• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
teda holky, vy jste tak chápavé, mám vás čím dál raději :wink:
20. led 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 @kacatko5 - taky to tak vidím, je hodně okolností, co to ovlivní, určitě bych ráda zůstala v práci, ale člověk míní , život mění :slight_smile: nebo jak se to říká :slight_smile:
@kacca7 - dovču taky závidím, vždycky se nemůžu dočkat pátku a pak je najednou neděle a už musím dělat nějaké přípravy, strašně rychle to utíká
20. led 2011 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mužu se k vám přidat? Založila jsme sice téma Snažení od léta 2011, ale když je vás tady už tak hodně, tak bys se ráda připojila. Už jednoho prcka máme a o dalšího se chceme snažit v létě, aby měli tříletý věkový rozdíl mezi sebou. :slight_smile:
20. led 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duuupka - jasan přidej se, bude nás víc aspoň! Budu držet palce, ať se zadaří co nejdříve
20. led 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j trošku jsem si už pročítala diskuzi a neznáš náhodou Lídu Chudickou? Učí v nějaké školce v Krnově angličtinu. Ale teda nevím ve které. :grinning: Jinak já jsem z Opavy. :wink:
20. led 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duuupka vítej mezi námi :wink:

Jinak to je hezké, že závidíte :wink: 4místa na spaní ještě máme, kdybyste se chtěli přidat :wink: odjezd v sobotu - směr Horní Bečva :wink: jenom přejedeme pár kopců a jsme tam, miluji to tam... teda mě stačí teď málo ke štěstí (jen vypadnout z města od práce ) :wink:
20. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duuupka ahojík, tak to jsme na tom skoro stejně, taky chceme, aby naši prcci byli tak tři roky od sebe. Chcem se snažit od května, tak uvidíme, jestli se zadaří,
21. led 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jéé, Horní Bečva, tam je to krásné. To jedete na nějakou pronajatou chalupu? A je tam ještě sníh? Moc si to užijte!!!!!
21. led 2011 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 ano ano jedeme na chatu, na kterou jezdíme skoro každý rok, někdy i v létě :wink: je to kousíček od Rališky, takže se z kopce ani nehnu :grinning: no jezdí se, co jsem koukala na jejich stránky :wink: no a kdyby ne, tak bereme sebou našeho pejska (Jack Russel), tak se určitě nudit nebudeme :grinning:
21. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 jéj, to zní krásně....jack russel je parádní pes, moc se mi líbí, ale slyšela jsem, že je to docela divoch:_)
21. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 koukala jsem, že má Štěpánek jen o měsíc víc než náš Matýsek :slight_smile: my začneme asi v červenci. Aby byl prcek zase na léto. Moc se necítím na zimní miminko. V létě to bylo fajn s tak malým prckem.

@kacca7 tak já se přidávám k těm, co taky závidí dovolenou :wink:
21. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duuupka no, my v květnu, to už takový rozdíl není:slight_smile: ani nečekám, že se hned zadaří. Od porodu jsem MS měla hoooodně nepravidelnou, tak by to spíš byl zázrak...jinak štěpánek se narodil na konci dubna a bylo to uplně super. Břiško jsem nenosila ve vedrech a mu jako mimískovi taky nebylo horko. Bylo by fajn, kdyby to vyšlo tak nějak podobně
21. led 2011 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,muzu se k vam taky pridat,mi uz se pomalu zacaly snazit ted :slight_smile:
21. led 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugi koukám, taky skoro stejně staré dítko:slight_smile:
21. led 2011 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to na tom budeme podobne :slight_smile: A vy se uz snazite nebo to nechavate osudu?
21. led 2011 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugi ještě ne, prásky mám do konce dubna, tak potom, Ale jako nějaké vyloženě snažení, to asi ne..není čas a síly s prckem :grinning: prostě se nebudem chránit a bud to vyjde nebo ne,. Když ne, tak se v dubnu holt vrátím do práce a po roce tam se začnem snažit vyloženě usilovně:slight_smile:
21. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 taky chceme mimčo cca tak v dubnu, Maty je v červnu a tehdy bylo celkem chladno, tak to bylo fajn.

Holky taky u vás tak sněží? Tady poletovalo už od včera, ale teď fakt chumelí :unamused:
21. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@duuupka nene, ani vločka:frowning2:
21. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte všechny, mohla bych se mezi vás přidat? Nevím, jestli se budeme snažit letos na podzim, nebo v zimě či na jaře příštího roku...
21. led 2011 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duuupka - TAk znám Broňu Chudickou, ale Lídu neznám, takže to bude asi v jiné školce :slight_smile: To je super, aspoň někdo z blízkého okolí, jinak já bydlím za Krnovem ( Třemešná) :slight_smile:
21. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petrusew - jasně, že můžeš, vítám tě tady . Jinak je teda zase dost sněhu, všude bílo a cesta klouže docela dost :slight_smile: Co podnikáte při ptáku? Já jsem sama doma ( manžel v PRaze na schůzi a večírku) tak přemýšlím, co vyvedu, i když věcí co bych měla udělat je hodně např. odstrojit vánoční stromek :slight_smile:, uklidit, učit se... Ale dnes poprvé jsem si koupila časopis Betynka, jsem si připadala jak střelená, když nemám dítě a čtu tohle, ale zaujal mě tam článek, tak jsem to prostě vzala :slight_smile:
21. led 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jste se pěkně rozkecali :grinning:
@pajinka29 no ona je divoška, ale už se celkem zklidnuje, na podzim ji nechame nakryt a pak by měla byt uz skoro klidna :wink:
@duuupka tak u nas v NJ snezilo chvilkami :wink: ale uvidime jeste :wink: hlavne aby byl snih na Horni Becve, se tesim jak mala :grinning:
@petrusew @bugi VÍTEJTE :wink:
@verusa.j jee mi máme za Krnovem rodinu - Zátor :wink: no já při pátku byla ve škole, ještě zítra a pak fičíme :grinning: ty už jsi si koupila časopis? já ještě odolávám, ale už mě to láká :grinning: dneska jsem šla kolem lékárny a přemýšlela, jestli tu kyselinu listovou koupit :grinning:
21. led 2011 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j Děkuji, tak u nás v PV není ani vločka! Já jsem taky doma, ale ne sama, mám tu švagrovou,manžel jede na noční a já se teď ani nikam jinam nedostanu protože nemůžu moc dobře chodit.
21. led 2011 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - tak to je gol, Zátor je moje rodná vesnice, žila jsem tam 22 let :slight_smile: Koho tam máte, jeslti je budu znát?
No prosím tě, jsem si říkala, že jen mrknu, co tam píšou, ale není to jen o miminkách, spíše i takové ty psychologické drby, poradny a tak, takže je to myslím ještě i pro bezdětné :- )
21. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Děkuji za uvítání
21. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j bydli tam od manzela bratranek (ktery zil dlouho tady a tam se prizenil) a jmenuji se Adamovi - on je ted zastupce starosty...
21. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - asi vím, mají trojčata jestli se nemýlím? jestli je zástupce nevím, ale nebyl doktor?
21. led 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j správně :wink: je to doktor a mají trojčata :grinning:
21. led 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - to je fakt sranda, jak je ten svět malý, já jsem bydlela ve stejné uličce, jak oni :slight_smile: ale nijak blíže je neznám :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no taky koukám jaká to je náhoda :wink: no my tam jezdíme tak jednou ročně když je nějaká oslava :grinning: ale líbí se mi tam, je tam takový klídeček :wink:
21. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek