• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažení, podzim 2011

14. ledna 2012 
autor
@kacca7 - jo to je, na vesnici celkově je klid a blízko do lesa, jak já říkám, proto mi ani nevadilo se odstěhovat do podobné vsi :slight_smile: Ráda se tam vracím a je tam super škola
21. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j jj vypadá hezky ta škola, jak jsem si párkrát dělali procházku... a ty chatičky jsou taky fajn :wink: no se těším zase na léto :grinning: no my tu celkem máme taky klídeček, ale hodně mě vadí, že tu lidi hodně řeší, ale to je asi všude, ať na vesnici nebo ve městě :confounded: ale jinak to tady máme fajn :wink:
21. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - jo drby jsou všude, to asi i tady, akorát v okolí máme samé důchodce, tak se to ke mě ani nedostane a pokud chci nějaké přátelé vidět,máme je od nás kilometr daleko.
21. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j no u nás i ti důchodci umí potrápit... hlavně jedna paní, co bydlí s námi v baráku a to jsme mini panelák, jen 14bytů, takže pohoda :wink: a koza jedna řeší to co nemá :grinning:
21. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacca7 - jo tak jak sedí celý den doma a neumí využít času nějak prospěšně, tak keleší :slight_smile: Švagr se teď rozvádí a přestěhoval se s přítelkyní do bytu. Hned vedle něho žije stará ženská, která jen čeká na to, kdy on vyjde ze svého bytu ( vyloženě čeká za dveřmi) a nezapomene mu vždy připomenout, že by měl vytřít, že má službu ( i přesto, že před hodinou vytíral) nebo že včera to dělali moc nahlas a podobné věci :slight_smile:
21. led 2011 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, víte, ona je vesnice jeden velkej panelák :wink: Já bydlím s manžou v paneláku, ale neštěstí je tady docela klid. Až na ty nad náma, ale tam mám spíš pocit, že mi jejich dítka propadnou stropem :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacatko5 ahoj, jak si psala, že jsi v práci od září já byla taky a konec května už sem byla těhotná :slight_smile: ale praxi doženem potom :wink: přece děti jsou to nej a nejlepší životní praxe
22. led 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacca7 Ahoj, to by určo měli si za tebe najít náhradu ale záleží asi na domluvě se zaměstnavatelem ale já jelikož sem zdrav. sestra, tak sem si vybrala dovču a pak šla na neschopenku (zjistila sem to 20.května // a od 1.června už sem byla doma takže už budu 2 roky doma :grinning:
22. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 souhlasím s tebou o tom nonstopu s dětmi naštěstí mám tak super manžu že si s kámoškama můžu jednou do měsíce vyrazit do nočního města už bych jinak zapoměla jak vypadá :grinning: :grinning: :grinning: a rouhání to určo není, taky si ráda odpočinu bez Laurinky ale sem hodinu pryč a už mi šrotuje hlavou co doma asi dělají a jiný to už nebude :wink: :slight_smile: jinak sme plánování posunuli až k tomu létu protože teď sem musela lítat po vyšetřeních s ledvinama, tak si dám chvíli dovču :wink: ale listovku mám koupenou...
22. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j TAk Broňa je její ségra :slight_smile: fakt je ten svět malý :slight_smile:
Holky Betynku kupuju už od prvního těhu a je podle mně nejlepší časopis pro mámy :slight_smile: a nejen pro ně. V létě jsme ségře koupili předplatné na narozeniny (měla po svatbě a o mimču uvažovala) a fakt to všechno poctivě četla no a už je těhu :D
22. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky vítám nově příchozí :slight_smile:
22. led 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duuupka - tak to je fakt síla :slight_smile: Broňu znám tak letmo, manžel s ní nějakou chvíli chodil :slight_smile: samozřejmě, ještě před tím než jsme se poznali :slight_smile:
Časopis se mi taky líbí, má docela široký záběr a hlavně je i inspirativní pro učitelku MŠ.
22. led 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j fíha :D Ale jí osobně neznám, znám jenom Lídu :slight_smile: Zrovna je teď těhotná :D Ale nevím, jak moc už to někde říkala...
Taky Betynku vždycky přečtu celou a teď jak Matýsek roste, tak se i vracím ke starým číslům a čtu si články aktuální jeho věku :slight_smile:
22. led 2011 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@duuupka - no prostě je ten svět malý :slight_smile:
22. led 2011 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs no, my se nakonec rozhodli, že se budem snažit tak od května do října, abych plynule mohla přestoupit z rodičáku na mateřskou. Pokud do té doby neotěhotním, tak se prostě vrátím do práce, postavíme domek, v klidu se přestěhujem a třeba za dva roky se budem snažit znovu. Jinak taky mám super chlapa, včera hlídal celý den.-měli jsme s holkama z výšky sraz po šesti letech, byli jsme na bowlu a tak a parádně jsem si od štěpánka odpočinula.
23. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 vždyt jo v klidu a v pohodě a nic lámat přes koleno ale určo se zadaří :slight_smile: no my máme zatím koupenej pozemek, tak sem zvědavá jak tenhle rok pokročíme...zatím sme si tam zasázeli ovocné stromky :grinning: tak ses aspoň trošku odreagovala a pobavila..je to potřeba
23. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@md.hs a sítě k tomu pozemku už máte? My právě pořád čekali na sítě od obce...:frowning2: tak se to vleklo, jinak by bylo postaveno už dávno:frowning2:
23. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to my zase máme před sebou předělávaní a docělávání místností. Máme hodně starý dům, taky se nedá jen tak ylehce kopnout do zdi, ale teď nás čeká podlaha v obýváku a v létě pak celá komplet kuchyň a zrušení starého krbu v ložnici, už se nemůžu dočkat toho bordela :slight_smile: ale zase ten výsledek stojí za to, do budoucna pak celá půda a koupelna a do důchodu se zblázním :slight_smile:
23. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j téda, to toho máte ještě nad hlavu. Však spousta lidí říká, že rekontruovat je horší, než stavět:slight_smile:
23. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 jj to naštěstí máme :slight_smile: no snad do 5 let budem bydlet protože bych ráda malou dala tam už do školy aby pak nemusela přestupovat :frowning2: znám to ze své zkušenosti a néé jednou a nechtěla bych aby to stejný prožívala Laura...

@verusa.j souhlasim s pájou, že někdy je horší rekonstruovat než stavět ale vleče se to asi stejně jako to stavění a hlavně že se tam dá bydlet :wink: a pak to budete mít krásný a prcka do toho no co víc si přát :slight_smile:
23. led 2011 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pajinka29 @md.hs - jj, asi v něčem,jo, my když jsme hledali něco ke koupi, tak jsme potřebovali hned bydlet, aby jsme platili jen hypotéku, takže bydlet se dá úplně v pohodě, my si to teď upravujeme jen ku obrazu svému, ale i tak tojde někdy těžko, protože jsou zde malé prostory, nízké stropy, ale je to naše a ať to půjde rychle nebo pomalu, jsem ráda, že máme střechu nad hlavou a pro mimčo domov.
23. led 2011 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa.j to jsi napsala moc hezky. Domov je stejně tam, kde se lidé mají rádi a kde se cítí dobře a je pak jedno, jestli je to fungl nový a designový nebo je to starší. my třeba ted bydlíme v podnájmu, starý kancelářksý nábytek až na pár nových kusů nábytku a jsme tu štastní. Nový nekupujeme, protože víme, že budem stavět a že se tam třeba nebude potom hodit, takže se nakoupi většina potom do domečku.
@md.hs to my zase čekáme na sítě a na vyjádření Zelená úsporám, ale na jaře chcem začít a do konce roku 2012 bydlet, aby stěpánek byl už v jedné školce...přesně, jak ty píšeš, nechci, aby si musel někde zvykat a pak zase jinde
23. led 2011 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ahoj Paji, mám tě pozdravovat od mého muže :grinning:
24. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew a pročpak? My se známe? Vidím, že jsi z PV...ale ta tvoje fotečka je dost malá na to, abych poznala více... :fearful:
24. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew koukám, manžel stejný ročník, jako já, hmmm, mám už své tipy, kdopak by mohl být tvůj muž:slight_smile:
24. led 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 trošku napovím, chata u Oldy? Už víš?
24. led 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jj, myslela jsem si to:slight_smile: tehdy jsi tam vařila něco z hub, tuším, a já ještě byla s Davidem:slight_smile: takže vy jste spolu zůstali a dokonce manželé, wow. Já se od té doby, co jsem vyměnila chlapa, s lidma ze základky moc nestýkám, občas potkám Jirku Val. s Romčou a Matym a to je tak všechno. Občas mě mrzí, že už ty lidi nevidím, ale výměny chlapa nelituju ani náhodou :grinning: Kdy jste se s Martinem brali?
24. led 2011 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 JJ, trefa! Vzali jsme se 10. července 2010 :sunglasses: Taky se s nima moc nestýkáme, jenom tak okolo vím, že se Olda taky oženil. Jira a Romča bydlí kousek od nás, tak jsou asi jediní..jo a ještě Vašek, ten je v Intersparu v mobilech. No a myslím, že výměny chlapa ani moc litovat nemusíš! On je David prostě David, no :sunglasses: Toho jsem taky neviděla ani nepamatuju.
24. led 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petrusew jak říkám, nelituju. a přesně jak píšeš, David je David. Jako kamarád je super, ale jako životní partner, to by nebylo terno. Je prostě svůj. Ale pořád ho mám ráda. Občas jsme se potkali, nebo si napsali, ale pak jsme zjistili, že nám to nedělá moc dobře, že to jen vyvolává staré city, tak se raději nekontaktujeme. O Vaškovi to vím, že tam je, občas ho tam na nákupech s prdolou vidím....ale mluvit jsem s ním nemluvila. Jen s tím Jirkou, s tím si občas napíšem maila. Takže pořád bydlíte v bytě po M rodičích? Takže už se taky chystáte na mimi? To je super. Ale podle toho, co jsi psala, ejště nevíte asi, kdy do toho praštíte, co?
24. led 2011 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pajinka29 Ano, ano, bydlíme tam :slight_smile: Je to tady super, dostali jsme byt po nich, poopravovali jsme si to tady a pomalu (asi 5let) si to zařizujeme po svém, prostě jak se něco našetří, tak se pořídí to, co zrovna chceme nebo potřebujeme. Ale je to super, hodně nám ze začátku pomáhali rodiče, rekonstruovali jsme koupelnu, dělali v části podlahy (ty chybí jen v pokojíčku), kuchyň a tak. Prostě jsme si to tady začali srovnávat a předělávat podle sebe. Já bych chtěla mimi moc, ale zatím čekáme, co mi řeknou doktoři. Martin chce mít aspoň trošku klidu, že budu v pořádku, ono to není tak jednoduché, jak bych si přála.
24. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek