• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@romca13 Jinak tě tady taky samo vítám....se omlouvám, jsem úplně přehlédla, že si se přidala až teď :sweat_smile: :wink:
8. bře 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew @Tak jsem velmi zvědavá na to, kdo první z nám bude těhulka :slight_smile: Když se do toho dáme na podzím :slight_smile:...
8. bře 2011 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Gábi, to já taky. :grinning:

8. bře 2011 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky, jdu vás jen pozdravit, než vyrazím do práce,,, jsem právě vylazla ze sprchy, ale jsme dnes hrozně unavená a točí se mi hlava,, ach jo, to bude zase den :( mám docela strach ,až vysadím HAK, jak mi bude probíhat menzes,, když jsem jedno uměla asi na rok vysazeno, tak jsem to měla hodně silný a velký bolesti,, ale zase jsem je měla pravidelný, což teď budu asi potřebovat,, no jsem zvědavá,, už jen pár měsíců a dozvím se to :slight_smile:) tak pěkný den všem :slight_smile:
9. bře 2011 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 No můžu ti říct, že v mém případě jsem měla po vysazení HA menzes pravidelné, ale hoooodně bolestivé a to mám do teď. První den je mi vždycky skoro na zvracení, šílené bolesti zad a břicha a migrény. S tím samo i zhoršení astmatu...no, ale co naděláme, měla jsem to i před braním HA, tak to musím vydržet. Existují léky (beru algifen v kapkách :grinning: ) od bolesti - a panadol...víc toho nesmím. Růžové a další tabletky od bolesti jsou mi díky ASA zapovězeny :slight_smile:
9. bře 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew no já mám právě taky astma,,, takže to nesmím ani ibalgin??? já ho normálně beru :slight_smile:)
9. bře 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Já jsem alergická na kyselinu acethylsalicilovou...doufám, že se to tak jmenuje :slight_smile: Z léků na bolest mohu fakt jen paralen a panadol. Já mám skvělou paní doktorku alergoložku, tak se už nebojím otěhotnět s astmatem a to beru velké dávky léků.
9. bře 2011 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew - já mám taky super alergoložku, jdu tam teď v dubnu, tak se taky poptám :slight_smile:
9. bře 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Taky jedu v dubnu, jezdím každej měsíc do Brna, ale ona ví, tak si myslím, že to půjde v pohodě, teď to fakt vázne na té noze, až bude v pohodě, tak se na to vrhneme.
9. bře 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew -- jé a kam do Bran chodíš?? já do Bohunic k MUDr Novotné,, je úplně úžasná a probírá se mnou všechny moje zdravotní problémy , nejen z jejího oboru
9. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Přesně k nííííí!!! Je to nejlepší doktorka, jakou jsem kdy měla! Skvělá, vyslechne, poradí, když se zmíním s dalším problémem ihned ho řeší a stará se... tahle doktorka je to nejlepší co mě kdy potkalo (a ještě manžel :grinning: ) Jedu tam zrovna 11.4 ale hned na 7 na ráno
9. bře 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já tam jdu 18.4. v 7.00H... to je ale náhodička,, mě ji doporučil jeden známej primář a nemůžu si ji vynachválit :slight_smile:))
9. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě k ní poslala alergoložka u nás v PV, protože si netroufala na těhu se mnou a zvlášť že jsem hodně složitá pacientka a potřebuje, aby mě někdo ohlídal, tak jak má...no je teda fakt, že když jsem k ní přišla, tak se řešilo strašně moc věcí, co všichni zanedbali. Ona je opravdu úžasná,snaží se se mnou všechno probrat, vždycky vysvětluje i několikrát, věnuje se dostatečně dlouho a je fakt senzační! Chválím ji kudy chodím!Díky astmatu mám spoustu dalších diagnóz, ale zatím se nám je díky jí daří držet pod kontrolou, až na tu nohu, ale tam dělala co mohla, z její strany tam nebylo žádné zanedbání. Pravidelně mě posílá na denzinometr, bere krev, hlídá vápník a dalí. Posílá mě na další vyšetření a nebojí se toho, že by jí nějaká pojišťovna mohla nadávat. Ona je opravdu senzační člověk a sestřičky má taky špičkové!
9. bře 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew
@romca13 teda holky, ten svět je malej:slight_smile: podle toho, jak o ni Peti píšeš, musí být uplně zlatá, když hlídá i ostatní věci, než jen astma. TO je prima.
9. bře 2011 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak mám vlasně dobrou, ale pro mě mrzutou zprávu... Včera když jsme se tak váleli v pelíšku s přítelem tak jsme řešili miminko a nějak došel k názoru že by bylo lepší ještě vydržet... A já na něj jak dlouho a on že ještě tak rok :-/ takže tak podzim 2012.... Je mi to líto, ale na druhou stranu chce abychom měli více penízků na miminko :slight_smile:...Chci abyste to věděli takovou důležitou informaci :slight_smile: ALE vám samozřejmě budu držet palečky až začnete se snažením :slight_smile:
9. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám právě taky spoustu jiných zdravotních problémů a vždycy se mě na ně ptá, není spokojená s tím, když někdo ty moje problémy neřešil, nebo nad něma mávnul rukou, nebojí se poslat mě na 5 vyšetření, jen aby ona měla jistotu,,, jako zlatíčko,opravdu
9. bře 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 chápu tvé zklamáni, ale na druhou stranu, ještě jste mladí, nic vás netlačí, tak netřeba někam extra spěchat. S těmi penizky to zní rozumně.
9. bře 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Jo jo rozumně to zní :slight_smile:...Každá korunka dobrá hlavně teď v týhle době... Ale stejně už se tak moc těším... :dizzy_face:
9. bře 2011 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 aspon budete mít víc penízku a budeš moct koupit mimískovi všechno, co budeš chtít. A vy bydlíte už spolu?
9. bře 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ne ne právě že zařizujeme teprva byt, ale když na to tak koukám tak nebude nouze o pěkný bydýlko :slight_smile:... Ale teď jak si tu tak píšeme tak máš pravdu že bychom měli ještě počkat bude to lepší pro všechny :slight_smile:....
9. bře 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 takže tento rok končíš střední? A psala jsi něco o farmacii, tak to by jsi šla až po mateřské?
9. bře 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nene chtěla bych farmacii dálkově je to 1-2x za 3 týdny ... A praxi v lékarně bych musela splnit 200hodin za rok. Takže by mimíska hlídal jednou za měsím přítel sám já doufám že v té době už manžel... A jak jsem psala verusa.j jsem na SŠ ale ne ve 4. Kdybychom začali o miminko v řijnu listopadu tak to mám portod tak na konci 3. začátek 4. takže bych rok počkala a dodělala si 4. a až pak na farmacii.... Ale bude lepší rok počkat bude to vše snažší...
9. bře 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 juj, to by bylo asi hodně náročné. já už doma mimi mám a vím, že to je náhul...ono by se ti asi pak špatně na tu maturu učilo. To si ji raději dodělej a potom bys to měla na tu výšku v pohodě. dálkově se studovat dá i s mimískem...máte to ale pěkně naplánovavé...
9. bře 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Děkujeme :slight_smile: já si právě říkala že by to bylo moc fajnový mít mimíska už teďkon, ale chtěla bych aby měl doopravdy úplně všechnu lásku a né abych lítala od plotny k učení pak za mimí...:-/ To by nebylo moc O.K.... No počkáme ten rok to uteče jak voda...A také mě napadlo dát si pauzu rok od té výšky abych se doopravdy mohla postarat tak jak bych chtěla....:slight_smile: Mohu se zeptat jaké to bylo první 3 měsíce s mimískem? Asi hodně lítání a tak že?
9. bře 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 no, s tou výškou.,být tebou, tak bych hned po matuře dělala přijímačky, protože na farmacii je jistě nátřesk a kdyby jsi si dala rok pauzu, hodně znalostí by jsi zbytečně ztratila...takže bych udělala přijímačky, pracovala na mimču a kdyby jsi pak mimi měla, tak bych asi přerušila...a až by to šlo, tak bych se vrátila..máš tak apson jistý, že jsi tam a nemusíš se znovu učit to, co jsi se už učila na maturu.
první tři měsíce byly hodně náročné. Stěpánek moc nespal, míval bolení, byla jsem unavená a na učení bych teda neměla ani náhodou. myslím, že tak od šesti měsíců to už bylo lepší, ale času pořád moc nebylo, začne se plazit, do všeho lézt...ale už jsem nebyla tak unavená. Ale náročné je to pořád. Ale dálkové se přitom studovat dá. Ale maturu s přijímačkama bych udělala už předtím.
9. bře 2011 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no práívě je dobré že na tuhle školu se nedělají příjimačky ten kdo pošle dřív přihlášku je na škole a basta .... Ale s těma znalostma máš pravdu všechno si to udělám a pak přerušit mohu vždycky :slight_smile:...
9. bře 2011 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Přesně, opravdu se nebojí posílat na vyšetření a tak. Vždycky se mě ptá co a jak a když se jí něco nezdá, tak to hned řeší.Nikdy se nestalo, že by byla odměřená, nebo protivná, je vždycky hodná.
@pajinka29 jj, jak píšeš, ona je opravdu zlatíčko. Hlídá si to všechno ze všech stran. Snaží se a pomáhá, jak jenom může :slight_smile: Říkala mi, že i to těhotenství spolu úžasně zvládneme :sunglasses: A víš co? Já ji v tomhle naprosto důvěřuji. Jestli mi řekne, že je potřeba si jet poležet do nemocnicce, tak pojedu a nebudu zkoumat co kdyby. I kdybych měla ležet v Bohunicích. Když se něco děje ihned jí volám a řešíme to operativně po telefonu. No prostě, kdyby byla anděl, tak by byla ten nejlepší jaký by existoval! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@gabca17 Gábi, je mi to líto, ale na druhou stranu to zní hodně rozumně!Ale i tak klidně choď za náma!
9. bře 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabca17 -- teda Gábi,,, já zírám,, že na mimi tak spěcháš :slight_smile: na střední by mě ani nenapadlo uvažovat o tom, že bych chtěla mimi, než vůbec dodělám maturitu :slight_smile: ale každého věc :slight_smile:)
9. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Děkuji ti :slight_smile: tady se dá alespoň normálně konverzovat o těchto věcech.... Ráda sem budu za vámi chodit :slight_smile:... Mohla bych třeba udělat stránku snažení podzim 2012 :slight_smile: ale jak se to dělá to fakt nevím...
9. bře 2011 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikam nechoď a zůstaň tady :grinning:
9. bře 2011 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek