• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
autor
@gabca17 - Gabi, myslím, že to zvládneš, rok a půl uteče tak rychle, že si toho ani nevšimneš a pak uvidíš, jestli už bude vhodná doba nebo třeba půjdeš na tu výšku. Zatím si šetřete penízky, protože bůhví, jak to bude s mateřskou, taky pokud by jsi nepracovala před porodem alespoň 270 dní, tak bys ani tu mateřskou neměla až potom rodičák. Je to složitý.
@petrusew - taky jsem uvažovala o látkovkách, ten odpad je otřesný, ale asi zkusím nějak půl napůl, uvidím.
9. bře 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Uplně to znám! Neboj, dočkáš se!!! Já si taky musím počkat. Vem si to tak, bude ještě hodně věcí, které jsou potřeba udělat. Škola, nějaké ty výlety a tak. Dočkáš se, jako já a jako všechny ty, co si musí počkat.
9. bře 2011 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - taky už čekám rok, holt někdy to život tak zařídí
9. bře 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew :slight_smile: jojo počkám si. Petulko mám teď takový vitamíny kde je snad úplně všechno je to ječmen. Je to na to aby se mi dala do kupy ta bezlepková dieta už 3 týdny to beru a je to hnus teda fuj. No ale na co jsem se chtěla zeptat...Píšou tam, že si mám brát HA aspon hodku po tom co o vypiju že to pak ztrácí účinky... Je tohle možný? Že by nějakej zelenej prášek přírodní dokázal zastavit činnost HA? Je tam i kys. listová apod.
9. bře 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j To jsem ráda, já jsem z nich fakt nadšená, chtěla bych kalhotkovky, nějaká AIO, a čtverce na doma, zavazovačky asi ne,na to si asi nebudu troufat. Ten odpad je fakt hroznný, hlavně mě nebude líto prostě přebalovat tak, jak to miminko bude potřebovat, nebude mi líto plenu vyměnit a odpadá tahání otravných balíků předražených jednorázovek.
9. bře 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 No možný to je, jde o to, že se to může nějak jinak vztřebávat.
9. bře 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Jak ak brouzdám netem tak jsem našla věc. Jmenuje se to cervikální klobouček dává se přímo na čípek a je to prej stejně dobrý jako HA tak nějak přemýšlím že už ty chemický srajdičky přestanu brát a přestoupím na tohle. Hned jdu zjistit kdy jdu na gyndu :slight_smile:
9. bře 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu do pelouchu tak pá holky :slight_smile:
9. bře 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Gábi, no v srpnu bych chtěla vysadit HAK a v září vyrazit na dovču k moři :slight_smile: tak uvidíme jak to půjde :slight_smile:
9. bře 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mě se ještě nějak nechce spát :unamused:
9. bře 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 ahoj, taky mám zdrávku a chtěla na farmačku ale pak sem od toho upustila šla sem makat a a teď už sem dceruškou skoro 2 roky doma když to beru s těhotenstvím.. a jakou školu to máš jestli mohu vědět?? furt mě to vrtá hlavou jestli mám školu zkusit..děkuju
9. bře 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 vidím to úplně stejně:slight_smile:, spousta věcí na mimi i batolata se dají sehnat levně i v sekáčích, jsou ve skvělém stavu, a někdy ani nepoznáš, že to už nějaký prďola nosil, švagrová tak nakoupila neteři spoustu věcí a já někdy nestačila zírat, jaké tam mají pěkné věci:slight_smile:
10. bře 2011 ve 02:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 taky jsem o tom už slyšela, ale moc si nedokážu představit to zavádění, přece jen to musí správně "sedět".
10. bře 2011 ve 02:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs tady se to hemží samýma sestřičkama :wink: ...... přidávám se:o)
10. bře 2011 ve 02:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
elissa23 - no na značový oblečení si nepotrpíme ani my dva, natož abych to kupovala dítěti, který z toho hned vyroste,,, to mi přijde vyhazování peněz,, jne tedabotky to chce kvalitní, hlavně pro dítě, ale zbytek oblečení myslím, že se dá nakoupit hodně levno

jinka já teda sestřička nejsem,, když už došla řeč na profesi,, dělám v energetice :slight_smile:
10. bře 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata :grinning:
@elissa23 Já teda nejsem sestřička, ale moje mamča je :grinning:
Dneska čekám velkou návštěvu, přijede za mnou maminka a babička a později i táta. Uděláme si takovou malou oslavičku narozenin. Jinak zítra mě čeká ta ortopedie, tak mi prosím prosím držte palečky. Mám z toho opět žaludeční obtíže :frowning2:
10. bře 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Ahojky :slight_smile: tak jsem objednaná na gyndu příští týden ve středu :slight_smile: Hned se jí zeptám na ten pesar. Mě se o tom dneska i zdálo :grinning:
10. bře 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky :grinning: jste se rozkecali, tak pokusím se Vás dočíst, ale asi nemám šanci :grinning: takže se chytat nebudu :wink: jdu asi pracovat bo dneska mám den debil :unamused:
Jinak taky jdu na gyndu příští týden, tak se poptám co mám papkat a co doporučuje a uvidíme :wink: jsem včera byla v lékarně a koukala jsem že něco jako Mamavit či jak se to jmenuje a je v tom předtěhotenství a první trimestr, že je to celkem dražší, ale co bychom neudělali pro to miminko aby bylo :grinning:
Jinak řešili jste látkovky plenky, ale u nás jsme to zavrhli... ono je pravda že ušětříš, ale co čas, pračka, voda atd... přece jenom pampersky atd jsou pohodlnější a praktičtější, ale každého je to věc... my jsme zatím pro jednorázovky :grinning:
No a kočárky, u nás je to jak na houpačce, my se jich líbí, ale všechno má malou korbičku takže budeme hledat dle typu korbiček :grinning: a toho jak je ten kočárek vysoky :grinning: jj jsme velcí :grinning:
10. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nemáte zkušenost s posunutím menstruace? Já teď přeskočila jednu, ale můžu to udělat i druhý měsíc? Máte v tom někdo praxi???
10. bře 2011 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew -- budeš mít narozeniny?? tak pěknou oslavičku?? a užij si návětěvu :slight_smile:

10. bře 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabca17 Téda, mě se jednou zdálo že rodím a manžílek s mojím bráchou jezdili na autodráze, já s prasklou vodou ve dveřích a oni na mě jako počkej :grinning: :grinning: :grinning: No jako fakt to byl bomba :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem našla tělísko, které se dá zavádět i bez porodu, je nehormonální a tak, ale u mě to teď nepůjde. Protože to je na delší dobu a to já teď teda nechciii. Já do tělíska půjdu až po porodu.
@kacca7 No jo, to víš :grinning: Se couráš v práci :wink: S těma látkovkama, manža to počítal i s praním, elektřinou, práškem a furt to vyjde levněji a hlavně je to zdravější, ono fakt jako ty jednorázovky jsou hlavně o pohodlí, no. :slight_smile: Ono víš, uvidíme, jak to všechno bude,protože bych měla rodit císařem a mám obavu, jak to budu zvládat, ale Martin mě podporuje, že to půjde a že se to naučíme oba dva :slight_smile:
10. bře 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew Petko tož to víš že bych radši s vámi psala, ale lidi se tu zbláznili a otravují :frowning2: :grinning: právě jde hlavně i o to pohodlí :wink: no třeba se to časem u mě změní a budu pro látkovky :grinning: no ohledně těch snů, tak já jsem totální magor na ně ... mě se zdálo předevčírem že jsem těhulka a že manža nakupuje ve velkém :grinning: tož už jsem z toho blbá :grinning:
10. bře 2011 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky ještě jsem vás chtěla poprosit o malou věc a zkuste o tom popřemýšlet...časem by možná nebylo špatné tuto diskuzi uzamknout...přece jenom vám a nejenom já sděluji celkem soukromé věci a právě jenom vám, tak moc bych nechtěla aby se to pak rozebíralo veřejně a vím o čem mluvím... :grinning: bohužel lidé jsou potvůrky a to ještě mluvím pěkně :grinning: zkuste o tom prosím popřemýšlet, zda by to šlo či ne :wink: děkuji
10. bře 2011 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacca7 ... jj, taky mám zkušenosti už na Beremku, kde někdo šmíroval a pak roznášel, lidi jsou svině,,,
10. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 jj přesně tak :grinning:
10. bře 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinka já už se tak těším na víkend,, jsem poslední dobou hrozně unavená, nevím čím to je,,, a v práci lidi pořád otravujou,, si říkám, že jsem na ně i protivná, chudáčci :slight_smile:)
10. bře 2011 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no já o víkendu ani nemluvím, se těším jak malá :grinning: v sobotu ještě jedeme do Ostravy na ples, tak se nemůžu dočkat... jako už dva týdny jedu v kuse, protože minulý víkend jsem měla školu a můžu říct že tento měsíc to je fakt mazec :grinning: a to ještě dneska musím na tu němčinu :(
Romi a kde pracuješ?
10. bře 2011 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacca7 -- no pracuju na zákaznické lince jedné energetické společnosti,,, takže docela záhul na psychiku :slight_smile:) ale jinak jsem spokojená :slight_smile:)
10. bře 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elissa23 ahojík, taky tě tu mezi námi vítám.
@romca13 jinak, no, my na tom finančně taky nejsme nijak extra, navíc budeme stavět a stejně plánujeme druhé. Myslím, že se dá ušetřit, i když má člověk mimčo. Je to o tom, jeslti jsi ochotná dát za kočár 30tis, nebo si najdeš za 12 tis včetně autosedačky, jako my...stejně tak parádní oblečení pro děti se dá koupit třeba na mimibazaru...neboj, určitě to finančně zvládnete, nepochybuju o tom, že prarodiče budou nadšení a na hodně věcí ohledně prcka přispějí. Aspon my jsme to tak měli a máme pořád. Jinak ale, ušetřené penízky se vždycky hodí:slight_smile:
10. bře 2011 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka -- no rozhodně za kočár nehodlám dát 30 000,-, to fakt neee :slight_smile:) myslím, že s výbavou problém nebude,, máme v rodieně hodně prcků, Lukášův brácha má teď malinké mimčo, takže myslím, že něco i podědíme :slight_smile:) a říkám si, že to zvládli jiní, kteří mají ještě menší příjem, tak proč bysem to nezvládli my,, teď když ten příjem ještě je, tak si děláme rezervu, kdybychom do ní potřebovali sáhnout během mateřské,, tak snad to půjde :slight_smile:)
10. bře 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek