud jsi a kolik ti je?
6. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j - ahojky a děkuji za přivítání,,, jsem z Brana letos mi bude 30,, takže nejvyšší čas,,, já bych chtěla vysadit v srpnu, nějak kolem 21. bych měla dosat poslední menzes a první 2 týdny máem jet na dovču,, takže jsem si říkali, žetam zapracujeme,, ale nepočítám že se to povede hned,,, takžeuvidíme,, no prostě někdy na podzim :slight_smile:)
7. bře 2011 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda ty vaše fotečky pesánků jsou naprosto úchvatné...Krasavice jsou to a všechny vypadají moc milounce...
@gabca17 já jsem taky vysadila antikoncepci a druhý měsíc jsem otěhotněla a štěpánek byl krásné a zdravé mimino. Souhlasím s Romčou, že je škoda plýtvat vajíčky. Ono opravdu můžeš mít ovulaci po tom vysazení a pak se třeba nemusí moc dlouho dařit...já bych do toho šla hned.
@romca13 Vítám tě..jsme vrstevnice, taky mi bude letos třicet:slight_smile:
7. bře 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs jj, taky, když vidím kolem sebe mimoušky-kamarádky zrovna tento týden porodily,. tak mi přeijde neskutečné, že štěpánek byl někdy takový prcoušek..už se těším, až bude doma další:slight_smile:
7. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka - děkuji moc za přivítání :slight_smile:
7. bře 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek babušky :wink: tak jsem se po ránu vytočila, ale naštěstí už je lépe :wink: zjistila jsem že v práci jeden týpek dělá stejnou bakalářku jako já :( takže to musím nějak pořešit a zvolit u vedoucího jiné téma a asi jsem si už vybrala :wink: takže ještě že tak :wink:

@romca13 vítám tě mezi námi :wink:
7. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , všem moc díky :slight_smile:) jsem teď v práci, tak tu být moc nemůžu,,, doma si vás musím pročíst:slight_smile: jinak co se týká těhu, tak s informacema jsem na tom bídně:slight_smile: jsem se o to nějak moc nezajímala, nějaké měření teploty, výpočty plodných a neplodných dnů grafy a tak,,,, nějak tomu nechám voný průběh,,,,až to přijde, tak to bude
7. bře 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 klídek, já, ač jedno dítě mám, jsem těmito věcmi totálně nedotčená a zatím tomu necháváme taky volný průběh. Ono, čím více na to člověk myslí, tím potom je to horší..prostě dokud nás nebude tlačit čas, tak to necháme tak nějak volně:slight_smile:
7. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ty jo, tak to s tou bakalářkou je blbý. Ale proč ji nemůžeš mít taky, když už máš to téma oficiálně zapsaný? To už ten vedoucí nevěděl předtím?
7. bře 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Paji oficiálně jsem ještě nežádala o to téma, ale jen o vedoucího, oficiálně to budu posílat zítra :wink: ale ještě že jsem se to dozvěděla a ten týpek ještě na mě, že si to prostě nemám brát to téma atd...těch argumentů co my vyjmenoval, tak jsem byla až v šoku :grinning: ale co už... vezmu si "organizaci a řízení výroby" a taťka mi dá podklady, tak přece jenom něco špatné je dobré :grinning:
@romca13 Romi já se v tom taky nevyznám a to vůbec :grinning: ale někde je na www. výpočty těch plodných dnů, to jediné vím :grinning:
7. bře 2011 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacca7 -- no já zatím žádné počítat nebudu,,, teď je to stejně nanic, vysadím až v srpnu,, a pak tomu nechám volný průběh :slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 tak to jo, to je v klidu.
Holky, neblbněte s výpočtama:slight_smile: spíš si potom užívejte toho, že si můžete užívat, aniž byste se stresovaly, jestli jste těhu nebo ne:slight_smile:
7. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 @romca13 no já na výpočty určitě kašlu :wink: my začneme pěkně za 3 měsíce, doufám teda :grinning:
7. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě taky na ty výpočty kašlu, ani nevím, jak bych to počítala, jen mi právě kolem sebe přišlo, že to všechny počítají a já už si přišla nenromální, že nic takového neplánuju :slight_smile:)
7. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 ty jo, už se to taky krátí, že? My začli tento měsíc, ale ještě jsme se skrz malého k tomu snažení ani nedostali :confounded: nějak nejsou síly ani chut:slight_smile:
7. bře 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak po včerejší debatě o tom, kdy vysadit prášky, jsem se nějak zapojila s tímhle do debaty s mym přítelem a došly jsme k názoru, že se začneme snažit už tento rok nějak v listopadu v prosinci :slight_smile:, čekala jsem, že se mu bude toto téma líbit a že budu sklamaná jedině já že mi nenabídne abychom to zkoušeli už tento rok :slight_smile:. A ono se povedlo :slight_smile:...Akorát tedy nevím jak to zkloubit se školou... :-/ To bude trošinku problémek...
7. bře 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 to známe :grinning: my máme zase "kazyšuka" pejska... :grinning:
7. bře 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@romca13
@kacca7 - tak pokud jde o ty výpočty není to až tak hrozné. Ovulace je asi 10-16 den cyklu, tak buď v téhle době sexovat, protože je to pro otěhotnění nejlepší doba ale já třeba, protože se mi nechce počítat, kdy to zase dostanu, tak chodím na
http://www.naseporodnice.cz/menstruacni-kalendar-a-plodne-dny.php
a to mi zároveň vypočítá i ty plodné dny, ale můžete mít ovulaci nemusíte.
@kacca7 - jinak proč si on nevzal jiné téma, proč zrovna ty? ale pokud máš podklady i k jinému tématu, tak je to fajn. Jinak my museli mít ofiko zadáno do konce listopadu a následně v květnu jsme státnicovali, je super, že to máte takhle s předstihem.
7. bře 2011 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak nad tím vším přemýšlím tak už se na to moc těším :slight_smile:...
7. bře 2011 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 to je přesný, akorát bych teda neřekla, že i pes může být takový ničitel intimního života :sunglasses:
7. bře 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j my jsme museli mít diplomku zadanou do prosince a až za rok v květnu jsme státnicovali. To bylo uplně na palici, už ve třetáku jsme museli mít téma a člověk ještě pomalu nic neuměl...Jinak já se ted na sobě snažím pozorovat ovulku podle hlenu atd..ale teda nějak zatím nic nepoznávám. Ale tak je to první měsíc, tak holt je třeba se pozorovat více. ty máš nějaké konkrétní příznaky, když pominu měření bazální teploty? To je u mě, když ráno letím hned k prckovi, téměř vyloučené
7. bře 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 - no já si to právě poznám přesně podle toho hlenu a bolení v podbříšku, měřit neměřím ani nebudu. Obvykle to mám právě v té půlce cyklu.
7. bře 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, teda, pěkně jste toho nakecaly! Až budu mít čas a dočtu to, tak potom. Ničitel intimního života, máme psa, který s námi spí v ložnici...stačí? :grinning: ale už ji nějak ignorujeme. Laringocosi je pryč, mě je dobře, v pátek pojedu na tu ortopedii, tak uvidíme, co mi tam řeknou. O měření bazálky jsem přemýšlela, ale jsem na to líná :slight_smile:
8. bře 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Verunko já jsem radši ustopila, protože jak už mi volal, tak měl tolik argumentů proč si to nemám brát atd... prostě on má pravdu že v tom dělá, ale pro mě by to byla zase zajímavost a něco nového... tak včera jsem mluvila s taťkou a má dokonce nějaké knihy na tu výrobu, tak ještě že tak :wink:
@pajinka29 Paji, my máme Izzi naučenou v posteli, tak když k tomu má dojít, tak ji vyhazujeme :grinning: ale poslední dobou chodí i sama do pelíšku .. ale časem ji to stejně budeme muset naučit, protože když tam bude miminko tak bude v pelíšku, aby ho neškrábla atd... ale je hodná, učí se rychle, tak s tím snad nebude problém... akorát budu častěji uklízet po ní :grinning:

Jinak já do prosince musím mít bakalářku a pak v únoru mám státnice :wink:
Včera jsem na Toma dělala oči, že za tři měsíce bude snaženíčko :wink: no a měl sváteček, tak jsem mu koupila 5zákusků a přišla na mě žravka, tak jsem mu 3 snědla a stejně nakonec měl největší radost z PIVA :grinning:
8. bře 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Tak to gratuluju k rozhodnutí o snaženíčko. A kam chodíš do školy?Co studuješ?
Jsem to dneska dostala, tak mě bolí půlka zad a břicho, ještě zítra a pozítří a pak už budu mít klid...snad.
Zjistila jsem, že to poslední dva měsíce mám nějaké divoké, ale doufám, že se to urovná, kdyby ne, tak asi budeme muset měřit tu teplotu, ale zase na to potom nechci moc myslet, protože pak se většinou nedaří... :confounded: No uvidím, musím se stejně domluvit na kontrole na gyndu, tak to s ním proberu.
8. bře 2011 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Děkujeme :slight_smile: no já taky čučela jako blázen, když mi řekl, že už se budeme snažit teď :slight_smile:. No já tento měsíc nedostala měsíčky nějak jsem je odmítla tento měsíc tak jsem si začala brát další platíčko po dohodě s doktorkou :slight_smile: tak jsem zvědavá jak j dopadnu až vysadím na pauzu :slight_smile: Já studuju zdrávku a pak bych ráda na farmacii :slight_smile:.... No a přemýšlím nad tím jestli mám brát nějaký vitamíny před tím než vysadím prášky úplně nebo ne... Co myslíš budeš taky něco brát?
8. bře 2011 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 no, já jsem si ted četla info u listovky a tam třeba psali, že je možné ovlivnění účinku antikoncepce, když ji bereš. Takže ono možná ne vše se může kombinovat s antikoncepcí. Jinak je většina gynekolgoů toho názoru, že vitaminy jsou tahání peněz z těhulek-kromě té kys. listové-vitamíny máš normálně ve stravě. Já jsem je při těhu taky nebrala a nijak se to neprojevilo ani na mě, ani na štěpkovi. Možná bych jedlá vápník, přece jen to je při těhu větši nápor na kosti atd..a hlavně pak přo kojení. A ke konci těhu mi chybělo železo a to mi zase gyn předepsal sám...a jen to železo. Stejně je to tak, že tělo si vitamíny neumí uložit a když je nespotřebuješ, tak je vyloučíš..
8. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jsem ráda, že je ti už dobře, to je fine zpráva. A jak se vám v novém obýváčku žije?
8. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Já budu brát listovku, ale neberu antikoncepce, takže nevím jestli se může s ní. Jinak mi nějaké další vitamíny přijdou zbytečné, já teda beru caltrate - ale to zase kvůli osteoporoze a té noze.

@pajinka29 jj, jsem ráda, že už můžu mluvit...Martin to komentoval"a je po klidu" sprosťák jeden :grinning: Obýváček je super, vegeruju a jsem nadšená, jen Martin prohlásil, že bude muset malovat, že ta červená je málo červená a vedle té sedačky vypadá jako zaprášená :slight_smile: Ale to nechám na něm, tohle si dělá všechno sám i uklízí po malování.
8. bře 2011 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek