Snažení, podzim 2011

Ahoj holky, s manželem bychom se chtěli začít snažit o miminko na podzim příštího roku. Ale už teď chodím na koníka a pročítám různé diskuze o těhotenství a podobně. Je na tom někdo stejně? Rychle sem!
pajinka29
10. bře 2011
@kacca7 áno, jsem pro uzamknutní diskuze, je to všechno pravda, co píšeš..a máš recht, že velká hluboká korbička je potřeba, pokud dítě nechceš dát už v šesti měsících do sportáku..
pajinka29
10. bře 2011
@romca13 juj, to musí být náročná práce, pořád něco vysvětlovat po telefonu...se ti nedivím, že jsi unavená a podrážděná
@petrusew jinak taky přeju pěknou oslavu a hlavně, at zítra dobře dopadneš, budu na tebe myslet!!
pajinka29
10. bře 2011
@romca13 a navíc, máš něco odpracováno, plat jistě nemáš uplně špatný, takže ono i půl roku budeš mít pěknou mateřskou, než dojde na ten rodičák 7600...my taky hodně dědili, postýlky atd a to jsme většinou nechali u prarodičů, když jsme tam byli na přespání atd...musíme mít všechno třikrát, protože obojí prarodiče jsou v jiných městech, takže když tam jedeme, tak tam musíme mít všechno počínaje postýlkou a nočníkem konče🙂
romca13
10. bře 2011
pajinka -- jj, plat je celkem dobrý, navíc máme i při mateřské příspěvěk 7 600,- na rok na lékárnu, nebo rekreaci, takže si říkám, že do té lékárny se to bude hodit 🙂)
petrusew
10. bře 2011
s tím uzamknutím taky souhlasím, lidi jsou různí a někteří velmi rádi pomlouvají a šmírují. Jestli se to bude dělat, tak jsem jen a jen pro!
Já dělám klienský servis pro pojišťovnu a je to fakt někdy záhul...ale mám tu práci ráda, něco si přividělám a baví mě to 🙂
@pajinka29 To víš, že si to užiju. Od Martina jsem dostala krásnou kytičku růží a v pátek mám slíbeno nakupování 😉
romca13
10. bře 2011
holky tak jsem ráda, že jsem se k vám stihla přidat, než jste to zamknuli 🙂)))
romca13
10. bře 2011
petrusew -- kolik ti je, jestli můžu vědět?? a kdy přesně ?
pajinka29
10. bře 2011
@petrusew jůůůůůů, to je hezké.
@romca13 tak to máte super, to jistě využijete. Paráda, to se neboj, ež nebudete zvládat, to vám zbyde i na dovolené s prdouškem🙂
petrusew
10. bře 2011
@romca13 Můžeš, 7.3 a mám 25 😃 Už jsem velká holka 😃
A kdy to teda zamkneme?
romca13
10. bře 2011
petrusew -- tak to ti dodatečně přeji všechno nejlepší 🙂)
romca13
10. bře 2011
pajinka -- jj, je to fajn, sice to na ten rok není moc,ale aspon něco,, a na nějaký kaše nebo sunary to bude fajn 🙂
petrusew
10. bře 2011
@romca13 Děkuji 🙂
romca13
10. bře 2011
jéé, tak jsem právě zjistila že ten příspěvěk pro rok 2011 je 8 100,- na rok,,, takže v příštím roce by to mohlo být ještě o něcé víc 🙂 což je fajn
kacca7
10. bře 2011
@pajinka29 pajinko a zamknes ji? ja to asi neumim 😃

@petrusew tak to vše nejlepšíííííííííííííííííííííí x-)

@romca13 jaký příspěvek ? 😃
petrusew
10. bře 2011
@kacca7 Kačí děkujííí
romca13
10. bře 2011
kacca7 -- no můj zaměstavatel nám dává určitý obnos ročně na rekreaci, léky, sport, divadlo atd. ,,, no a když je člověk na mateřském, tak se ten obnos zníží,, ale na 8 100,- co ž je super 🙂)
kacca7
10. bře 2011
@romca13 tak to jo... zavidim, ja chci taky 😃 ja budu rada za tu materksou 😃
romca13
10. bře 2011
kacca7 -- no manželova výplata půjde na hypotéku, inkaso, telefony, pojištění, takže nám taky zbyde jen ta mateřská 🙂
kacca7
10. bře 2011
@romca13 no u nás to bude skoro podobné 😃 takže teď se snažíme šetřit 😃 ale u mě to moc nejde 😉
petrusew
10. bře 2011
Copak máte dneska dobrého k obídku? Já peču kuře, ale začala jsem poněkud později 😃
kacca7
10. bře 2011
@petrusew já měla penne s kuřecím masem 😉
petrusew
10. bře 2011
@kacca7 uaaaa už mám taky hlad
romca13
10. bře 2011
a já dnes měla jen utopence v pikantní marinádě,, jsem si koupila v kauflandu a měla jsem na něj takovou chuť,, ňamííí,,, a ten ještě dlabu ledovej salát s bílým jogurtem,,, a doma mám ptáčky s rýží od včerejška
romca13
10. bře 2011
k tomu zamčení diskuse, myslím, že zamkout nejde, že se musí založit úplně nová už zamčená, kterýá bude pouze pro pozvané,, a ty lidi, co tam můžou chodit, tam uvede zakladatelka diskuse,, máme to tak na BRMS
pajinka29
10. bře 2011
@romca13 tak tak, je to na Verunce, ta tuším tuto diskuzi zakládala..leda, že by teda někdo založil novou a hodil tam ty jména..kdo se do toho pustí?🙂 já si s pc moc nerozumím..a taky by bylo dobré, dkyby se teda té konkrétní zakladatelce ozvaly všechny, kt. tu chtějí být, do ip a nahlásily ten nick..nebo co je k tomu potřeba, zdá se, že největší zkušenosti s tím máš ty🙂
pajinka29
10. bře 2011
jinak já měla se štěpánkem kuřecí prsa na smetaně s rýží🙂 Ale co budu vařit večer, to teda nevím😞 holky, ale mateřškou budete mít dobrou, když všechny pracujete. Aspon půl roku to bude celkem ok, než spadnete ne rodičovskou
romca13
10. bře 2011
pajinka,,,, když se ta nová diskuse založí, zavedou se tam všechna jména, která sem chodí, a ty dostanou pozvánku, a pokud se pak chtěl někdo přidat, tak stačí napsat zakladatelce té diskuse a ona ho tam přidá
kacca7
10. bře 2011
no tak se kdyžtak přesuneme co? a tu to holkám napíšeme ať jdou tam 😉
kacca7
10. bře 2011
tak já se zkusím do toho pustit, vydržte 😃
pajinka29
10. bře 2011
aha, to jsou věci...tak šup do toho:-) Kačka je na pc taky skoro denně, tak to nebude problém, když bude správcovat🙂 a pak se musí taky doplnit ta tabulka, co dělala Samantha, o nově příchozí..

Začni psát odpověď...

Odešli