• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
To se nedivím:slight_smile: a co že jdeš k dr až v záři?
21. srp 2009 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: Prootže jsem tam byla před 3 dny a ještě nic vidět nebylo....Takže jsme se domluvili, že se zastavím za 3 týdny...A že by mohlo být už něco vidět a možná i slyšet srdíčko... :wink:
21. srp 2009 v 09:10  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky taky moc gratuluji k čárečkám...
21. srp 2009 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
JEžiš no jo Eli, já jsem fakt sklerotik:slight_smile:
21. srp 2009 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky!
mouse, taky moc moc gratuluju k svatbičce!!! já myslela, že to máte až v sobotu. jsem popleta. takže přeju spousta nekonečné lásky a taky trpělivosti!! :wink: snad se vám den vyvedla a aspoň na chviličku jsi zapomněla na všechny ty starosti!
holky, my dnes odjíždíme do chorvatska, takže se loučím a ozvu se až příští pondělí. jupíí, už se tam moooc těším. a taky v nejbližších dnech čekám kámošku ovulku, tak třeba to moře a sluníčko udělá divy.. :dizzy_face:
mějte se zatím hezky a doufám, že tady bude pak nějaká nová těhulka!! co vendy? :slight_smile:
21. srp 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Anaji krásně si dovču užijte! Také snaženíčko a at se zadaří, už máme nejvyšší čas na ty květnový miminka:slight_smile:
21. srp 2009 ve 12:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky!
Eliško: gratuluju k sílícím čárečkám. Neboj do toho 8. to uteče jak voda, co potom těch dalších 8 měsíců :grinning: :grinning: :grinning:

Anaji: Užijte si dovolenku a snad vás přijede o jednoho víc :grinning: . Nám se na dovolené povedl Filípek :grinning:
Eimee: to máš pravdu, že máme nejvyšší čas :wink: , obavám se, že ale květen už nestihnu, mrška sice nepřišla, ale příznaky a bílej test tomu nasvědčují :unamused:

Betuš: Nezkoušela jsi teď testovat? Já samozřejmě nevydržela :sweat_smile: a nic :unamused:

To jsem zvědavá na dnešní počasí, kdy se přižene ta bouřka. U nás zatím pařák, bez mráčku. Odpoledne jdeme na grilované makrely. Mňam :dizzy_face:
21. srp 2009 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
vendy, já netestuji, zatím ne. Nechci se zklamat, navíc je brzy řekla bych...jsem teprve 10dpo
21. srp 2009 ve 12:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Bětko: tak to jo :slight_smile: , závidím, že dokážeš vydržet :wink: . Ten 10 den je opravdu brzy... Já už jsem 13-14DPO..
21. srp 2009 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
a pořád nic???? Já počkám opravdu až do té ms ale je divný že mě pořád pobolívá podbřišek. Normálně bych řekla že to dostanu ale bolí to už asi 4den a nic.... a navíc chodím pořád na velkou.... tak pa pa já letím makat....
21. srp 2009 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Mě taky pořád pobolívají záda a břicho. Jiné příznaky ale nesleduju.. Tenhle měsíc jsem tomu hodně věřila kvůli tomu pozitivnímu ovu testíku.. Na druhou stranu si přeju, aby už mrcha dorazila, ať se vrhnem na další snaženíčko s čistou hlavou :slight_smile: . Tak ať ti to v práci rychle uteče! :wink:
21. srp 2009 ve 13:06  • Odpověz  • To se mi líbí
No já si říkám že snad květnátko stihneme jsem 8DC příští týden snad ovu, ale vůbec to ted nejsem schopná napočítat po té dvouměsíční pauze a testíkovat nechci, tak uvidíme, dám tomu tento měsíc volný průběh:slight_smile:
21. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Eimee: Možná jsi na tom líp, když nevíš na kdy ti ovulka vyjde, alespoň se nestresuješ kolem plodných dní :wink: . Před prvním těhu jsem měla úplně rozházenou MS, diagnostikovaný rozhozený hormony, tak jsem se nesledovala a zrovna to vyšlo :grinning:
21. srp 2009 ve 14:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se jako vdaná paní..svatba byla pěkná, vše klaplo a něco bylo ještě lepší než jsme plánovali..akorát jsem řádně unavená a usínám při jakékoliv vodorovné poloze. V pondělí fičím na revizi a pak hurá přípravám na nové snažení a tentokrát to asi nechám přírodě, žádné grafy, testy.
22. srp 2009 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
m.o.u.s.e: gratuluji mladá paní... jsem ráda že se svatba vydařila...
jinak ti schvaluji že ses rozhodla další snažení se nestresovat testování. Já už jsem si to taky říkala ale moc jsem to nedodržela.
22. srp 2009 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: Koukám, že dnes jsem první :grinning:
Ještě jednou gratuluji mladé paní Mouse!!! :wink:To je bezva, že vám vše dopadlo, jak má . :slight_smile: ....a ať ti dnešek dopadne v pořádku :pensive:

Betko: jak ty? Už bylo testování?

Jinak my měli pěknej víkend..návštěvy..výlety...jen ta mrška včera dorazila, tak hlásím 2 DC :unamused: . Vlastně dorazila přesně jak hodinky (32DC), tak jsem na druhou stranu ráda :slight_smile: . Tak hurá do dalšího snažení :slight_smile:
24. srp 2009 v 08:38  • Odpověz  • To se mi líbí
:slight_smile: Holky, kdepak všechny jste??? :slight_smile:
24. srp 2009 ve 14:11  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj vendy :slight_smile:
tak už jsem tady - hlásím, že dnes jsem v práci poprvé v těhu kalhotech :slight_smile:
jsem včera zaútočila na CaA a koupila kalhoty a sukni :slight_smile: no paráda už mě nikde nic neškrtí...
24. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Whiskey :slight_smile: Tak už máš první těhu věcičky? :wink: Tak to je paráda :slight_smile: Hlavně pokud v práci sedíš.. Já si vždycky na sezení ze začátku rozepínala kalhoty, horší bylo, když jsem na to zapomněla a vstala třeba v autobuse :grinning: :grinning: :grinning:
24. srp 2009 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak vám závidím.... teda těhulkám... :grinning:
Jinak už jsem samozřejmě testovala ale buď je brzy a nebo to tam prostě není. Dnes jsem 13.den od ovutestu ale kdy byla ovu netuším... :grinning:
24. srp 2009 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno holky,dlouho jsem tu nebyla nějak nestíhám brácha mají v sobotu svatbu a tak pomáhám s čím se dá....

Moc vás jen zdravím ,jo a v úterý na mě myslete prosím jdu do té nové práce!!!!!BOJÍM!!! :grinning: :grinning: :grinning:
25. srp 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Leni tak to v práci budu držet palce, a svatbička at se vydaří, živě si pamatuju to lítání kolem :dizzy_face:
Já jsem nějaká zmatená když po 3 měsících ms dorazila tak v klídku standartních 5 dní a včera jsem začala ráno špinit a večer při tulení zase krvácet tak já fakt nevím co se děje:( jsem asi 12DC tak fakt nevím:(
Whiskey to je super těhu oblečky přidej fotečku:slight_smile:
25. srp 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčata, teda toto letí ..whiskey už vyvaluje bříško v těhu kaťatech :grinning: ...
Leni : držím pěsti v nové práci, poctivě ses zaškolovala,tak to máš paži :wink:
Vendy: teda s mrchou je to na pěst, škoda že nejde zhmotnit..dala bych ji na budku

Betko: možné je všechno, i to,že na tebe za dva dny vykoukne druhá čárka..tak schovej ještě jeden test :wink:

Jinak já včera byla na revizi, nebylo to nic hrozného, jenom ten režim ve špitále působí na psychiku. Narkóza byla super, krásně jsem si po ni ještě schrupla na pokoji a pak šupajdila domů, dneska ráno jsem šla dát krev, jestli hcg klesá..za moment zavolám pro výsledky..strašili mě totiž ještě možností existence mimoděložního otěhotnění, ale podle mně jsem měla jenom jednu ovu, která byla úspěšná,až do stadia 5mm váčku ( prázdného, chjo)...revizi mi dělal přímo primář, tak snad jsem vyčištěná jako při velikonočním úklidu :grinning: ..trošku se nadopujeme s manžou vitamínky ( koupím Femibion, třeba posichrovat správné zpracování kys.listové v těle) a vlítnem na to.

Přeji hezký den a snažení opět zdar,zdar, zdar!!!
25. srp 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Mouse super elán! Fakt tě obdivuju jak jsi statečná!
25. srp 2009 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Eimee:: ale to jsme tady všechny..prostě statečné květnovky :wink:
Já mám tu vlastnost, že si dokážu vše zdůvodnit pro klid duše..takže jsem si řekla, že to,co se mi stalo je prostě něco jako karma..že na mě teprve čeká to mi přisouzené baby a že v té atmosféře stresu ze svatby, z nemoci jednoho z rodičů a z veder, která v té době panovala prostě moje tělo nebylo dost připraveno..prostě každému výsledku předchází příčina, někdy viditelná, někdy skrytá a nepochopitelná...a jedno velké plus je můj milující novo manža, jistota zaměstnání na další rok a taky vy holky..
Jo a hcg z dneška je 582, což je ze včerejších 2700 pokles vylučující mimoděložní..taky dobrá zpráva.
25. srp 2009 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holkyy.
Tak dneska po ránu mi nebylo nejlíp... Ve 4 hod opět na záchod, aby se asi maminka nenudila :grinning: :grinning: a nebo asi abych si zvykala :grinning: :grinning: Do toho všeho šílený hlad, tak jsem si snědlá pár piškotů a to pomohlo :sweat_smile: :dizzy_face:
Teď mám opět hlad, takže jsem si udělala kakao, čajíček a mám piškotky a možná manžel zachvilinku vstane a půjde nakoupit čerstvé rohlíčky.... :sunglasses: Takže bych si dala!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A co jinak tady?? :dizzy_face:
25. srp 2009 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky,

já jdu dnes odpoledne na tu kontrolu tak sem pak zítra přidám obrázek :slight_smile:
mouse: ještě jednou blahopřeju ke svatbě a moc se těším až přihodíš nějaké fotečky
eli: to tě ty chutě začaly chytat dost brzy :slight_smile: já předtím trpěla nechutěma a teď mě honí žravá :slight_smile:

tak se tu mějte, hezký den všem :slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky myslíte že mám jít k dr. nebo to nechat být? včera jsem měla i parádní křeče:(
Mouse: tak to máš jako já, když si to člověk umí sám pro sebe odůvodnit a sám sebe uklidnit je to moc fajn!
jinak to je super s tím hcg
Eli: to je husté, vy teda ale vyspáváte, to muž chrupe až do 11hod? to bch ho nenechala:slight_smile:
Whiskey to se těším na fotečku:slight_smile:
25. srp 2009 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo holky kde všicí jste?:slight_smile:
25. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
eimee: tady jsem :slight_smile: my tu umíráme v práci nejde klimoška :slight_smile:
ještě že jdu za půl hodiny domů - teda k doktorovi
25. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek