• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snaženíčko, květen 2009

16. června 2014 
No my tu klimošku ani nemáme a tu tu chci být do čtvrt na 7 už ted umírám:(
Tak at vše dobře dopadne a máš pěknou fotečku cvrčka:slight_smile:
25. srp 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee děkuju :slight_smile: moc se dnes těším až prcka uvidím
tak to tam nějak přežij a já se půjdu pomalu vrhnout do MHD a pak do čekárny k dr :confounded:
no ještě že mě manže vyzvedne autem :slight_smile:
tak papa
25. srp 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno všem,
tak včera jsme dopadly u pana doktora moc dobře.
dokonce dovolil manžovi, aby se šel na utz taky podívat - prcek se mrskal, že ho nemohl ani pořádně vyfotit :slight_smile:
má 3,5cm a má se čile k světu.. tak jsme rádi.
Jo chtěla jsem se zeptat, dr mi řekl, že první krevní testy mi provedou až v 16. týdnu a o screeningu vůbec nemluvil - holky co si o tom myslíte?
já vůbec nevím jak je ten screening důležitý...
jo obrázek přidám až v pátek nestihla jsem to stáhnout z foťáku
26. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey tak to moc gratuluju, to mám radost, a to šel manžel s tebou? to je taak hezké!
26. srp 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eimee: moc děkuju - jo jo manža šel se mnou jen jako doprovod a sestřička když ho viděla tak mu řekla, ať jde taky dovnitř, že přeci nebude čekat venku když může mrňouse taky vidět :slight_smile:
26. srp 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé to je super:slight_smile:
26. srp 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak na kontrolu jdeme už příští týden ve středu!!! 2.9. ve 14 hod :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eli tady je nějak mrtvo že kde jste všechny???já jsem tu nějak mezi těhulkama osiřela :confounded:
26. srp 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík všichni!!!! :slight_smile: Omlouvám se, že jsem teď 2 dny nebyla, ale byli jsme s Filípkem u našich :wink: a nemají net. Krásně jsem se zase odreagovala a nabrala síly :slight_smile:

Whiskey: Gratuluju ke kontrole a krásné fotečce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . Co se týče screeningu v 11-12tt.. Já jsem ho měla, říkají, že je ještě přesnějšíí než tripple testy v 16tt. U těch je často falešná pozitivita.Ne všude ho ale dělají a většinou je placený (1500Kč). Asi by stálo se pozeptat.. :wink: :wink:

Mouse: Vítej zpět po náročných dnech :wink: . Těším se na fotečky :dizzy_face: :dizzy_face: . Ta moje mrcha mrchovatá by potřebovala nabančit :grinning:

Eliško: Tak máš kontrolu přeci jen posunutou... :wink:

Eimee: Tý jo, ten tvůj cyklus si nějak dělá co chce viď? :unamused: Možná bych zkusila k doktorovi na hormonální profil a UZ. :slight_smile:

Jinak zítra nám nepůjde elektřina od 7-14h, tak se nedostanu....Zatím pááá :slight_smile:
26. srp 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, další den dovolené začíná..dneska lítám opět po úřadech, a to jsem ještě stihla přehodit kontrolu u gyndr, původně mě totiž na revizi posílal před svatbou, ale věřila jsem své děloze a nezklamala mě :grinning:
Vendy s fotkama si dává fotograf na čas, no je fakt že měl frmol a ty retuše taky dají zabrat, ale včera jsme zkoukli video a bylo to fajn zavzpomínat ( i když dost materiálu přijde prostříhat).

Eli: to ti uteče a na kontrole uvidíš už srdíčko..to je krásné těšení se... :wink:

Whiskey : v tom screeningu se snad dělá projasnění šíje, což dokáže detekovat třeba toho downa..určitě do toho jdi, pro klid duše a koneckonců to bude další utz setkaní s prckem :wink:

Přeji hezký den, nám se tady nejak zatahuje, ale jinak je krásně a pěkně se relaxuje :dizzy_face:
27. srp 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo mouse super fotka :slight_smile:
hele holky a nevíte kam se tady v Praze objednat? a jestli na to musím mít doporučení?
děkuju
27. srp 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak ještě hodinu a půl a pádím domů - a pak mám až do pondělí volno :slight_smile:
jsem si musela vzít dva dny abych si odpočinula :slight_smile: a zároveň trochu užila manžela
už se nemůžu dnes dočkat až přijdu dom hodím nožky nahoru a nebudu nic dělat

holky, nevíte některá co je s marku - dlouho tu nebyla a nevím, že by někam měla jet
anaji: ta je na té dovče, že?
eli: to je super, že ti posunul kontrolu - to už zas brzy uvidíš mimíska :slight_smile:
vendy: tak co už vám jde proud?
27. srp 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo tu není že Whiskey? to ti záávidím to volno, hlavně že si odpočineš, v těch horkách to musí být strašné! já tu dnes padám, už abych mohla začít testíkovat:slight_smile: kolegyně dnes přinesla těhu průkajdu... :fearful:
Mouse už se na fotečky mooc těším, máš ted dovču? to lítání po úřadech živě pamatuju ufff.:slight_smile:razíte na svatební cestu?
27. srp 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už jsem si myslela, že tu budu dnes sama :slight_smile:
ahojky, jakpak se dneska máš? a čekáš ovulku na víkend?
no tak hodně štěstí a tfuj tfuj ať se tenhle měsíc zadaří

jj taky si živě pamatuju lítání po úřadech :slight_smile: mouse: vůbec nezávidím
27. srp 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Whiskey dle dr. byl folikul včera už připravený, ale netestuju, tak nevím jak to dlouho může trvat, dle výpočtu na netu by ovu měla být zítra ale spíš věřím dr a že to mohlo trvat tak 24 hod, ale zatím nic necítím tak nevím:slight_smile:
moc děkuju, také bych si to přála, bych si naděllila narozkový dáreček:slight_smile:věřím že je femigard zázračný a jako všichni otěhotníme po měsíci užívání:slight_smile:
27. srp 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
eimee tak moc držím palečky a ještě jednou tfuj tfuj pro štěstí
no mě dr tenkrát řekl nejpozději do 48 hodin a zřejmě to vyšlo :wink:
27. srp 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mouse: To je pravda, že je to krásné těšení!! Ale potom všem co si člověk občas přečtě mám strach, aby bylo všechno ok... Jinak hezká fotečka!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je super zpráva, to už ale máme dnes poslední možnost:slight_smile: doufám, že manžílek nepřijde domů přepracovaný má toho ted mooc:(
27. srp 2009 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju za těhu bacílky snad jsem je všechny pochytala:slight_smile:
27. srp 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj eli: jak je ti?
eimee: no snad teda manžel nebude unavený a tenhle měsíc se zadaří :wink:
27. srp 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: Ale jo dneska dobře...Dneska jsem i snědla obídek...Akorát mě bolí občas prsa a chodím furt čůrat!! ALe jinak se nemůžu dočkat 2.9. kontroly a snad už bude něco vidět!! Snad bude vše v pořádku!!
27. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
eli: tak to je fajn :slight_smile:
no za to mě prcek dneska zlobí - je mi zle jak nikdy - se mi motá hlava a je mi i blbě od žaludku :frowning2:
už abych byla doma
27. srp 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: snad mě to taky čeká!! :grinning: :grinning: :sweat_smile: Aspoň víš, že je vše ok!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. srp 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to asi jo :slight_smile:
eli určitě tě čekají podobné obtíže, které samozřejmě pro prcka vytrpíme :wink:
27. srp 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
whiskey: už se nemůžu dočkat utz fotečky..ty nás ale napínáš :wink: :grinning:
Eimee : takže u vás začíná hon na vajíčko? no, já se ráno testla a začíná se mi rýsovat ovu čárka, tak mám pokušení jak hrom zadělat na blíženečka :sweat_smile: ...buď mě šálí zrak, anebo se ty těhotenstvím zbržděné vaječníky probudili k překotné aktivitě. Poctivě bumbám kontryhel,ať se mi děloha dá brzo do cajku.
Eimee, dovču máme, ale svatebku neplánujeme..v září máme pár oslav a rodinných akci, no furt něco..ještěže jsme si vůbec našli čas se vzít :grinning:
27. srp 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
mouse: hned zítra dopoledne ji přidám :slight_smile:
tak se tu mějte papa
27. srp 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Tak jsem se dostala až teď :slight_smile: Do odpoledne nám nešel proud a pak jsme lítali po venku :slight_smile:

Eimee: To je fajn, že folík takhle pěkně roste :wink: . Tak přeji příjemné snaženíčko :grinning:

Whiskey: Těším se na fotečku :wink: A ať už ti je líp :sweat_smile:

Mouse: Koukám, že to předsevzení netestovat moc nevyšlo :grinning: :grinning: :grinning: . Byla bych na tom úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning:

U nás nic nového, končí mi mrcha a do ovu daleko, tak si užívám "normálních" dní. Holky nevíte, co pomáhá na PMS? Mám ho opravdu extrémní :frowning2: , před MS jsem si chvilkama přišla jak psychouš... :sweat_smile:
27. srp 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, mouse tak to máte veselé:slight_smile:, hlavně že je co slavit:slight_smile:, také bych to nevydržela a testovala:slight_smile:
Vendy to nevím, také občas bulím jsem podrážděná a tak ale co pomáhá nevím:(
Já včera místo ovu začala ze slabého špinění opět pěkně krvácet tak fakt nevím, bolesti mi jdou až do zad, pořád je mi na zvracení tak nevím co se dějě:((( nevíte co by to mohlo být? ještě že to tu s vámi můžu každý den probrat:slight_smile:
28. srp 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky,
poslední dny jaksi nestíhám ani mezi vás nakouknout :sweat_smile:
měla jsem tu te´d zase na dva dny tchýni kvůli hlídání malého, neb jsem si potřebovala objet doktory.
dnes mám první volnější den, teda volnější v rámci možností :sweat_smile: . pomalounku začnu žehlit prádlo a balit na dovču, neb o víkendu nebudu stíhat a odpolko jsem objednaná na kosmetiku :slight_smile: (jdu poprvé, tak jsem zvědavá- ale jen na obočí).Už se moc těším na ten sreening UTZ 9.9., ale zároveń jsem dost nervózní, aby bylo vše v pořádku...dr. mi snižuje dávku Utrogestanu...bíško se už pomalounku začíná tlačit (ale nic výrazného)+ 1kg nahoře, ale riflíky už nedám ani jedny :confused: ..naštěstí mám ještě dvoje sportovní kalhoty, ve kterých břicho zatím moc netísním...tak v nich doufám ještě měsíc odchodím...pak už se investici do pohodlnějších těhu riflíků nevyhnu. Nevolnosti...už nejsou tak časté, zato nabírají na intenzitě...včera jsem nedala ani 20 minutovou cestu autem domů ... musela jsem si zastavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...to chci vidět tu cestu na Slovensko :frowning2: .

whiskey:to je prima, že se mimískovi tak vede a dělá vám radost... šup sem s fotečkou :wink:
mouse:testík je dobré znamení, že se tělo brzyčko zbrchá a zase zajede svůj cyklus.... přeji ti ať ti ten čas do dalšího snažení rychle uteče a můžem se znovu radovat ze //
eimee. tfuj tfuj posílám těhouše pro štěstí:wink:
eli : to časté čůrání ještě pár týdnů potrvá, než se děloha posune nahoru a nebude tak na močák tlačit...mě připadá, že te´d už je to trošinku lepší...neb v noci chodím jen 2x
vendy: ahojka,mě na tyhle stavy hodně pomohl ten jeřáb...co jsem ho nasadila, neznala jsem PMS
28. srp 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marku, no konečně o tobě něco víme:slight_smile: to je super že se vám dobře s mimískem daří, hlavně si užijte tu dovču! ikdyž tu cestu ti teda nezávidím :unamused: ale určitě to bude v poho...
28. srp 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek