• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
@kacca7 áno, jsem pro uzamknutní diskuze, je to všechno pravda, co píšeš..a máš recht, že velká hluboká korbička je potřeba, pokud dítě nechceš dát už v šesti měsících do sportáku..
10. bře 2011 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 juj, to musí být náročná práce, pořád něco vysvětlovat po telefonu...se ti nedivím, že jsi unavená a podrážděná
@petrusew jinak taky přeju pěknou oslavu a hlavně, at zítra dobře dopadneš, budu na tebe myslet!!
10. bře 2011 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 a navíc, máš něco odpracováno, plat jistě nemáš uplně špatný, takže ono i půl roku budeš mít pěknou mateřskou, než dojde na ten rodičák 7600...my taky hodně dědili, postýlky atd a to jsme většinou nechali u prarodičů, když jsme tam byli na přespání atd...musíme mít všechno třikrát, protože obojí prarodiče jsou v jiných městech, takže když tam jedeme, tak tam musíme mít všechno počínaje postýlkou a nočníkem konče:slight_smile:
10. bře 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka -- jj, plat je celkem dobrý, navíc máme i při mateřské příspěvěk 7 600,- na rok na lékárnu, nebo rekreaci, takže si říkám, že do té lékárny se to bude hodit :slight_smile:)
10. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
s tím uzamknutím taky souhlasím, lidi jsou různí a někteří velmi rádi pomlouvají a šmírují. Jestli se to bude dělat, tak jsem jen a jen pro!
Já dělám klienský servis pro pojišťovnu a je to fakt někdy záhul...ale mám tu práci ráda, něco si přividělám a baví mě to :slight_smile:
@pajinka29 To víš, že si to užiju. Od Martina jsem dostala krásnou kytičku růží a v pátek mám slíbeno nakupování :wink:
10. bře 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak jsem ráda, že jsem se k vám stihla přidat, než jste to zamknuli :slight_smile:)))
10. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew -- kolik ti je, jestli můžu vědět?? a kdy přesně ?
10. bře 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jůůůůůů, to je hezké.
@romca13 tak to máte super, to jistě využijete. Paráda, to se neboj, ež nebudete zvládat, to vám zbyde i na dovolené s prdouškem:slight_smile:
10. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Můžeš, 7.3 a mám 25 :grinning: Už jsem velká holka :grinning:
A kdy to teda zamkneme?
10. bře 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
petrusew -- tak to ti dodatečně přeji všechno nejlepší :slight_smile:)
10. bře 2011 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka -- jj, je to fajn, sice to na ten rok není moc,ale aspon něco,, a na nějaký kaše nebo sunary to bude fajn :slight_smile:
10. bře 2011 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 Děkuji :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak jsem právě zjistila že ten příspěvěk pro rok 2011 je 8 100,- na rok,,, takže v příštím roce by to mohlo být ještě o něcé víc :slight_smile: což je fajn
10. bře 2011 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 pajinko a zamknes ji? ja to asi neumim :grinning:

@petrusew tak to vše nejlepšíííííííííííííííííííííí :dizzy_face:

@romca13 jaký příspěvek ? :grinning:
10. bře 2011 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Kačí děkujííí
10. bře 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacca7 -- no můj zaměstavatel nám dává určitý obnos ročně na rekreaci, léky, sport, divadlo atd. ,,, no a když je člověk na mateřském, tak se ten obnos zníží,, ale na 8 100,- co ž je super :slight_smile:)
10. bře 2011 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 tak to jo... zavidim, ja chci taky :grinning: ja budu rada za tu materksou :grinning:
10. bře 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacca7 -- no manželova výplata půjde na hypotéku, inkaso, telefony, pojištění, takže nám taky zbyde jen ta mateřská :slight_smile:
10. bře 2011 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 no u nás to bude skoro podobné :grinning: takže teď se snažíme šetřit :grinning: ale u mě to moc nejde :wink:
10. bře 2011 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak máte dneska dobrého k obídku? Já peču kuře, ale začala jsem poněkud později :grinning:
10. bře 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew já měla penne s kuřecím masem :wink:
10. bře 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 uaaaa už mám taky hlad
10. bře 2011 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já dnes měla jen utopence v pikantní marinádě,, jsem si koupila v kauflandu a měla jsem na něj takovou chuť,, ňamííí,,, a ten ještě dlabu ledovej salát s bílým jogurtem,,, a doma mám ptáčky s rýží od včerejška
10. bře 2011 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
k tomu zamčení diskuse, myslím, že zamkout nejde, že se musí založit úplně nová už zamčená, kterýá bude pouze pro pozvané,, a ty lidi, co tam můžou chodit, tam uvede zakladatelka diskuse,, máme to tak na BRMS
10. bře 2011 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@romca13 tak tak, je to na Verunce, ta tuším tuto diskuzi zakládala..leda, že by teda někdo založil novou a hodil tam ty jména..kdo se do toho pustí?:slight_smile: já si s pc moc nerozumím..a taky by bylo dobré, dkyby se teda té konkrétní zakladatelce ozvaly všechny, kt. tu chtějí být, do ip a nahlásily ten nick..nebo co je k tomu potřeba, zdá se, že největší zkušenosti s tím máš ty:slight_smile:
10. bře 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já měla se štěpánkem kuřecí prsa na smetaně s rýží:slight_smile: Ale co budu vařit večer, to teda nevím:frowning2: holky, ale mateřškou budete mít dobrou, když všechny pracujete. Aspon půl roku to bude celkem ok, než spadnete ne rodičovskou
10. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pajinka,,,, když se ta nová diskuse založí, zavedou se tam všechna jména, která sem chodí, a ty dostanou pozvánku, a pokud se pak chtěl někdo přidat, tak stačí napsat zakladatelce té diskuse a ona ho tam přidá
10. bře 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak se kdyžtak přesuneme co? a tu to holkám napíšeme ať jdou tam :wink:
10. bře 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já se zkusím do toho pustit, vydržte :grinning:
10. bře 2011 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to jsou věci...tak šup do toho:slight_smile: Kačka je na pc taky skoro denně, tak to nebude problém, když bude správcovat:slight_smile: a pak se musí taky doplnit ta tabulka, co dělala Samantha, o nově příchozí..
10. bře 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek