• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
Anaji, jsi fakt šikulka!!! Je to supeeer :wink: :wink: :grinning: Pošlu ti informace o mně :slight_smile: :slight_smile:
1. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký večer!
Anaji: blog je bezva, já s tímhle tvořením vůbec nemám zkušenosti, měla jsem povědomí akorát o tom, jak si vedou přehledy třeba partičky na emiminu a dost často jsem těm zkratkám nerozuměla :unamused: . Tvoje tabulka je přímo stvořená pro mé unavené mozkovky, super práce...pošlu ti mé údaje do IP
Lenicenko: myslím, že ten hlen může být i nárazová záležitost, prostě chvílema ho čípek produkuje jako zblázněný, pak ubere na intenzitě..to je můj tip.
Jinak ráno jsem opět ve svou stabilní vstávací hodinu naměřila 36,8 BT, celý den mi bylo divně, v práci zima, venku zataženo, do toho menší zácpa..nic z čeho bych se mohla v tom životě radovat :grinning: .
O těch ovulačních testech jsem taky přemýšlela, ale cena mě odradila...zkusím nejdřív potvrdit ovulku pomocí měření BT a pak kdyžtak zkusím testy . Těhotenský si udělám max 3krát po termínu MS a vím na čem jsem, ale ovulace může teoreticky kterýkoliv den cyklu a to pak svádí k měření a meření.
1. čer 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ted jsem na to koukla a super, :wink: info v IP
mouse:jj strašně to svádí dělat si ty ovu-testy každý den, dokud se neobjeví i druhá tlustice, pak chudina peněženka trpí.. Ale te´d už vím, že ovule mi chodí cca ten 17-19 dc, tak už nebudu testit od 10dc jako, tyhle dva měsíce :sweat_smile: .
1. čer 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: ještě mě napadlo....do toho blogu může dělat změny jen jakoby správce(ten kdo ho založil), nebo i my nějakým způsobem do něj můžem zasahovat a opravovat si některé údaje??
1. čer 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už se zase loučím,dnešek byl náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale jak pročítám naše příspěvky ..jsme tady taková pěkná parta "hic" :grinning: ...kdyby tu nakouknul ten můj,tak si myslí,že jsme do jedné šílené..a my se přitom jenom potřebujem svěřovata a sdílet :wink:
1. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,já jsem asi trotlík,ale já vůbec nevím,jak se na ten blog dostat,vůbec nevím,můžete prosím poradit? :sweat_smile: :sweat_smile:
Přeju všem krásné sny,padají mi očka,jdu spinkat :dizzy_face:
1. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janco, ten odkaz,co ti poslala Anaji do IP označ modře, pak ctrl+c, klikni do řádku vyhledávače ( snad se to tak jmenuje, prostě to nahoře,kde tukáš adresu na kterou se chceš dostat),dej ctrl+v ( se ti to vloží) a enter..teď by ti to mělo samo najet , pokud ne, zkontroluj jestli jsi zkopirovala plný název ( někdy teba neoznačíš písmenko a už se ti vlastně kopíruje neplatný odkaz)...snad se podaří :slight_smile:

A jak jinak po ránu? Já včera nebezpečně usnula ve vlaku a dneska ráno taky, takže se hrozím, kdy přejedu stanici, normálně totiž jen klimbám ( u toho alespoň nemám otevřenou pusu jak bránu do pekla :slight_smile:)
BT o desetinku klesla, no přes den se drží nad 37C, tak uvidíme jestli vyděěržíí nebo bude klesat a já půjdu vyvařovat svůj menstruační kalíšek :unamused: . Těhu příznaky žádné, když nepočítám žaludek na vodě po ránu, což je jeho vcelku obvyklý postoj dokud ho nezaplácnu snídaní, a čichová sensitivita zaznamenána pouze při chůzi za upoceným dědkem.
2. čer 2009 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse:kokám že si pěkný vtipálek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Ještě dotaz ohledně fertility neposouvá se mi den pořád mám okýnko na jednom co dělám špatně??? :fearful:
Anaji odesílám ti potřebné info :slight_smile:
2. čer 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenko, jak jsem ti poslala do IP ten návod na nastavení celsií, tak v té stejné sekci nad Thermometer and Temperature Method je oddíl Time Zone Adjustment , v něm navol dnešní datum a čas, možná se pak ten systém vzpamatuje.
2. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko!!! :slight_smile:

Mouse: Můj manža už si na koníka celkem zvyknul a bere to s humorem :grinning: občas si ťuká na čelo :grinning: :grinning: ..Jinak se spánkem ve vlaku mám stejnou zkušenost, najednou se přistihnu, že mám pusu jak vrata a ještě když někdo sedí naproti.. :grinning: :grinning: :grinning: Teplotka nadějná... :sunglasses:

janca- už ses dostala na blog??
leni - s fertility bohužel nemám zkušenost, tak neporadím :unamused:
marku - to se máš, že víš kdy ti chodí ovulka, chystám se koupit ovu testy...
2. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdeme s Filípkem k doktorce na 1,5r. prohlídku, tak se objevím zase po obědě až usne :slight_smile:
2. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já hlásím že začínám pěkně bílkovatět :grinning: :grinning: snad to tentokrát už vydrží a ovu dorazí co nevidět...
děvčátka moje :jakou máte tu listovku dnes ji půjdu koupit a jak ji baštíte??
2. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj snažilky. já vás jen přišla pozdravit. mám dnes fofr. ráno jsem ztvrdla přes hoďku na očním, přes noc mi oteklo oko, ale vypadá to "jen" na ječný zrno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak už pracuju na aktualizaci údajů. :wink:
2. čer 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji: přeji,ať se ti kukadlo dá brzo do kondice, ječné zrno jsem už teda dlouho neměla, ale pamatuju si jaký je to opruz..

lenicenka17: ty naše bílková princezno :wink: , vypadá to slibně plodně :grinning: .
Listovku baštím 400mcg od VitaHarmony (90tbl / 48Kč) + 200mcg listovky je v CEM-M pro ženy , počítám že uvědomělým stravování ( salát,celozrnné pečivo,mléko) ještě něco tělu dodám, takže 600-800mcg by už mohlo buňkám stačit :slight_smile: . Četla jsem si o tolik vychvalovaném Femibionu, v něm je ta listovka už nějak prý naštěpená, takže je vhodné i pro ty z nás,které listovku neumí zpracovat , ale to jestli umíš nebo ne zjistí asi jen genetici..nebo některá z vás o tom něco ví? No, Femibion je se kapánek prodraží, ale pokud by byl účinnější není to škoda peněz..Anaji,ty ho baštíš jak dlouho?
2. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojka: tak mám chvíli čas, obídek uvařen a malošek spinká :dizzy_face:
holky já se v těch hlenech a bazálkách nějak nevyznám :sweat_smile: , vím jen, že hlen při ovu řídne a je vazký- mimo ovulku lepkavý a je ho menší produkce
o bazálce vím, že až ovulka proběhne , tak se teplota zvýší a pokud se teplota drží tak je možné těhu, pokud spadne , tak přijde menses...ale to je tak vše :slight_smile:a při uhnízdění je taky možný spád teploty, ale jen jeden den??? fakt nevím,rozumíte tomu někdo, pomůžete mi to objasnit??
mouse: používáš menstruační kalíšek? jsi s ním spokojená?...asi jde o zvyk a cvik naučit se sním zacházet?? já jsem byla na nějaké přednášce, kde paní mimo jiných věcí právě opěvovala do nebe tenhle mentruační kalíšek...no znělo to všechno fajně, jen do doby,než se mi dostal do ruky -připadal mi mega :astonished: a že musí být i hrozně cítit :confused:jako zavedený uvnitř :sweat_smile: . Jenže paní mě ještě dorazila tím jak mi kalíšek vytrhla z ruky vytrhla z ruky a dala mi ten který je pro již rodičky, tudiž o bych měla používat tu vetší velikost :zipper_mouth: a to vím, že moje první reakce byla....... zlaté maxi tampóny. :zipper_mouth: :grinning: :grinning:
2. čer 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
listovka: tak beru ji 3 měsíce jednou denně a v jedné tabletě je jí 10mg...je to klasická listovka tbl.za kterou se neplatí, jen je na předpis, takže se platí za recept 30,-. Ale,já si ji nechala napsat na jeden recept 2 balení, takže mi vyšla vlastně na 15,- :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlásím, že jsme doma. U doktorky dobrý, malej si trošku pobrečel, když ho doktorka poslouchala fonentoskopem, ale jinak je v pořádku. To jsem ráda :slight_smile: Zrovna usnul, tak jdu mrknout na vás a pak zase trochu uklízet...
Teda ten menstr. kalíšek mě taky docela zajímá :slight_smile: Mouse, napiš nám nějaké info.. :wink: :wink:
Leni, gratuluju ti k bílku :grinning: :grinning: :grinning: To je stejně sranda, jak tady probíráme pomalu všechny tělní tekujtiny :grinning: :grinning: :grinning:
Anaji: to oko nezávidím, ječné zrno je hrozně nepříjemný, ale musí se to vydržet... :unamused: Přeji co nejlehčí průběh!!!
2. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: a na co ten kalíšek vlastně chceš vyvařovat :confused: , vždyť přece přemlouváme // čárku, aby se nám o víkendu ukázala :wink:
2. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to tak vypadá že bílek je pořád ,ale jak sem četla na jiné diskuzi ovu může být i až za 5 dní já se asi utestuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. čer 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem právě testla a opět nic :frowning2: ještě míň jako včera :confounded: :confounded: :confounded: ach ňo :cry:
2. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
anaji:ječné zrno...a dali ti na to nějaké kapky, aby jsi ten zánět rychleji zaléčila??... doporučuji teď častěji nosit sluneční brýlky, nejen kvůli sluníčku, ale i kvůli prachu a větru...dělám na očním(no ted jsem na MD :fearful: ) a tam jsme při zánětu v oku vždy doporučovali sluneční brýle, neb je oko při zánětu vždy citlivější na světlo, prach,atd, tak ať ryhle zaléčíš :wink: .
2. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
co míň nic na tom testu není :frowning2: :frowning2: :frowning2: Tak tomu fakt nerozumím.............
2. čer 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: to čekání je nejhorší viď..mě připadá , že při tom snažení se pořád na něco čeká...první na to kdy přijde ovu a pak na to jak se snažení zadařilo a jestli dojde mrška :confounded:
no ale v těhu je to to samé...to se zase pořád jen čeká na nějaké výsledky vyšetření a UZV a na to až začnou první pohyby a na porod...prostě uleví se, až budem mít toho prďouska v náručí :slight_smile:
2. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni: a od kterého dne jsi začala testita kolikátý jsi teď ,16dc??víš jestli není možné, že by ta ovulka už třeba proběhla??
2. čer 2009 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
marku:testuji prvně tak sem začla ro jistotu dost brzy a to 11DC jo jsem 16DC dle hlenu ještě nebyla a měřím i teploty tak ani podle BT nebyla
2. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak bud v klidu, to ještě určitě dorazí, já jsem ji taky měla úplně slabounkou od toho 10dc ...už jsem to testování chtěla vzdát, ale 19 dc mě děsně bolely vaječníky, tak jsem ještě jednou zkusila a byla tam tlustice :slight_smile:
2. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenže mě i to břicho bolí a to už docela dlouho a pořád a vše mě tak nějak nahlodává zda to vůbec je příznak ovu a ne něco "špatně" :frowning2: :frowning2:
Ale dnes jdu k dokt.pro výsledky sklíčka tak se asi zeptám... ach jo je mi smutno :frowning2:
2. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já holky pádím pááá večer
2. čer 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenicenko: ten bílkový hlen je předzvěst , takový signál vajíčka " brzo prasknu tak se koukejte mrouskat,ať si tam spermoši doplujou tím pěkným slizem co jsem jim vytvořilo a počkají na mně"..podlě mně ti ovu přijde hóodně brzo :wink:
Marku, s tím čekáním máš pravdu, a chuinky snažilky,které mají třeba delší cyklus :unamused: a jak tak koukám, tak ten prcek leze skrz ty ovu testy do peněz ještě než je počat..dnešní doba tak nějak všechno násobí.

K tomu menstruačnímu kalíšku, k vyvaření ho dám až rudá četa porazí četu dvou čárek anebo že bych pohrozila rodidlům , ať se snaží,jinak do nich zase implementuju tu silikonovou věc :grinning: . No, já děti nemám ,ale objednala jsem verzi pro ty co odrodily nebo jsou starší 26let ( jáá :frowning2: ), velikost mě taky šokla, ale pak jsem si řekla, že penis je větší a vleze se, postupovala jsem podle návodu a vlezlo se. Vůbec to není cítit, ani ta štopečka na konci mi nevadí , asi mám dole Macochu..a to si nedělám srandu, protože můj problém byl to vyndat..vážně jsem si myslela v první chvíli, že skončím u doktora na koze nebo potupně požádám přítele ,at mi kalicha vyndá..se tam totiž vcucnul , takže jsem ho dvěma prsty lovila jako okurku ze sklenice. Chce to grif, zmáčknou a zrušit v tom ten podtlak, pak samozřejmě trochu zatlačit, tím tlakem svalů se štopečka přiblíží k vchodu..chňáp a je to venku, vylít , vypláchnout a dovnitř. Tím,že to pojme tu krev hned nu čípku,tak ani nedošpiňuji tou co ulpěla po stěnách pochvy, takže pro mně až na ty první zmatky s manipulací OK.
2. čer 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já věřím, že to bolavé bříško snad nic vážného nebude, spíš je to tou blížící se ovulkou , zkus na to co nejmíň myslet, udělej si něčím radost,tahle špatná nálada ti k miminku nepomůže, víš že psychika dělá své.Já jsem na tom úplně stejně se špatnou náladou, včera mi bylo fakt mizerně, neb se nemůžu dočkat až už budu moct testit, a už teď si představuju to velké zklamání,když najdu jen jednu čárku, pořád na to myslím. Tak jsem se sebe naštvala, vzala malého ven na 3,5 hodiny, šli jsme do cukrárnya projít se k rybníku do parku,snažím se míń sledovat-jakékoliv příznaky a je mi opravdu líp.vše bude ok, uvidíš...ovulka dorazí :wink:
2. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek