• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Ahoj holky,všechny vás moc zdravím!!Já vím,že už tu toto téma někde je,ale ráda bych založila novou diskuzi,ať vás víc poznám.S přítelem jsme právě před několika dny se začali pokoušet o miminko,tak jsem strašně zvědavá,jak to dopadne.Jsem šťastná,že přítel svolil ke snažení,pořád jsme o tom mluvili a ze začátku se mu moc nechtělo,já už o mimískovi mluvím 2 a půl roku,ale teď jsme se do toho konečně pustili,ani můj miláček nebyl proti.Tak vás všechny vítám v této nové místůstce a ať je nás tady co nejvíc!!! :grinning: :grinning: :grinning: Jinak já jsem Jana a je mi 26let,což si myslím,že je na miminko krásnej věk :grinning: :grinning:
15. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani, ráda se přidám do nové místnůstky :slight_smile: taky se s manželem snažíme o miminko, jedeme ted už šestý cyklus, měla jsem problémy s menses po vysazení HA, tak doufáme, že tentokrát se už zadaří :slight_smile: přeju vám i nám a vlastně všem ať se brzy zadaří a máme krásné zdravé mimi :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Ahoj, taky se od příštího měsíce začnem snažit. Tak se ráda do téhle místnůstky připojuju
15. kvě 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda se k vám přidávám. Už jednoho prcka máme, otěhotnět nám nešlo zrovna nejrychleji, tak už 4 měsíce neberu HAK a uvidíme :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani - souhlasím s tím krásným věkem :slight_smile: na mimi, mně je taky 26 :grinning: , první jsem měla ve 25 :grinning:

Kethinka - ty problémy s MS jsem také měla a to byl důvod našeho delšího snažení u prvního mrňouska. Teď to taky nevypadá nijak růžově... Můžu se zeptat, jak se to řešilo u tebe?
15. kvě 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,snazime se od brezna.mam dceru nelinku dnes ma narozeniny 3 roky :grinning: ja jsem lucka a je me 24let.dnes jsem 39dc nikdy jsem tak dlouhy cyklus nemela,tak doufam ze neco neni spatne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, začíná se to tu rozrůstat, to jsem ráda :slight_smile:

vendy, máš krásného chlapečka :slight_smile: u mě je ta ještě MS ve fázi řešení, cyklus mi rozhodila HA a až ted po půl roce od vysazení mi moje doktorka předpsala utrogestan, který by měl cyklus upravit, mám rozepsané užívání a začít ho brát má za týden, tak uvidíme, snad to pomůže. Zkoušela jsem to spravit sama různýma bylinkama a čaji, ale naopak mi přijde že to možná ještě víc rozhodily. Vendy a můžu se zeptat jak dlouho jste se u Filípka snažili vy? Taky jsi měla nepravidelné cykly?

Lucbra a nemže to být mimi? :slight_smile:

Smísek, ahojky, koukala jsem že jsi taky zakládala diskuzi :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kethitka rada bych,ale vcera jsem si delala test,ale bouzel zadna druha carecka :frowning2: na nelcu jsme cekali 5 mesicu
15. kvě 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucbra aha, to je skoda :frowning2: ta jedna carka je vzdycky takova smutna, vid? jsem zvedava kdy tam ja spatrim dve. Stejne je zvlastni ze se to povede az po par mesicich, vid?
15. kvě 2009 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mam pak zkazeny den po takovem testu,namužu vždycky dospat :slight_smile: a hned na zachod :slight_smile: a ted je to jeste horsi kdyz nevim cim to je :pensive:
15. kvě 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Super! Už je nas tu víc :slight_smile:

Kethinka- snažení u Filípka nám trvalo rok (ještě to není zas tak dlouho), ale doktor mi diagnostikoval PCO a rozhozené hormony. Vůbec jsem tenkrát s těhotenstvím nepočítala po tom všem, všech neg. testech a tak jsem u prvního pozitivního, navíc absolutně nečekaně málem omdlela :slight_smile: (štěstím :grinning: ) Měla jsem taky dlouhé cykly, tak 40 dní, chodila jsem i na injekce Agolutinu.
Teď je mám taky dlouhé 40-45 dní, ale zatím to nechci hrotit, otěhotnět chci, ale nechám tomu rok, pokud to nepůjde a pak začnu s doktorem něco řešit...U prvního snažení to bylo náročnější i psychicky, touha po miminku obrovská!!!!!
Doufám, že ti ten Utrog. pomůže !!!!

Lucbra- úplně vím, jak se cítíš! Jsem na tom vždycky stejně!!!! Ostatní určo taky!
Ale určitě nám to brzy dopadne :slight_smile: Musíme věřit!!!!
15. kvě 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak, věřit musíme! ale i když já se musím přiznat, že poslední dobou tomu už moc nevěřím... nebo nevím, nějak s tím už nepočítám, jestli víte co myslím holky :slight_smile: je to takové že právě po všech těch negativních testech jak jsi psala vendy, by to byl asi opravdu šok :slight_smile: já vím, že jsme dá se říct na začátku, jedeme teď šestý cyklus, ale stejně... snad víte jak to myslím :slight_smile: vendy, taky mám cykly 40 - 45 dní, tenhle měsíc dokonece 50 :confounded:

Lucbra neboj, to nemusí nic znamenat, je opožděná ms... ale chápu že to člověka znervózňuje :confounded: anebo třeba to je těhu ale test je zatím negativní, i to se stává :slight_smile:
15. kvě 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,to jsem moc ráda,že se to tu rozrůstá.Já jsem vysadila HA v červenci minulýho roku,ale pořád mám ještě s tím problémy.Vlastně jsem za tu dobu 6x dostala MS,3x jsem musela jít na injekci Agoluti a 3x jsem to dostala sama od sebe(za 39dní,30dní a minulý měsíc za 36dní) Holky,co vám můžu vřele doporučit jsou kapky Jeřáb ptačí,který upravuje mentruační cyklus,používá se při chybějící nebo nepravidelné menstruaci,fakt to můžu doporučit,stojí to jen 50kč a dají se koupit normálně v obchodě,kde prodávají bylinky.
Já tomu vůbec nevěřím,že otěhotním tento měsíc(i když bych si to straaaaašně přála :slight_smile: :slight_smile: )právě tím,že mám nepravidelnej cyklus a taky,my to s přítelem zkoušíme jen občas,on je hodně unavenej z práce,dělá dvanáctky,ale já jsem hlavně šťastná,že přítel ke snaženíčku svolil,zatím jsem v pohodě,říkáme si,když se to povede do konce roku,budu šťastná,ale taky nevím,jak budu mluvit za půl roku,když to pořád nepůjde :frowning2: :frowning2:
Zatím pá a přeju všem krásnou dobrou noc :pensive: :pensive:
15. kvě 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,přeju krásné ránko,já jen zkusím,jestli mi sem jdou vkládat smajlíc ihttp://www.celysvet.cz/smajlici-ke-stazeni-smajlik
16. kvě 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,nevíte,jak sem vkládat i jiné smajlíky?Já to dřív uměla,ale zapomněla jsem,jak se to dělá,taky na týhle stránce je těch smalíků málo :unamused:
16. kvě 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,to je divný,ale tady ty smajlíci vůbec nejdou,ach jo :confounded: :confounded:
16. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to neporadím, jsem technický antitalent :slight_smile:
16. kvě 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
My se teda snažíme už od března, ale zatím se nám nezadařilo, tak pořád doufáme, že se zadaří v květnu!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak holky já jsem Eliška a je mi 20 let a s přítelem jsme se rozhodli pro mimíška, tak doufám, že se už brzy zadaří!! Přesně za 20 dnů máme svatbu!! Už se nemůžu dočkat!! :dizzy_face: :dizzy_face:
16. kvě 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eli, jee svatbu, tak to ti tichounce závidím, že ji máš ještě před sebou, my jsme měli svatbu před dvěmi týdny :dizzy_face: takže jsme čerství novomanželé... :slight_smile: hlavně si ten den krásně užij, uteče to hrozně rychle :slight_smile: a snad bude ten květen šťastný měsíc,my bychom už taky chtěli mimčo :slight_smile:
17. kvě 2009 v 00:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,rychle nakukuju :sweat_smile: koukam tema pekny svatba :grinning: gratuluji novomanzelum.mi letos 4 roky od svatby.letí to letí.jinak ja porad nic zadna ms.delala jsem test slaboulinkata carka asi po pul hodine,takze to je prd.ms mešká 10dní tak to už by museli být dalnice :slight_smile: preju krasny den vsem,a hlavne pořádný dvě čáry na testu všem snažilkam
17. kvě 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem se chtěla zeptat jestli berete vitaminky,ja jsem si koupila calibrum babyplan tak snad to taky pomuze :wink:
17. kvě 2009 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luc, já brala listovku a vitamin C a E, ale před měsícem jsem na to nějak rezignovala a ted začínám přemýšlet že začnu brát taky calibrum baby plan, dokonce jsem si tady na to založila diskuzi, ale admini mi ji zavřeli, asi moc časté téma :slight_smile: myslíš že calibrum pomáhá? s tím testíkem mě to mrzí... :unamused: ale což, nebuď smutná, jednoho broučka máš doma a ten druhý taky musí přijít coby dup :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,já taky žádné vitamínky ještě neberu,jím hodně zeleniny a ovoce,ale přemýšlím,že si možná ten Calibram baby plan možná taky koupím,četla jsem na něj hodně chválu a navíc obsahuje kyselinu listovou,která pomáhá proti vývojovým poruchám a je to právě nejlepší ji užívám když se snažíte až do 3.měsíce těhotenství. :wink: :wink:
17. kvě 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po náročném víkendu... :slight_smile: Vítám nově příchozí :wink:
K těm vitamínkům... U prvního snažení jsem brala nejdřív Babyplan a pak jen samotnou listovku :slight_smile: Teď beru občas Calibrum mami, je to pro kojící matky...
Ty kapky z jeřábu bych docela ráda zkusila :slight_smile:
Jinak jsem dneska 33DC, test negativní...MS asi v nedohlednu...co se dá dělat..
17. kvě 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vendy01:Jéé,Vendy ty se máš,máš nádhernýho chlapečka.Ty kapky ti fakt doporučuju,jsou bezvadný,já na ně mám jen samou chválu,strašně mi pomohly,není to nic návykovýho,určitě je to lepší,než brát prášky a navíc jsou k dostání volně v prodejně(s nějakýma bylinkama a tak) a opravdu nestojí moc,u nás jen 50kč,to je zadarmo,když mají takový účinek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ty máš nepravidelný cyklus?Můžeš být těhulka a test se ti ukáže až dýl,držím palečky!!! :wink: :wink: Anebo si zajdi do týdne na krev,to už možná bude jistý,zda jsi nebo nejsi těhotná.Já si udělám testík až 30.5.,ještě mám čas,mám teprve 17DC,ale stejně se to nepovede,zatím jsme to zkusili jen 2x,přítel je strašně unavenej z práce,ach jo :unamused:
17. kvě 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janca- díky, je to pěknej rošťák, ale jinak naše zlatíčko!!! Kapky určitě vyzkouším, za to nic nedám...
Cyklus mám nepravidelný, tak 40-45 dní. Rok po porodu jsem barala HAK a teď ji neberu od Vánoc. Myslím, že bude asi problém s ovulací, ale BT jsem zatím moc neměřila :slight_smile: Těhotná myslím určitě nejsem, naštěstí to pro mě ještě teď není takový zklamaní, přeci jen máme doma Filípka a není ani moc čas na to myslet. :wink: Jedině dobře. :slight_smile:
Tobě nebo vlastně všem :slight_smile: budu moc držet palce, ať to vyjde co nejdřív!!!!! A že jste to zatím zkusili jen 2x? V okolí mám dost kamárádek, co mají prcka hned z prvního "šťouchu" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eliško, tak to máte svatbičku už za pár. My se brali teprve loni v září, byla to nádhera a měli jsme při obřadě toho našeho dráčka v náruči. Bylo to krásný. Mám albíčko na beremku... :slight_smile: Smím se zeptat, kdepak to máte??? :slight_smile:
17. kvě 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás od učení :slight_smile: taky všem držím palce ať se na testíku objeví // :slight_smile:

vendy, ukaž albíčko... :slight_smile: ráda se pokochám :slight_smile:

jani, na co je ten jeřáb přesně, jestli se můžu zeptat?
17. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek